R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
szukam .. sklepy w Wieluniu
Autor Wiadomość
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-08, 08:21   szukam .. sklepy w Wieluniu

Hej dziewczyny, założyłam ogolny temat o sklepach w WLN bo jako osoba pracująca do 17 nie mam czasu chodzić po mieście i szukać tego co aktualnie potrzebuję. I myśle, że takich osób jak ja jest wiecej.

Więc liczę kochane kobiety na waszą pomoc:) Szukam trampek takich za kostkę (coś jak w linkach poniżej) Nie mam czasu nigdzie jechać a zachciało mi się kupić zwykłe tramki, którę się mogą rozwalić nawet po jednym sezonie :) Widziałyście gdzieś w wieluniu takie?

Linki do allegro: Przykład 1
Przykład 2

Z góry dziękuję za pomoc.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-08-08, 20:13   

A te z allegro nie mogą być? :wink:
Ostatnio byłam w Wieluniu na zakupach w któryś z weekendów. Z tak kiepską obsługą dawno się już nie spotkałam. Pani o 12:55 już zamykała prawie sklep. Bez skrępowania weszłam i zaczęłam się rozglądać. Wybrałam 1 buty, ale z racji, że Pani była niemiła pomarudziłam do 13:05 i nie kupiłam nic.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-09, 07:13   

Dominika napisał/a:
A te z allegro nie mogą być?


No własnie potrzebne mi już na piątek, a boje się, że nie dotrą :sad: Wiec wole kupić coś na miejscu.

Co do obsługi też się kiedyś z taką sytuacją spotkałam w obuwniczym na barycz. Trzy razy robiłam podejście do butów które mi się podobały, a że cene była bardzo wysoka, potrzebowałam tylko zachęty ze strony sprzedawczyni, w stylu super leżą niech Pani bierze. Dopiero za trzecim razem trafilam na inną ekspedientkę, jak ją zobaczyłam to od razu wiedziałam, że je kupie ;)

Edit.
Kupione - gdyby ktoś jeszcze szukał:
to kupiłam trampki w malym sklepiku na kaliskiej koło Santandera. Po przecenie 40 zł :mrgreen: Widziałam fajne również na Barycz koło SARI.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-14, 10:33   

Oo jaki fajny wątek!Naprawdę dobry pomysł. :) Szukam jakiegoś fajnego T-shirta,bo kompletnie nie mam, tzn. mam ale dosłownie ze 3,bo czyściłam szafę. Dziwne pytanie, bo niby wszędzie są T-shirty, ale jakoś mam problem z kupieniem fajnego. :wink: Byłam ostatnio w housie, ale niestety kicha. Byłam też w Butiku, ale też nic. Może ktoś po prostu wie, gdzie są fajne T-shirty?No i tanie najlepiej, za T-shirt jestem w stanie dać maksymalnie 30 zł:P Wiem, że można spokojnie znaleźć, zwłaszcza teraz kiedy są promocje, ale po całym mieście nie chce mi się szukać. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Neli 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 34
Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: Wieluń/Łódź
Wysłany: 2011-08-16, 13:01   

T-shirty mnie się podobają w Croppie, chociaż ostatnio byłam na wyprzedaży starej kolekcji i nie wiem co jest tam teraz. Chiński market odzieżowy?-ale niektórzy nie lubią tego sklepu, trzeba sporo się naszukać żeby znaleźć coś nietandetnego, ale się da :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-16, 13:42   

Jeśli chodzi o t-shirty w w WLN niestety do głowy mi przychodzi tylko house i cropp ale może jest też coś w Verusie??
Ale jeżeli chodzi o większe miast to zawsze fajne mają w stradivariusie, a męskie Pull&Bear'y ostatnio kupiłam chłopakowi t-shirty po przecenia za 19,90 i jednen nawet za 9,90 :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-16, 18:19   

Neli, co do Croppa to właśnie mam zamiar się tam wybrac, ale znowu czasu nie miałam dzisiaj. :wink: Chociaż ja niestety w Croppie zazwyczaj nic nie kupuję, jakoś tak wychodzi, że nie trafiam, prędzej w Housie, ale zajrzę. :) Basiu nawet mi nie mów o większych miastach...właśnie to jest fajne, że można tam coś kupić fajnego i taniego. To nieźle trafiłaś z tą przeceną :grin: W tym roku w housie można było coś upolować, ale teraz już nic nie ma za bardzo. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-16, 21:34   

Leveile Soleile, dokładnie ale niestety My mieszkanki Wielunia skazane jesteśmy na nasze sklepy i większe zakupy od czasu do czasu (chociaż w moim przypadku to chyba lepiej bo nie umiem się ograniczyć, wiec im rzadziej tym lepiej dla mojego portfela) :D
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-17, 01:03   

Jejku skąd ja to znam...gdybym miała więcej kasy to popadłabym w zakupoholizm :shock: :D Uwielbiam chodzić po sklepach, ale tylko jak mogę coś wydać, bo jak nie mogę, to wolę nigdzie nie chodzić, bo boli. :oops: Też tak masz?Nie da się wytrzymać jak się widzi fajną bluzkę za 19,90, super spodnie za 29,90, a buty w jakiej przecenie ze 120 na 49,90 :D I koniec stówki nie ma. :roll: Oczywiście takie większe zakupy lepiej robić w galerii, ale tam to jest dopiero niebezpiecznie :wink:
Ostatnio zmieniony przez Leveile Soleile 2011-08-17, 08:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-17, 07:30   

Leveile Soleile napisał/a:
Uwielbiam chodzić po sklepach, ale tylko jak mogę coś wydać, bo jak nie mogę, to wolę nigdzie nie chodzić, bo boli. Też tak masz?Nie da się wytrzymać jak się widzi fajną bluzkę za 19,90, super spodnie za 29,90, a buty w jakiej przecenie ze 120 na 49,90 I koniec stówki nie ma.


Dokładnie, jakbyś mi w myślach czytała. A jak już są te cholerne promocje to w ogole mózg mi sie wyłącza i kupuje no bo "to prawie za darmo, szkoda nie kupić". :D Też wole unikać sklepów, bo szafa i tak pełna, a zawsze jak przyjdzie co do czego to "nie mam się w co ubrać".
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-17, 08:06   

Właśnie właśnie - prawie za darmo i szkoda by było nie kupić. :D I w końcu okazuje się, że te rzeczy wcale nie są tak bardzo potrzebne, a to po co tak naprawdę przyszłam i tak nie zostało kupione. :wink: A bo nic mi się nie podobało albo było mega drogie (przecież lepiej kupić 5 innych rzeczy za tę samą cenę :D ) I tak jak piszesz - szafa pełna, a i tak zawsze jest ten sam problem :D Cóż, taki "urok" kupowania :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-09, 02:27   

Gdzie mogę kupić pomadki z Celii?Hmm :566:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-14, 13:09   

Trochę jakby może z innej beczki-apteki. :wink: Może wie akurat któraś z Was, gdzie aktualnie jest promocja na lek Essentiale Forte?Tyle jest tych aptek i mają swoje gazetki, ale akurat żadnej nie posiadam, a wolałabym kupić taniej. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-09, 12:30   

Dzieczyny tym razem pytanie o ceny w aptekach, konkretnie o cenę tabletek antykoncepcyjnych Qlaira, może któraś bierze i ma upatrzoną tanią aptekę. Ja w aptece Świat Zdrowia na Wojska Polskiego kupuje po ok 48 zł, podejrzewam, że w aptekach Burchacińskiego są jeszcz droższe.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania_a 
Czytał o Wieluniu



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-12-09, 17:14   

Sporo ludzi twierdzi, że w Kwiatach Polskich mają taniej niż w innych aptekach, także możesz ewentualnie tam sprawdzić :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW