R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kampania Antyaborcyjna
Autor Wiadomość
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 11:32   

Tu nie mówimy o samej aborcji-to sprawa osobista każdego z nas. Problemem jest kampania prowadzona w taki sposób. Stwarza ona precedens co do publicznego pokazywania zdjęć szokujących. Decydenci, którzy zgodzili się na takie zdjęcia, mogą teraz liczyć na kolejne skandaliczne "wystawki" - zobaczymy jak zareagują :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 12:18   

Widziałem wczoraj te zdjęcia... jak dla mnie to jest totalna pomyłka. Pokazywanie publiczne takich zdjęc powinno być karalne. Nie chodzi o sam temat abrocji ale o sposób pokazania... Ciekawe co by powiedzieli organizatorzy jakby np zrobic wystawę ze zdjęciami zmasakrowanych zwłok pod tytułem "Śmierć na drodze"? Kiedyś była sławna sprawa z pokazywaniem golizny, gdzie moherowym beretom przeszkadzał kawałek przysłowiowego "cycka" w gazetce leżącej na półce w kiosku. Wtedy twierdzili że są osoby które nie chcą "tego" oglądać. Co mają do powiedzenia teraz???
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 12:21   

O jakiej aborcji w Polsce my w ogóle mówimy? Aby być przeciwko czemuś to należałoby coś wiedzieć na ten temat. Legalnej aborcji w Polsce praktycznie nie ma, bo takich przypadków jest około 500 rocznie. Faktyczna liczba nielegalnych zabiegów jest szacowana na 80-120 tys rocznie. I nie mówimy tu tylko o podziemiu aborcyjnym. W przygranicznych szpitalach niemieckich takich zabiegów (zupełnie legalnie) polki wykonuje tysiące. Pracują tam polscy lekarze więc nie ma żadnych barier językowych.

Jak więc mają się do siebie te dwie cyfry - 500 i 100,000 ? Czy ktoś naprawdę myśli, że kolejną ustawą zabroni czegoś co jest od dawna nielegalne? Może należałoby się zastanowić dlaczego kobiety to robią i postarać się im pomóc, przekonać aby tego nie robiły? Jak zwykle dużo krzyku o nic, a prawdziwego problemu nikt nie widzi (albo nie widzieć).

Dla mnie właściciel tej fundacji pod przykrywką szczytnych idei znalazł sobie świetne źródło dochodu. NA stronie nie ma nawet statutu.


Odnośnie wpływu na dzieci to mają taką opinię:
http://www.fronda.pl/news...zkodzi_dzieciom
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 12:57   

Administrator, przeczytałem to co podałeś w linku i jestem w szoku :shock:
Po co w takim razie cenzurowanie telewizji i podział na programy wiekowo skoro to nie szkodzi małym dzieciom? Zróbmy wystawę o tematyce jak powyżej... albo np pokażmy egzekucję zbrodniarzy tłumacząc dzieciom że to "źli ludzie byli"
Według mnie to ta opinia jest przygotowana na zlecenie... wiadomo czyje.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:18   

Komentarz jednego z czytelników powyższego artykułu, który jest pokazuje, jakimi zwolennicy wystawy są hipokrytami, nie znającymi prawa.
Cytat:
Jak na razie nawet w bardzo restrykcyjnym polskim prawie aborcja nie jest ani morderstwem ani zabojstwem ani ludobojstwem. Jest przestepstwem w okreslonych okolicznosciach. W innych okreslonych okolicznosciach przestepstwem nie jest (ratowanie zycia matki). Dlatego nawet w Polsce sprawce nielegalnej aborcji mozna nazwac przestepca i winnym przerwania ciazy, ale nie wolno nazwac morderca (...) Dlaczego sprawce aborcji w zadnym europejskim panstwie ani Stanach, Kanadzie, Australii etc. nie mozna nazwac morderca nie narazajac sie na prawne konsekwencje. Katolik walczy o ochrone zycia, ale poslugiwanie sie przeklamaniem jest zla metoda.

Nie tylko, ze w wiekszosci krajow europejskich (wczesna) aborcja nie jest nawet przepstwem ale jeszcze sa kraje gdzie sie ja dodatkowo liberalizuje, jak w Hiszpanii, bo wiekszosc utracila wiare w twoj sposob rozumowania. Nalezy sie zastanowic jak tych ludzi przekonac na nowo. Do tego w obecnym procesie przeciwko Irlandii w Sztrasburgu argumentacja strony skarzacej sie idzie po linii prawodawstwa amerykanskiego (ze kobieta ma automatyczne nieograniczone prawo do decydowania o swojej fizycznosci). Jesli Trybunal sie przychyli do takiego rozumowania konsekwencje beda tragiczne, zwazywszy ze dzieci poczete nie maja w Ameryce zadnej ochrony prawnej nawet w po 3 miesiacu ciazy. Niestety bolszewicki sposob argumentowania przekona jedynie niektorych i to tez nie do konca...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hefalump 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 74
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:23   

Cytat:
Legalnej aborcji w Polsce praktycznie nie ma, bo takich przypadków jest około 500 rocznie.


500 to jest nic?

Cytat:
Tu nie mówimy o samej aborcji-to sprawa osobista każdego z nas


A kto dał Ci prawo decydować o życiu lub śmierci?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:28   

hefalump napisał/a:
A kto dał Ci prawo decydować o życiu lub śmierci?

A kto Tobie dał prawo o decydowaniu o czyimś ciele?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:31   

Widziałam dzisiaj tę wystawę i faktycznie...przegięcie. Są to duże fotografie, bardzo rzucające się w oczy, a więc każdy spokojnie może je dostrzec z drugiej strony ulicy. Uważam, że jest to duży błąd, choćby ze względu na dzieci i osoby wyjątkowo wrażliwe. Przecież można było gdzieś zamieścić informację, że taka wystawa będzie (jak już musi koniecznie być...) i zrobić wystawkę o mniejszych rozmiarach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hefalump 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 74
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:40   

dziecko to jest problem, który trzeba zlikwidować/zabić. jest cała masa ludzi, którzy nie mogą mieć swoich dzieci i chętnie ogarną miłości niechciane dzieci. ale najłatwiej zabić i mieć problem z głowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:47   

hefalump napisał/a:
dziecko to jest problem, który trzeba zlikwidować/zabić. (...) ale najłatwiej zabić i mieć problem z głowy.

Poczytaj sobie najpierw o abrocji, a potem pisz farmazony, bo aż mi się grupa krwi zmienia, jak czytam takie brednie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hefalump 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 74
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:52   

znowu zaczynasz? ja Cię nie obrażam. wszystko co nie po twojej myśli to farmazony i brednie a kto się z tobą nie zgadza to skonczony debil i ignorant.

zajrzyj do konstytucji
artykuł 38 podpowiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 14:55   

A ja podpowiem - przykład Alicji Tysiąc. Z mojej strony EOT. Kopał z koniem się nie będę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 15:11   

Nie chodzi o to czy aborcja powinna być dozwolona czy nie. Chodzi o samą estetykę tego co jest pokazane na wystawie. Co wrażliwsze osoby (wrażliwe na widok krwi i zwłok) mogłyby rzucić pawiem. Jakby to wygladało? Paw w pobliżu pomnika.
Nie odpowiedziałes natomiast na pytania które zadałem powyżej. Co by było gdyby to była wystawa ciał Gunthera von Hagensa (on co prawda robi wystawy ale ogląda je kto chce, nikogo do tego nie zmusza)??? też pochwalałbyś to???
Tak jak pisałem kiedyś mohery zabroniły pokazywania kawałka cycka na gazetce w kiosku, a teraz epatują martwymi ciałami.
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 15:28   

Idąc tokiem myślenia autorów komentarzy pod zdjęciami (Hitler) można by Stalina porównać do każdego działacza pro-life czy papieża, bo Stalin był właśnie przeciwnikiem aborcji i np. w Polsce mogła zostać ona zalegalizowana dopiero po jego śmierci. Wcześniej i lekarzowi, i kobiecie groziły surowe kary.
Hmm, kiedyś uważano, że z pierwszym krzykiem dziecka w jego ciało wstępuje dusza, teraz plemnik i komórka jajowa to już człowiek, który zasługuje zresztą na większą ochronę niż kobieta.
Tak, świętoszkowatych oburzają koncerty metalowe i rzeźba Nieznalskiej, choć udział w tych imprezach jest dobrowolny, a wszystko dzieje się za zamkniętym drzwiami. Wystawa takich zdjęć nie jest zaś w ich mniemaniu niczym skandalicznym...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-17, 15:42   

hefalump napisał/a:
dziecko to jest problem, który trzeba zlikwidować/zabić. jest cała masa ludzi, którzy nie mogą mieć swoich dzieci i chętnie ogarną miłości niechciane dzieci. ale najłatwiej zabić i mieć problem z głowy.

Obrazek


Czytając twoje posty mam wrażenie, że jesteś przedstawicielem moherów oraz dobrzego znanego bliźniaka.
Moim zdaniem jeśli ktoś ma urodzić dziecko, które ma być chore lub ma mieć przeje***ne życie w domu dziecka bez miłości, matki, ojca, to szczerze mówiąc lepiej będzie jeśli zostanie usunięte wtedy kiedy jest tylko małym, nieświadomym zarodkiem.

Czemu nie napiszesz o księżach pedofilach oraz debilach, którzy wykorzystują tragedie smoleńska byleby lepiej wypaść w wyborach? - ciemnota.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW