R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
poprawianie błędów ortograficznych w postach
Autor Wiadomość
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 17:04   

Ferbik napisał/a:
Dalsze łamanie powyższych punktów skończy się wyrzuceniem z tego forum.

Wreszcie!
elahela1 napisał/a:
To tylko swiadczy o waszym braku argumentów i bezradnosci gdy ktos odwazy sie wypowiedziec swoje odmienne zdanie na ten temat wiec najlepiej pozbyc sie takiej osoby.Ha ha ha to tylko mnie jeszcze bardziej przekonuje że to forum jest beznadziejne. Nie wyrzucajcie mnie bo będe płakac gorzkimi łzami
kompromitujecie sie tylko

Ty za to użyłaś mnóstwa argumentów! Nie rozumiem w jakim celu logowałaś się na wielun.biz? Możemy się tylko domyślać... sfrustrowana z problemem ortograficznym :roll:
red napisał/a:
I w tym miejscu proponuję postawić KROPKĘ.

W rzeczy samej, red. Z mojej strony EOT
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 17:19   

Jak to po co? Po to by poczytać właśnie takie mądre wypowiedzi :mrgreen:
To forum bije wszystkie w swojej głupocie.

3 błędy interpunkcyjne, 2 ort.
_________________
elahela1
Ostatnio zmieniony przez Mrówek 2011-03-22, 18:32, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-03-22, 17:46   

Ja wiem! To musi być kolejne wcielenie pana BJ!:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 17:50   

rafa cos tam czy istniejesz również w wersji inteligentnej?
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2011-03-22, 17:53   

Ja myślę, że całość wypowiedzi elahela1 w tym temacie można podsumować krótko: http://trole.joemonster.org/?troll=roztrzepaniec

Bardzo proszę zatem:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 17:57   

ależ wysoki iloraz inteligencji,wypowiedzi zastępujemy linkami ? żeby to chociaz na temat żałosne
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-03-22, 18:05   

elahela1 - proponuję Ci kończyć wypowiadanie się w tym temacie bo na Twoje 46 postów, 21 jest w tym wątku. Jesteś jakby monotematyczna od kilku dni. Zacznij pisać o czymś innym - urozmaić sobie trochę życie. Jeżeli dłużej będziesz nas zamęczać swoimi rozważaniami na temat działania administracji dostaniesz od nas jeden z prezentów jaki jest przewidziany dla takich osób - zablokowanie możliwości pisania, usunięcie i takie tam gadżety świąteczne
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 18:10   

a jak brzmi regulamin w tej kwestii? że za zamęczanie moderatorów dostaje sie bana? ale zamęczanie czym ? trwa dyskusja odpowiadam na posty czyż nie tak?
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 18:15   

elahela1, to forum miało, ma i pewnie mieć będzie przedziwnych użytkowników. Ale odnoszę wrażenie, że długo będziesz wiodła na nim prym, w sensie użytkownika negatywnego. I na dodatek "upierdliwego", bo nie ma tutaj nikogo kto by się zgodził z Twoim zdaniem (przynajmniej oficjalnie ;) ), a Ty ciągle tylko swoje i swoje, i aż do obrzygania swoje :twisted: :D

W takich chwilach są momenty, kiedy zaczynam być przekonany do ... eutanazji :twisted: :P Przepraszam za ten makabryczny żart, ale to tak dla rozładowania "wysokiego napięcia", które zafundowała nam elahela1 :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-03-22, 18:23   

Elahela przypominasz mi obrońce krzyża :d
Przytoczę wyjątki z regulaminu, które mogą Cię zaciekawić a przy okazji widzom tego tematu się mogą przydać na przyszłość

4) Treść wypowiedzi powinna być napisana w poprawnej polszczyźnie, bez błędów - w razie wątpliwości należy posłużyć się słownikiem lub innym sposobem sprawdzania pisowni. Robiąc nagminnie błędy, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która czyta Twoje posty. Zabrania się pisania postów tylko i wyłącznie DUŻYMI LITERAMI.

5) Treść wypowiedzi powinna być merytoryczna, odnosząca się do tematyki wątku, w miarę możliwości zrozumiała dla innych uczestników.

6) Niesnaski osobiste między uczestnikami forum lub uczestnikami forum i innymi osobami należy wyjaśniać sobie tylko poprzez e-mail, nie zawracając tym głowy reszcie uczestników. Zakazane jest inicjowanie wątków i wypowiedzi, których głównym podtekstem są sprawy osobiste a nie merytoryczne. Forum jest od wymiany myśli a nie dylematów osobistych.

7) Wszystkie treści umieszczane na forum winny zachowywać ogólnie przyjęte zasady kultury i szacunku dla poglądów innych osób. Zabronione jest używanie wulgaryzmów, szykanowania i zwrotów obraźliwych. Jeśli masz pisać bzdury to lepiej nic nie pisz. Osoby które będą sobie nabijać licznik konta, wpisując za każdym razem bzdurne teksty lub same emotikony będą usuwane z forum. To samo tyczy się osób, które będą robić z forum prywatnego czata.

8 ) Moderator dba o poprawność językową wypowiedzi na forum. W przypadku ewidentnych i rażących błędów językowych moderator może dokonać korekty wypowiedzi nie zmieniając jej sensu ani stylu. W przypadku powtarzającej się niedbałości językowej przez uczestnika, moderator może udzielić mu publicznego upomnienia.

Administracja Forum nie ma obowiązku tłumaczenia się innym użytkownikom Forum z podejmowanych przez siebie decyzji.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-03-22, 18:44   

elahela1 napisał/a:
rafa cos tam czy istniejesz również w wersji inteligentnej?

Zastanawiam się w ilu wersjach Ty występujesz :)


... Wpisując w google: "odmiana głupoty" trochę tego znalazło :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 21:47   

Drodzy forumowicze wyśmiewacie głupotę elahela1, ale to ona od dłuższego czasu "robi was na szaro" a wy dajecie się w to wpuścić. Trzeba było posłuchać Reda i postawić KROPKĘ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-22, 22:03   

Uważam, że wszystko w tym temacie zostało wyjaśnione aż nadto.
Temat zamykam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mqs 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-03, 16:50   Poprawianie błędów ortograficznych w postach

{Proszę o dodanie tej wypowiedzi do istniejącego, ale zamkniętego tematu}

Chciałbym pokazać przykład i skutek poprawiania błędów ortograficznych na forum:





Według mnie osoba, która czuje się na siłach dbać o ortografię na forum, sama powinna tych błędów nie popełniać. Gregg, który poprawił te dwa posty, autoryzował pozostałą ich część. Tym samym podpisał się pod tymi błędami, które pozostawił. Według mnie takie poprawki nie mają sensu. Pomijam już sam fakt błędów (interpunkcyjnych i stylistycznych) w notatce moderatora.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-03, 18:39   

Nie dam się wyprowadzić z równowagi porzez taki głupi post i zwracanie uwagi na błędy których nie poprawiłem. Zrobiłem to specjalnie, bo nie mam zamiaru poprawiać wszystkich postów i błędów typu literówki itp. Zaznaczyłem tylko te totalnie rażące i kłujące w oczy. Pozostałe widać i gdybym miał poprawić je wszystkie to musiałbym zmienić prawie każdy wyraz w tych postach. Tego nie będę robił. Poza tym gdzie wyczytałeś o czymś takim jak "autoryzowanie postów"??? Jeżeli ci się to nie podoba, to nikt nie zmusza cię do obecności na tym forum.

mqs napisał/a:
Według mnie osoba, która czuje się na siłach dbać o ortografię na forum, sama powinna tych błędów nie popełniać.
Szyk zdania bez sensu. Jeżeli już to "sama nie powinna popełniać". Sam widzisz, że ty również popełniasz błędy. Tylko, że jak tobie zwróci się na nie uwagę, to robisz raban.
Z mojej strony to będzie koniec tej bezsensownej rozmowy.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW