R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień faceta.... :)
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 14:22   Dzień faceta.... :)

A DZISIAJ JEST DZIEŃ FACETA 4 KWIECIEŃ .... :D

* Dowiedziałam się w szkole .. koledzy dostali lizaki bo kwiatki to tak głupio trochę :P *

Wieć skaładam najserdeczniejsze życzenia wszytskim panom na forum i nie tylko... :D
Dużo zdrówka bo to najważniejsze !!! powodzienia w życiu zawodowym a także osobistym.... !!!!

Dużo kassyyy :lol: i wszystkiego wszystkiego co sobie zażyczycie :)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W imieniu swoim i wszystkich dziewczyn z forum... :) ( chociaż one pewnie same złożą życzenia i sie wypowiedzą w tym tematcie :)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Życzę Wam częstych przeprowadzek, za każdym razem do coraz większego domu i wielu spotkań z mechanikami - za każdym razem przy nowym samochodzie :D :D :D :D :wink: ;) :P


Życzę Wam prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się
komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń i postów wszystkiego o czym tylko marzycie ...:)


Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu:
- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,
- Ciastek - tylko tych najsłodszych
- Samochodów - tylko tych najszybszych
- Zabaw - tylko najweselszych
- Przygód - tylko najciekawszych
... i butów - takich, co najlżejsze
w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 14:49   

Dziękuję w imieniu męskiej publiki na forum, ale oni pewnie też podziękują :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 15:02   

A ja powiem tak - z tego co mi wiadomo to dzień chłopaka jest jakoś we wrześniu. Jeszcze sobie dzień faceta wymyślili. Niedługo dzień chłopa albo chłopczyka będzie. Heh.

Przykro mi, ale tego "święta" nie uznaję. Mnie wystarczy tylko wrześniowy dzień chłopaka. Bez urazy :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 15:04   

Marta, tak tak... wy macie dzień kobiet...a my nie mamy dnia mężczyzny...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 15:05   

Ferbik napisał/a:
Marta, tak tak... wy macie dzień kobiet...a my nie mamy dnia mężczyzny...


Dobra, dobra. My mamy dzień kobiet, ale nie mamy dnia dziewczyny. A wy macie i dzień faceta i dzień chłopaka. I gdzie tu sprawiedliwość? :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 15:07   

Marta napisał/a:
A ja powiem tak - z tego co mi wiadomo to dzień chłopaka jest jakoś we wrześniu

Tego powiem szczerze nie słyszałam jeszcze tej daty.... :roll:
Z tego ci sie orjętuje to dzień chłopaka jest 2 dni po dniu kobiet czyli 10 marca a dzień dorosłego faceta dzisiaj... :D z tego co sie pytałam i sprawdzałam to dzisiaj jest napewno :!:

Marta napisał/a:
My mamy dzień kobiet, ale nie mamy dnia dziewczyny. A wy macie i dzień faceta i dzień chłopaka

Marteczko to jest tak kobieta zawsze jest kobietą a facet przechodzi fazy.. :P Najpierw jest chłopakiem niedojrzałym więc obchodzi dzień chłopaka a potem jak już dojrzeje to obchodzi dzień faceta :) :P I to cała zagadka :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-04-04, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 15:11   

Malinka napisał/a:
Z tego ci sie orjętuje to dzień chłopaka jest 2 dni po dniu kobiet czyli 10 marca a dzień dorosłego faceta dzisiaj... z tego co sie pytałam i sprawdzałam to dzisiaj jest napewno


Dziwne, bo my zawsze we wrześniu kupujemy chłopakom prezenty z okazji ich "swięta", ale daty konretnie nie pamiętam.
A co do daty 10 marzec to ja właśnie słyszałam, że to jest dzień mężczyzny. Także chłopcy się nie mogą zdecydować i mają 10 świąt do roku (jak nie cały rok :P ).

[ Dodano: 2006-04-04, 15:12 ]
Malinka napisał/a:
Marteczko to jest tak kobieta zawsze jest kobietą a facet przechodzi fazy..


Dziewczyna też przechodzi fazy.. Najpierw jest dziewczyną, później staje się kobietą.. Nieprawdaż? :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 15:14   

Marta napisał/a:
Dziewczyna też przechodzi fazy.. Najpierw jest dziewczyną, później staje się kobietą.. Nieprawdaż?

No taaa ale my szybciej dojrzewamy .. to był taki mały żart i wyolbrzymienie tego że facet wolniej dojrzewa i mu 2 święta są potrzebne :) :P

Marta napisał/a:
A co do daty 10 marzec to ja właśnie słyszałam, że to jest dzień mężczyzny. Także chłopcy się nie mogą zdecydować i mają 10 świąt do roku (jak nie cały rok ).

Mniejsza o to... nie będziemy sie sprzeczać jaki to dzisiaj dzień czy faceta chłopaka mężczyzny czy chłopczyka :) ważne że dzień który obchodzi płeć przeciwna :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 15:16   

Malinka napisał/a:
ważne że dzień który obchodzi płeć przeciwna


Taaa, tylko faceci pewnie sami nie wiedzieli, że dzisiaj jest jakiekolwiek ich święto :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 15:17   

Marta napisał/a:
Taaa, tylko faceci pewnie sami nie wiedzieli, że dzisiaj jest jakiekolwiek ich święto

No to ja im przypomniałam ;) dzisiaj cała moja szkoła obdarowywała facetó prezentami... :) jak miło było ;) a jacy zadowoleni byli :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-04-04, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 15:20   

Malinka napisał/a:
No to ja im przeypomniałam ;)


Raczej uświadomiłaś, bo wątpię żeby oni w ogóle wiedzieli o tym, że jest dzisiaj takie święto.
Szkoda że dla nas nie wymyślą jakiegoś nowego święta. Nam też byłoby miło :]..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 15:23   

Marta napisał/a:
Raczej uświadomiłaś, bo wątpię żeby oni w ogóle wiedzieli o tym, że jest dzisiaj takie święto.
Szkoda że dla nas nie wymyślą jakiegoś nowego święta. Nam też byłoby miło :]..

Wiesz co dziwię się że nie wiedzieli o tym :roll: ... może u was się kiedy indziej obchodzi niż w Łodzi... :roll: No nam też by mogli też coś dodać :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-04, 20:28   

no ja słyszłam o dacie 10.03 i 04.04 i o wrześniu też słyszałam !! A ja mogę wam składać życzenia i od święta i bez !! Więc :
Wszystkiego najlepszego Panowie !! :D :D
Niech każdy dzień będzie dla Was lepszy od poprzedniego, niech radość i szczęście w waszych serduszkach gości, a po każdym dniu zwątpienia niech przychodzi trzy razy bardziej szczęśliwy :diabel: :diabel: :!: Spełnienia wszystkich marzeń i multum nowych :!: Tabuny przygód :560: i gorących kobiet g;) Gorące buziaki :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588:
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Ostatnio zmieniony przez Angel 2006-04-04, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-04, 20:28   

Malinka napisał/a:
... może u was się kiedy indziej obchodzi niż w Łodzi...



tak, Boze Nrodzenie tez mamy kiedy indziej :D

[ Dodano: 2006-04-04, 20:29 ]
p.s. dzien chlopaka jest 30 wrzesnia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-04, 20:30   

Buziaki
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW