R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
poprawianie błędów ortograficznych w postach
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 21:23   

elahela1, już tak zupełnie na koniec, nie wdaję się w interpretację wyników ankiety, myśląc, że stały się one jasne.
Z mojej strony to wszystko, jeśli rozchodzi się o wyjaśnienia.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 21:25   

Demokratyczne a co z osobami które robią mase błledów ortograficznych ale maja dużo do powiedzenia w tematach na forum ale to juz ich dyskwalifikuje .wiem ze może to kogos razic ale nie wolno tak ingerowac,a co z tymi 5 cioma procentami które głosowały na nie ,mysleliscie o tym? tak wiec forum jest dla wiekszosci czy dla wszystkich?

ale nie odpowidziałes na pytanie ,jak i na to czy to jest tak całkiem niewidoczne ,a za tym własnie głosowano czy z nie tak?
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-03-21, 21:28   

Wystarczy odpowiedni addon w przeglądarce, który poprawa sam błędy (nie tylko je podkreśla, ale i zamienia domyślnie).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 21:28   

no tak bo przeciez jak odpowiedziec na tak proste i logiczne pytania .odpowiedz była by równoznaczna z przyznaniem sie do błedu i złej interpretacji owej ankiety,jak niewidoczne to chyba niewidoczne ,krótko i na temat
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-03-21, 21:29   

Jaro,
Nie dokarmiaj trolla.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-21, 21:37   

elahela1 napisał/a:
no tak bo przeciez jak odpowiedziec na tak proste i logiczne pytania .odpowiedz była by równoznaczna z przyznaniem sie do błedu i złej interpretacji owej ankiety,jak niewidoczne to chyba niewidoczne ,krótko i na temat

Odpowiem ci w ten sposób.
Jeżeli poprawię twój błąd i nie napiszę pod spodem, że to zrobiłem, w narożniku pojawi się dopisek, że edytowałem twój post. Od razu zarzucisz mi, że zmieniłem twojego posta. Robię tylko mały dopisek o poprawieniu błędu i wszystko jest w porządku. W następnym twoim poście pokażę ci jak to działa. Teraz ja powiem ci jak ja to czuję. Podejrzewam, że tobie chodzi raczej o ten wysiłek, który należy włożyć w bezbłędne pisanie i wkurza cię to, że ktoś ci to pokazuje. Proszę cię, nie pogrążaj się już więcej
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 21:46   

TAAK .dokładnie jak napisałes i pisałam o tym wczesniej że tak owszem wkurza mnie to ze ktos mi wytyka ile popełniłam błedów ort .forum jest po to by móc sie swobodnie wypowiadac na rózne tematy a nie do nauki ortografi!!
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-03-21, 21:49   

powinny być dwa "i" na końcu :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ninja1990 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 146
Skąd: Poland
Wysłany: 2011-03-21, 21:51   

Ludzie jesteście Polakami, nie rozumiem jak można pisać z błędami ortograficznymi. Pomijam drobne przypadkowe błędy oraz "ogonki". Jestem jak najbardziej za tym aby moderatorzy poprawiali błędy. Rozumiem osoby, które mają dysleksję, ale czytając wypowiedzi niektórych osób mam wrażenie, że rozmawiam z "półgłówkiem", świadczy to tylko o nieuctwie. Z takimi osobami można porozmawiać chyba tylko o pogodzie :lol:

Jeżeli ktoś nie opanował PODSTAW poprawnej ortografii to dla mnie jest umysłowo na poziomie podstawówki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 21:51   

powinny być dwa "i" na końcu



A gdzie kropka na koncu zdania . I kochany zdanie rozpoczynamy wielka literką .Pała!
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 21:53   

ninja1990 napisał/a:
Ludzie jesteście Polakami, nie rozumiem jak można pisać z błędami ortograficznymi. Pomijam drobne przypadkowe błędy oraz "ogonki". Jestem jak najbardziej za tym aby moderatorzy poprawiali błędy. Rozumiem osoby, które mają dysleksję, ale czytając wypowiedzi niektórych osób mam wrażenie, że rozmawiam z "półgłówkiem", świadczy to tylko o nieuctwie. Z takimi osobami można porozmawiać chyba tylko o pogodzie :lol:

Jeżeli ktoś nie opanował PODSTAW poprawnej ortografii to dla mnie jest umysłowo na poziomie podstawówki.



No właśnie a moderator odbiera ci prawo do tego bys wiedział że piszesz z półgłówkiem
_________________
elahela1
Ostatnio zmieniony przez 2011-03-21, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-03-21, 22:00   

elahela1 napisał/a:
No własnie a moderator odbiera ci prawo do tego bys wiedział że piszesz z półgłówkiem
Jak widzę komentarz moderatora to i tak wiem, że jesteś półgłówkiem... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-21, 22:00   

W poście powyżej pokazałem ci jak działa poprawianie błędów. Nie napisałem, że to zrobiłem a na dole pojawiła się informacja, że edytowałem twój post. Poprawioną literę pokazałem na zielono żebyś wiedziała co poprawiłem. Czy to takie straszne jest???
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:06   

Nie wiem czy straszne wkurzające .To na tyle ja sie wypowiedziałam w tej kwetsii ,przedstawiłam wiele argumentów ale jesli ktos nie chce ich widziec to nie widzi .Niektórzy nie są zdolni do przyjmowania krytyki na tym forum a brak argumentów nadrabiaja wyzwiskami.



Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
elahela1
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-03-22, 02:20, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2011-03-21, 22:14   

Nie rozumiem oburzenia tej pani. Czasem czytając to forum widzę tyle błędów, że sama mam ochotę zwrócić uwagę użytkownikowi, żeby to poprawił. Z drugiej strony nieraz z lenistwa nie chce mi się pisać ogonków :)

Może zamiast rzucać się o głupoty pora zaktualizować przeglądarkę i włączyć autokorektę?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW