R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
wielka policja
Autor Wiadomość
valdi-77 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 76
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2011-01-23, 13:01   wielka policja

wlepiają mandaty za złe parkowanie na ulicy łączącej ul. Śląska z ul. Sienkiewicza a sami tak parkują

20110121357.jpg
Plik ściągnięto 82 raz(y) 38,88 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-01-23, 14:13   

valdi-77, nie mam zamiaru ich bronić, ponieważ to, że źle parkują nie podlega dyskusji, jednakże parę razy zauważyłem, że mandaty wlepiają tylko za parkowanie po tej drugiej stronie, tzn. z tyłu Tęczy, gdzie jest zakaz...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-23, 15:23   

bob_mistrz, tylko że tam jest znak, żeby parkować wzdłuż chodnika, połową auta na chodniku :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-01-23, 18:15   

Ferbik, ja wiem, mniej więcej tak, jak ten w prawym dolnym rogu. Chodziło mi tylko o to, że widziałem kilkukrotnie policjantów, którzy nie karali mandatami za takie parkowanie jak ich, tylko za parkowanie na zakazie, po lewej stronie.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-23, 18:25   

bob_mistrz napisał/a:
Chodziło mi tylko o to, że widziałem kilkukrotnie policjantów, którzy nie karali mandatami za takie parkowanie jak ich, tylko za parkowanie na zakazie, po lewej stronie.

Tak, zgadza się - to jest notoryczne zjawisko. Często nie da się tamtędy przejechać, ze względu na auta zaparkowane po drugiej stronie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-23, 18:47   

Odnośnie nieprawnego działania, ale Strazy miejskiej, zachęcam do obejrzenia kilku odcinków.
To mój ulubiony
http://www.youtube.com/watch?v=IonEApL1688

Trochę naciagane, ale czasem bardzo słuszne i pokazuje jak sami utopimy sie w biurokraji, papierach, zezwoleniach itp
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-02-04, 13:57   

Ferbik napisał/a:
tylko że tam jest znak, żeby parkować wzdłuż chodnika, połową auta na chodniku :)
no tak tylko spróbuj tak zaparkować jak inne samochody parkują dokładnie tak jak straż miejska pokazana na zdjęciu :) Uważam, że praca w Straży Miejskiej nie zwalnia od myślenia... ale z drugiej strony nie ma co za dużo wymagać od osoby, której największym sukcesem zawodowym jest złapanie źle parkującego kierowcy ;)

[ Dodano: 2011-02-04, 14:00 ]
oczywiście chodziło o policję bo o Straży Miejskiej to już nawet nie ma co gadać - totalne dno ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mafes 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 49
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-06, 19:05   

Wczoraj, w okolicach godziny 23, byłem świadkiem trzech co najmniej dziwnych sytuacji z radiowozami wieluńskiej policji w roli głównej ;)
Podjechałem ze znajomym na Statoil w celu zakupienia standardowego zestawu (hot-dog + kawa), gdy pan z Cee'da pomknął z piskiem przez stację za Golfem, który...nie miał żarówki tylnego światła pozycyjnego (zatrzymali się zaraz obok mnie).
Ok. 5-10 minut później - ten sam patrol, skrzyżowanie Głowackiego z Sieradzką, radiowóz stoi grzecznie na czerwonym, po chwili znany już pisk opon, zawrócenie na tym samym pasie ruchu (kto normalny objeżdżał by wysepkę) i jazda pod prąd - nie wiem, co było powodem takiej reakcji :].
Bohaterem następnej sytuacji było Ducato ok 23:20, które po przejechaniu ok 200 metrów ulicą Sieradzką postanowił zawrócić w efektowny sposób, skręcając w ulicę Prusa, omijając drzewo i jadąc przez 10 metrów chodnikiem.

Świeży przydział paliwa / nuda w pracy? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2011-02-06, 20:08   

łamanie prawa
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
krytyczny 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 29
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-07, 10:59   

Z dowodami, że w naszym społeczeństwie są "równi i równiejsi" spotykają się obywatele przechodzący ulicą P.O.W. Przed kancelarią komornika bardzo często parkują "wypasione" samochody. Parkują na chodniku, a piesi muszą je potulnie omijać po błocie. Przejeżdżający policjanci nigdy nie interweniują! Trzykrotnie widziałem na własne oczy przejeżdżający radiowóz! Widać pracownicy kancelarii komorniczej to ta sama sitwa co policja, pracownicy wymiaru sprawiedliwości i prokuratury.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-02-27, 11:45   

Polecam zawsze poprosić pana policjanta aby pokazał czas wykonania pomiaru radarem .

Z serdecznym pozdrowieniem dla wieluńskiej drogówki .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
indianer 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 55
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wies
Wysłany: 2011-03-10, 21:30   

krytyczny napisał/a:
Z dowodami, że w naszym społeczeństwie są "równi i równiejsi" spotykają się obywatele przechodzący ulicą P.O.W. Przed kancelarią komornika bardzo często parkują "wypasione" samochody. Parkują na chodniku, a piesi muszą je potulnie omijać po błocie. Przejeżdżający policjanci nigdy nie interweniują! Trzykrotnie widziałem na własne oczy przejeżdżający radiowóz! Widać pracownicy kancelarii komorniczej to ta sama sitwa co policja, pracownicy wymiaru sprawiedliwości i prokuratury.


A może tak przypadkowo trącić lusterko lub zarysować bok siatką z zakupami? :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-11, 10:21   

krytyczny napisał/a:
Z dowodami, że w naszym społeczeństwie są "równi i równiejsi" spotykają się obywatele przechodzący ulicą P.O.W. Przed kancelarią komornika bardzo często parkują "wypasione" samochody. Parkują na chodniku, a piesi muszą je potulnie omijać po błocie. Przejeżdżający policjanci nigdy nie interweniują! Trzykrotnie widziałem na własne oczy przejeżdżający radiowóz! Widać pracownicy kancelarii komorniczej to ta sama sitwa co policja, pracownicy wymiaru sprawiedliwości i prokuratury.

O ile mi wiadomo parkowanie na chodniku nie jest zabronione, jeśli zostaje bodajże 1,5 metra szerokości na przejście dla pieszych lub jeśli nie ma wprost zakazu. Jak się mylę to proszę mnie poprawić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tumasz 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 236
Piwa: 8/5
Skąd: wielun
Wysłany: 2011-03-11, 10:33   

Ale tak można parkować, czyż nie ?

IMG_0005.JPG
Plik ściągnięto 61 raz(y) 237,06 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-11, 10:48   

Proponuję po prostu przejść po tych samochodach jeśli ktoś znajdzie się w okolicy :mrgreen:

Próbowałem kiedyś z tym walczyć w moich okolicach w Łodzi, ale jak to w Polsce nic nie przynosi rezultatu. Kiedy zwróciłem uwagę policji, że parkują niezgodnie z przepisami blokując cały chodnik usłyszałem że wykonują czynności służbowe. Kiedy zwróciłem uwagę Pani która zaparkowała na pasach identycznie jak te samochody ze zdjęcia to usłyszałem że zazdroszczę jej samochodu bo sam zapewne jeżdżę tramwajem :mrgreen: Innym razem od Pana, że on tylko na chwilę i poszedł do sklepu. Jeszcze inny pacjent zaczął się rzucać ale nie wysiadł z samochodu jak powiedziałem że porozmawiamy jak wysiądzie.

Także "normalne" metody nie przynoszą skutku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW