R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Warto robić make-up?Co jest przesadą w wyglądzie Pana i Pani
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 17:19   

Mr.Raven napisał/a:
Babcia mojego kumpla mówi że w kafejkach internetowych to są narkotyki i żeby ścioł włosy bo jak sie ma długie włosy to się narkotyki bierze

Zawsze są wyjątki we wszystkich dziedzinach i we wszytkich kategoriach :roll:


Mr.Raven napisał/a:
A jeśli chodzi o urodę to facetów w jakich włosach wolicie drogie panie?? Długich, krótkich; na żel czy naturalnych...

Ja lubie facetów którzy maja krótkie włosy ładnie ściete najczęsciej na żel...: )
lub półdługie ale zadbane i nie przesadnie wystylizowane i wtedy już nie na żel tylko puszyste..:)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 17:29   

Malinka napisał/a:
Mr.Raven napisał/a:
A jeśli chodzi o urodę to facetów w jakich włosach wolicie drogie panie?? Długich, krótkich; na żel czy naturalnych...

Ja lubie facetów którzy maja krótkie włosy ładnie ściete najczęsciej na żel...: )
lub półdługie ale zadbane i nie przesadnie wystylizowane i wtedy już nie na żel tylko puszyste..


Mr.Raven a co ma piernik do wiatraka ??? Ludzie piszcie na temat bo wam zaczne ostrzeżenia dawać :!!!!!! !
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 17:40   

Temat jest ,,Czy warto robić make-up itp. O WYGLĄDZIE" Moim zdaniem fryzura to jest część składowa wyglądu więc myślałem że mogę to tu napisać... Ale jeśli tak bardzo ci to przeszkadza to można przeciez zrobić odzielny temat ;) A nie od razu warnami straszyć :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-13, 17:43   

Może w takim razie rozłożymy pojęcie “dbanie o siebie u mężczyzny” na czynniki pierwsze i wyszczególnimy co jest podstawą a co przesadą?

1.Kosmetyczka – normalne, bo trzeba założyć, iż nie zajmuje się ona wygładzaniem zmarszczek lecz także pomaga dobrze oczyścić twarz (cera potrądzikowa).
2.Puder, fluid – normalne w rozsądnych ilościach. Nie mówimy o “tapetowaniu” całej twarzy ale o zatuszowanie niemiłych dla oka zmian. Wypryski nie są tylko niemiłe dla oka lecz przyprawiają o stres spowodowany wrażeniem, że rozmówca ciągle na “to” patrzy. Trzeba odróżnić malowanie się od tuszowania niedoskonałości. To dwie różne sprawy, bo nikt nie mówi o stosowaniu przez facetów tuszu do rzęs czy cieni do powiek.
3.Depilowanie brwi – tutaj też można się spierać. Czasem brwi są za duże lub niesymetryczne a jak dowiedziono naukowo twarz symetryczna jest ładniejsza od niesymetrycznej.
4.Kolczyki – u chłopaków jeszcze niedawno były uważane za przejaw homoseksualizmu. Z czasem poglądy na ten temat się zmieniły i tylko u dewotek wywołują one niesmak.
Ostatnio zmieniony przez Łukasz 2006-03-13, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 17:43   

Mr.Raven napisał/a:
Temat jest ,,Czy warto robić make-up itp. O WYGLĄDZIE" Moim zdaniem fryzura to jest część składowa wyglądu więc myślałem że mogę to tu napisać...

Zgadzam sie z tym ... moim zdaniem to co mr Ravn napisał było na temat piszemy tutaj o wyglądzie faceta o fluidach pudrach fryzurach kosmetyczkach i ogólnie wiec cie troszke Basiu nie rozumiem .. ale to tylko twoje odczucia... :(

[ Dodano: 2006-03-13, 08:48 ]
Łukasz napisał/a:
1.Kosmetyczka – normalne, bo trzeba założyć, iż nie zajmuje się ona wygładzaniem zmarszczek lecz także pomaga dobrze oczyścić twarz (cera potrądzikowa).

Jeśli facet ma cerę potrądzikową to jest wogóle inna sprawa wtedy facet nawet jest zmuszony chodzić do dermatologa i odwiedzać kosmetycke ale to nie jest w ogóle związane z pedantstwem ale chodzenie na maseczki oczyszczające , usuwanie zrogociałego naskórka zeby jego skóra wyglądała jak pupcia niemowlaczka to jest dla mnie duża przesada... :roll:


Łukasz napisał/a:
3.Depilowanie brwi – tutaj też można się spierać. Czasem brwi są za duże lub niesymetryczne a jak dowiedziono naukowo twarz symetryczna jest ładniejsza od niesymetrycznej.

dla mnie to już nie jest meskie kiedy facet chodzi co 2 tygodnie aby wyregulować sobie briwi (bo tak kobieta mniej wiecej chodzi regulować ) dla innych może to normalne ale dla mnie conajmieniej dziwne...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-03-13, 18:43, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-13, 18:27   

Zamiast obraźliwych słów "pedalstwo", "ciota" używaj bardziej stonowanych określeń: gej, homoseksualista, a będzie milej. Nie utożsamiajcie z gejami wszystkich mężczyzn przesadnie dbających o urodę, pedantów. To niepotrzebne generalizowanie nieoddające istoty rzeczy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 18:41   

Łukasz napisał/a:
Zamiast obraźliwych słów "pedalstwo", "ciota" używaj bardziej stonowanych określeń: gej, homoseksualista

za ciote przeprosiłam bo zaglopowałma sie troszkę a o pedalstwie nic nie napisałam napisałam o pedantach a to co innego... a po drugie nic nie wspomniałam ze facet który jest przesadnie zadbany (używa tych wszystkich rzeczy które wymieniłam) jest pedałem... :roll: jest dużo mężczyzn którzy dbają o siebie z przesadą i nie są homoseksualistami... :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-13, 19:00   

Tak, wiem pedalstwo i pedantstwo to co innego... moja wina - przepraszam, źle przeczytałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 19:07   

Łukasz napisał/a:
Nie utożsamiajcie z gejami wszystkich mężczyzn przesadnie dbających o urodę, pedantów.

Zapodam taki dowcip odnośnie rozróżniania gejów i pedałów:
Jasiu przychodzi do ojca i mówi:
-Tato jestem gejem
-A masz garnitur od Armaniego?
-Nie...
-A chociaż buty od Gucciego?
-Też nie...
-To ty zwykły pedał jesteś a nie gej!
Ile w tym prawdy ? I jaka jest różnica między przesadnym dbaniem o wygląd o zwykłej codziennej higieny ?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-14, 01:27   

Cytat:
Ile w tym prawdy ? I jaka jest różnica między przesadnym dbaniem o wygląd o zwykłej codziennej higieny ?


Kiedy facet ma więcej kosmetyków od swojej dziewczyny i jest bardziej umalowany od niej to chyba jush zaczyna balansować na niebezpiecznej granicy....... no, ale z drugiej strony ........ trudno powiedzieć jakie mogą temu towarzyszyć okoliczności
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-14, 11:53   

Angel napisał/a:
Kiedy facet ma więcej kosmetyków od swojej dziewczyny i jest bardziej umalowany od niej to chyba jush zaczyna balansować na niebezpiecznej granicy

Ja bym nie mogła kurde być z facetem który podbiera mi kosmetyki siedzi dłużej odemnie w łazience chodzi częścuej do kosmetyczki i wieczorem kładzie sie w maseczce na twarzy ... to by był koszmar !!!!! :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-14, 12:14   

A jeśli kobieta tak postępuje to to nie jest dla jej chłopaka koszmar? Ja bym nie chciał aby moja dziewczyna przesadnie dbała o wygląd. Chyba, że za jakieś 30 lat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-14, 12:23   

no nie wiem czy dla faceta jest koszmarem gdy kobieta jest zadbana .. jest utarty stereotyp ze to właśnie my kobiety potrzebujemy wiecej czasu aby być w łazience facet szybko i zgrabnie załatwia swoje sprawy kobieta musi wiecej czasu temu poświęcic.. po drugie kobieta rzadko podbiera facetowi kosmetyki ale jak facet podbiera jej jakąś maseczke albo coś w tym stylu to jest coś nie tak :roll: Nie mówie o przesadzie mówie o zwykłym dbaniu o higine osobista
P.S - ja osobiście nigdy nie kłade sie w maseczce do łóżka bo narazie nie jest to mi potrzebne ale za 30 lat ??może?? :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-14, 16:14   

Malinka napisał/a:
a bym nie mogła kurde być z facetem który podbiera mi kosmetyki siedzi dłużej odemnie w łazience chodzi częścuej do kosmetyczki i wieczorem kładzie sie w maseczce na twarzy ... to by był koszmar !!!!!



gdyby kobieta chodzila do lozka z zielona mazia na twarzy dla faceta to tez bylby koszmar :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-14, 17:01   

Łukasz napisał/a:
Ja bym nie chciał aby moja dziewczyna przesadnie dbała o wygląd

Łukasz nie rozumiem... co masz pod pojęciem dziewczyna? Bo już się pogubiłem... :|
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW