R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Bank PKO BP na Barycz
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-05, 14:31   

Konto mam w mBanku ale rozważam przejście na inny bank...

http://kontomierz.pl/ - Strona która porównuje oferty banków na podstawie wpływów i rozchodów z naszego konta. Na podstawie tego program podaje listę banków i kont oraz ceny usług ile byśmy zapłacili za rok korzystania bądź ile byśmy dostali.

Mi wyszło że jakbym przeniósł się do Millenium, to dostałbym ok 300zł więcej w ciągu roku(zaoszczędzona kasa na transakcjach i jakieś bonusy)

Polecam stronę, bo u każdego może wyjść inny wynik.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-05, 14:49   

Dzisiaj miałem okazję odwiedzić wieluński oddział PKO BP i faktycznie, tylko jedno okienko otwarte i spora kolejka. Spędziłem tam z 20 minut. Myślę, że jakaś skarga do centrali, choćby mailowa, mogłaby przynieść jakieś pozytywne zmiany. Z doświadczenia wiem, że ci w centralach różnych instytucji najbardziej dbają o klienta i starają się sprostać wszystkim jego oczekiwaniom. Tym bardziej, że byłem już w wielu oddziałach tego banku na terenie całego kraju i ten wieluński oddział jest jedynym, w którym występują tak duże kolejki (przynajmniej z tych w których byłem).
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-05, 15:03   

Spooky napisał/a:
Tym bardziej, że byłem już w wielu oddziałach tego banku na terenie całego kraju i ten wieluński oddział jest jedynym, w którym występują tak duże kolejki (przynajmniej z tych w których byłem).


Znam dwa oddziały wrocławskie i jeden w Olsztynie gdzie sytuacja wygląda dokładnie tak samo pod względem ilości ludzi i czasu oczekiwania. Róznice są takie, że we wszystkich tych oddziałąch jest elektroniczny system kolejkowy - dostaje się numerek i nie ma takiej normalnej kolejki - część osób siedzi na krzesełkach, można wyskoczyć na małą kawę albo do księgarni ;-)

Skarga do centrali może coś zmieni, ale nie podejrzewam żeby była to pierwsza skarga ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2011-07-05, 22:14   

na os. Wyszyńskiego jest również placówka PKO BP i nie ma kolejek, ale nie wszyscy o tym wiedzą :)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-05, 22:58   

MAR-COM napisał/a:
na os. Wyszyńskiego jest również placówka PKO BP i nie ma kolejek, ale nie wszyscy o tym wiedzą

Wystarczyło przeczytać od góry temat i nie musiałbyś pisać posta.

Ps. W Gettin Banku na Królewskiej też nie jest kolorowo :D Ludzie na ulicy w kolejce stali po 17...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-14, 16:52   

Jednak mBank to kolejna farsa.
Założyłem konto ponad 2 lata temu, nie aktywowałem go wtedy ze względu na przeprowadzkę i zagubienie papierów aktywacyjnych. Moje dane jednak widniały w systemie i mógłbym aktywować to konto ponownie, najlepiej przez przesłanie mi kodów aktywacyjnych na komórkę. Stało się niestety tak, że zmieniłem od tamtego czasu numer telefonu i byłem zmuszony zamówić pakiet aktywacyjny do domu w formie papierowej. Oczywiście przez internet też nie mogłem go zaktywować, bo? Bo idiotyczny system poprosił mnie o jednorazowe hasło przesłane smsem na numer komórki, którego już nie posiadam! Paradoks! Dzwonię na mlinię, prosząc o aktywację telefoniczną. Pan prosi o podanie trzech odpowiedzi na 3 zadane pytania. Pada pytanie o mail. Niestety ze 2-3 lata temu korzystałem z paru maili, ale mogłem podać tylko jedną poprawną odpowiedź. Oczywiście nie taką podałem, na jakiego maila wtedy zakładałem konto. Przecież to jest chore! Na szczęście trafiłem też na stronę http://www.odradzambank.pl/ , poczytałem o innych internetowych bankach i ING wiedzie prym w niezawodności, dlatego zdecyduję się chyba właśnie na ten. Na szczęście ma wpłatomat w Wieluniu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomal 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 105
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-15, 20:32   

Ja od chyba 5 lat korzystam z usług mBanku i przez ten czas nie miałem z nimi problemów, szczególnie na początku mieli wysokie oprocentowanie, zupełnie nic mnie nie kosztowało prowadzenie rachunku. Teraz trochę gorzej się robi bo od sierpnia chcą wprowadzić opłatę za korzystanie z kart debetowych. Fakt faktem opłata ta i tak jest mniejsza niż ta którą mi co miesiąc odciągali w PKO BP na Barycz (wcześniej tam miałem konto i im podziękowałem za wysokie opłaty i właśnie kolejki) a nawet jest opcja jej uniknięcia, czyli w sumie nie jest źle.
Co do aktywacji w formie papierowej - to chyba nie powód, żeby zrezygnować z mBanku? ;)
Jeżeli zmieniałeś tel i adres email to raczej można było się tego spodziewać ;)
_________________
www.geofach.pl
www.facebook.com/CoZTego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-15, 21:29   

Tomal napisał/a:
Co do aktywacji w formie papierowej - to chyba nie powód, żeby zrezygnować z mBanku? ;)
Jeżeli zmieniałeś tel i adres email to raczej można było się tego spodziewać

Po to zamawiałem aktywację papierową, bo zmieniłem dane od tamtego czasu, ale jak widać kolejnym razem najsłabszym ogniwem w tym całym bałaganie jest człowiek... a przecież powinno być na odwrót... to człowiek stanowi jednostkę napędową każdego banku... ludzie jednak w większości się nie szanują, dlatego to tak wygląda, jak wygląda...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
judym 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 37
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-07-15, 22:25   

Można próbować do skutku odpowiadać na te pytania, oczywiście nie w trakcie jednej rozmowy z konsultantem. Jak wybierzesz ING i konto direct to nie radze korzystać z oddziałów np. wpłata gotówki w kasie opłata 9 zł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-16, 07:28   

judym napisał/a:
Jak wybierzesz ING i konto direct to nie radze korzystać z oddziałów np. wpłata gotówki w kasie opłata 9 z

Wiem :D Dlatego zależy mi na szybkiej wpłacie na konto i szybkiej z niego wypacie. Tylko wpłatomat/bankomat oferuje tę możliwość, mnie osobiście szkoda czasu na stanie w bezsensownych kolejkach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-16, 09:27   

Tak poza tym, to w odpowiedzi na moją skargę do centrali PKO BP została zawarta m.in. informacja o tym, że bankomat przy ul. Barycz posiada funkcję depozytową. Ktoś wie na czym polega ta funkcja? Tzn. można włożyć banknoty i bankomat od razu przelicza kwotę, czy też wrzuca się po prostu pieniądze w jakiejś kopercie i są one liczone później (bo z czymś takim też kiedyś się spotkałem)?
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-16, 09:37   

Mam konto w ING i zaczynam się zastanawiać nad zmianą banku. To jest jakaś paranoja. Mają promocję na oprocentowanie oszczędności na 5% ale tylko dla nowych wpłat. Co to oznacza? To że ja będąc stałym klientem i mając jakąś gotówkę na koncie oszczędnościowym mam ją oprocentowaną 3,5%... natomiast jeżeli przyjdzie ktoś nowy i założy konto z taką samą ilościągotówki to z góry dostanie 5%. Jak tu się nie wkurzyć??? Mają jakieś dziwne punkty w programie "bankujesz-kupujesz" (coś na kształt sklepu) z którego nigdy jeszcze nie skorzystałem. Ceny w tym "sklepie" są wzięte z kosmosu (chodzi o ceny jakie podają że są w zwykłych sklepach). Kupując u nich produkt (oczywiście konieczna jest odpowiednia ilość punktów i gotówki)doliczając koszty transportowe wychodzi niekiedy drożej niż na allegro.
Szukam innej alternatywy.
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-18, 21:42   

Ferbik, weź pod uwagę że to jednak jest jakaś próba zabezpieczenia dostępu osób niepowołanych...

Ale w gruncie rzeczy każdy bank ma swoje wady i zalety - to co w jednym będzie dla niektórych wadą dla innych będzie zaletą... po prostu trzeba szukać ;-)

ING w Wieluniu rzeczywiście działa całkiem nieźle...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 07:16   

Nie wiem, czy to nasza sprawka, ale przy okienkach kasowych pojawiła się informacja z prośbą o wypłacanie kwot do 2000zł w bankomacie celem zmniejszenia kolejek :)
Dobre i to, bo widać, że coś drgnęło w temacie... szkoda, że ta informacja jest tak mała i nie wyróżniająca się spośród innych. No ale może małymi kroczkami...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 07:23   

ale informacja z prośbą o wypłacanie w bankomacie była i wcześniej. Czasem znikała (może jakiś zdenerwowany klient zrywał) ale potem pojawiała się znowu po jakimś czasie. Zawsze tak samo mała i zakamuflowana
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW