R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
poprawianie błędów ortograficznych w postach
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:16   

elahela1, nie trolluj bo to się już robi nudne w twoim wykonaniu. Jak nie pasują ci zasady tu panujące to nikt cię tu na siłę nie trzyma. Bo jak na razie napisałaś 38 postów, z czego połowa dotyczy poprawiania błędów na forum, a druga połowa reklamy jakiegoś leku na raka czy podobnej bzdury. W dodatku co drugi wpis jest jeden pod drugim.
Więc nie pogrążaj się dalej tylko bierz w łapę słownik i nie kalecz języka polskiego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:24   

ha ha ha ale smieszne . to mnie zbanuj. a to o czym ja pisze na forum to nie tobie o tym komentowac ,ty pilnuj ortografii :D
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:26   

1. To jest polskie forum, więc piszemy po polsku.
2. Edytujemy posty, zamiast pisać posta pod postem.

Dalsze łamanie powyższych punktów skończy się wyrzuceniem z tego forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:26   

Dopisek na dole jest na tyle dyskretny, że nie dominuje treści wpisu. Ma tylko zmobilizować do większej dbałości o język wpisów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:33   

To tylko swiadczy o waszym braku argumentów i bezradnosci gdy ktos odwazy sie wypowiedziec swoje odmienne zdanie na ten temat wiec najlepiej pozbyc sie takiej osoby.Ha ha ha to tylko mnie jeszcze bardziej przekonuje że to forum jest beznadziejne. Nie wyrzucajcie mnie bo będe płakac gorzkimi łzami :P
kompromitujecie sie tylko
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 22:47   

elahela1 napisał/a:
To tylko swiadczy o waszym braku argumentów i bezradnosci gdy ktos odwazy sie wypowiedziec swoje odmienne zdanie na ten temat wiec najlepiej pozbyc sie takiej osoby.



O jakim braku argumentów piszesz i o jakiej bezradności?!

Na każdy Twój post otrzymałaś wyczerpującą litanię odpowiedzi, lecz jak widać nie dociera do Ciebie to co się próbuje Tobie wyczerpująco wyjaśnić.
Sama sobie urabiasz teorię, że najlepiej było by się Ciebie pozbyć z tego forum...
elahela1, nie wiem skąd się biorą u Ciebie takie myśli, ale nie tędy droga... 8)

Napisano Ci również wyraźnie kilka uwag, że nie piszemy posta pod postem, od tego jest opcja edycji posta i że zasady poprawnej polszczyzny dotyczą tutaj wszystkich, zatem proste jest, że aby nie narazić się trzeba stosować się do pewnych ustalonych tutaj zasad.

Chyba jest to jasne dla Ciebie, więc nie twórz proszę tutaj 'spiskowej teorii dziejów' i nie ironizuj, bo tak jak Tobie napisał red:

red napisał/a:
Jak nie pasują ci zasady tu panujące to nikt cię tu na siłę nie trzyma.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ania_a 
Czytał o Wieluniu



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:00   

Dla mnie cała dyskusja jest troszkę śmieszna.. Może i ankieta była dawno przeprowadzona, ale jak widać po wypowiedziach użytkowników, nikomu nie przeszkadza poprawianie błędów przez moderatorów poza jedną osobą. Wręcz większość osób wypowiadających się popiera tą inicjatywę. Trudno więc, żeby podporządkowywać zasady tu obowiązujące do "widzimisię" jednej osoby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:05   

No właśnie błędy miały być niewidoczne ,a ten zielony napis że w moim poscie poprawiono 1 błąd ortograficzny to co to nie jest widoczne ?
a gdy zrobie ich dziesiec to bedzie napisane zielonym kolorkiem ze w miom poscie poprawiono 10 błędów ortograficznych.Czy to jest niewidoczne?
To było pierwsze pytanie które tobie zadałam ale zrobiłes unik

Demokratyczne? a co z osobami które robią mase błledów ortograficznych ale maja dużo do powiedzenia w tematach na forum ale to juz ich dyskwalifikuje .wiem ze może to kogos razic ale nie wolno tak ingerowac,a co z tymi 5 cioma procentami które głosowały na nie ,mysleliscie o tym? tak wiec forum jest dla wiekszosci czy dla wszystkich?

A to było drugie na które tez nie dostałam odpowiedzi
.
A zadałam tylko te dwa pytania i o to poszło że nie umiecie na nie sensownie i logicznie odpowiedziec .W pierwszym pytaniu wystarczy odpowiedz tak lub nie ,a w drugim troche pomyslec .
takie proste a widac takie trudne .
odpowiedzi nie oczekuje bo i tak jej nie dostane ,ale dla przypomnienia i sprostowania przypomniałam



Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
elahela1
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-03-22, 02:21, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:07   

Droga Aniu jesli zdążyłas zauważyc to są wypowiedzi Moderatorów tego forum w całej większosci
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania_a 
Czytał o Wieluniu



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:21   

No cóż, nie obwiniałabym moderatorów za to, że większość użytkowników się nie udziela. Każdy ma do tego prawo, a jeśli ktoś się nie wypowiada w danej kwestii, nie zgłasza sprzeciwu, to w moim przekonaniu zgadza się z opinią większości, bądź akceptuje taki, a nie inny stan rzeczy.

Tak na marginesie to poza tym, że jak twierdzisz, większość wypowiedzi jest autorstwa moderatorów, zdążyłam również zauważyć, że jesteś chyba jedyną osobą, która wyraża taki głośny sprzeciw wobec poprawiania błędów ortograficznych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:25   

Mam do tego prawo czy nie ?
argumentuje wiec w czym problem .kazdy ma prawo do własnego zdania i to tez trzeba szanowac ,nie moja wina że nie popieram zdania wiekszosci,uwazasz ze skoro mam inne zdanie to powinnam zachowac je dla siebie dlaczego ?
jesli tobie to odpowiada to ok,a mi sie to nie podoba
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:33   

Pomimo uwag, znowu piszesz posta pod postem, jak widać nie docierają do Ciebie nasze uwagi, nie dobrze...


Odpowiedziałem Tobie jednym zdaniem i dalej je podtrzymuję, mianowicie nie będę wdawał się z nikim w interpretację wyników ankiety, ponieważ uważam, że są one na tyle jasne, że nie trzeba ich rozbijać na czynniki pierwsze.
Rozwinę tylko trochę moją odpowiedź, bo jak widać ciężko dociera do Ciebie to co dla większości jest jasne.

elahela1 napisał/a:
No właśnie błędy miały być nie widoczne ,a ten zielony napis że w moim poscie poprawiono 1 błąd ortograficzny to co to nie jest widoczne ?


Wpis moderatora świadczy, że poprawił np. jeden błąd - jaki tego nie widzi nikt, tylko moderator, który go poprawił. Więc zgodnie z ankietą, błędy poprawiane są nie widoczne, a wpis moderatora świadczy tylko o jego ingerencji w czyiś post.

elahela1 napisał/a:
Demokratyczne? a co z osobami które robią mase błledów ortograficznych ale maja dużo do powiedzenia w tematach na forum ale to juz ich dyskwalifikuje .wiem ze może to kogos razic ale nie wolno tak ingerowac,a co z tymi 5 cioma procentami które głosowały na nie ,mysleliscie o tym? tak wiec forum jest dla wiekszosci czy dla wszystkich?


Co z takimi osobami, już Ci odpowiadam, jeśli robią masę błędów, znakiem tego, że nie szanują swoich rozmówców, są niechlujami, którzy pomimo uwag, czy ostrzeżeń dalej robią to samo.
Wtedy takie osoby po prostu żegnamy ozięble, nie zastanawiając się zbyt długo nad taką decyzją.

Jeśli rozchodzi się o drugą część Twojego pytania, dla przykładu mamy wybory demokratyczne w Polsce na urząd Prezydenta RP, gdzie jest pięciu kandydatów. Dwóch dostaje poparcie, dyskwalifikujące trzech pozostałych i przechodzi do kolejnej rundy, gdzie wyłoni się tylko jeden kandydat, który otrzyma większość poparcia. Czy Twoim zdaniem to już nie są demokratyczne wybory, czy Twoim zdaniem powinniśmy się liczyć z każdym z pozostałych, nie mających tak wysokiego poparcia?
Co Twoim zdaniem powinno się stać z głosami tych wyborców, którzy głosowali na tych pozostałych kandydatów...?

I tutaj przerwę moje dywagacje proponując Tobie doczytać trochę więcej o zasadach demokracji i zastanowić się na przyszłość zanim zadasz podobnie pytanie...
Ja podałem tylko przykład ankiety jako demokratycznego wyboru, czyli takiego, który jako większość oddanych głosów wyodrębnia nam wskazaną opcję jako wybraną w głosowaniu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ania_a 
Czytał o Wieluniu



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:35   

Nie twierdzę, że masz je zachować dla siebie. Wyraziłaś swoją opinię i ja ją szanuję, choć osobiście jestem zdania większości. Tylko nie oczekuj, że wszyscy teraz zrobią tak jak ty chcesz, bo ty tak chcesz. Większość jest innego zdania niż ty i czy ci się to podoba, czy nie powinnaś się do tego dostosować. Jak tak strasznie ci przeszkadza obecna sytuacja to poszukaj zwolenników twojej opinii, którzy razem z tobą głośno zaprotestują. Może wówczas coś wskórasz. Sama raczej masz kiepską siłę przebicia. Skoro więc wyraziłaś już swoje poglądy i zdanie na temat, trochę bezsensowne są dla mnie dalsze kłótnie i dyskusje z administratorami na ten temat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
elahela1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:40   

masz racje ze bezsensowne sa kłótnie z moderatorami ,całkiem bezsensowne,kompletnie bez sensu reszte pozostawie do interpretacji własnej
_________________
elahela1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-21, 23:46   

I w tym miejscu proponuję postawić KROPKĘ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW