R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2008-10-14, 21:58
Miami II
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-21, 23:45   

Marta napisał/a:
To gdzie my się mamy bawić?
Mamy siedzieć w domu na tyłku, przed komputerem? Albo siedzieć pod blokiem i skubać słonecznik?

Nie wiem jak ty, ale mnie wychowano tak, że na imprezy zacząłem chodzić w wieku 18 lat. I proszę tu nie mylić staroświeckości z dobrym wychowaniem! Dziękuję za to rodzicom, że tak mnie wychowali - jak patrzę teraz na większość 15-to latek, które wracają z imprez gdzie rodzice im pozwalają, nie wiedząc co ich dzieci robią, to stwierdzam że świat schodzi na psy. Jeszcze chwila a słowo miłość zostanie zastąpione słowem sex.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-22, 06:43   

Ferbik napisał/a:
Nie wiem jak ty, ale mnie wychowano tak, że na imprezy zacząłem chodzić w wieku 18 lat. I proszę tu nie mylić staroświeckości z dobrym wychowaniem! Dziękuję za to rodzicom, że tak mnie wychowali - jak patrzę teraz na większość 15-to latek, które wracają z imprez gdzie rodzice im pozwalają, nie wiedząc co ich dzieci robią, to stwierdzam że świat schodzi na psy. Jeszcze chwila a słowo miłość zostanie zastąpione słowem sex.

Widzisz Ferbik mnie też i myśle,że dużą część starszych forumowiczów,ale świat idzie naprzód choć nie zawsze w dobrym tego słowa znaczeniu.Gdy ja chodziłam na imprezy,owszem zdarzały sie pijane 16-sto latki,ale oni sie z tym nie afiszowali,nie robili tego co tydzień,ot taki jednorazowy wyskok.Myśle sobie,że Marta ma racje,dzisiaj jeśli młodzież nie będzie miała alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu,wieczorów niż siedzenie pod blokiem to nic dobrego z tego nie będzie...Może jakiś klub,dyskoteka,gdzie zbieraliby sie młodzi ludzie i w którym nie byłoby alkoholu byłby dobry...nie wiem tylko czy miałby klientów :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 12:35   

Ferbik napisał/a:
Marta napisał/a:
To gdzie my się mamy bawić?
Mamy siedzieć w domu na tyłku, przed komputerem? Albo siedzieć pod blokiem i skubać słonecznik?

Nie wiem jak ty, ale mnie wychowano tak, że na imprezy zacząłem chodzić w wieku 18 lat. I proszę tu nie mylić staroświeckości z dobrym wychowaniem! Dziękuję za to rodzicom, że tak mnie wychowali - jak patrzę teraz na większość 15-to latek, które wracają z imprez gdzie rodzice im pozwalają, nie wiedząc co ich dzieci robią, to stwierdzam że świat schodzi na psy. Jeszcze chwila a słowo miłość zostanie zastąpione słowem sex.


Madrze powiedziane Ferbik. Chociaz skubanie slonecznika nie nalezy do ciekawych form spedzania czasu. Wlasciwie to masz racje, niedlugo sex to bedzie wyraz bliskoznaczny do slowa milosc.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 13:40   

Mateusz, na nic więcej Cię nie stać? Tylko czyjeś słowa potrafisz powtórzyć?

To, że ja chodze w wieku 17 lat na dyskoteki (ekhm, byłam 2 razy) to nie znaczy że jestem źle wychowana!
Nie chcę się z nikim wdawać w jakieś pyskówki bo nie o to chodzi, ale nie przesadzajcie..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-05-23, 13:50   

też chodziłam wcześniej na dyskoteki, nie często ale to głównie dlatego że po prostu nie miałam na to ochoty i tyle. Poza tym jak już mówiłam impreza nie równa się alkohol. Jak ktoś chce to tak czy siak znajdzie sposób, żeby pić palić etc...
heh...chyba trochę odbiegliśmy od tematu
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 17:25   

Marta napisał/a:
Mateusz, na nic więcej Cię nie stać? Tylko czyjeś słowa potrafisz powtórzyć?

To, że ja chodze w wieku 17 lat na dyskoteki (ekhm, byłam 2 razy) to nie znaczy że jestem źle wychowana!
Nie chcę się z nikim wdawać w jakieś pyskówki bo nie o to chodzi, ale nie przesadzajcie..


Co tu dużo pisać... Ferbik ma rację i ja się z nim całkowicie zgadzam w tej sprawie. Społeczeństwo schodzi na psy, ale nie tylko u nas. Co do alkoholu i imprez to nie będę się wypowiadał, bo jestem abstynentem :p

Marta Moja wypowiedź nie miała na celu obrażenia Ciebie czy coś. Nie czytałem poprzednich postów, ale przypomniała mi się moja wypowiedź(witamy nowych forumowiczów): "Moje hobby to siedzenie na ławce przed blokiem i dłubanie słonecznika."
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zap 
Dojeżdża PKSem
Pior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2007-05-23, 20:22   

Wracając do tematu jakby nie patrzeć w miami bawi się młodsza część wieluńskiej młodzieży i chyba niektórzy już nie mają co tam zaglądać (czytaj studenci lub starsi :P ) pozostaje im więc tylko TR. Chociaż były czasy, że najlepsze imprezy odbywały się właśnie w miami :) Szkoda że już nie wrócą...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-23, 20:36   

No niestety nie wrócą.. w ogóle śmieszy mnie to że do MIami niby wpuszczają od 17 lat .. jaaaasne Tylko czemu jak się wejdzie to sami młodsi :/ No nic widać dla starszych nie ma już tam miejsca :P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-05-23, 22:07   

mój Kuzyn (22latka będzie w tym roku) ciągle zachacza o miami...mówi że czuje się młodziej :D :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-25, 23:09   

Witam:)W Miami będą jeszcze najlepsze imprezy,zapewniam.Już wkrótce...nie rzucam słów na wiatr.Pozdrawiam wszystkich :))
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zap 
Dojeżdża PKSem
Pior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2007-05-28, 13:22   

Hehee a to czemu najlepsze? Lokal zmienia właściciela czy co :P ?

raulmanka napisał/a:
mówi że czuje się młodziej


Niektórzy czują się starzej ;)

jenusia napisał/a:
MIami niby wpuszczają od 17 lat


z niepewnością pomiarową wieku -3 lata :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
flirciara 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 52
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-29, 08:09   

Jeszcze przed wakacjami (lub na samym ich początku) szykują się kolejne zmiany. Niestety nie mogę napisać konkretnie jakie - szacunek dla właściciela mi nie pozwala.
No cóż w Wieluniu jest tylko parę fajnych barów.... a tylko jeden dla starszych niż siedemnastolatek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-30, 15:01   

hehe nio nie wiem czy te zmiany pomogą... bo juz chyba kazdy sobie opinie o Miami wyrobił :>
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-05-30, 15:21   

ja nie bylam tam od czasow liceum z sentymentem wspominam tamte imprezy ale teraz nie mam zamiaru bawic sie w towarzystwie 16 latkow
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-30, 22:23   

Siemanko:)Chciałem wspomnieć że w ten weekend w sobote 2 czerwca odbędzie się urodzinowa imprezka w klubie Miami.Do 22 wjazd za darmo,zagra de Answer.Więc mysle że warto zaprosić :) )Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW