R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Cuda
Autor Wiadomość
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-06, 20:47   

cuda cuda cuda :wink:

http://www.polskatimes.pl...t.html?cookie=1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-28, 22:35   

I ZAŚ CUD :D
onet napisał/a:
Zaskakujące objawienie. Zobaczyła twarz Jezusa

Pojawienie się wizerunku Jezusa na schnącej skarpecie zaskoczyło trzydziestoośmioletnią Sarę Crane podczas zbierania rozwieszonej bielizny. Kobieta natychmiast podzieliła się swoim odkryciem ze swoimi bliskim, którzy byli pod wrażeniem podobieństwa plam do świętego wizerunku - czytamy na łamach telegraph.co.uk.

- Zostawiłam tu te rzeczy do wyschnięcia i gdy chciałam je pozbierać poczułam, że ktoś mnie obserwuje. Gdy to zobaczyłam od razu zawołałam swojego chłopaka, bo nie wierzyłam własnym oczom. Lecz i on był wpadł w osłupienie. Na skarpecie wyraźnie było widać twarz Jezusa – opowiada Sara Crane.

Skarpeta to kolejny z serii przedmiotów codziennego użytku, na którym ludzie twierdzili, że widzieli Jezusa. W ubiegłym roku pokryty bluszczem słup telegraficzny w Luizjanie miał przypominać ukrzyżowanego Chrystusa, a jego twarz była pojawiła się na zbliżeniu węgierskiego pola na mapie Google Earth


- Pomyśleliśmy, o zrobieniu specjalnego ołtarza, ale niestety w międzyczasie skarpeta się zdeformowała i zarys już nie jest tak wyraźny jak wtedy. Uważamy, że to trochę znak - ale czego tego jeszcze nie wiemy - relacjonuje dalej kobieta.



:lol: :lol: :lol:
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2011-12-29, 10:53   

Pewnie coś brali, albo palili :-)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW