R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Warto robić make-up?Co jest przesadą w wyglądzie Pana i Pani
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-14, 19:01   

Łukasz napisz mi no tutaj co jest u ciebie przesada w wyglądzie twojej partnerki bo nie rozumiem??Czy to że chodzi do kosmeyczki do fryzjera reguluje brwi maluje sie ??? to jest normalne u kobiet !!
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-14, 23:00   

Łukasz napisał/a:
A jeśli kobieta tak postępuje to to nie jest dla jej chłopaka koszmar?


Uważam, że faktycznie mógłby to być koszmar:P Chłopak budzi się a tu taki błotniasty potworek obok niego, można na taki widok zejść jeśli nie jest się przygotowanym ;) !!
A tak powaznie moim zdaniem czy dziewczyna czy chłopak wszystko dobre z umiarem !
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-15, 21:49   

Angel napisał/a:
Uważam, że faktycznie mógłby to być koszmar:P Chłopak budzi się a tu taki błotniasty potworek obok niego, można na taki widok zejść jeśli nie jest się przygotowanym

Taaa :wink:
Angel napisał/a:
A tak powaznie moim zdaniem czy dziewczyna czy chłopak wszystko dobre z umiarem !

No z tym sie zgadzam ale kobieta może sobie na wiecj pozwolić w kwestii kosmetyków kosmetyczek itp... :wink:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-16, 09:23   

Chyba każdy chłopak/dziewczyna może sobie pozwolić na tyle ile akceptuje jego chłopak/dziewczyna. Chyba nie ma co debatować komu można więcej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-16, 12:19   

Łukasz napisał/a:
Chyba nie ma co debatować komu można więcej.

Ja mam inne zdanie ty masz inne i sie nie dogadamy w tej kwestii... a z tym pozwalaniem to masz i może troche racji jeśłi kobieta akceptuję to że jej facet jest lalusiem i pedantem to niech sobie żyją długo i szczęśliwie. ... :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-17, 09:44   

Malinka żyjesz w świecie utartych stereotypów dotyczących męskości i kobiecości. To, iż ktoś bardziej dba o urodę nie jest czynnikiem determinującym całości jego życia a jedynie jednym z wielu zachowań jakie posiada.

Czy naprawdę nie potrafisz się wznieść poza obiegowe opinie i spojrzeć na te sprawy od strony miłości? Żadna kochająca osoba nie nazwie swojego partnera pedantem czy lalusiem. Kobieta po prostu akceptuje go takim jakim jest. Być może robią razem zakupy i doradzają sobie w tej kwestii. Jeśłi go naprawdę kocha to nie będzie jej przeszkadzało, że on ponadprzeciętnie dba o swoją urodę.

Czy naprawdę twoim zdaniem to w jakim stopniu ktoś dba o urodę określa stopień jego kobiecości czy męskości?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-17, 23:03   

Łukasz napisał/a:
Malinka żyjesz w świecie utartych stereotypów dotyczących męskości i kobiecości.

To jest twoje zdanie i je szanuje ale niestety to nie jest prawda :!: :? ...to są stereotypy które sama sobie stworzyłam i sie ich trzymam.. mam swoje zdanie :!: :!: i nikt mi niczego nie narzuci wiem co lubie a czego nie w facetach i nie tylko .. na każdy temat mam swoje zdanie i to nie jest jakiś utarty sterotyp :!: :!: :!: nie znasz mnie wiec sie nie wypowiadaj w taki sposób.... jeśli mnie poznasz wtedy możesz wydawać jakiekolwiek opinie na mój temat... :!: :!:


Łukasz napisał/a:
To, iż ktoś bardziej dba o urodę nie jest czynnikiem determinującym całości jego życia a jedynie jednym z wielu zachowań jakie posiada.


Łukasz ty czytasz co ja pisze... ?? ja nie mam nic do pedantów i lalusiów niech sobie żyją w spokoju znajdą drugą połówkę która bedzie ich szanować i kochać za to jakimi są... moje zdanie w tej sprawie jest nastepujące (pisze to ci po raz kolejny aby dotarło) mianowicie ja Malinka nie lubie facetów którzy chodządo kosmetyczki regulują brwi kładą maseczki na twarz fluidują sie itp...to jest moje i tylko moje zdanie to jest mój gust !!!!!

Łukasz napisał/a:
Czy naprawdę nie potrafisz się wznieść poza obiegowe opinie i spojrzeć na te sprawy od strony miłości? Żadna kochająca osoba nie nazwie swojego partnera pedantem czy lalusiem. Kobieta po prostu akceptuje go takim jakim jest. Być może robią razem zakupy i doradzają sobie w tej kwestii. Jeśłi go naprawdę kocha to nie będzie jej przeszkadzało, że on ponadprzeciętnie dba o swoją urodę.


Łukasz nie mów mi jak ja na te sparwy patrzę bo nie wiesz do końca i nie znasz w całości mojego zdania ... ja nie bawie sie w miłości z facetem który mi nie odpowiada każdy ma jakiś swój gust ja gdy spotykam faceta patrzę czy mi pasuje z wyglądu i charakteru (chodziaż bardziej liczy sie charakter i kreatywoność).. ja musze poznać faceta potem wydaje o nim jakiekolwiek opinie gdy widze ze facet przesadnie dba o wygląd (czyli robi te wszystkie rzeczy co pisałam wczesniej ) to po prostu daje sobie spokój i zostajemy kolegami i nie ma tu mowy o zadnej miłości.. pomysl czy ja musze być z facetem z którym zle sie czuje który mi w jakiś sposób nie odpowiada.... który bedzie mnie wkurzał swoją pedantycznościa i przesadnym dbaniem o siebie bedzie mi zajmował łazienke przez 2 godziny.. nie po co sie plątać w takie coś jeśli drugeij osobie nie pasuje???

Łukasz napisał/a:
Czy naprawdę twoim zdaniem to w jakim stopniu ktoś dba o urodę określa stopień jego kobiecości czy męskości?

Moi zdaniem osobistym tak jeśli chodzi o mężczyznę bo facet to musi być facet męski stanowczy i mający swoje zdanie ... a nie taki który lata non stop do kosmetyczki pudruje sie itp..wtedy traci swoją meskość oczywiscie to jest moje zdanie i ci to powtarzam !!!


Teraz z innej beczki po pierwsze nie odpoiwedziełś mi na pytanie tytlko rozpisałeś sie na mój temat wydając za mnie opinie co ja czuje co ja myśle i ze jestem wpasowana w sterotyp.. a to mnie troche wkurzyło bo nie lubie jeśłi ktoś wciaska mnie w jakieś stereotypy !!! owszem jestem wciskana w stereotypy ale swoje stereotypy które sama sobie storzyłam a nie ktoś mi je narzucił... i tak samo nie lubie jak ktoś mi mówi ze ja komuś coś narzucam i wywieram jakiś nacisk ... ok wiec teraz odpowedz mi na pytanie gdzie jest przesada wg ciebie w wyglądzie faceta i kobiety??a moze nie ma takiej granicy???
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-03-19, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-03-19, 00:01   

Malinka napisał/a:
to mnie troche wkurzyło


Malinka spokojnie złość urodzie szkodzi . Pamiętaj o tym :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-19, 14:00   

Lesiu napisał/a:
Malinka spokojnie złość urodzie szkodzi . Pamiętaj o tym

oj bo mnie już wszystko powoli wkurza ... nie lubie jak ktoś mnie wciska do jakiś tam wymyślonych i oklepanych stereotypów... ale już looz ... po co sie przejmować ??? a co do urody to mi juz nic nie zaszkodzi :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Aksel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-19, 19:13   

Dawno tu nie zaggladałem widze Ze dużo sie zmieniło Malinka nie wczuwaj sie tak we wszystko to bez sensu sie tak denerwować ja cie znam i wiem ze jestes troche nieraz uparta i walczysz o swoje zdanie ale jest ci z tym do twarzy nie przejmuj sie tak wwszystkim a tak na marginesie to mnie wmkurza jak moja kobieta by miala na sobie tony tapety a u faceta w ogoel to nie przystoi
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-19, 21:01   

Fajnie że jesteś .... mam proźbe pisz wyraźniej bo nie moge sie troszke rozczytac.. juz sie nie przejmuje i tak właściwie to sie nie przejmowałam... a nie pamiętasz miałeś kobiete która nadużywała makijażu ?? i nie przeszkadzało ci to tak bardzo..ale fakt faktem długo z nia nie pobyłeś :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-03-20, 13:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-03-20, 13:17   

Malinka, masz rację. Niepotrzebnie ciebie oceniałem nie znając ciebie. W sumie w ogóle chyba nie warto jednoznacznie oceniać ludzi nie znając całości powodów, które kierują ich zachowaniem. Mój błąd. Przepraszam, jeśli cię uraziłem.

Co do wytaczania granic to niepotrzebnie skupiłem się tak bardzo na kobietach, czyli i na czymś, co naturalnie jest mi nieznane. Widząc chłopaka oceniam jego wygląd. To zupełnie naturalne, bo pierwsze wrażenie decyduje o ewentualnym dalszym kontakcie. To czy będę chciał podejść, zapytać o cokolwiek, kontynuować znajomość itp. Każdej osobie zależy na tym, aby wyglądać jak najlepiej. Firmy kosmetyczne powoli dostrzegają i ten segment rynku, choć kosmetyki dla kobiet zawsze przeważają w sklepach. To się szybko nie zmieni i wcale na taką zmianę sklepowych półek nie liczę. Z drugiej strony rozwijający się rynek rozwija się, ponieważ jest takie zapotrzebowanie. Takie są prawa rynku. Coraz więcej chłopaków dostrzega te możliwości. Należy się z tego cieszyć a nie gnębić ich i określać pedantami czy odejmować im męskości.
Pytanie, które mi zadałaś staje się w miarę upływu lat coraz bardziej bezprzedmiotowe. To, co widzimy na ulicach jest odpowiedzią. Jeśli coraz częściej widujesz na ładnych chłopaków ze swoimi zupełnie przeciętnymi dziewczynami to znak, że problematyka dbania o swój wygląd jest na tyle dynamiczna, że trudno ją jednoznacznie uchwycić.
Na koniec żart:

Dlaczego kobiety ciągle szukają przystojnych, ciekawych i inteligentnych mężczyzn?
- Bo tacy mężczyźni mają już swoich chłopaków. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-20, 14:01   

Łukasz napisał/a:
Malinka, masz rację. Niepotrzebnie ciebie oceniałem nie znając ciebie. W sumie w ogóle chyba nie warto jednoznacznie oceniać ludzi nie znając całości powodów, które kierują ich zachowaniem. Mój błąd. Przepraszam, jeśli cię uraziłem.

Nie ma sprawy teraz mi już przeszło miałam też troszkę zły humor i dlatego tak gwałtownie i z agresywnym nastawieniem podeszłam ale juz get looz .. ale ja juz taka jestem niestety zawsze bronie swojego zdania i nikt mi nic nie narzuci bo wiem co myśle co czuje i co jest dla mnie najlepsze.... bardzo sie ciesze ze mnie przeprosiłeś miło z twojej strony i widać ze kultury ci nie brak :D
Łukasz napisał/a:
Co do wytaczania granic to niepotrzebnie skupiłem się tak bardzo na kobietach, czyli i na czymś, co naturalnie jest mi nieznane

łukasz kobiety są ci nienznane :?: :?: :?:
Łukasz napisał/a:
choć kosmetyki dla kobiet zawsze przeważają w sklepach. To się szybko nie zmieni i wcale na taką zmianę sklepowych półek nie liczę

Widzisz sam piszesz tylko innymi słowami to co ja napisałam... kobieta zawsze miała ma i bedzie mieć wiecej kosmetyków od faceta to jest właśnie stereotyp a jeśli facet ma wiecej to jest coś nie tak... :D
Łukasz napisał/a:
Należy się z tego cieszyć a nie gnębić ich i określać pedantami czy odejmować im męskości.


Cieszyć ?? ja sie z tego za bardzo nie cieszę ale nie mam nic do nich niech sobie żyją w spokoju ale z takim facetem bym sie nie związała... :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW