R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Ferbik
2011-10-08, 20:12
Czy żona Roberta Kai otrzymała świadczenie socjalne z EC ?
Autor Wiadomość
czeslawmaludzki 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 59
Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-18, 19:28   Czy żona Roberta Kai otrzymała świadczenie socjalne z EC ?

Mam pytanie do radnych czy prawdą jest, że żona Pana Roberta Kai, Pani Agnieszka Matuszewska-Kaja, zatrudniona w Energetyce Cieplnej złożyła wniosek o przyznanie dofinansowania na wyjazd dziecka na ferie ? Wniosek ponoć został pozytywnie rozpatrzony i Państwo Kaja mogli wysłać dziecko na zimowy wypoczynek...
Ja nie mam nic przeciwko składaniu takowych wniosków, ale wydaje mi się, że dochody uzyskiwane przez Pana Kaję pozwalają na samodzielne opłacenie wyjazdu dziecka na ferie.. Wiem, że kilku osobom w Energetyce komisja nie przyznała takowego dofinansowania, a Pani Kajowa ponoć takowe uzykała ?.
Wiem, że na forum zaglądają radni, więc mam prośbę, aby zainteresowali się powyższym tematem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-03-18, 19:58   

Już mnie chyba nic nie zdziwi, wystarczy przyjrzeć się gminie Pątnów przed zmianą warty kto był tam najbardziej "potrzebujący" i można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski :)

czeslawmaludzki napisał/a:
Ja nie mam nic przeciwko składaniu takowych wniosków, ale wydaje mi się, że dochody uzyskiwane przez Pana Kaję pozwalają na samodzielne opłacenie wyjazdu dziecka na ferie.

Skoro został pozytywnie rozpatrzony to znaczy, że nie mogą samodzielnie opłacić. :P
Swoją drogą ciekawe jakie trzeba mieć dochody żeby się na takowe dofinansowanie nie załapać czy jakie inne warunki spełniać?

Tylko czy to na pewno prawda?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-03-18, 22:32   

Forum to forum. Rozmawiajmy o sprawach dotyczących naszego miasta, regionu. Czy ktoś z was chciałby na forum rozmawiać o swoich sprawach bardzo prywatnych, rodzinnych? Czepiacie się dofinansowania syna byłego wiceburmistrza miasta Wielunia a nie przeszkadza wam, że obecny burmistrz ściągnął do ratusza pięć obcych osób spoza Wielunia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-18, 22:37   

Decydując się na bycie osobą publiczną trzeba się pogodzić z tym, że będziemy oceniani przez innych. w Polsce nie ma obowiązku bycia burmistrzem, radnym czy prezesem spółdzielni. Zawsze można zrezygnować jeśli sobie z tym nie radzimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-03-18, 22:41   

Byłem na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Dziwne, że nikt z forumowiczów nie zauważył istotnej sprawy. W miesiącu grudniu burmistrz Antczak wydał 12 tys. zł. na życzenia świąteczne dla lokalnej prasy (jakiej prasy, bezpłatnych, żenujących papierowych kartek? - "oprawom muzycznom" - tekst w jednej z nich ). Ludzie = PRZECIEŻ TO SĄ NASZE PIENIĄDZE!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-18, 22:44   

Administrator napisał/a:
Decydując się na bycie osobą publiczną trzeba się pogodzić z tym, że będziemy oceniani przez innych. w Polsce nie ma obowiązku bycia burmistrzem, radnym czy prezesem spółdzielni. Zawsze można zrezygnować jeśli sobie z tym nie radzimy.

Administratorze! nie zgadzam się z tobą. Robert Kaja jest prezesem spółdzielni WSM. Jego żona jest pracownikiem EC. I już. Zostawmy to organom kontrolującym działalność EC, a dyskutujmy albo porozmawiajmy o sprawach istotnych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-18, 23:11   

Prawo a moralność to dwie różne rzeczy. Nie mieszaj tych pojęć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lewy1957 
Przejeżdżał przez Wieluń
Wielunianin



Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 93
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-03-18, 23:26   

Administrator napisał/a:
Prawo a moralność to dwie różne rzeczy. Nie mieszaj tych pojęć.

W Wieluniu są same nieuki, debile i niedorozwoje. I to jest ok! Naszym miastem, regionem rządzą ludzie, którzy tak naprawdę nie wiedzą nic o Wieluniu, bezrobociu w naszym mieście, o szkołach w naszym mieście ( burmistrz Wielunia na zebraniu sołeckim nie wiedział, gdzie znajduje się SP nr 4 i jak nazywa sie dyrektor tej placówki )
Czytając różne posty tego forum zastanawiam się ile kasy idzie z naszych podatków na to pisanie?
Administratorze, otwórz oczy! Na forum "dostają ci", którzy naprawdę robią coś dobrego dla ludzi i dla tego regionu. A sprawy naprawdę istotne albo czasami śmieszne ( drugie śniadanie przygotowywane przez sekretarkę dla burmistrza Wielunia i jego asystentów i doradców ) są przemilczane na tym forum.
" COGITO ERGO SUM "



Nie wyzywaj ludzi od nieuków, debili i niedorozwojów, bo Ciebie nikt tutaj tak nie nazywa.
Naucz się zasad netykiety zanim zabierasz się do poważnej dyskusji.
Jaro
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2011-03-20, 20:00, w całości zmieniany 5 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-18, 23:51   

lewy1957 napisał/a:
A sprawy naprawdę istotne albo czasami śmieszne ( drugie śniadanie przygotowywane przez sekretarkę dla burmistrza Wielunia i jego asystentów i doradców ) są przemilczane na tym forum.


Zapraszamy do częstszego udzielania się na forum i poruszanie tych istotnych i tych śmiesznych tematów.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-19, 07:47   

To kolejny GŁUPI nic nie wnoszący wątek na forum (specjalnie z małej litery). Administrator, dziwię się, że w nim uczestniczysz. U mnie ban dla tematu, czyli "dołączam do ignorowanych".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-19, 11:09   

czeslawmaludzki napisał/a:
Wniosek ponoć został pozytywnie rozpatrzony (...) Wiem, że kilku osobom w Energetyce komisja nie przyznała takowego dofinansowania, a Pani Kajowa ponoć takowe uzykała ?.

Za dużo tutaj tego "ponoć". Dlatego trudno jest oceniać całe zagadnienie, dopóty dopóki nie będzie konkretnego potwierdzenia.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-19, 12:51   

czeslawmaludzki napisał/a:
Mam pytanie do radnych czy prawdą jest

A reszta, która wypowiada się w tym temacie, nie potrafi czytać... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-19, 13:59   

Głupi temat? Raczej nie. Przedstawiona sytuacja to smutna polska rzeczywistość.

Głupot można posłuchać w wiadomościach w TV, ja też się dziwię jak można to jeszcze oglądać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-03-19, 22:58   

P. Kaja święty nie jest i pisać o Nim można. Jeżeli to prawda z tym dofinansowaniem to wstyd... i każdy powinien to wiedzieć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-03-19, 23:51   

Najgorsze jest to, że oni się nie wstydzą brać! Masz więcej? Po co Ci jeszcze?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW