R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
WOSP 2011 Wieluń
Autor Wiadomość
KarolSoforek 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-06, 15:40   

Ja zawsze jestem otwarty na każdą współprace i jesli ktokolwiek chce i może pomóc to ja jestem ZA!!!!!!!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kamol 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 387
Piwa: 5/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-06, 15:44   

Tak naprawdę przykre jest to, że przy tak szczytnej akcji ludzie nie potrafią dojść do porozumienia i kończy się to wszystko wzajemnym oskarżaniem.
Mówicie, że już się nie da nic zrobić. Ja myślę ze wręcz przeciwnie. Najważniejsze można zrobić. Wystarczy zalogować się na stronę swojego banku i dokonać przelewu na konto Orkiestry, czy wysłać przelew w banku. :)
_________________
życie to sztuka wyboru
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-06, 17:45   

Tak można ale babcia nie ma konta w banku a wracając z Kościoła Przysłowiowy wdowi głos by przekazała a tak ....
Ponoć wybierają się do nas wolontariusze z sąsiednich sztabów może trzeba im pomóc jakoś do nas dotrzeć ?

P.S. Shymool - co ty tak tej rozgłośni bronisz przecież tu sprawa jest chyba . no może wystarczy samą prezes radia odsunąć



Poprawiono 1 błąd fleksyjny.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-01-06, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-06, 18:11   

Dzięki Karol za obszerne wyjaśnienie. Szkoda tylko, że nie będzie w tym roku orkiestry... no ale to jest Twoja decyzja i nikt Ci nie może zabronić mieć własnego podejścia do sprawy. Jednak mam nadzieję, że przyszły rok będzie naprawdę zorganizowany z wielką pompą.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-06, 18:44   

Shymool napisał/a:
Nie trafiłeś! Od dobrych kilku lat wspomagałem swoją osobą wieluńską WOŚP prowadząc koncerty i licytacje, ale również z zespołem Tadeusza Nic Nie Rusza(regularnie od siedmiu lat występowali na Orkiestrze)

W takim razie przepraszam i serdeczne dzięki za wkład pracy włożonej na rzecz WOŚP :)

Shymool napisał/a:
miko 005 napisał/a:
indywidualny trybik nic w pojedynkę nie zdziała.


Czyli najprościej - krytykować i obrażać :!: Gratuluję :)

Nie mniej przykro mi jest, że w dalszym ciągu nie możesz zrozumieć, że nawet spore grono ludzi indywidualnych nie jest wstanie zdziałać tyle co taka instytucja jak rozgłośnia radiowa, w naszym przypadku RZW. O czym dobitnie świadczy obszerne wyjaśnienie KarolaSoforek.
Shymool napisał/a:
Ja w przeciwieństwie do niektórych Forumowiczów rolę i sens istnienia Radia ZW widzę i staram się z tego korzystać.

Tylko z jakiego punktu :? ;)

Dalej nie mam zamiaru drążyć tego wątku. Ktokolwiek i cokolwiek dopisze do sprawy nieobecności WOŚP w Wieluniu, moje zdanie co do winy RZW nie ulegnie zmianie (no chyba, że doczekamy się wyjaśnień według RZW ;) , w co wątpię :shock: ).

KarolSoforek dziękujemy za to, co zrobiłeś do tej pory.
I jeśli znajdziesz wszystko to, co potrzeba do zorganizowania następnej edycji, to będziemy Ci naprawdę wdzięczni. Trzeba żyć też nadzieją, że ktoś w RZW odnajdzie w końcu to ... co od pewnego czasu gdzieś zgubił.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-07, 09:53   

Wg mnie szanse na skuteczne współdziałanie z RZW mocno zmalały. Chyba że zmieni się dyrekcja...



I jeszcze wywiad z TVK WSM:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-07, 12:56   

Wielka szkoda,że w tym roku u nas w Wieluniu nie będzie sztabu i finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nikt nie odbierze Karolowi jak i innym osobom które wpierały WOŚP tego,że przez tyle lat angażowali się i organizowali te finały u nas. Myślę,że Karol miał swoje powody by zaprotestować i w tym roku nie organizować tego finału u nas.Jednak w całym tym zamieszaniu nasuwa mi się jeden wniosek.Karol mógł zaprotestować i powiedzieć z jakimi problemami się borykał podczas organizacji tych finałów w mediach,ale równocześnie mógł o swojej decyzji poinformować choćby urząd miasta,który wspierał WOŚP.Wtedy być może ktoś inny miałby szansę zorganizować ten finał u nas.Tyle ode mnie
Ze swojej strony zachęcam oczywiście wszystkich by wsparli WOŚP poprzez wysłanie sms-a czy to w inny sposób.Sam zresztą tak uczynię :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pinio3 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 93
Postawił 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 11:20   

KarolSoforek napisał/a:
Pragnę przeprosić wszystkich mieszkańców Ziemi Wieluńskiej za brak 19 finału w naszym mieście , ale proszę spojrzeć na to wszystko z mojej strony chyba nie da się dłużej organizowac finałów w takiej atmosferze

Panie Karolu.Myślę iż organizowanie czy też nie organizowanie 19 finału nie powinno leżeć w pana gesti,bo mnie szarego mieszkańca Wielunia nie interesuje pańska prywatna poniekąd wendetta.Dla mnie i mieszkańców naszego grodu liczy się fakt,że Wieluń się wyłamał ze wspólpracy z Owsiakiem,bo tak to widzi człowiek ulicy.Faktem jest,że władze miasta powinny wcześniej pomyśleć;nie wiem,może podpisać umowe z panem Karolem.STAŁO SIĘ tylko co zrobić by to sie nie powtorzyło.Nie wiadomo może za rok będzie inny powód np.kłótnia z A.Mikulską i znów za pięć dwunasta poinformuje pan o tym.
Ostatnio zmieniony przez red 2011-01-08, 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 11:46   

pinio3 napisał/a:
Faktem jest,że władze miasta powinny wcześniej pomyśleć;nie wiem,może podpisać umowe z panem Karolem.


Podpisać umowę na co? Na organizację charytatywnej imprezy?

Zdaje się że mieszkańcy Wielunia mają całkiem sporo możliwości uczestniczenia w WOŚP - od puszek w LIDLu zaczynając przez aukcje intrnetowe i na prostej wpłacie w banku na poczcie kończąc...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 11:54   

pinio3 napisał/a:

Panie Karolu.Myślę iż organizowanie czy też nie organizowanie 19 finału nie powinno leżeć w pana gesti,bo mnie szarego mieszkańca Wielunia nie interesuje pańska prywatna poniekąd wendetta.


Ośmieszasz się. Może sam zorganizujesz finał w przyszłym roku?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shatus 
Dojeżdża PKSem
Shatus


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Górne
Wysłany: 2011-01-08, 11:56   

Nie musi przepraszać ,to My przeprośmy Jego.Każdy liczył ze On zaloży sztab jak co roku,a nie sprawdził tego nikt.A mógł KAŻDY i Shatus,i Pinio3,i przerózne instytucje.Pisze jak byk... "Zebraliście paczkę znajomych, chcecie założyć Sztab WOŚP, ale nie wiecie jak to zrobić? To bardzo proste – przeczytajcie!

Najpierw dowiedzcie się, czy w Waszej okolicy nie ma już jakiegoś Sztabu lub kogoś, kto jest zainteresowany orkiestrowym działaniem. Jeśli obok Was działa już jakiś Sztab – dołączcie do niego, może uda się zorganizować Finał na większą skalę! Jeśli nie – czekamy na Waszą rejestrację.

Przede wszystkim musicie wybrać jedną osobę, która weźmie na siebie całą odpowiedzialność za organizację, przeprowadzenie, a co najważniejsze - dokładne rozliczenie całej akcji. Musi być to osoba pełnoletnia i odpowiedzialna. Pamiętać należy, że organizując zbiórkę, koncert, czy inną imprezę związaną z Finałem, osoba ta - jako Szef Sztabu - działa we własnym imieniu na rzecz Fundacji WOŚP, a nie odwrotnie.

Kiedy wybierzecie już Szefa Sztabu, występujecie do Fundacji WOŚP z wnioskiem o założenie Sztabu. Formularz zgłoszenia wraz z Regulaminem jest dostępny na naszych stronach internetowych (tutaj). Jeśli są jakiekolwiek problemy z jego pobraniem za pośrednictwem stron WWW, napiszcie do nas, a my wyślemy wszystko tradycyjną pocztą.
http://www.wosp.org.pl/final/jak_zalozyc_sztabl

Nie chcieliśmy zalożyć sztabu,nie sprawdziliśmy czy jest sztab P.Karola ,to teraz wyciągać portfele i szukać puszek WOŚP albo komóreczki i klik klik SMS,i nie rozdzierać szat.WNIOSEK.Ludzie nie umieją już ze sobą prowadzić dialogu...brak wzajemnej tolerancji...fałszywe ambicje wygrywają,a czasami zwykła ludzka zawiść i niekompetencje.Amen.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 12:03   

ourson napisał/a:
Zdaje się że mieszkańcy Wielunia mają całkiem sporo możliwości uczestniczenia w WOŚP - od puszek w LIDLu zaczynając przez aukcje intrnetowe i na prostej wpłacie w banku na poczcie kończąc...

Zgadza się, tylko wiadomo jak to z tym jest ;) wtedy trzeba się gdzieś osobiście przejść, coś tam trzeba wypełnić, itd. itd. Ja osobiście nie będę miał z tym problemu, ale ... :?
A jak postawisz puszkę pod nos, tak jak w przypadku każdej edycji, gdzie niedzielne msze w kościołach sprzyjały dużej liczbie ofiarodawców, to kwota jest niewspółmiernie większa do kwoty zebranej innymi sposobami. Mówię tutaj o całej kwocie z Wielunia, czy gminy Wieluń.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 12:07   

pinio3, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to ty organizował finał w Wieluniu.
Dziwi mnie trochę też to co mówi P. Mikulska z WDK - że nie mają ludzi żeby to zorganizować bo jest to duże przedsięwzięcie. To taki Karol zapewne z grupą znajomych jest w stanie to zorganizować a WDK będący na garnuszku miasta nie da rady? Coś mi się zdaje że jest to tylko wymówka.

miko 005, ale widzisz chyba w czym jest problem? Ktoś coś robi za free, ktoś inny zamiast pomóc robi problemy (ok - może RZW jako de facto prywatna rozgłośnia nie musi pomagać, ale byłby to z ich strony miły gest), ktoś w ramach protestu rezygnuje z organizacji finału w tym roku. Ot tylko tyle i aż tyle.
I nie mów, że "ja jestem trybikiem i nie mogę tego organizować" - dotychczasowy organizator też jest trybikiem, ale postanowił poświęcić swój czas i energię aby zorganizować finał w Wieluniu. Nie jest on jakąś firmą czy instytucją - jest takim samym mieszkańcem miasta jak ty (no może trochę młodszym).
Ostatnio zmieniony przez red 2011-01-08, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 12:11   

miko 005 napisał/a:
Zgadza się, tylko wiadomo jak to z tym jest wtedy trzeba się gdzieś osobiście przejść, coś tam trzeba wypełnić, itd. itd.


Ale skoro to taki problem... to chyba nie ma specjalnie nad czym płakać prawda? Jeśli pomoc ma być uzależniona od tego czy podstawią mi puszkę pod nos czy nie, to utwierdza mnie to tylko w przekonaniu że WOŚP to dla wielu sposób na "odfajkowanie" dobrego uczynku już na początku roku...

red ależ oczywiście że to jest problem przerastający wyobraźnię p. Mikulskiej... Własnię dlatego że jest ona na garnuszku miasta... Nie od dziś wiadomo że instytucje państwowe/samorządowe charakteryzują się znacznie mniejszą efektywnością niż przedsięwzięcia prywatne... No może gdyby dostała z 20 tys na dodatkowe etaty, organizację to jako tako dałaby radę wypełnić ten wniosek o zorganizowanie sztabu...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 12:31   

ourson napisał/a:
Jeśli pomoc ma być uzależniona od tego czy podstawią mi puszkę pod nos czy nie, to utwierdza mnie to tylko w przekonaniu że WOŚP to dla wielu sposób na "odfajkowanie" dobrego uczynku już na początku roku...

Myślę, że w tej chwili obraziłeś sporą grupę ludzi, którzy naprawdę dawali ten grosz ze łzami w oczach, że mogli też pomóc. Nie każdy ma czas, możliwości, czy nawet umiejętności na to aby zrobić to przelewem, sms-em, czy internetowo. No ale to twoja opinia, ja się z tym "odfajkowaniem" nie zgadzam.

red, właśnie dlatego nazwałem nas trybikami, żeby pokazać, że sami indywidualnie niewiele możemy. Karol jest tego przykładem, gdzie chociażby w relacji załączonej przez Administratora, mówi o tym jakie zamieszanie było przy licytacji serduszek, gdy się okazało, że RZW nagle zakończyło nadawać cokolwiek na ten temat. OK.; Karol, Ty, czy nawet ja, jesteśmy w stanie to pociągnąć, ale musimy mieć odpowiednią pomoc. A nie widzę lepszej, w wykonaniu instytucji takiej jak np. RZW, z racji eteru. I oto mi chodziło mówiąc o "trybikach" ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW