R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
MMA 'Mixed Martial Arts'
Autor Wiadomość
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-05-23, 20:08   

Btw. Przykro mi, że jesteś pustym człowieczkiem, który ma ciężko pojąć coś co jest napisane w kontekście. Hmm.. a może za trudne słowa? No tak w zawodówkach tego nie uczą [;

I cieszę się, że zwracasz się do mnie per Pan. Tak już zostanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-23, 20:08   

rafalekjan napisał/a:
Troll

nie ma to jak konstruktywna wypowiedź człowieka 'wykształconego'...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-05-23, 20:15   

Jak mnie dogonisz to daj znać. Tymczasem EOT.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-23, 20:17   

rafalekjan napisał/a:
Przykro mi, że jesteś pustym człowieczkiem, który ma ciężko pojąć coś co jest napisane w kontekście. Hmm.. a może za trudne słowa? No tak w zawodówkach tego nie uczą [;

hm, myślałem że mówisz o sobie :roll:
rafalekjan napisał/a:
Jak mnie dogonisz to daj znać.

w twoim przypadku obawiałbym się regresu, więc nie będę musiał się wysilać
eot.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-05-23, 20:29   

Dobra śmieciu kończ już, bo zrobię się niemiły [;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-23, 21:44   

Za każdy następny post w tym temacie otrzymacie ostrzeżenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tomal 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 105
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-23, 22:22   

Ja uważam, że Pudzian zrobił spore postępy. Fakt, kondycja to jeden z jego słabych punktów, ale moim zdaniem poprawił swoje ciosy rękami, co z resztą prawie wykończyło przeciwnika. Gościu jest ambitny - robi zauważalne postępy - i o to chodzi. Wszyscy by chcieli żeby od razu wygrywał, a jak nie, to mówią że jest cienki jak polsilver. Ja doceniam jego pracę :)
_________________
www.geofach.pl
www.facebook.com/CoZTego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-05-23, 22:46   

Nigdzie nie powiedziałem, że nie doceniam tego jakie postępy robi. Zmienił całkowicie swoją profesję, a jak wiadomo to bardzo trudne.
Pisałem jednak, żeby lepiej dobierał przeciwników. Ktoś początkujący nie ma szans z profesjonalistą. A swoją drogą pudzian przytył 5kg od walki z Najmanem, a to sporo jak na 6 miesięcy treningów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-06-29, 20:55   

Bedzie rewanż :D

Cytat:
Szef KSW: jeśli Pudzian nie wygra rewanżu z Thompsonem, to...


Były strongman musi zmienić praktycznie wszystko, aby zacząć liczyć się w MMA. O jego przyszłości zadecyduje kolejny pojedynek. Nie może go przegrać!

Nie tak wyobrażał sobie swój ostatni pojedynek w MMA (z Jamesem Thompsonem) Mariusz Pudzianowski. W pierwszej rundzie były strongman miał swojego rywala już "na widelcu", ale nie wykorzystał szansy.

Na drugie starcie wyszedł potwornie zmęczony. Rywal zastosował trójkątne duszenie i Polak odklepał.

W rozmowie z wp.pl współwłaściciel federacji KSW Martin Lewandowski powiedział, że jest zadowolony z postawy "Dominatora", ponieważ można zauważyć jego postępy. Wciąż jednak twierdzi, iż przed nim jeszcze wiele ciężkiej pracy.

Mariusz musi zmienić wszystko! Przede wszystkim potrzebny jest mu profesjonalny zespół, który będzie dbał o niego od strony techniki, szkolenia mentalnego, fizycznego, wydolnościowego - wylicza. - Poza tym ważna jest zmiana sposób myślenia - ze strongmana na zawodnika MMA. Pudzian całe życie był przyzwyczajony, że jego wysiłek trwa kilkanaście sekund, a w MMA jest inaczej.
Święta racja! Na szczęście pięciokrotny mistrz świata siłaczy ma jeszcze sporo czasu na treningi przed kolejnym pojedynkiem. Następna gala największej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce planowana jest na październik-listopad tego roku.


Na pewno nie będzie to starcie z rumuńskim olbrzymem Alexandru Lungu, o którym rozpisywała się ostatnio prasa. Lewandowski zapewnił, że to kompletna bzdura, a jedyne rozmowy, jakie sztab menedżerski Pudzianowskiego prowadzi w tej chwili, to z Thompsonem. W sprawie rewanżu.

Jeżeli Mariusz go nie pokona, to nie ma mowy o tym, żeby walczył z innym, silniejszym rywalem. Na ten temat rozmawiamy z samym Thompsonem i jego ”managementem”. Finalnej decyzji jeszcze nie ma, ale mogę powiedzieć, że walki chcą wszyscy - Pudzianowski, Thompson i Federacja KSW - zapewnił szef KSW.

Na wypadek, gdyby plan z brytyjskim fighterem nie wypalił, władze federacji mają w zanadrzu pomysł zorganizowania rewanżu z... Timem Sylvią. Amerykanin pokonał polskiego zawodnika przed rokiem w Worcester. Ponoć jest zainteresowany rewanżem. Wszystko zależy jednak od pieniędzy i odpowiednio skonstruowanego kontraktu.
Z Sylvią Mariusz przegrał w podobny sposób, jak z Thompsonem i niewykluczone, że teraz ich walka wyglądałaby zupełnie inaczej - dodaje Lewandowski.
Pudzian musi zmienić podejście do MMA, a następnie wygrać rewanż z Thompsonem lub Sylvią. Tak mówi szef tej organizacji. Polski wojownik da sobie radę? W drugim podejściu rozprawi się z Brytyjczykiem lub Amerykaninem?


pudzian.pl
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-11-25, 17:30   

Już jutro nasz niesamowity Mariusz "tanio skóry nie sprzedam" Pudzianowski zawalczy .

Co myślicie ?? , szczypior nam się zrobił z pudzili :D . dobrze mu życzę ale chyba polegnie :P




Ciekawi mnie jeszcze co tam brat słowiańska siła zaśpiewa na wejściu :D

Z pozostałych walk jaram się (słowo wymoderowano) , Michał WAR !!!
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2011-11-25, 17:38   

Jutro wybieram się na KSW do Łodzi.
W sumie to cenię bardziej Mameda Khalidova i z przyjemnością oglądam jego walki niż Pudziana. Szkoda, że jutro z Mamedem nie powalczy Paulo Filho bo zapowiadał się ciekawy pojedynek.
Wracając do Pudziana to dla mnie Mariusz jest zawodnikiem siłowym, mającym mało wspólnego z MMA czy KSW. Jak każdemu Polakowi kibicuję, ale wątpię w zwycięstwo Pudziana.
Bardzo ciekawie zapowiada się rewanż Jana Błachowicza z Rameau Thierry Sokoudjou, który ma świetne pojęcie jak i również doświadczenie w sztukach walki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-25, 18:11   

Chętnie obejrzę, oj chętnie. Zobaczymy co przez ostatni czas robił Pudzian, lecz nie wróżę mu najlepiej. Mam nadzieję, że ze mnie "wróżbita Maciej" praktycznie żaden. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xoxov][ 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 123
Piwa: 2/2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-27, 00:03   

Tompson.... szkoda człowieka, był dużo lepszy. Prawda zabolała, reklamy puścili zamiast mu mikrofon wyłączyć.

Mamed rewelacja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-27, 00:32   

Cytat:
Skandaliczne zachowanie Thompsona po walce

James "Kolos" Thompson po walce z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 17 w Atlas Arenie w Łodzi nie mógł się pogodzić z decyzją sędziów, którzy przyznali zwycięstwo Polakowi. - What a fu....g joke! - krzyczał Anglik.


W walce z "Pudzianem" Thompson zdominował pierwszą rundę i przez większość czasu obijał Polaka w parterze. Ten dość skutecznie się bronił, ale nie był w stanie zrzucić z siebie przeciwnika.

Drugie starcie "Dominator" rozpoczął od mocnego ciosu, który doszedł głowy Anglika i rozbił mu noc. Thompson zaczął krwawić, ale nie poddał się i znów sprowadził Pudzianowskiego do parteru. Był wyraźnie osłabiony ciosem z początku rundy, ale dopiero w ostatniej minucie dał się zepchnąć do defensywy i zebrał kilka kolejnych mocnych ciosów na głowę. Dotrwał jednak do końca rundy.

Decyzja o losach zwycięstwa była w rękach sędziów. Wydawało się, że może dojść do dogrywki, ale ogłoszono wygraną Pudzianowskiego. Taka decyzja sprawiła, że "Kolos" się wściekł.

Po krókiej rozmowie "Pudziana" z Jerzym Mielewskim z Polsatu Thompson wyrwał dziennikarzowi mikrofon i zaczął miotać przekleństwami. - What a f...g joke! - krzyczał. - Tak, dajcie Mariuszowi duży aplauz. Co to miało być. To jakiś żart, a wy chcecie to oglądać!? - kpił Anglik, nie szczędząc popularnego w jego języku słowa na f i jeszcze kilku innych niecenzuralnych zwrotów. Uspokajać musiał go jeden z właścicieli federacji KSW Martin Lewandowski.

Dodajmy że tuż po walce Thompson ze złością cisnął wręczonym mu pamiątkowym pucharem. Trofeum o mało nie znokautowało... dziennikarza Wirtualnej Polski, prowadzącego relację na żywo z gali KSW 17.

Źródło: wp.p



Polacy górą, a sztandarowym zwycięzcą okazał się Mamed, który potrzebował niespełna dwóch minut by pokonać Taylora.
Swoją drogą, zadziwia mnie techniką z każdą swoją kolejną walką. :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-27, 08:44   

Pudzian niestety powinien przegrać walkę. Dla mnie, po tym co obejrzałem, to była kompletna kompromitacja sędziów. Thompson zainkasował kilka mocnych ciosów ale nie tyle co Pudzianowski. Wystarczy policzyć ile było sprowadzeń czy sytuacji zagrożenia zakończenia walki przed czasem, czy nawet samego czasu ile który z nich leżał na plecach. Thompson miał powody żeby się wkurzyć. Gdybym miał sędziować dałbym pierwszą rundę dla Thompsona, a drugą ewentualnie remis z minimalnym wskazaniem na Thompsona.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW