R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy

Jak Wam się podoba wieluńskie radio?
Jest OK!
16%
 16%  [ 32 ]
Może być!
30%
 30%  [ 60 ]
Jest do niczego!
46%
 46%  [ 91 ]
Nie mam zdania na ten temat!
6%
 6%  [ 13 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-12, 12:40   

No jestem w szoku po tym artykule, nie dość, że dużo temu radiu jeszcze brakuje do tego aby stać się naprawdę dobrą stacją, to jeszcze takie gierki się wyrabia.
Oczywiście tylko na dalszą niekorzyść radia to działa...
Brak słów... N/C 8)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-12, 14:59   

voice_of_true napisał/a:
Czepiacie się audycji, że są monotonne ale ludzie tego słuchają i chcą słuchać ... btw. skąd wiecie, że są monotonne skoro twierdzicie, że nie słuchacie tego radia?
tak czy tak klamiecie! i to nie jest oskarżenie tylko fakt. bo albo słuchacie a twierdzicie, że nie słuchacie! albo nie słuchacie i twierdzicie, że są monotonne a to już definitywnie świadczy o Waszym poziomie a raczej jego braku (poprzeczke zawiesiliście sobie a raczej położyliście na glebie) Wasze opinie, że radio jest złe a pracownicy są nie kompetentni śmieszą mnie! A wiecie dlaczego? Odpowiem Wam ... Czy oskarżenia poparte argumentami typu "bo tak" "radio jest złe bo jest złe" itd. itp. mają jakiś sens? One śmieszą mnie, śmieszą mnie do łez i świadczą o Was samych
jeśli ktoś chce podyskutować na poziomie to zapraszam


A wpadła Ci do głowy taka złota myśl : Nie słuchają bo mają dość ?
Jeśli mi się coś nie podoba to nie słucham. Jak jestem w Wieluniu to zdarza mi się słuchać tego radia (jedyna możliwość posłuchania na bierząco regionalnych wiadomości), ale za każdym razem uderza mnie brak polotu wśród prowadzących i kompletny brak pomysłów na prowadzenie audycji. Jak ktoś już gdzieś napisał - nie muszę być pisarzem, żeby oceniać książki - więc nie muszę pracować w radiu by oceniać audycje. Wystarczy Ci to za odpowiedź ? Nie przyszło Ci do głowy, że skoro większość ludzi bardzo krytycznie wypowiedziała się tutaj na temat RZW to znaczy, że mieli ku temu powody ? Co, uwzięli się ? A może to jakiś spisek, co ? Pomyśl. Nie boli.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-12, 20:41   kampania Kiedosa..

Wszystkie zmiany personalne radia ZW związane są z kampanią jaką prowadzi sobie przewodniczący Związku Gmin Edawrd Kiedos to on mianował nowego prezesa radia oraz redaktora naczelnego tak aby wszystkie decyzje mogły być przez niego kontrolowane .
Czy takiego mamy mieć posła ???
Przydała by się tu komisja śledcza :wink:
 
   
CYBORG
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-12, 22:05   

witam
szczególnie Ferbików , Blinków, Combitów i innych takich tam ... którzy ze mna pracowali lub pracują ale nie o to tu chodzi.
W sprawie radio to ja mam uhera i mi sie bardzo moje radio podoba, natomiast na dole w kuchni mam jakies tam inne które tatko mi naprawili, a w innym pokoiku mam pasikonika hihih. Ja słucham uhera , zona tego w kuchni a dziecka pasikonika, wszyscy sa zadowoleni, nikt nikomu nie ubliza ze ten tamto słucha a ten to.
Do czego zmierzam, prosta rzecz wystarczyło by by w wieluniu pojawiły się konkurencyjne radia i nastąpiła by naturalna selekcja.
Wiem wiem to nie takie proste , kasa jak zwykle ale to juz inna sprawa.
Poczekajmy jeszcze na internet pod strzechy a problem kilku rozgłosni bedzie rozwiązany.

Pozdrawiam
 
   
Robo
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-12, 22:06   

Nie słucham tego radia i nie zamierzam ponieważ cały program oraz ramówka RZW są dla mnie wybitnie płytkie i ograniczone. Muzyka, którą nadaje również mi nie odpowiada. Jednym słowem nie mam w tej rozgłośni nic na czym mógłbym w tym wypadku ucho a nie oko zawiesić. A do tego jeszcze ta wszechobecna polityka, która musi wszędzie swoje macki wepchnąć.

Nie ma to jak ZET'ka. :wink:

Pozdrawiam.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-13, 17:10   

No i sie ktos z radia niezle skompromitowal... zero odzewu po zdemaskowaniu ?? Norma. Ale co sie dziwic :twisted:
CYBORG napisał/a:
Do czego zmierzam, prosta rzecz wystarczyło by by w wieluniu pojawiły się konkurencyjne radia i nastąpiła by naturalna selekcja.
Wiem wiem to nie takie proste , kasa jak zwykle ale to juz inna sprawa.
Poczekajmy jeszcze na internet pod strzechy a problem kilku rozgłosni bedzie rozwiązany

Tu nie chodzi o kase... bo ta pewnie by sie znalazla. Chodzi raczej o uklady w naszym miescie...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Aneeczka_
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-13, 18:39   

Hm.. widzę, że temacik się bardzo rozwinął..
Ja osobiście bardzo rzadko słucham wieluńskiego radia, a jak już słucham, to wkurzają mnie ciągle powtarzające się informajce.. i to za każdym razem te same..:|
Niektóre wieczorne audycje są w miare, a poza tym to raczej nuda.
Ale wszystko ma zarówno zwolenników jak i przeciwników.. w tym przypadku również tak jest ;]
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-14, 14:24   

Aneeczka_, tylko, ze zwolennikami, ktorzy bronia zawziecie tych niedociagniec, ktore byly tutaj poruszane nie sa sluchacze tylko pracownicy radia... zenada.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-14, 15:21   

[małe OT]
Dlaczego nie ma tematu "Sonda o TVK" :)
Przecież u nich z wydania na wydanie coraz bardzie wieje amatorszczyzną...
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-14, 15:26   

Marcin napisał/a:
Dlaczego nie ma tematu "Sonda o TVK"

Bo dopiero byly by slowa "pochlebstwa"... :mrgreen:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Szymon
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-14, 15:49   

Marcin napisał/a:
[małe OT]
Dlaczego nie ma tematu "Sonda o TVK" :)


Skoro pytasz to utwórz taki temat :) Pewnie postów będzie mniej bo zasięg rażenia TVK jest mniejszy.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-14, 16:29   

Szymon napisał/a:
Pewnie postów będzie mniej bo zasięg rażenia TVK jest mniejszy.

No i emisja jest w wyznaczone dni i trwa krotko :mrgreen: Ale lepsze niz smiechu warte :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
annuska
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-15, 16:26   

no TVK to juz totalna porazka :twisted: :mrgreen:
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-15, 17:11   

Aby nie robić "OT" z tematu, to pozwoliłem sobie zamieścić na forum oddzielny temat, a tutaj link do niego: http://forum.administrato...php?p=4389#4389
 
   
Aneeczka_
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-15, 21:39   

Ferbik napisał/a:
Aneeczka_, tylko, ze zwolennikami, ktorzy bronia zawziecie tych niedociagniec, ktore byly tutaj poruszane nie sa sluchacze tylko pracownicy radia... zenada.


Możliwe, ale tacy słuchacze również się znajdą ;]
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW