R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdrada
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 12:42   Zdrada

Kobiety uważają, że to faceci są skłonniejsi do zdrady, że jesteśmy świniami obleśnymi. A z kim tak naprawdę zdradzamy? Kto prowokuje sytuacje do zdrady? Zawsze jedna strona będzie się bronić i oczerniać tą drugą. Po co być z kimś jeśli jest się niewiernym? Jeśli się kogoś kocha, to nie powinno się interesować innymi osobnikami płci przeciwnej, nieprawdaż? No chyba, że to nie jest miłość tylko chora zabawa. Co sądzicie na temat zdrady? Ja jestem wierny i jak kocham to nie zdradzam. Mnie zdradzają.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz 
Przyjeżdża na zakupy
Łukasz


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 379
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2006-07-17, 20:44   

Jeśli kobieta zdradza to znaczy, że czegoś jej brakuje. Jeśli mężczyzna zdradza to znaczy, że coś mu nie wystarcza. Jeśli kobieta czuje się niekochana - zdradzi. Jeśli mężczyzna czuje się uwiązany i nazbyt kontrolowany szuka możliwości ucieczki. Osobiście uważam, że wszystko opiera się na wzajemnym zaufaniu. Jelśi którakolwiek ze stron czuje się w związku ograniczana to szuka upustu emocji poza związkiem. Trzeba po prostu dużo ze sobą rozmawiać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-18, 08:44   

Ferbik napisał/a:
A z kim tak naprawdę zdradzamy?

Kto prowokuje sytuacje do zdrady?

Zawsze jedna strona będzie się bronić i oczerniać tą drugą. Po co być z kimś jeśli jest się niewiernym?

Jeśli się kogoś kocha, to nie powinno się interesować innymi osobnikami płci przeciwnej, nieprawdaż?



1.Zdradzamy, gdy coś w związku się zaczyna wypalać.

2. Nie ma chyba znaczenia, kto pierwszy ów prowokację zaczyna, wydaje mi się że to ta osoba, która w swoim związku coś zatraciła...

3. Tu jestem zdania, że mimo wszystko można coś próbować naprawiać, jeśli się tą drugą osobę mimo wszystko kocha.
Zdrada nie zawsze znaczy to, że przestało się tą drugą osobę kochać i darzyć uczuciem...

4. Tu się nie zgodzę z Tobą, zainteresowanie kimś innym wynika z tego, iż nie mamy tego co byśmy chcieli i szukamy nowych ciekawszych wrażeń, niejednokrotnie zamienia się to właśnie w zdradę.



Łukasz napisał/a:
Jelśi którakolwiek ze stron czuje się w związku ograniczana to szuka upustu emocji poza związkiem. Trzeba po prostu dużo ze sobą rozmawiać.




Ot, i cała istota prawdy, od rozmów trzeba zaczynać...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW