R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
PRAWDA o KOBIETACH
Autor Wiadomość
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-10, 14:50   PRAWDA o KOBIETACH

Złośliwi twierdzą, że z rocznikiem kobiety jest odwrotnie niż z rocznikiem wina. A my twierdzimy, że kobiety, mimo wszystko, są jednak jak wino...

Kiedy ma 5 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę.

Kiedy ma 10 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka

Kiedy ma 15 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"

Kiedy ma 20 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka". Ale wychodzi z domu.

Kiedy ma 30 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 40 lat:
Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 50 lat:
Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.

Kiedy ma 60 lat:
Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.

Kiedy ma 70 lat:
Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.

Kiedy ma 80 lat:
Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.

Za JoeM.

I jak sie na to zapatrujecie?
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-10, 14:53   

nie pasuje mi opis kobiety 30-letniej. wydaje mi sie, ze w naszych czasach to wlasnie 30 rzadza! kobiety niezalezne i na tyle mlode, ze zdobywaja gory :grin:
jeszcze troche i to bede ja!

:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-10, 17:48   

Hah daff, jeszcze Ci trochę brakuje do 30 :P

Nie no ale opisy są chyba zlekka przesadzone, nieprawdaż? :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Seniorita 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2006
Posty: 119
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-10, 18:52   

Nie wiem czy to prawada bo nie znam wszystkich kobiet na świece ale jeśli miałabym spojzec na moją babcie która jest po 60 to napewno nie powiedziałabym że zdobywa świat :? Raczej z wirtuozeria gra na nerwach wszysktkim dookoła :evil:

Ja tam jestem przed 20 i kiedy staje przed lustrem widze zarówno swoje wady jak i zalety. Nie wiem czego jest więcej ale i tak staram się podbić świat g:D>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-10, 22:48   

Blink napisał/a:
Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.

Mam nadzieje ze jak bede miała 80 lat to bedę miała takie właśnie podejscię do życia..narazie wszystko jest na dobrej drodze...jestem pozytywnie nastawiona do świata i ludzi ;) :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-11, 14:56   

GEOGRAFIA KOBIETY:

Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do końca odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem czarnego buszu położonego w uroczej delcie.

Pomiędzy 21 - 30 kobieta jest jak Ameryka. Dokładnie zbadana, rozwinięta i otwarta na wymianę z innymi krajami, szczególnie tymi posiadającymi gotówkę lub dobre samochody.

Pomiędzy 30 - 35 kobieta jest jak Indie. Gorąca, wyluzowana, pewna swego niezaprzeczalnego piękna.

Pomiędzy 35 - 40 kobieta jest jak Francja. W połowie zrujnowana przez wojny, ciągle posiada wiele miejsc, które warto zobaczyć.

Pomiędzy 40 - 50 kobieta jest jak Jugosławia. Przegrała wojnę i ciągle ponosi konsekwencje błedów przeszłosci. Potrzebuje gruntownej przebudowy.

Pomiędzy 50 - 60 kobieta jest jak Rosja. Rozległa, zimna, a jej surowy klimat trzyma wszelkich wędrowców z dala.

Pomiędzy 60 - 70 kobieta jest jak Mongolia. Z bogatą i pełną podbojów przeszłością, ale bez widoków na jutro.

Po 70 jest jak Afganistan. Każdy wie, gdzie to jest, ale nikt nie ma zamiaru tam jechać.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-11, 15:09   

Blink napisał/a:
I jak sie na to zapatrujecie?




Uważam, że to wszystko to cała prawda :grin:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-11, 20:17   

LARRY napisał/a:
Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do końca odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem czarnego buszu położonego w uroczej delcie.



w dzisiejszych czasach ten przedzial wiekowy jest zdecydowanie zawyzony :?

LARRY napisał/a:

Pomiędzy 30 - 35 kobieta jest jak Indie. Gorąca, wyluzowana, pewna swego niezaprzeczalnego piękna.

i tu sie potwierdza to, co mowilam o 30-tkach :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kuberson
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-11, 20:54   

LARRY napisał/a:
Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do końca odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem czarnego buszu położonego w uroczej delcie.

Ten przedzaił wiekowy jest dla mnie w sam raz :evil:
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-11, 21:16   

Kuberson, nie zrozumiales mnie, chodzi mi o to, ze teraz bardzo obnizyl sie (niestety) wiek inicjacji seksualnej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Aksel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-11, 21:20   

Przedział 18-21 jest najbardziej korzystny jak dla mnie może niedługo moje gusta sie zmienią :?:
 
   
Kuberson
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-11, 21:26   

Ja cie nie chciałem zrozumiec po prostu napisałem swoje gusta i swoje zdanie a z twoja wypowiedzia nie miało to nic wspólnego
a co do twojego zdania to zgadzam sie :)
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-14, 20:22   

LARRY napisał/a:
Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do końca odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem czarnego buszu położonego w uroczej delcie.


Jestem w tym przedziale wiekowym!! No i może czasem zachowuje sie jak półdzika 8) ;)
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-03-15, 10:21   

Angel napisał/a:
No i może czasem zachowuje sie jak półdzika


czasem?? :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-15, 14:02   

Dominika napisał/a:
czasem??


Halo halo!! Proszę mnie nie łapać za ........ słówka!!
No, ale masz racje więc poprawiam się!! Rzadko się tak zachowuję :!:
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW