R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
makijaż - pomocy :D
Autor Wiadomość
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 12:30   makijaż - pomocy :D

Dziewczyny pomóżcie :) jutro idę na wesele i nie wiem jaki makijaż zrobić ;p sukienkę mam w kolorze morskiej zieleni, białe dodatki.... oczy mam brązowe i nie wiem w jakim kolorze zrobić makijaż oczu.. może któraś podpowie :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 14:13   

Ja na majowe wesele do swoje sukienki w stylu etno zrobiłam sobie ten makijarz z linku. A tobie polecam przejrzeć inne prace tej dziewczyny bo ma ich mnóstwo i naprawdę łatwo można odtworzyć make up krok po kroku. I oczywiście nie trzeba używać tych kosmetyków co ona, ja dobrałam sobie takie kolory z kosmetyków innych firm.

http://www.snobka.pl/arty...s-i-zloto-11419

A tak na marginesie co do koloru to make up nie musi być pod kolor sukienki, wręcz przeciwnie bo innaczej będzie wiadło nudą i banałem :| Dobierz makijarz pod swój kolor oczu, włosów i zgraj go ze strojem.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 14:38   

Basia napisał/a:


A tak na marginesie co do koloru to make up nie musi być pod kolor sukienki, wręcz przeciwnie bo innaczej będzie wiadło nudą i banałem :| Dobierz makijarz pod swój kolor oczu, włosów i zgraj go ze strojem.

No właśnie to wiem, dlatego szukam jakiś kolorów, które by pasowały:) zaraz zajrzę do linku :) dzięki
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-08-19, 14:40   

Spoko link :) , aż mi wstyd, że nie znam się na takich podstawach. :) Mam jakieś cienie, ale kompletnie tego nie używam... :cry:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 14:46   

Dominika ja mam dokładnie to samo... praktycznie się nie maluję, zawsze tylko tusz do rzęs i ewentualne kredka i na tym kończę... umiem zrobić w miarę "dobry" makijaż w kolorach różowo-fioletowych i na tym sie kończą moje umiejętności...
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-08-19, 14:50   

Jak jest większa impreza, to kosmetyczka albo dwie znajome, które potrafią.
Obawiam się, że gdybym sama zaczęła tworzyć, skończyłabym z kredką w oku ;p :570: ma-sa-kra.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 14:53   

no w Wieluniu miałabym kogo poprosić o pomoc, ale akurat jestem u mojego mężczyzny.. niby tu jakaś kosmetyczka jest, ale ani nie umowiłam się do niej wcześniej, ani nie znam jej umiejętności... chociaż pewnie są lepsze niż moje :D
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jestsuper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 488
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2011-08-19, 15:00   

Do takich mocnych kolorów makijaż powinien być dość stonowany, żeby nie wyglądać jak z jarmarku. Ja bym postawiła na szarość, delikatne smooky ale bez użycia czarnego, raczej najmocniejszym kolorem byłby grafit. Druga opcja to makijaż szaro-żółty - też powinien pasować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 15:29   

jestsuper napisał/a:
Ja bym postawiła na szarość, delikatne smooky ale bez użycia czarnego, raczej najmocniejszym kolorem byłby grafit.


Ostatnio miałam grafitowe smooky robione przez kosmetyczke z sephory i powiem wam, że jeszcze nigdy nie miałam tak rewelacyjnego makijażu, żałuje że nie mam jeszcze zdjęć z wesela.

Wracając do kosmetyków, ja cieni, kredek itp. to mam całą szufladę a też żadko używam, przydają sie dopiero na większe wyjście i wtedy korzystam z tej strony w celu inspiracji. A dla niezdecydowanych polecam najwyklejszy make up w stylu lat 50-tych, kreska eyelinerem, tusz, wyrazista pomadka i róż. To jest mój zestaw awaryjny, który zawsze wychodzi i pasuje do wszystkiego :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 17:04   

Ja właśnie też idę jutro na wesele iii... mam ten sam problem :D Na imprezy u mnie w rodzinie, czyli braci i siostry chodziłam do kosmetyczki, jako świadkowa trzeba jakoś wyglądać :wink: A teraz to kurczę nie wiem jak mam sobie poradzić, ja nawet nie potrafię kredką oczu podmalować, zresztą zacznijmy od tego że ja maluję się opcjonalnie 3 razy do roku.. :P No ale może coś wymyślę, a jak nie to trudno. Najwyżej skończę tak jak Dominika z kredką w oku :570: Pocieszający jest fakt, że teraz szybko robi się ciemno :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-08-20, 11:27   

Marta napisał/a:
Najwyżej skończę tak jak Dominika z kredką w oku :570:

Nie skończyłam jeszcze tak ;p

Ale mam ochotę sobie popróbować :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-22, 00:24   

Dominika napisał/a:
Obawiam się, że gdybym sama zaczęła tworzyć, skończyłabym z kredką w oku ;p :570: ma-sa-kra.


Dominika, przepraszam, odniosłam się do tego cytatu, może troszkę źle to określiłam ale wiadomo o co chodzi :P
Ja nic nie eksperymentowałam, wyszło jak wyszło, ważne że już po wszystkim :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-22, 08:30   

jenusia, jak CI poszło?

Powiem wam, że tez bylam w weekend na imprezie rodzinnej i do makijażu użyłam mojej standardowej paletki INGLOTA w odcieniach złota i brązu (dostałam ją kiedyś od Siostry 6-kolorów). Jak dla mnie te cienie to zawsze ratunek z opresji gdy nie mam czasu ani pomysłu. Ale do czego zmierzam :D Chciałam wam zareklamować podkład jaki ostatnio zakupiłam (Pani z Sephory własnie nim mnie malowała) wiec kupiłam Estee Lauder Double Wear i jestem dosłownie zachwycona. Chyba nigdy nie miałam takiego cuda-podkładu, a przerabiałam już kilka z droższych półek. Podkład idealnie kryje, a wyglada bardzo naturalnie, dotego trzyma się dopóki go nie zmyje, podejrzewam, że mogłabym w nim spać i chodzić tak jeszcze jeden dzień (oczywiście gdyby to nie szkodziło cerze).

Do tego ta kosmetyczka z Sephory odsypała mi troche Fixera do utrwalania makijażu, nie widziałam co to za firma, ale na pewno jest dostępny własnie w Sephorze i tez muszę go namierzyć. Bo na impreze typu wesele sprawdził się idealnie. Nalożyłam go odrobinę na waciku na makijaż, fixer ma konsystencje mąki :) ale po kilku dotnięciach wyrównuje się kolor. Po takim przygotowaniu przez całą imp nie użyłam pudru w kamieniu, bo skóra ani się nie błyszczała, a także nie wymagała poprawek. Jak namierze co to była za firma to dam znać. Produkt jest super, babka odsypała mi go odrobinę na chusteczkę, a że jego używam minimalnie mało to podejrzewam, że wystaczy mi jeszcze na kilkanaście razy.
_________________
www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony przez Basia 2011-08-22, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-22, 14:09   

Uzyłam w końcu brązów. W kącikach jaśniejszy na zewnątrz ciemniejszy - bez szału, tak bardziej naturalnie. Zrobiłam również czarne kreski. Nawet koleżanka pochwaliła makijaż pytała się u ktorej kosmetyczki robiłam :D
Jak znajdę jakieś zdjęcie gdzie w miarę widać makijaż to wstawię :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW