R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Awaria prądu a 991
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 21:22   Awaria prądu a 991

Kolejny temat - ŻENADA!
Ja rozumiem, że PGE nie jest w stanie podać do wiadomości wszystkich informacji o tym, że w dniu takim i takim, lub że ewentualnie wystąpiła awaria i nastąpią braki w dostawie prądu, ale do (słowo wymoderowano) nędzy po (słowo wymoderowano) mają gorącą linię 991? Po (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) jebana mać jest taka opcja z wyborem 0 w systemie tonowym "zagrożenie życia lub zdrowia", skoro przez jebaną bitą (słowo wymoderowano) godzinę nie można się z (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) konsultantem połączyć? Najgorsze jest to, że reklamacja reklamacją a i tak jebany w dupę jest szary człowiek bogu ducha winien tego całego burdelu, bo inaczej tego nazwać nie można!

PS. Przepraszam za wulgaryzmy, ale (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) mnie strzela, jak ktoś ma głęboko w (słowo wymoderowano) to, że inni korzystają z urządzeń elektrycznych, często przekraczających roczne wypłaty niejednego zjeba w energetyce.

I tak jest (słowo wymoderowano) zawsze, kiedy te zjeby wyłączą prąd.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-08-04, 21:40   

Się (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) (słowo wymoderowano) nie denerwuj.

Przeczytaj to:

http://www.energia-elektr...ent/view/49/46/

Może dasz radę zażegnać problem? Nie wiem, jak to dokładnie działa, ale możliwość jest.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 21:45   

U nas na ulicy (Paderewskiego) zaczęło się coś palić w budynku z trafo na początku, szczegółów nie znam bo byłem dość zajęty ale dobrą godzinę po pierwszym wyłączeniu prądu wciąż stała tam tylko straż pożarna.

Generalnie sam rzucałem (słowo wymoderowano) gdyż na serwerze w domu mam projekt który właśnie kończę na jutro, a UPS akurat leży bo akumulatory padły ;)

Swoją drogą, ktoś zna przyczynę? Nie wydaje mi się aby awaria jednego trafa położyła całe miasto, choć kto wie :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 21:47   

hajen, niestety mam taki ból, że wynajmuję...
Wyłączenia prądu są sporadyczne, ale akurat tak (słowo wymoderowano) Ci wyłączą, że (słowo wymoderowano) Cię strzeli pod niebiosa... i nie ma na to rady. Tylko u nas na wsi tak jest, bo mam kuzyna w energetyce we Wrocławiu, jak tam odłączą daną część, to jest pętla z drugiej strony i nie ma problemu. Tylko taka (słowo wymoderowano) wieś jak nasze miasto niestety zależna jest od jednej nitki, bo (słowo wymoderowano) mają monopol i wiedzą, że można im naskoczyć.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-08-04, 21:53   

No to jak to było? Odłączenie planowane czy awaria?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 21:55   

Podobno awaria. Coś trzepnęło na wysokości cmentarza. Oczywiście ludzie podobno nie mogli się do energetyki dodzwonić, to policja i straż pożarła. Zasłyszane, ale z dobrego źródła. Nie chodzi o to, że nie ma prądu, tylko o to, że do tych (słowo wymoderowano) nigdy nie można się dodzwonić! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 21:57   

hajen, ale co ma do rzeczy zmiana dostawcy energii? Mogę sobie kupić choćby i niemiecką energię, ale jak padnie infrastruktura do jej przesyłu to samolotem mi jej nie dostarczą...

stawiam na awarię, bo raczej nikt planowo nie wyłącza takiego fragmentu miasta.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 21:58   

Wiesz.. ja się czasami zastanawiam za co my płacimy czynsz.. jak nie awarie prądu, to żółta woda często z kranu ;/ teraz np nie ma wcale ciepłej dla koloru.. i to tydzień albo dwa.. Mówię jako mieszkaniec WSM..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 22:00   

Phoenix, a co ma czynsz do awarii prądu?

I tak samo co ma czynsz do przerwy konserwacyjno-remontowej w ciepłowni?

Jeśli już do żal do energetyki czy do ciepłowni.

WSM może mieć wiele innych rzeczy na swim sumieniu, ale nie dostawy prądu...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-08-04, 22:01   

To fakt, po każdej przerwie w dostawie wody mam pozatykane wszystkie sitka łącznie z tym w pralce...a przerwy w przesyle prądu są stanowczo zbyt częste
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 22:15   

Ferbik napisał/a:
Podobno awaria. Coś trzepnęło na wysokości cmentarza. :


kitor napisał/a:
U nas na ulicy (Paderewskiego) zaczęło się coś palić w budynku z trafo na początku, szczegółów nie znam bo byłem dość zajęty ale dobrą godzinę po pierwszym wyłączeniu prądu wciąż stała tam tylko straż pożarna.


No patrz, napisałem wyżej :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HandOfFury 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 86
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 292
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 23:43   

A ja (słowo wymoderowano) bardzo dziękuje szanownej elektrowni za rozjebanie mi komputera.
Serdecznie (słowo wymoderowano) Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-08-04, 23:46   

A ja miałem wrażenie że dziecko się bawi włącznikiem prądu.. cyk..cyk.. włączyłem kompa cyk.. nie ma.. za chwile powtórka.. i dałem sobie spokój ;) A teraz kochany alarm w spółdzielni przez ponad godzinę.. jupi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-05, 00:34   

Syn Mariana napisał/a:
a przerwy w przesyle prądu są stanowczo zbyt częste

Jak częste? Raz na pól roku? Niezawodność w dostawie prądu jest na bardzo wysokim poziomie w zasadzie nie pamiętam nawet kiedy ostatnio była przerwa. To tylko technologia wszystko ma prawo ulec awariom... Popracuj w firmie gdzie będziesz miał do utrzymania kilkaset VPSów na kilku dedykach zobaczysz wtedy jak to "łatwo" utrzymać niezawodność. Taka awaria ma się prawo zdarzyć ważne czy zostanie sprawnie usunięta tu by się można trochę bardziej postarać ale to tylko Polska i Wieluń i tak poszło dość sprawnie.
Jedynie o co się można dziś doczepić to TVK nie wiem ile maszyn po awarii prądu mieli do postawienia i ile konfiguracji do zrobienia być może to był normalny czas ale dobrą godzinę po przywróceniu prądu modem nie mógł uzyskać synchronizacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-08-05, 05:49   

Jakie pół roku? Przed dniami Wielunia też była awaria. Jak dla mnie za często...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW