R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy

Jak Wam się podoba wieluńskie radio?
Jest OK!
16%
 16%  [ 32 ]
Może być!
30%
 30%  [ 60 ]
Jest do niczego!
46%
 46%  [ 91 ]
Nie mam zdania na ten temat!
6%
 6%  [ 13 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-23, 15:23   

Ach to RZW, zawsze można na nie liczyć :D
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jake12 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-24, 16:27   

Osobiście nie słucham Radia ZW czy jak mówią moi znajomi "chały wieluńskiej" z bardzo prostego powodu: dziennikarze, którzy pracują w tym radiu prowadzą audycję jakby za chwilę mieli wykorkować, mylą się i przekręcają fakty. Jeżeli nie potrafią wykrztusić nic z siebie bez zająknięcia na żywo to powinni nagrywać audycje.
Mam nadzieję że dyrekcja stacji wyciągnie jakieś wnioski i ich zmieni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-24, 16:48   

jake12 napisał/a:
Osobiście nie słucham Radia ZW czy jak mówią moi znajomi "chały wieluńskiej"

No to skoro nie słuchasz, to skąd możesz jakiekolwiek opinie wysuwać ?? Ja słucham w pracy non stop i mogę powiedzieć, że dużo się polepszyło w okresie ostatnich paru lat. No ale skoro nie słuchasz RZW, tylko klepiesz co Ci inni powiedzą, to nie ma się co dziwić...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-24, 17:14   

Na 97,7 FM w Działoszynie a konkretnie w Niżankowicach nadaje Radio ZW, a walczyło o tą częstotliwość też radio RMF MAXXX i szkoda ze nie wygrało bo przynajmniej byłoby w okolicy jakieś fajne młodzieżowe radio a nie to ZW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-09-24, 17:38   

Nie ma ideałów ;) , największym zdarzają się takie "wtopy", że hej :P Oczywiście w naszym lokalnym RZW, jest też sporo rzeczy nad którymi trzeba popracować, ale nazywanie tej rozgłośni;
jake12 napisał/a:
Osobiście nie słucham Radia ZW czy jak mówią moi znajomi "chały wieluńskiej"

jest dużą przesadą :shock: Pewnie jest tak, że znajomi jake12 mają radyjka poustawiane na tę właśnie stację, ale narzekają bo tak po prostu ... trzeba :P
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2010-09-24, 20:40   

RMF- FM czy ZET to giganci medialni, nie można ich porównywać do ZW. Zaliczam się do grona słuchaczy lokalnej rozgłośni i zauważalne są pozytywne zmiany, co cieszy. Każde radio ma swoją grupę docelową słuchaczy i pod nich gra. W moim odczuciu ZW raczej nie celuje w nastoletniego odbiorcę a w przedział 30+ :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-24, 22:12   

Kiedyś radio traktowałem jako wielkie źródło wiedzy, szczególnie o muzyce. Dzisiaj to źródło wiadomości, przede wszystkim lokalnych oraz najlepsze sposób reklamowania się na lokalnym rynku. Dlatego doceniam Radio ZW, które lepiej lub gorzej, czy nam się to podoba czy nie, w pewnych dziedzinach w Wieluniu dominuje. Co do "molochów" typu RMF, Zet-ka czy inne. to robiłem do nich kilka podejść w czasie dłuższych podróży - nie przeceniam - zwykła MTV-papka.
Wypowiedź jake12, trudno mi obiektywnie ocenić bo to pierwszy wpis. Prowokacja, głupota czy chęć zaistnienia. Kolejne wpisy pokażą :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-23, 11:05   

Właśnie słuchałem wywiadu z Panem Marszałkiem - trenerem zespołu Pamapol Wielton Wieluń.
I zastanawia mnie co to jest za twór "reprezentacja Wielunia w piłce siatkowej" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-30, 18:16   

Cytat:
Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!

Strona www.radiozw.com.pl została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
Tego rodzaju strony mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe strony celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.

No ładne mi tu rzeczy wyskakują :?: ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2010-11-30, 18:25   

Yay, fani pogody od pana szamana shackowali strone RZW i wpuscili wirusa :D
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-30, 18:33   

No, ale pod http://radiozw.com.pl/ chodzi ok :) Pewnie jeszcze nie zdążyli ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-30, 18:40   

Acree napisał/a:
Yay, fani pogody od pana szamana shackowali strone RZW i wpuscili wirusa :D

Faktycznie coś niedobrego dzieje się w tym naszym radyjku :shock: Bo to jest tak jak się chce kombinować, to czasami można aż za bardzo. A wtedy zamiast pomagać sobie i społeczeństwu, dla którego to radio powstało, można sprawy skomplikować tak, że rozplątać to wszystko jest rzeczą niemożliwą.

Czy rozgłośnia RZW przechodzi jakiś widoczny i nieodwracalny kryzys, który w przyszłości odbije się na likwidacji tej instytucji? Czy to tylko kwestia nieodpowiednich osób na odpowiednich stanowiskach?
Generalnie szkoda by było zmarnować tylu lat istnienia radia :(
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Ostatnio zmieniony przez miko 005 2010-12-02, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-30, 21:20   

miko 005, myślałem na podstawie Twoich pewnych działań (szczególnie w temacie pogody w Radiu ZW i sprawy Pana Mateusiaka), że jesteś osobą obiektywnie podchodzącą do tych tematów. Jednak Twój ostatni post to rozwiał. Myślę, że powinieneś się go wstydzić. Przestałeś również być, jak dla mnie, osobą właściwą do moderowania tematu o pogodzie w RZW. Sorry.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-12-01, 13:51   

Shymool napisał/a:
miko 005, myślałem na podstawie Twoich pewnych działań (szczególnie w temacie pogody w Radiu ZW i sprawy Pana Mateusiaka), że jesteś osobą obiektywnie podchodzącą do tych tematów. Jednak Twój ostatni post to rozwiał. Myślę, że powinieneś się go wstydzić.

No i tu mnie zaskoczyłeś :D Zdumienie przeplata się z wybuchem śmiechu :? Właśnie, o co Ci chodzi?

Jakieś wirusy na stronach internetowych RZW, coraz częstsze uwagi słuchaczy radia, a to do sposobu prowadzenia audycji przez niektórych prowadzących, a to co do treści w zamieszczanych artykułach na stronach internetu (błędy ortograficzne i stylistyczne). W końcu, chociażby właśnie ta kontrowersyjna decyzja o uszczupleniu honorarium, człowiekowi, który bądź co bądź był najbardziej rozpoznawalnym na tej antenie (mimo tylko kilkunastu minutowej codziennej audycji).
Ja tego nie wyssałem z palca, poczytaj ów wątek "Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy" , a dojdziesz do wniosku, że nie ja jestem autorem tych wszystkich krytycznych uwag.

Ty za to nazywasz mnie osobą nieobiektywną, bo ... :? Ośmieliłem się zadać dwa krótkie pytania, pod adresem radia. No wybacz chłopie ale nie pojmuję :P

Shymool napisał/a:
Przestałeś również być, jak dla mnie, osobą właściwą do moderowania tematu o pogodzie w RZW. Sorry.

A co Ci się znowu tam nie spodobało? :D
Po pierwsze to temat pogody i radia, został wyodrębniony przez Jaro, moderatora (więc pretensje do niego :razz: ), a ja w żadnej mierze nie czuję się moderatorem tego tematu. Po prostu w dalszym ciągu świetnie się bawię :lol: (w przeciwieństwie do ... ). Po drugie, cały czas w wątku pogody na antenie RZW, i pana Mateusiaka, opieram się na "twardych dowodach", bo padających z ust jednej ze stron sprawy. Jak na razie to Ty coś słyszałeś, coś czego nie można zweryfikować, w przeciwieństwie do e-maili od pana Włodka, które cytuję dosłownie.
Skoro jednak takie argumenty "drażnią" Twoje oko, to pewnie jesteś wyznawcą starej góralskiej śpiewki; - prowda, tyż prowda, i g...o, a nie, w tym przypadku będzie chyba, Shymool`a prowda :twisted: :D :D (o i tu dałem Ci powód, żebyś mógł powiedzieć o mnie, że jestem nieobiektywny :twisted: )
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-01, 14:20   

miko 005 napisał/a:
Jakieś wirusy na stronach internetowych RZW, coraz częstsze uwagi słuchaczy radia, a to do sposobu prowadzenia audycji przez niektórych prowadzących, a to co do treści w zamieszczanych artykułach na stronach internetu (błędy ortograficzne i stylistyczne). W końcu, chociażby właśnie ta kontrowersyjna decyzja o uszczupleniu honorarium, człowiekowi, który bądź co bądź był najbardziej rozpoznawalnym na tej antenie (mimo tylko kilkunastu minutowej codziennej audycji).
Ja tego nie wyssałem z palca, poczytaj ów wątek "Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy" , a dojdziesz do wniosku, że nie ja jestem autorem tych wszystkich krytycznych uwag.

Wirus na stronie może się zdarzyć każdemu. Zresztą z tego co zauważyłem bardzo szybko problem rozwiązano.
Uwagi pojawiały się, pojawiają i będą się pojawiać - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Nie zauważyłem żeby było ich ostatnio więcej.
Co do P. Mateusiaka - nie znamy wersji RZW ale z faktu odejścia jednego człowieka z radia, w dodatku nie-dziennikarza, nawet jeśli byłby bardzo charakterystyczną jego postacią, absolutnie nie można wnioskować o kryzysie w RZW.
Jakkolwiek nie jestem wielkim fanem RZW to doceniam jego olbrzymi wkład w lokalną społeczność. I wyciąganie wniosków o jakimś kryzysie w RZW na podstawie dwóch mało istotnych wydarzeń jest delikatnie mówiąc nadinterpretacją. Tyle z mojej strony.
A tak w ogóle to wydaje mi się miko , że zaczynasz obrabiać fakty pod kątem tezy którą uknułeś (zwrot na wyrost) na własne potrzeby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW