R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
WOSP 2011 Wieluń
Autor Wiadomość
szag 
Czytał o Wieluniu
szagmaster rec



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 44
Skąd: czeladź/wieluń
Wysłany: 2011-01-10, 00:58   

a my wraz z nią ;)
_________________
www.myspace.com/kaktus-studio
www.myspace.com/mcszag
www.szagmaster.muzzo.pl
www.modziwykonawcy.xt.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-10, 11:40   

swistak_studio napisał/a:
a teraz informacja dla wszystkich którzy uważają ze nigdzie nie było informacji na temat
tego ze w Wieluniu nie będzie orkiestry na oficjalnej stronie fundacji (wosp.org.pl) jest taka
zakładka jak lista sztabów (podaje linka http://www.wosp.org.pl/pl...ta_sztabow.php)
która jest dostępna na stronie od października i jest chyba codziennie aktualizowana ....

Odpowiedz sam sobie, kiedy Ty zajrzałeś na tę stronę, już w październiku, czy dopiero jak wyszło na jaw , że WOŚP nie zagra w Wieluniu.

swistak_studio napisał/a:
Wystarczyło wejść na stronę kliknąć zakładkę i sprawdzić a później ewentualnie zapytać Karola dlaczego nie bedzie w tym roku orkiestry albo czy nie potrzebuje pomocy w jej organizacji może wtedy ktoś inny mógłby ja poprowadzić ale nie lepiej zrzucić winę na człowieka który 15 lat robił orkiestrę i w tym roku wziął sobie wolne

Ale tutaj akurat to chyba nikt nie ma pretensji do Karola. Jego wytłumaczenie było tak przekonywujące, a jednocześnie tłumaczenia instytucji, które do tej pory pomagały, tak banalne, żeby nie powiedzieć głupie, że Karol wychodzi z tego bez szwanku.

ourson napisał/a:
miko 005, ale nadal nie rozumiem - ktoś zabronił zorganizowania sztabu w Wieluniu czy jak? Poza tym sam pisałeś że wolontariusze z puszkami "złapali" Cię pod kościołem i nie musiałeś marnować czasu i sił na dojście do LIDLa...

Nie było wieluńskiego sztabu WOŚP, i to już jest powód do lekkiego wstydu. Pytałem się dziewczyn, które stały z puszką, skąd są. Odpowiedziały mi z uśmiechem na twarzy że z Pajęczna, a jedna z nich dodała jeszcze, "skoro Wy nie potraficie"
Pajęczno, liczba ludności - ok. 6700 ; Wieluń, liczba ludności - ok. 25000 Jest powód by się wstydzić, prawda?

No ale to już historia, oby się tylko nie powtórzyła, bo mówią że ta lubi się ... :P :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
swistak_studio 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 34
Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-10, 11:51   

o tym ze orkiestry niebedzie wiedziałem juz po zakonczeniu 18 finału (poniewaz współpracowałem z karolem podczas organizacji 18 finału) a w ciagu roku sie to
potwierdziło, a jezeli chodzi o strone wosp z lista sztabów to odwiedzałem ja regularnie ... wiec miko 005ja sobie odpowiedziałem na to pytanie
_________________
Rób co lubisz a nie będziesz musiał pracować
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-10, 12:02   

swistak_studio napisał/a:
o tym ze orkiestry niebedzie wiedziałem juz po zakonczeniu 18 finału (poniewaz współpracowałem z karolem podczas organizacji 18 finału) a w ciagu roku sie to
potwierdziło

No i szkoda, że już wtedy nie rzuciliście hasła, że 19 edycja może być zagrożona. Wtedy może, chociażby za pośrednictwem tego forum, rozgorzała by większa dyskusja, i o wiele wcześniej. Być może wtedy udałoby się coś osiągnąć (nie chcę pisać wymusić na RZW, czy WDK ;) ), w kwestii pomocy Karolowi i całej reszcie wolontariuszy.

A tak, nie ma co mieć też pretensji do mieszkańców Wielunia, bo tak jak wcześniej pisałem, nikomu się nawet taki scenariusz nie przyśnił.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2011-01-10, 12:05   

Wydaje mi się być bardzo zabawne i interesujące, że ktoś może mieć pretensje do kogokolwiek o to, że Wieluń nie miał swojego sztabu WOŚB w tym roku :D Zrozumiałbym to, gdyby takie zdanie mieli potencjalni wolontariusze, ale.. chyba tak nie jest. :twisted:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-10, 18:29   

Tytuł tematu: Przebudzenie społeczników 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-01-13, 15:59   

Szkoda, że prywatna wojna odbyła się kosztem potrzebujących dzieci. Czy nie można było pomimo wszystkich przeciwności losu zorganizować jednak zbiórkę w Wieluniu ? Rozumiem, że aby sytuacja została zauważona potrzebny był wstrząs - i UDAŁO SIĘ - GRATULUJĘ ZWYCIĘZCY- ale czy naprawdę w tej wojence musieli ucierpieć najbardziej potrzebujący ? Zwyciężyła prywata i tyle... :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2011-01-13, 16:23   

Szkoda, że Radio nie miało w tym roku współpracy Karolem. Ale jak widać, ta "prywata" i ludzie z tym związani albo nie mają dzieci, albo mają, ale ich dzieci nie chorują. Ale nikt z tej "prywaty" nie bierze pod uwagę faktu ilu dzieciom sprzęt przekazany przez WOŚP pomógł, a niejednokrotnie uratował życie. Nawet w naszym Szpitalu w Wieluniu rodzą się dzieci wcześniaki, w 6 czy 7 mies. Gdyby nie te inkubatory (które parę lat temu także Szpital otrzymał), to cóż by mogło zrobić takie, które ma za mało rozwinięte płuca,żeby samo oddychać, żeby być między innymi... Może wreszcie pojawi się światełko myślenia w tunelu u ludzi, którzy jeszcze nie mieli okazji doświadczyć tego. Tego, że Orkiestra Jurka Owsiaka pomagała, pomaga, i będzie nadal to robić. Będą grać do końca świata... I jeden dzień dłużej :) A za darmo nie ma nic, więc Raz w roku organizują swoją Akcję. Zbierają, żeby pomagać, nie po to, żeby zabierać. Oni częściowo dawają życie dzieciom, które mogą skorzystać z tego sprzętu medycznego <przynajmniej ja tak sądzę>.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 21:17   

BETHI_997, kaowiec, nic się nie odbyło niczyim kosztem, bo jesli ktoś chciał wesprzeć WOŚP, to zapewne znalazł okazję. Była grupa wolontariuszy na ulicach miasta, były licytacje w RZW, można było wysłać SMSa lub po prostu wpłacić kase na konto. I nawet miko - wbrew wcześniejszym obawom - bez problemu znalazł na miescie wolontariuszy z puszkami.
Oczywiście szkoda że nie było wieluńskiego sztabu, ale moim zdaniem nikt na tym poważnie nie ucierpiał, no może poza wizerunkiem Radia ZW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2011-01-13, 21:49   

Red, masz rację. Wizerunek radia stracił w naszych oczach, ale jakby sami się o to prosili. Też chciałam wziąć udział w tej całej licytacji, ale się nie będę biła o jakąś rzecz na antenie. Wysłałam na konto WOŚP mała wpłatę. Liczy się pomoc dzieciaczkom. Bo nie ma nic lepszego niż uśmiech dziecka.;) :570:
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 22:24   

BETHI_997 napisał/a:
Red, masz rację. Wizerunek radia stracił w naszych oczach, ale jakby sami się o to prosili. Też chciałam wziąć udział w tej całej licytacji, ale się nie będę biła o jakąś rzecz na antenie. Wysłałam na konto WOŚP mała wpłatę. Liczy się pomoc dzieciaczkom. Bo nie ma nic lepszego niż uśmiech dziecka.;) :570:


Nie trzeba było się bić, wystarczyło dać dobrą cenę za daną rzecz i była szansa spokojnie coś wylicytować.A co do radia,nie jestem ich obrońcą,ale staram się obiektywnie spojrzeć na fakty. W jaki sposób radio samo się prosiło, by ich wizerunek ucierpiał? Bo tego stwierdzenia nie rozumiem. To nie wina Radia,że u nas w Wieluniu sztabu nie było w tym roku. Po prostu nałożyły się pewne okoliczności tj: brak oficjalnej informacji wcześniej,że Karol nie zakłada sztabu, sami chętni na wolontariuszy też w sumie nie zainteresowali się tematem, w chwili gdy wiadomo było że Karol nie zakłada sztabu,było już za późno by cokolwiek zrobić. Wyciągnijmy wnioski na przyszłość,a teraz skończmy już nawzajem oskarżać i szkalować imię kogokolwiek bo do niczego dobrego to nie doprowadzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 22:29   

Brawo Czesiu. Bardzo rzeczowy post.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kamol 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 387
Piwa: 5/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 16:06   

Czesiu napisał/a:
a teraz skończmy już nawzajem oskarżać i szkalować
i przekażmy 1% podatku na WOŚP

1% podatku - wiesz, na co dajesz!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Nr KRS: 0000030897
_________________
życie to sztuka wyboru
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shatus 
Dojeżdża PKSem
Shatus


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Górne
Wysłany: 2011-01-23, 09:33   

http://www.um.wielun.pl/i...t01returnid=214
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-02-02, 13:32   

Shatus napisał/a:
http://www.um.wielun.pl/i...t01returnid=214


Można go nie lubić ale bardzo ładnie się zachował :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW