R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
wielka policja
Autor Wiadomość
tumasz 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 236
Piwa: 8/5
Skąd: wielun
Wysłany: 2011-03-11, 11:02   

Idą chude czasy, ludzie będą szczuplejsi. Zmieszczą się ! Standardem tez są przecież wózki dziecięce składane !
Taki wózek też można przecież złożyć i przejść obok. Obojętnie i po cichu nie czyniąc żadnego fermentu i zamieszania. Proponuję ulicą, po tym bezpiecznym zakręcie. Kierowcy są przecież pełni zrozumienia i aprobaty dla nas . Pieszych.



Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-03-11, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-11, 15:11   

Można jeszcze spróbować takich naklejek :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-13, 09:44   

Piękne naklejki, może je rozpropagować? W Wieluniu poszłyby hurtem :P
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-13, 12:32   

Schodzą jak ciepłe bułeczki :mrgreen:

http://allegro.pl/hit-nak...1490121400.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-13, 13:44   

Poczekajmy aż jakiemuś dzieciakowi spodoba się naklejenie takiej naklejki na każdym napotkanym samochodzie (niekoniecznie źle zaparkowanemu). Albo zrobi komus dowcip i naklei z 50 na jednym aucie. To będzie śmieszne tylko dla niego. Jeszcze do tego trudnozmywalne... :/
Wtedy też będziecie się śmiać???
Mnie ostatnio we Wrocławiu przebito dwie opony tylko dlatego że stanąłem na osiedlowym parkingu nie pod swoją klatką a dwie klatki obok (żeby nie było PRAWIDŁOWO zaparkowałem) Z tego co słyszałem to nie pierwszy przypadek w tamtym miejscu.
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-13, 15:41   

Gregg mieszkam w Łodzi od kilku lat i o tym że nie zostawia się samochodu na noc pod blokiem zorientowałem się bardzo szybko. Taka naklejka to świetny pomysł na tych nieedukowanych czyli:
http://wielun.biz/viewtopic.php?t=11980#149410
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-13, 16:23   

Administrator napisał/a:
Gregg mieszkam w Łodzi od kilku lat i o tym że nie zostawia się samochodu na noc pod blokiem zorientowałem się bardzo szybko.

Nie pod blokiem tylko na parkingu który do tego własnie celu służy. Jak nie na takim parkingu to gdzie? To tak jak byś powiedział że nie parkuje sie np na Wyszyńskiego na parkingu przy blokach 2,3,8,9,11,13 itd itp.
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-13, 17:35   

Pamiętajcie, że samosąd w naszym kraju jest zakazany i ścigany z urzędu. Te przebite koła to już naprawdę chamstwo, ale takie naklejanie powyższych naklejek, to też powód do ukarania sprawcy naklejania.
Zatem nie podburzałbym naszej, i tak już mało moralnej młodzieży, do kolejnej okazji łamania prawa.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2011-03-13, 23:12   

Po pierwsze i nie używa się przy przecinku po drugie w Polsce samosąd nigdy nie jest powszechny, a jeśli jest to z tego co pamiętam najsłynniejszy we Włodawie zakończył się zawiasami i odroczeniem jednej posiadówki. Kampania jest dobra i nie jest przesadzona jak w Rosji.
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-14, 12:34   

:twisted: Bo umrzesz i nie będziesz wiedział ;)
wln4life napisał/a:
Po pierwsze i nie używa się przy przecinku

Przecinek (znak interpunkcyjny), stawia się przed spójnikiem "i" jeśli jest on powtórzony w zdaniu, np. Piję wodę i herbatę, i soki.
Mój przypadek z przecinkiem jest tzw. wtrąceniem
Cytat:
Zatem nie podburzałbym naszej, i tak już mało moralnej młodzieży, do kolejnej okazji łamania prawa.

Wytłuszczony fragment zdania jest właśnie wtrąceniem, a takim właśnie znakiem interpunkcyjnym jak ",", oddzielamy również owe wtrącenia. I nie ma wtedy znaczenia, czy jest to przed spójnikiem "i", czy przed każdym innym.
To w kwestii ortografii :razz:

wln4life napisał/a:
... z tego co pamiętam najsłynniejszy we Włodawie zakończył się zawiasami i odroczeniem jednej posiadówki.

Sprawa Włodawy, to prezydenckie ułaskawienie dla braci biorących udział w tym głośnym linczu. Nie mniej sam lincz, czyli samosąd znalazł swój finał na sali sądowej. Tak samo będzie, jeśli ktoś zostanie złapany na takim naklejaniu tychże "kutasików". Nawet jeśli będzie to robione w dobrej wierze, w co szczerze wątpię, bo nie tak łatwo znaleźć 100 przypadków złego parkowania. A jak się już zainwestowało w 100 naklejek, to tak dla hecy trzeba je gdzieś i komuś przykleić.
No niestety, takie jest moje zdanie w tym temacie.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
maniekl 
Przyjeżdża na zakupy
Dopiero zaczynam



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 467
Skąd: Osjaków|KD
Wysłany: 2011-03-14, 12:51   

miko 005 napisał/a:
bo nie tak łatwo znaleźć 100 przypadków złego parkowania. A jak się już zainwestowało w 100 naklejek, to tak dla hecy trzeba je gdzieś i komuś przykleić.
Jadąc rowerem dzisiaj na uczelnie we Wrocławiu, miałem 4 auta postawione na ścieżce rowerowej, innych przypadków nie liczyłem. Sam się zastanawiam czy nie kupić naklejek, tylko czy będzie mi się chciało zsiadać z rowera :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-14, 15:33   

Wpierw rowerzyści to niech w światła i odblaski zainwestują. Kamizelki też by im się przydały. Z korzyścią dla wszystkich uczestników ruchu.
Dodatkowo jak mają ścieżkę rowerową, to dlaczego jeżdżą po jezdni? I tak w koło - jedni drugim możemy sobie wypominać. Jak ktoś się ch. urodził to już nim pozostanie. Nieważne czy kierowca, rowerzysta, pieszy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2011-03-14, 22:31   

OgioN napisał/a:
Dodatkowo jak mają ścieżkę rowerową, to dlaczego jeżdżą po jezdni?


Jadąc na uczelnię rowerem 4 km nie mam nawet metra ścieżki rowerowej w Łodzi, w Wieluniu też ciężko znaleźć :)

Temat nieprawidłowego parkowania to temat rzeka. Policja raczej nie reaguje, Straż Miejska w Łodzi zakłada często blokady i daje mandaty za wycieraczkę jak się stoi na zakazie. Szkoda, że na osiedlowych parkingach nikt nie robi z tym porządku jak idioci potrafią na wyjeździe z parkingu zostawić samochód i wszystkich zablokować :x
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-14, 23:05   

jestsuper napisał/a:
Jadąc na uczelnię rowerem 4 km nie mam nawet metra ścieżki rowerowej w Łodzi, w Wieluniu też ciężko znaleźć

Dąbrowa, Ruda i nie raz mijałem rowerzystów, co drogą jechali zamiast ścieżką.
Mam nadzieję, że jesteś widoczna na drodze. Mam też nadzieję, że nie wpychasz się między samochody i uważasz na ich lakier.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-03-15, 17:11   

Tragicznie się jedzie ścieżką rowerową z i do Rudy. Cały czas jest góra, dół, wjazd, rowek na wode... Nie dziwie się, że ludzie wybierają drogę.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW