R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Warto robić make-up?Co jest przesadą w wyglądzie Pana i Pani
Autor Wiadomość
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-11, 23:36   

Malinka napisał/a:
Dobry pomysł ale kto nam zasponsoruje??


Znajdziemy jakiegoś sponsora !!
Zaproponujemy jedną z głównych ról i będzie loozik!!
Damy radę!! Blondynki górą!! Może Panowie wieluńskiego forum nam help :P
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-11, 23:38   

bo słowo ciota daff ma różne znaczenia
aktor??to jego praca musi i tyle moim zdaniem nie bo nie robi tego z własnej woli tylko ze musi to zrobic
mnie wkurzaja faceci którzy gdy gdzies wychodza maluja sie nie zniese tego i tyle i dla mnie to cioty !!zgadzam sie wogóel w kubersonem .. nie lubie takich facectów
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-11, 23:41   

czego sie wsciekasz??!! chce zeby mi ktos wytlumaczyl znaczenie slowa ciota i tyle.


a tak na marginesie to musisz znac sporo malujacych sie panow. ja osobiscie nie spotkalam takiego przypadku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-11, 23:42   

No racja!!
A faceci, którzy nie są aktorami, ale mają np. bliznę która bardzo ich szpeci i czują dyskomfort ?? To w sumie próżne trochę ale jednak trzeba takich ludzi zrozumieć moim zdaniem.

[ Dodano: 2006-03-11, 14:44 ]
daff napisał/a:
chce zeby mi ktos wytlumaczyl znaczenie slowa ciota i tyle.

O ile dobrze rozumiem ciotą nazywany jest mężczyzna, który odczuwa pociąg seksualny do innych panów<homoseksualista> ale to mnie się tak wydaje, a nie wiem jak to jest naprawdę.
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-11, 23:44   

daff napisał/a:
czego sie wsciekasz??!! chce zeby mi ktos wytlumaczyl znaczenie slowa ciota i tyle.

daff nie denerwuj ja sie nie wciekam no co ty..po prostu pisze swoje zdanie skromne...nie odbieraj tego tak
daff napisał/a:
a tak na marginesie to musisz znac sporo malujacych sie panow. ja osobiscie nie spotkalam takiego przypadku

no własnie nie spotkałam takich facetów a moze jak spotkałam to nawet nie zauważyłam ze sa pomalowani... ale nie lubie takich facet to musi być facet
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kuberson
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-11, 23:58   

Malinka napisał/a:
bo słowo ciota daff ma różne znaczenia

No rózne jednemu może sie kojarzc z gejem drugiemu z pedantem
daff napisał/a:
czego sie wsciekasz??!! chce zeby mi ktos wytlumaczyl znaczenie slowa ciota i tyle.

nie widze zeby ktos sie tutaj wciekał
wiec ci tłumacze daff wyluzuj
Angel napisał/a:
O ile dobrze rozumiem ciotą nazywany jest mężczyzna, który odczuwa pociąg seksualny do innych panów<homoseksualista> ale to mnie się tak wydaje, a nie wiem jak to jest naprawdę.

Angel to jest właśnie jedno znaczenie słowa ciota
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-12, 00:02   

Cieszę się, że znam chociaż jedno ze znaczeń tego słowa!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-12, 09:50   

zapytalam o znaczenie slowa 'ciota' nie dlatego ,ze nie wiem co ono wg ludzi oznacza, tylko dlatego, ze mi sie bardzo nie podoba :sad:

wiem, ze tak sie nazywa gejow, mezczyzn zbyt wrazliwych i takich, ktorzy odbiegaja od ogolnie przyjetego schematu.
ale jakiego schematu?

ciota to wyglad zewnetrzny?
maluje sie -ciota
mowi cienkim glosem- ciota

a jak facet jest przystojny, dobrze zbudowany a nie radzi sobie z problemami i bije zone, to kto to jest?


:roll:

[ Dodano: 2006-03-12, 09:57 ]
a jesli chodzi o makijaz itp.

mam kilku kolegow, ktorzy chodza do kosmetyczki na oczyszczanie i maseczki, stosuja regularnie kremy nawilzajace i ( nawet) przeciwzmarszczkowe, wlosy ukladaja niezwykle starannie na żel lub pianke.
dlaczego?
bo chca sie podobac nam- kobietom :)
ps. ale nie spedzaja pol dnia przed lustrem :D

a makijaz? mysle, ze niedlugo dojdziemy do tej fazy.
w sumie my nosimy spodnie, oni spodniczki (Szkoci np)
podobnie jest z kolczykami
dlaczego nie mieliby uzywac pudru kryjacego, zeby ladnie zmatowic cere? nikt nie mowi o grubej ilosci fluidu czy cieniach do powiek...


pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-12, 12:14   

daff napisał/a:
a jak facet jest przystojny, dobrze zbudowany a nie radzi sobie z problemami i bije zone, to kto to jest?

Brutalny cham który nie powinien wogóle zakładać rodziny i robić dzieci żyć w samotnośći ... :!: :!: :!:

[ Dodano: 2006-03-12, 03:16 ]
daff napisał/a:
dlaczego nie mieliby uzywac pudru kryjacego,

daff to jest moje i tylko moje zdanie ale mi się nie podoba gdy facet używa jakich kolwiek kosmetyków a tym bardziej fluidów i pudrów ... może sie wczoraj troche zapędziłam w postach...może nie jest ciotą jest pedantyczny a takich nie lubie i tyle...nie mogłabym być z takim facetem... jako kolega owszem.. :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-13, 11:17   

daff napisał/a:
mam kilku kolegow, ktorzy chodza do kosmetyczki na oczyszczanie i maseczki, stosuja regularnie kremy nawilzajace i ( nawet) przeciwzmarszczkowe, wlosy ukladaja niezwykle starannie na żel lub pianke.

dlaczego nie mieliby uzywac pudru kryjacego, zeby ladnie zmatowic cere? nikt nie mowi o grubej ilosci fluidu czy cieniach do powiek...


Zgadzam się z daff. Orientacji seksualnej nie należy łączyć z dbaniem o siebie. Przecież nikt nie wyzywa od „ciot” chłopaków, którzy stosują dezodoranty czy się po prostu myją. Kiedyś uważano, że stosowanie kosmetyków to domena wyłącznie kobiet jednak czasy się zmieniają i również mężczyźni chcą długo zachowywać świeżość.
Sam stosuje korektor czy fluid, ale w rozsądnych ilościach, aby zatuszować zmiany skórne. Używam pomadki, bo nie lubię spierzchniętych i pękających ust. Latem stosuję krem z filtrem dla ochrony skóry przed słońcem, dla zdrowia.

Malinka napisał/a:
mnie wkurzaja faceci którzy gdy gdzies wychodza maluja sie nie zniese tego i tyle... nie lubie takich facectów


Malinka, śmieszna jesteś. Mogę się założyć, że podobając ci się dbający o siebie mężczyźni, z zadbaną twarzą i dłońmi. Niekoniecznie mówią o tym głośno, ale większość z ulubieńców kobiet w jakiś sposób pomaga urodzie w zaciszu łazienki i nikt nie musi się o tym dowiedzieć. Zapytani, zaprzeczą.

A wszystko przez kobiety, które sądzą, iż tylko one mają prawo do tuszowania niedoskonałej natury.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-03-13, 11:46   

Malinka napisał/a:
to chłopcy używają fluidu??

no pewnie ze uzywaja. Osobiscie znam takiego ;-) Troszke powiewa metroseksualizmem....

a dziewczyny, rzecz jasna- malowały sie, maluja i beda MALOWAĆ. I zadna nie jest mi w stanie wmowic ze tego nie robi. Chcemy sie podobac i JUZ! Jak to mówi moja babcia "wszystko w granicach dobrego smaku" ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 13:49   

Łukasz napisał/a:
Przecież nikt nie wyzywa od „ciot” chłopaków, którzy stosują dezodoranty czy się po prostu myją.

Łukasz !!! my nie piszemy tutaj o myciu sie facetów czesaniu i używaniu kulek pod pachy i dezodorantów... piszemy o używaniu przez facetów fluidów, pudrów, depilowaniu brwi, chodzeniu do kosmetyczki, itp..to nie ma związku z normalną higieną u faceta..przeczytaj sobie wszystko od początku a zauważysz o czym jest ten temat każdy facet powinien być schudludny i zadbany.. lecz gdy zaczyna gruubboo przesadzać to wtedy przesataje być prawdziwym facetem... może nie nazwała bym go ciotą bo jak wczesniej napisałam to nie jest odpowidnie słowo i odwołuje je ale przesadnym pedantem tak... :!:
Cytat:
Malinka, śmieszna jesteś. Mogę się założyć, że podobając ci się dbający o siebie mężczyźni, z zadbaną twarzą i dłońmi. Niekoniecznie mówią o tym głośno, ale większość z ulubieńców kobiet w jakiś sposób pomaga urodzie w zaciszu łazienki i nikt nie musi się o tym dowiedzieć. Zapytani, zaprzeczą.

A wszystko przez kobiety, które sądzą, iż tylko one mają prawo do tuszowania niedoskonałej natury.


Po pierwsze nie jestem śmieszna !!! Fakt podobają mi sie zadbani faceci kazdej kobiecie sie podobają i żadna nie powinna zaprzeczyć...ale nie podobająmi sie pedanci którym każdy włosek musi być w odpowidnia stropne a gdy wiatr zawieje lecą do łazienki i poprawiają uczesanie... nuie podobają mi sie mężczyzni którzy używają fluidów i pudrów kryjących, wyregulowują brwi i malują rzesy itp...wiec powtarzam ci łukasz jeszcze raz zebyś sobie temat przeczytał jeszcze raz ... :!: :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 14:14   

Dominika napisał/a:
zadna nie jest mi w stanie wmowic ze tego nie robi.


Ja się nie maluję! Za młoda jestem a po co niszczyć cerę :P

Dominika napisał/a:
Chcemy sie podobac i JUZ! Jak to mówi moja babcia "wszystko w granicach dobrego smaku"


Tak - masz rację, każda z nas chce się podobać i sobie i innym. A twoja babcia bardzo mądrze mówi :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 14:48   

MaRtUsIcAaA napisał/a:
A twoja babcia bardzo mądrze mówi

Każda babcia z reguły mądrze mówi ... :wink:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 17:14   

Babcia mojego kumpla mówi że w kafejkach internetowych to są narkotyki i żeby ścioł włosy bo jak sie ma długie włosy to się narkotyki bierze :twisted:

A jeśli chodzi o urodę to facetów w jakich włosach wolicie drogie panie?? Długich, krótkich; na żel czy naturalnych...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW