R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy sklep wędkarski
Autor Wiadomość
obywatel 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 41
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2011-04-09, 10:55   Nowy sklep wędkarski

Co myślicie o nowym sklepiku wędkarskim chyba Duża ryba się nazywa ??
Otwarty w zeszłą sobotę niedaleko Statoil , a raczej koło Statoil BigBafflo ??

Przynajmniej Pan Jarek ma konkurencję pod nosem :))
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-09, 11:39   

Niech zgadnę... to jest sklep Pana wieluniak20 ? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2011-04-09, 12:16   

niedługo będzie więcej wędkarskich niż wędkarzy... zresztą lokalizacja kiepska, chyba że ktoś jedzie na ryby przy okazji zatankuje, zje pizze i kupi robaki :D
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
obywatel 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 41
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2011-04-09, 13:01   

Administrator napisał/a:
Niech zgadnę... to jest sklep Pana wieluniak20 ? :D



Masz złe info od jareczka (zresztą nie pierwszy raz) :D
Jakiś koleś z Poznania ma duży zapał :)

Dla wieluniaka najlepszym wyjściem było by otworzyć sklep pod nosem konkurencji jarka czy Gośki.
Dawno nowych wędkarskich nie było w Wieluniu , nie liczyłem bricko.
20 lat - Goska
7lat - Jarek
3lata - gostek z Wojska Polskiego
i teraz Wielka ryba koło bafflo :)
Przynajmniej powstanie nowych sklepów ma swoją zaletę :
Teoretycznie może dojść do spadku cen na rynku wędkarskim.
Każdy inne firmy prowadzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-09, 13:15   

obywatel napisał/a:

Masz złe info od jareczka (zresztą nie pierwszy raz) :D


Tak się składa że nigdy nie rozmawiałem prywatnie z "jareczkiem"...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-09, 13:20   

obywatel napisał/a:
3lata - gostek z Wojska Polskiego

Przecież imię masz jakieś chyba :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-09, 13:38   

Był juz ktoś? Duży asortyment?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-05-13, 19:24   

bylismy... jak to na poczatku nie za duzo rzeczy ale ceny sa duzo lepsze np niz u tej pani co ma sklepik kolo krakowskiego przedmiescia... pan bardzo mily no i mega + za jezyk angielski bo moj chlopak nie mowi po polsku wiec to jest nam jak najbardziej na reke :) wiec szczerze polecam!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-05-23, 07:54   

sandrahaha napisał/a:
bylismy... jak to na poczatku nie za duzo rzeczy ale ceny sa duzo lepsze np niz u tej pani co ma sklepik kolo krakowskiego przedmiescia... pan bardzo mily no i mega + za jezyk angielski bo moj chlopak nie mowi po polsku wiec to jest nam jak najbardziej na reke :) wiec szczerze polecam!!!

Ale Ty chyba znasz ? :P
Rzeczywiście, zważywszy na to, że ogromna ilość obywateli Wielkiej Brytanii stara się o pracę w Polsce, znajomość języka angielskiego w sklepie wędkarskim jest wręcz nieodzowna. Nie wiem jak pani Małgosia, ale Jarek zna z angielskiego tylko " fuck you " i " Ok. ". Jeśli chodzi o GOSTKA z Wojska Polskiego, on ma problemy z językiem polskim tak w mowie jak i piśmie, myślę więc że z j.angielskim to już u niego totalna klęska. Reasumując ! Pani Małgosiu, Jarku, GOSTKU z Wojska Polskiego, nie pozostaje wam nic innego jak tylko zamknąć wasze sklepiki i odejść na bezrobocie. KONKURENCJA GÓRĄ. :D :D :D
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-05-23, 08:01   

obywatel napisał/a:
Dla wieluniaka najlepszym wyjściem było by otworzyć sklep pod nosem konkurencji jarka czy Gośki.

GOSTKU !!! Imiona i nazwiska zaczynamy DUŻĄ LITERĄ. ZAPAMIĘTAJ !!! :idea: O innych błędach nie będę wspominał. :evil:
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-05-23, 10:40   

FISHERMAN napisał/a:

Ale Ty chyba znasz ? :P
Rzeczywiście, zważywszy na to, że ogromna ilość obywateli Wielkiej Brytanii stara się o pracę w Polsce, znajomość języka angielskiego w sklepie wędkarskim jest wręcz nieodzowna.



:?: :?: :?: :?:

no i co z tego ze ja mowie po polsku skoro nie mam pojecia o wedkowaniu :/ wiec czytaj i mysl zanim cos napiszesz...

a skoro juz tak piszesz o tych obywatelach z uk to dla twojej wiadomosci moj facet nie jest z uk...

napisalam tylko ze to mega + bo przynajmnniej moze sie dogadac z kims o wedkarstwie...


no i ceny same mowia u tego pana za siebie... konkurencja sie chowa przy jego cenach... proste... jak ktos nie wierzy to niech sie przejdzie do niego i bedzie mial porownanie z innymi sklepami w wln... proste...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-05-24, 08:18   

....proste... :roll: Ja jestem klientem wszystkich sklepów wędkarskich w Wieluniu i znam ceny. Różnice kilkudziesięciu groszy nie robią na mnie wrażenia, więc to dla mnie żadna rewelacja. Ale co kto woli. :idea: [ EOT ]
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2011-05-24, 12:25   

FISHERMAN napisał/a:
....proste... :roll: Ja jestem klientem wszystkich sklepów wędkarskich w Wieluniu i znam ceny. Różnice kilkudziesięciu groszy nie robią na mnie wrażenia, więc to dla mnie żadna rewelacja. Ale co kto woli. :idea: [ EOT ]



no chyba ze masz znizki w innych sklepach... bo ja bylam w jednym sklepie zeby kupic bat i roznica byla prawie 100zl a ta sama firma i taka sama dlugosc :/ wiec nie mow ze kilka gr... no ale ok... najlepiej isc samemu, sie przekonac.

ale tak jak juz pisalam ze jesli masz znizki w innych sklepach to ok, rozumiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marjan199 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-26, 21:48   

Sklep Wędkarski Pana A. Kostrzewy a właściwie jego właściciel to najbardziej niedoświadczony sprzedawca-wędkarz jakiego znam. Gościu chce handlować i wybić się na Wieluniu stosując nie moralne chwyty. Sam osobiście próbował pozbawić mnie pracy z przyczyn mi nie znajomych. Poza tym słowa które padają w stronę konkurencji "ten pedał", "ta ku..a" są zupełnie nie na miejscu !! Żeby prowadzić taką działalność trzeba troszeczkę wiedzieć coś o wędkarstwie a nie opierać się na pomocy rodziny czy znajomych bo gdyby nie oni to ten sklep by nie istniał, po drugie nauczyć się żyć w cywilizacji i w zgodzie z innymi bo wędkarze to nie zwierzęta tylko normalni ludzie, a po trzecie udać się na badania psychologiczne czy ma się po kolei w głowie !!! Podsumowując jest to najgorsze g...no w Wieluniu (mówię jak doświadczony wędkarz zajmujący się wędkarstwem profesjonalnie). A chcąc bez żadnych powodów pozbawiać drugiego człowieka pracy i gadanie czy pisanie jakichś bez nadziejnych meili do szefostwa to szczyt bezczelności i głupoty w jednym. Najpierw kolego uporządkuj sobie wszystko w głowie naucz się wszystkiego i otwórz sklep bo ten co masz i tak niedługo zamkniesz bo konkurencja Cię wykończy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem i przede wszystkim etycznymi i cywilizowanymi sposobami !!! Bez ubliżeń bez pomówień itp. A jeśli mowa o profesjonalizmie to gorąco polecam Sklep "Wieelka Ryba" tuż przy stacji Statoil. Pełen profesjonalizm miła i fachowa obsługa zupełne przeciwieństwo kolegi opisanego powyżej. Gorąco polecam i zachęcam już nie długo do zakupu zanęt Mondial-F profesjonalne i tanie zanęty tylko w Wielkiej Rybie. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mrówek 2011-07-26, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
olek1982m 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-01-05, 12:02   

marjan199 napisał/a:
Sklep Wędkarski Pana A. Kostrzewy a właściwie jego właściciel to najbardziej niedoświadczony sprzedawca-wędkarz jakiego znam. Gościu chce handlować i wybić się na Wieluniu stosując nie moralne chwyty. Sam osobiście próbował pozbawić mnie pracy z przyczyn mi nie znajomych. Poza tym słowa które padają w stronę konkurencji "ten pedał", "ta ku..a" są zupełnie nie na miejscu !! Żeby prowadzić taką działalność trzeba troszeczkę wiedzieć coś o wędkarstwie a nie opierać się na pomocy rodziny czy znajomych bo gdyby nie oni to ten sklep by nie istniał, po drugie nauczyć się żyć w cywilizacji i w zgodzie z innymi bo wędkarze to nie zwierzęta tylko normalni ludzie, a po trzecie udać się na badania psychologiczne czy ma się po kolei w głowie !!! Podsumowując jest to najgorsze g...no w Wieluniu (mówię jak doświadczony wędkarz zajmujący się wędkarstwem profesjonalnie). A chcąc bez żadnych powodów pozbawiać drugiego człowieka pracy i gadanie czy pisanie jakichś bez nadziejnych meili do szefostwa to szczyt bezczelności i głupoty w jednym. Najpierw kolego uporządkuj sobie wszystko w głowie naucz się wszystkiego i otwórz sklep bo ten co masz i tak niedługo zamkniesz bo konkurencja Cię wykończy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem i przede wszystkim etycznymi i cywilizowanymi sposobami !!! Bez ubliżeń bez pomówień itp. A jeśli mowa o profesjonalizmie to gorąco polecam Sklep "Wieelka Ryba" tuż przy stacji Statoil. Pełen profesjonalizm miła i fachowa obsługa zupełne przeciwieństwo kolegi opisanego powyżej. Gorąco polecam i zachęcam już nie długo do zakupu zanęt Mondial-F profesjonalne i tanie zanęty tylko w Wielkiej Rybie. Pozdrawiam




Ja zupełnie nie zgodzę się z twoimi wnioskami.
Twoje stwierdzenie to tylko jedna strona medalu, nie znamy drugiej strony.
Piszesz o niedoświadczonej sprzedaży, ja nie odczułem takiej sytuacji.
Chłopak w miarę rozgarnięty i bardzo uprzejmy.
Piszesz o profesjonalizmie Wielkiej Ryby, jeśli nazwać profesjonalizmem można nękanie konkurencji urzędem skarbowym oraz szczucie konkurencji na siebie to naprawdę jest to zachowanie profesjonalne.
Ja gorąco polecam wszystkie sklepy za wyjątkiem Wielkiej Ryby
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW