R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
MMA 'Mixed Martial Arts'
Autor Wiadomość
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2011-11-27, 09:22   

I po KSW 17
Pierwszy raz miałem okazję być na gali i muszę przyznać, że jestem zaskoczony mega pozytywnie.
Choć 30 minut przed rozpoczęciem gali przed wejściem były masakryczne kolejki to szybko i sprawnie poradzili sobie przy wejściu.
2 pierwsze walki czyli Saidov-Moks i Chmielewski-Zikic – werdykty jak dla mnie kontrowersyjne (wygrane Saidova i Chmielewskiego).
Przed 3cią walką i prezentacją Jewtuszki i Sowińskiego ten 1wszy jakoś zniechęcił mnie, aby mu kibicować. Wyróżniał się jedynie wjazdem wozem strażackim jak również mega kosmicznym kolorem spodenek. Jeszcze na dobre się walka nie zaczęła i zobaczyliśmy klasyczny podbródkowy na szczęce Jewtuszki i ten niczym dziecko uczące się jeździć na rolkach pięknie strzelił piruecik do tyłu i było po walce.
Kolejna walka między Matt’em Norwichem a Michałem Materlą była dość wyrównana i zakończyła się wygraną Polaka.
Piąta walka była dla mnie walką wieczoru. Błachowicz chciał wziąć rewanż na Sokoudjou, który w 1wszym starciu zdecydowanie pokonał Polaka. Jednak Kameruńczyk zlekceważył przeciwnika i po pewnych wygranych 3 rundach kibice w Atlas Arenie mogli się z Jankiem cieszyć.
W 1wszej walce wieczoru po kontrowersyjnej decyzji Mariusz Pudzianowski pokonał Jamesa Thompsona.
Początek jak i pierwsza runda zdecydowanie należała do Brytyjczyka, który okładał Pudziana, jednak nie miał pomysłu na zakończenie walki.
Druga runda zaskoczyła większość kibiców, którzy myśleli, że „Strong Man” opadnie z sił, a tu Pudzian „zaiskrzył” i tą rundę wygrał zasłużenie.
Wszyscy czekali na dogrywkę, a tu suprise od sędziów i zwycięzcą został Pudzianowski, który udzielił komentarza i szybko udał się do szatni.
Nie mogący się pogodzić z porażką Thompson dorwał mikrofon i angielską łaciną zaczął wyrażać co o tym myśli a na koniec o mało nie pobił jednego z organizatorów galiJ
Ostatni pojedynek to walka nie wiadomego co potrafi Taylora, który zastąpił Paulo Filho z mistrzem jak i nauczycielem Mamedem Khalidovem.
Początek walki wyrównany z próbującym przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę Amerykaninem w parterze. Jednak po kilkudziesięciu sekundach mistrz Mamed założył efektowną dźwignię Taylorowi i było po walce.
Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne po takiej gali. Myślałem, że oglądając walki z dalszej odległości będzie słabo widać, ale nie było problemów – jedynie w parterze w i rogach ringu była słabsza widoczność.
Dużym zaskoczeniem była dla mnie liczba kobiet na gali oraz zaproszenie organizatorów walki na imprezę do klubu Elektrownia pod nazwą after KsWJ
I na koniec jeden z cytatów podczas dopingowania jednej z Pań zza pleców podczas walki Materla – Norwich „uduś #@$##@” J

Kilka fotek z KSW17 Zemsta
http://img231.imageshack....3/dsc09211f.jpg
http://img828.imageshack....9/dsc09271b.jpg
http://img846.imageshack....8/dsc09275m.jpg
http://img442.imageshack....2/dsc09298a.jpg
http://img607.imageshack....6/dsc09332g.jpg
http://img535.imageshack..../dsc09340fc.jpg
http://img534.imageshack....2/dsc09364o.jpg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2011-11-27, 09:38   

Dla mnie nie zrozumiała decyzja sędziów. Jestem obiektywny Pudzian przegrał był najsłabszym zawodnikiem na tej gali. Pudzian prawie całą walkę przeleżał pod Anglikiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2011-11-27, 09:45   

Sędziowie nie fair postąpili to fakt, ale szacunek dla Pudzianowskiego za poprawienie kondycji i mądrą obronę w 1wszej rundzie.
PS.W każdym kraju no prawie każdym sędziują po gospodarku - to normalka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-27, 10:57   

Dogrywka moim zdaniem załatwiłaby temat i nie byłoby niepotrzebnego wylewania żali przez pana poniżej

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-11-28, 08:39   

Najlepsza walka wieczoru według mnie kórnik vs irokez :D , wynik nie budzi żadnych zastrzeżeń :P

Materla któremu kibicowałem poradził sobie , z problemami ale dał radę .

Wygrana Chmielewskiego to dla mnie wałek Zikic został tutaj pokrzywdzony .

Pudzian "kij wam w oko" heheh pojechał ostro , czy wygrał ?? . Moim skromnym zdaniem powinna być dogrywka i wtedy rozstrzygnięcie a tak zrobił się syf ..

Barca to daleko siedziałeś od ringu ??.
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Goro 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 47
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 10:21   

Co z tego, że to Pudzian leżał całą 1 rundę z dołu jak Thompson trafił go kilka razy i sam zresztą został trafionym (jedynie końcówka 1 rundy i te obalenia mogły być punktowane)

2 runda MOCNY lewy Pudziana, później mimo że był na plecach mocno bił młotkami Thompsona i końcówka już odpływanie Thompsona (bodajże 7-8 potężnych ciosów bez obrony - nieudane duszenie) i koniec walki. Thompson nic nie pokazał poza leżeniem i próbowaniem. Pudzian? Pokazał jaja i to, że teraz bedzie trzeba się z nim liczyć bo kondycji mu już nie braknie a takie rzeczy jak duszenia i pozycje w parterze trzeba wytrenować i nie da sie tego w 3 miesiące zrobić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
xoxov][ 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 123
Piwa: 2/2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 10:54   

Goro napisał/a:
teraz bedzie trzeba się z nim liczyć bo kondycji mu już nie braknie

no zapewne, tylko musi przyjąć taktyke na każdy pojedynek, że 1.5 rundy musi przeleżeć na plecach i tylko rękami blokować przeciwnika.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-11-28, 11:04   

Goro napisał/a:
i końcówka już odpływanie Thompsona (bodajże 7-8 potężnych ciosów bez obrony - nieudane duszenie)


Tylko niestety drugą ręką w tym czasie trzymał się za liny . Dwa lata już działa w temacie mma , myślałem że wyjdzie teraz naprawdę przygotowany , sama waga moim zdaniem jeszcze za wysoka . Życzę mu jak najlepiej , ale takie decyzje jak sobotnia chwały mu nie przynoszą .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 12:40   

Cytat:
Władze KSW anulowały wynik walki Pudzianowski Thompson - w trakcie walki doszło bowiem do błędów komunikacyjnych sędziów. - Uznajemy, że walka się nie odbyła - poinformowali szefowie federacji KSW.

- Czujemy się winni tej sytuacji, doszło do technicznego błędu. Nie możemy się skontaktować z Thompsonem - powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW. Wyjaśnił, że doszło do błędów komunikacyjnych między sędziami.

- Omyłkowo podałem sędziemu ringowemu kartę z wynikami innego zawodnika - poinformował szef sędziów KSW Piotr Bagiński. - Sędziowie powinni zarządzić dogrywkę - dodał.

Wycofujemy się z wyników, walka nie będzie liczyła się do rekordów zawodników, zmieniamy jej wynik na "no contest" - podał drugi z szefów najbardziej znanej polskiej federacji Maciej Kawulski.

Po walce pojawiły się sugestie, że po takim wyniku walki "Pudziana" z Thompsonem zagraniczni zawodnicy stracą chęć do przyjeżdżania na gale KSW. - Właśnie dlatego podjęliśmy tą trudną decyzję i anulowaliśmy werdykt - wyjaśnili szefowie federacji.



źródło: wp.pl


No to ciekawe jak się Pudzian teraz do tego odniesie.. Może znowu zabłyśnie swoją błyskotliwą sentencją "kij wam w oko" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 13:48   

Ale jaja!!! :) Tego nie przewidziałem... taki wałek. :lol: :lol: :lol:
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2011-11-28, 14:15   

maaciej76 napisał/a:
Najlepsza walka wieczoru według mnie kórnik vs irokez :D , wynik nie budzi żadnych zastrzeżeń :P

Materla któremu kibicowałem poradził sobie , z problemami ale dał radę .

Wygrana Chmielewskiego to dla mnie wałek Zikic został tutaj pokrzywdzony .

Pudzian "kij wam w oko" heheh pojechał ostro , czy wygrał ?? . Moim skromnym zdaniem powinna być dogrywka i wtedy rozstrzygnięcie a tak zrobił się syf ..

Barca to daleko siedziałeś od ringu ??.


Hmmm w sumie to do ringu miałem kawałek, ale sam byłem zdziwiony, że mimo gorszych miejsc widoczność była dobra.

No to zapowiada nam się 3 rewanż :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 15:32   

Barca napisał/a:
No to zapowiada nam się 3 rewanż :D


Szczerze w to wątpię aby Thompson znów dał się namówić na takie gierki po tym co wynikło i po tym jak skomentował KSW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 16:47   

W sumie to, że anulowano wynik walki Pudziana z Thompsonem jakoś mnie nie zdziwiło, tym bardziej, jak w samym internecie chociażby zawrzało. I to zawrzało na niekorzyść Pudziana.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2011-11-28, 17:07   

Ciekawe kto teraz będzie chciał z nim walczyć w Polsce po tej całej akcji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-28, 17:11   

tom25 napisał/a:
Ciekawe kto teraz będzie chciał z nim walczyć w Polsce po tej całej akcji.

Najman??? :lol:
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW