R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy

Jak Wam się podoba wieluńskie radio?
Jest OK!
16%
 16%  [ 32 ]
Może być!
30%
 30%  [ 60 ]
Jest do niczego!
46%
 46%  [ 91 ]
Nie mam zdania na ten temat!
6%
 6%  [ 13 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-12-01, 14:58   

red napisał/a:
Jakkolwiek nie jestem wielkim fanem RZW to doceniam jego olbrzymi wkład w lokalną społeczność. I wyciąganie wniosków o jakimś kryzysie w RZW na podstawie dwóch mało istotnych wydarzeń jest delikatnie mówiąc nadinterpretacją. Tyle z mojej strony.

Sprawdziłem dokładniej, bo człowiek tylko człowiekiem jest i może coś pominąć, ale nie wszystko jest, czyli... znak zapytania :!: na końcu moich rozważań na temat kryzysu w RZW. Ja nie wyciągam wniosków, tylko pytam. A to jest różnica, prawda? Myślałem że dla ludzi takich jak Ty red, zauważalna.

red napisał/a:
A tak w ogóle to wydaje mi się miko , że zaczynasz obrabiać fakty pod kątem tezy którą uknułeś (zwrot na wyrost) na własne potrzeby.

Żadnej tezy nie uknułem, sprawa pana Mateusiaka w radio, w moich potrzebach zajmuje jedną z ostatnich miejsc. Tylko zauważyłem, że człowiek był, i nagle jest ktoś inny. Temat się rozwiną, więc dyskusja trwa (być może czcza, bo możliwe że pan Włodek ma już dosyć tego radia i już nie powróci na antenę, nawet gdyby zarząd "zmądrzał").
W każdym razie, ja tantiemów z tego tytułu nie odbiorę żadnych :twisted:

PS. na temat radia, na jakiś czas powiedziałem już wszystko. Co do pogody, zobaczymy jakie nowe fakty ujrzą światło dzienne ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-01, 15:06   

miko 005 napisał/a:
opieram się na "twardych dowodach", bo padających z ust jednej ze stron sprawy.
I to jest właśnie ten problem :) Oceniasz po wypowiedzi jednej strony a pewności dodaje Ci niechęć do Radia ZW. Obiektywizm jak się patrzy :wink: A te "twarde dowody" bez porządnej weryfikacji włóż między bajki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MebelGrandTrade 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 39
Skąd: Kępno
Wysłany: 2010-12-29, 09:18   

Pytanie do P. Prezes radia - czy ktoś sprawdza to co na antenie wygadują dziennikarze..??

Słuchałem wiadomości dziś po 7:00, a w zasadzie nadinterpretacji wiadomości w wykonaniu Pana "dziennikarza". Mianowicie chodzi o artykuł, który ukazał się wczoraj w niemieckiej gazecie "Express" dotyczący Sławka Peszki.
Otóż najpierw ów dziennikarz mówi, że 4 nerki ma od 1 do 2 % populacji ludzi, a w cytowanym przez P. dziennikarza artykule pisze, że 2 % populacji. P. dziennikarz twierdzi powołując się na "Express", że Nicki Lauda też miał 4 nerki, ale uzyskał je w wyniku transplantacji, a w artykule pisze wyraźnie "Niki Lauda był podobnym przypadkiem co Peszko, ale przeszedł operację usunięcia dwóch nerek".
CAŁE RZW...
_________________
Mebel Grand Trade - Styl i elegancja...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-07, 13:03   

Dzisiaj jedząc śniadanie, słyszę w RZW o sondzie ulicznej na temat tegorocznych Dni Wielunia. Na stronie internetowej RZW, również można się wypowiedzieć co do swoich oczekiwań na te dni.
Ale najbardziej przykuwającą moją uwagę, była wypowiedź pani prowadzącej, coś w tym stylu; I byłoby dobrze aby organizatorzy tych dni wzięli sobie do serca wszystkie te sugestie padające z ust mieszkańców Wielunia.
Pewnie, że byłoby dobrze ;) Tak samo jak byłoby zupełnie dobrze, gdyby Ci, tak dobrze radzący (RZW) :razz: , również brali pod uwagę to, co mają do zasugerowania słuchacze tejże rozgłośni.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Ostatnio zmieniony przez miko 005 2011-01-07, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jan Smutny
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 13:46   Sonda o RZW

Może trochę nie w temacie? JKim obecnie są właścicele RZW? Ktoś może ma szybszy dostęp do KRS.
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-07, 14:03   

W KRS nie są podani udziałowcy spółki.

Oto dane z KRS:

Numer KRS 0000014982
REGON 731502715
NIP 8321885302
Rejestr POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW
Aktualna Nazwa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "RADIO-MEDIA ZIEMI WIELUŃSKIEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma Prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat WIELUŃSKI
Gmina WIELUŃ
Miejscowość WIELUŃ
Ulica KILIŃSKIEGO
Nr domu 23
Nr lokalu
Kod pocztowy 98-300
Poczta WIELUŃ
Adres strony internetowy:
Adres poczty elektronicznej
Data wpisu do rejestru przedsiebiorców 2001-06-18
Data wpisu do rejestru stowarzyszeń
Data wykreślenia z rejestru przedsiebiorców
Data wykreślenia z rejestru stowarzyszeń
Data uprawomocnienia wykreślenia z KRS
Status OPP
Data przyznania statusu OPP
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD SPÓŁKI
Sposób reprezentacji DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI PRZY ZARZĄDZIE JEDNOOSOBOWYM UPRAWNIONY JEST PREZES SPÓŁKI, ZAŚ PRZY ZARZĄDZIE WIELOOSOBOWYM- WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM

Członkowie reprezentacji: KANICKA BOGNA EWA PREZES ZARZĄDU
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jan Smutny
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 14:13   Sonda o RZW

No to wiemy, że nie wiemy. Nie upieram się.
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2011-01-07, 20:58   Re: Sonda o RZW

Jan Smutny napisał/a:
Może trochę nie w temacie? JKim obecnie są właścicele RZW? Ktoś może ma szybszy dostęp do KRS.


Przeczytaj tych kilka stron:
http://wielun.biz/viewtop...=zgzw&start=345 a w jakiejś części dowiesz się, kto jest właścicielem RZW. Tylko w jakiejś.. W sumie mógłby ich ktoś o to zapytać, choć wątpię, że odpowiedzą. Wiesz co Janie Smutny, sam to za chwilę zrobię i może przekonamy się, czy jest w tym całym rozgardiaszu osoba, która w ogóle jest w stanie zacząć rozmowę na ten temat..

Poniższe pytanie wysłałem do wszystkich tworów mogących nam pomóc w rozwiązaniu zagadki.

"Witam Serdecznie,
Jako mieszkaniec jednej z gmin wchodzącej w skład Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej, mam pytanie następującej treści: kto jest właścicielem Radia Ziemi Wieluńskiej, jeśli nie jest to Związek Gmin Ziemi Wieluńskiej, to kiedy, za jaką kwotę oraz komu Radio Ziemi Wieluńskiej zostało sprzedane?
Z góry dziękuję za odpowiedź,
..."

Do wiadomości:
- Bogna Kanicka, Prezes Radia Ziemi Wieluńskiej
- Telekomunikacja Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A.
- Eko Energia Sp. z o.o. Zgzw Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
- Sławomir Świgoń, Wójt Gminy Biała wchodzącej w skład ZGZW
- Tomasz Luboiński, Wójt Gminy Czarnożyły wchodzącej w skład ZGZW
- Józef Suwara, Wójt Gminy Lututów wchodzącej w skład ZGZW
- Tomasz Kącki, Wójt Gminy Mokrsko wchodzącej w skład ZGZW
- Edward Kiedos, Wójt Gminy Pątnów wchodzącej w skład ZGZW
- Grzegorz Maras, Wójt Gminy Skomlin wchodzącej w skład ZGZW

Wydruk ekranu 2008_2009.png
ZGZW podaje, że RZW jest jego własnością - rok 2009
Plik ściągnięto 127 raz(y) 226,5 KB

12 sierpnia 2005, Nasz Tygodnik.png
Nasz Tygodnik, 12 sierpnia 2005
Plik ściągnięto 119 raz(y) 246,49 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-07, 22:20   

Administrator, ściśle rzecz ujmując w publikowanych bezpłatnie danych z KRS nie ma informacji o udziałowcach...

Swoją drogą, jeśli nic się ostatnio nie zmieniło, to RZW łamie prawo nie podając w zswojej korespondencji wymaganych prawem danych, co dziwne nie da się ich znaleźć również na stronie internetowej radia... I teraz czas start - ile czasu zajmie RZW uzupełnienie odpowiednich informacji ? :twisted:
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-01-07, 22:31   

Juz to widze jak przyjdzie odpowiedz z Radia :roll:
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-07, 22:51   

Czemu większość z Was jest tak wrogo nastawiona do RZW? Zastanawiał się ktoś z Was choć raz, czy ludziom pracującym w RZW, którzy mogą to czytać - nie jest przykro? Niedługo za nieodśnieżone drogi będziecie oskarżać RZW, bo nie podało do wiadomości, które drogi trzeba odśnieżyć. Pofatygował się ktoś z Was do radia i próbował wyjaśnić sytuację, które tu opisujecie? RZW to ekipa ludzi a nie jedna osoba. Tak samo z zarządem. Prezes ma nad sobą jeszcze przeważnie radę nadzorczą. Szkoda mi tylko ludzi tam pracujących, bo praktycznie wszyscy wkładają w pracę bardzo wiele i jest to dla nich powiązanie pasji z wykonywaniem zawodu, a czytając takie bełty podejrzewam, że wielu z Was "cieszyłoby się", że w takim pryzmacie opisywani. Mniej zawiści i złości, więcej zrozumienia i postarania się wyjaśniania pewnych sytuacji samemu, niż wylewanie żali na forum - tego życzę wszystkim sceptycznie nastawionym do naszej rozgłośni w nowym 2011 roku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-01-07, 23:12   

Trudno byc pozytywnie nastawionym po ostatnich kompromitacjach i brakach wyjasnien od zrodla.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shatus 
Dojeżdża PKSem
Shatus


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Górne
Wysłany: 2011-01-08, 00:10   

Ferbiku...mylisz się,wielu z nas docenia wkład pracy Dziennikarzy i osób współpracujących z RZW (dlatego zabieraliśmy głos np.w sprawie pogodowej).Zwłaszcza doceniam trud Prezenterów co ranek aby zmierzyć właściwie temperaturę w Wieluniu (nie zaprzeczą z pewnością,ze to niepotrzebnie ich obciąża).Rozumiem też,że prowadzenie takiej firmy jest niesamowitym wyzwaniem i rodzi sytuacje stresujące,które jednak nie powinny kończyć się konfliktami z osobami chcącymi współpracować z radiem dla dobra nas,czyli lokalnej społeczności...Docenić należy osiągnięcia i poznać kłopoty radiowców,nie tylko naszych. http://wiadomosci.onet.pl...-wiadomosc.html
"Bogna Kanicka, prezes wieluńskiego Radia ZW, twierdzi wręcz, że kryzys na radiowym rynku lokalnym dopiero przyjdzie. Według niej kluczowe będzie pierwsze półrocze 2010 roku. Już teraz jej stacja się do niego przygotowuje, np. pozyskuje fundusze unijne na audycje i inwestycje......Podobną strategię stosuje Radio ZW w Wieluniu. Uruchomiło drugą częstotliwość, co pochłonęło ok. 60 tys. zł. Kupiono kamerę do nagrywania wywiadów w studiu z gośćmi, relacji z koncertów, festynów. To wszystko uatrakcyjnia stronę internetową, na której radio też chce zarabiać. Stacji przybył samochód służbowy, wymieniane są komputery i monitory. Dziennikarze mają szkolenia, a raz w tygodniu do dyspozycji logopedę. To wszystko było wcześniej zaplanowane w budżecie na ten rok. I udało się zrealizować, bo stacja nie odczuła kryzysu"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-08, 09:44   

Większościowym udziałowcem jest najprawdopodobniej: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "EKO-ENERGIA" ZWIĄZKU GMIN ZIEMI WIELUŃSKIEJ SP. Z O.O.

Ktoś wie cokolwiek na temat tej spółki?

W tygodniu uruchomię kolegę prawnika z Warszawy to załatwi aktualny odpis Z KRS.

Ferbik, RZW samo jest sobie winne. Nie mam na myśli pracowników tylko sposób w jaki działają osoby zarządzające spółką. Zamiast podjąć dyskusję ograniczają się do przedstawienia swojej wersji i opublikowania żenującej ankiety na stronie. Propaganda rodem z PRL. Przykre jest to, że takie metody stosują od dawna.Zapomniałeś już o sprawie Mateusiaka, kiedy to zmusili go do usunięcia kilku wypowiedzi z naszego forum?

W lipcu naciskali na Ciebie, w sprawie usunięcie postu na temat debaty politycznej, która nie odbyła się na antenie RZW. Nie doczekaliśmy się w tej sprawie żadnych wyjaśnień ze strony RZW. Druga strona (PIS Wieluń) pisała do mnie w tej sprawie. Mam ogromną ochotę wkleić tutaj tą wypowiedź, zawiera ona dokładny opis rozmów telefonicznych z pracownikami radia i Panią prezes. Nie zrobię tego tylko z 1 powodu. Nie chcę zaszkodzić pracownikom radia, którzy byli po prostu szczerzy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shatus 
Dojeżdża PKSem
Shatus


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Górne
Wysłany: 2011-01-08, 10:52   

Na temat tej spółki posłusznie melduje,ze nie wiem NIC. Natomiast mój komputer po kliknięciu klawiaturki wyrzucił to... http://www.naszekomunikat...ego-12-od/pokaz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW