R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy sklep wędkarski
Autor Wiadomość
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-06-30, 13:51   

sandrahaha napisał/a:
tom25 napisał/a:
Według mnie najlepszy sklep wędkarski w okolicy (50 km). Doradztwo i obsługa profesjonalne. Jedzcie a zobaczycie to nie sklepy w Wieluniu.
http://www.crazycarp.pl/



no to zle poinformowany jestes... i chyba nie bywasz w sklepach wedkarskich w wln... przynajmniej na mokrej... bo jakbys chcial wiedziec to wszystkie rzeczy ktore mozesz kupic na tej stronie ktora podales sa dostepone wlasnie na mokrej w takich samych cenach... a jesli czegos nie ma to wystarczy powiedziec panu ze sklepu i zalatwi ci... wiec nie oplaca sie jechac 50km w jedna strone skoro masz wszystko na miejscu... poza tym produkty Imperial Baits sa dostepne tylko w sklepie na mokrej... przynajmniej po cenie producenta... taniej nie znajdziecie...

Koleżanko bo on to właśnie wszystko bierze od Krzyśka z Kępna :D niestety jestem dobrze poinformowany lepiej niż ci sie wydaje :razz: on nawet w tym sklepie nie ma 5% tego towaru co jest tam, zresztą nikt w Wieluniu . Chyba naprawde nie byłaś w Kępnie :D :D :D Pozdro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-06-30, 15:28   

nie sa to tanie produkty wiec po co ma wszystko sciagac do sklepu skoro malo osob je kupuje... ale jak zapytasz o dana rzecz to ci zalatwi i nie musisz jechac do kepna... a ceny sa identyczne... wiec naprawde nie oplaca sie jechac... ale jak ci sie nudzi i chcesz na ,,juz'' to pewnie ze mozesz jechac... tylko po 1 lub 2 rzeczy ci sie nie oplaca... nawet nie oplaca ci sie zamawiac przez internet bo z przesylka ci wiecej wyjdzie niz na mokrej...

ja nie chce sie tutaj klocic czy wymadrzac.... chce tylko zebys nie wprowadzal forumowiczow w blad, piszac ze w wln nic nie ma i ceny z kosmosu bo to nieprawda.... jest ogromny wybor produktow i za dobre pieniadze...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-06-30, 16:02   

Koleżanko ja tylko poleciłem ten sklep. To ty dalej rozwinęłaś temat. Ja nic takiego nie napisałem że tutaj w sklepach nic nie ma i nikogo nie wprowadzam błąd że tutaj są ceny z kosmosu :shock: :shock: nic takiego nie pisałem, i nie wiem gdzie to wyczytałaś z mojej strony. Wiadomo że jak ktoś potrzebuje np. żyłki czy zanęty to nie pojedzie do kępna, bo takie rzeczy to ja też kupuje unas. Ale po większe zakupy naprawde warto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-07-01, 10:45   

amen... bo nie chce mi sie dzisiaj nic wiecej pisac... :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2012-07-02, 08:59   

tom25 napisał/a:
Koleżanko ja tylko poleciłem ten sklep. To ty dalej rozwinęłaś temat.

Po pierwsze, zobaczymy jak długo utrzyma się ten sklep w Kępnie.
Po drugie, nie wchodź w dyskusje z sandrąhaha ponieważ tak na prawdę to ona jest właścicielką tego sklepu na Mokrej i przepychanka z nią nie ma sensu.
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-07-02, 12:11   

FISHERMAN napisał/a:
tom25 napisał/a:
Koleżanko ja tylko poleciłem ten sklep. To ty dalej rozwinęłaś temat.

Po pierwsze, zobaczymy jak długo utrzyma się ten sklep w Kępnie.
Po drugie, nie wchodź w dyskusje z sandrąhaha ponieważ tak na prawdę to ona jest właścicielką tego sklepu na Mokrej i przepychanka z nią nie ma sensu.



wiesz co?! nawet nie chce mi sie tego komentowac :/ a moze ty wlascicielem jestes, co?! :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-07-02, 19:40   

FISHERMAN napisał/a:

Po pierwsze, zobaczymy jak długo utrzyma się ten sklep w Kępnie.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2012-07-02, 22:02   

Cytat:
wiesz co?! nawet nie chce mi sie tego komentowac :/ a moze ty wlascicielem jestes, co?! :/

Ja nie, niech mnie ręka boska broni, ale ten facet co tam siedzi też nie. To tylko figurant.
To Ty jesteś właścicielką tego sklepu i nie ściemniaj. Jak dobrze przejrzysz "Wędkarstwo" to znajdziesz post w którym niejaki Maryjański niechcący Cię spalił. A jak czytam posty w których niezdarnie usiłujesz nagonić klientów do tego sklepu to mi się niedobrze robi. I wszystko jest drogie, na początku dla podpuchy było taniej a teraz ceny poszły w górę. Dziwię się że klienci jeszcze tego nie zauważyli. Nawet u p. Małgosi jest taniej chociaż za każdym razem wytykasz że ma najdroższy sklep w Wieluniu.
EOT..
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rybka1 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 29
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-07-03, 07:47   

Ja tak czasem sobie czytam i myślę,że co niektórzy z powyższych powinni zmienić hobby z wędkarstwa chociażby np:na plotkarstwo .Jestem kobietą i dochodzę do wniosku że niektórzy faceci są w plotkach i wymyślaniach zdecydowanie bardziej beznadziejni od kobiet.Takie zachowanie jest bardzo niestosowne pisać o kimś/czymś -nie mając pełnej wiedzy kto jest kim.
Inteligencja to też niektórzy nie grzeszą bo wystarczy sprawdzić w ewidencji gospodarczej nawet na necie i sprawdzić kto jest właścicielem którego sklepu -nie pisać jakieś farmazony.
Właścicielem sklepu o którym tak zaciekle ostatnio piszecie jest Paweł -mój partner a ja mam na imię Agnieszka./też nie jestem właścicielką.I dla jasności pisze ten post bez ukrywania swojej tożsamości :)

A tak na marginesie PANOWIE zamiast bawić się w ploteczki to może zacznijcie wędkować i pokazywać efekty tego co uważacie za Swoje HOBBY

Życze powodzenie i pozdrawiam wszystkim prawdziwych hobbystów :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-07-03, 11:13   

rybka1 napisał/a:
Ja tak czasem sobie czytam i myślę,że co niektórzy z powyższych powinni zmienić hobby z wędkarstwa chociażby np:na plotkarstwo .Jestem kobietą i dochodzę do wniosku że niektórzy faceci są w plotkach i wymyślaniach zdecydowanie bardziej beznadziejni od kobiet.Takie zachowanie jest bardzo niestosowne pisać o kimś/czymś -nie mając pełnej wiedzy kto jest kim.
Inteligencja to też niektórzy nie grzeszą bo wystarczy sprawdzić w ewidencji gospodarczej nawet na necie i sprawdzić kto jest właścicielem którego sklepu -nie pisać jakieś farmazony.
Właścicielem sklepu o którym tak zaciekle ostatnio piszecie jest Paweł -mój partner a ja mam na imię Agnieszka./też nie jestem właścicielką.I dla jasności pisze ten post bez ukrywania swojej tożsamości :)

A tak na marginesie PANOWIE zamiast bawić się w ploteczki to może zacznijcie wędkować i pokazywać efekty tego co uważacie za Swoje HOBBY

Życze powodzenie i pozdrawiam wszystkim prawdziwych hobbystów :)




BRAWO!!! NIC DODAC NIC UJAC...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2012-07-03, 14:44   

tom25 napisał/a:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D

W Katowicach przy ul. Roździeńskiej był olbrzymi sklep wędkarski pt.Ocean coś tam. Był przez rok i już się zbył. W Opolu był specjalistyczny sklep dla miłośników karpiarstwa. Był wiele lat i też się stracił. Przyznasz że Kępno i okolice to nie to samo co Opole czy wielka Śląska aglomeracja, więc przy obecnym kryzysie myślę że też długo nie pociągnie.
:roll: :shock: :D
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-07-03, 18:53   

Wiesz jak nie będzie klientów to na pewno upadnie. Towaru w tym sklepie troche jest, ale pewnie też dofinansowanie jakieś miał z UE. No zobaczymy :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-03, 19:52   

FISHERMAN, skończ już te swoje pseudo podejrzenia i oskarżenia, bo zaczęło się to robić zwyczajnie nie miłe i nie taktowne.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FISHERMAN 
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 96
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2012-07-04, 11:28   

Jaro napisał/a:
FISHERMAN, skończ już te swoje pseudo podejrzenia i oskarżenia, bo zaczęło się to robić zwyczajnie nie miłe i nie taktowne.

Ja nikogo nie podejrzewam i nie oskarżam. Bądź łaskaw czytać ze zrozumieniem. A tak nawiasem mówiąc wyrazy niemiły i nietaktowny piszemy razem, chyba że pogniewałeś się na słownik ortograficzny języka polskiego i stworzyłeś swój własny.
_________________
KOSMITOM MÓWIMY STANOWCZO - NIE !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-04, 15:25   

FISHERMAN napisał/a:
Ja nikogo nie podejrzewam i nie oskarżam. Bądź łaskaw czytać ze zrozumieniem.


Ze zrozumieniem powiadasz :roll: , więc te Twoje nędzne wypociny jak niby nazwiesz, może słowami pochwalnymi, co?!

cyt.

FISHERMAN napisał/a:
To Ty jesteś właścicielką tego sklepu i nie ściemniaj.


FISHERMAN napisał/a:
A jak czytam posty w których niezdarnie usiłujesz nagonić klientów do tego sklepu to mi się niedobrze robi. I wszystko jest drogie, na początku dla podpuchy było taniej a teraz ceny poszły w górę. Dziwię się że klienci jeszcze tego nie zauważyli.


i z ostatniej chwili z shoutboxa, Bethi pyta:

-Gdzie w Wieluniu można kupić nóż do cięcia szkła, szyb?

Twoja odpowiedź, jakże ironiczna brzmi:

- W mięsnym.


Od dłuższego czasu obserwuję to co wypisujesz na forum, jakim językiem się posługujesz w stosunku do Twoich przedmówców i stwierdzam krótko mówiąc, że kultury Ci brakuje prawie w każdym Twoim poście.
Miałem nadzieję, że te dwa wcześniejsze ostrzeżenia czegoś Cię nauczą, lecz jak widać marny rezultat.
Proszę się stosować do panującej na tym forum netykiety i do uwag skierowanych w Twoją stronę, to jest ostatnie ostrzeżenie dla Ciebie.

Ps. Co do uwag w spr. pisowni, pozostawiam to bez komentarza... :|
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW