R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy warto się leczyć w "Zdrowie" i "Medyk&quo
Autor Wiadomość
PAWEL77 
Słyszał o Wieluniu
PABLO77


Wiek: 46
Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-02-27, 10:23   Czy warto się leczyć w "Zdrowie" i "Medyk&quo

Jak w temacie czy warto się leczyć w "Zdrowiu" i "Medyku"? Jacy są tam lekarze?. Których polecacie, a których niekoniecznie. Dajcie wszelkie informacje na ów temat. Dotyczy to właśnie wymienionych przychodni na Mickiewicza i Piłsudskiego w Wieluniu. Napiszcie jak jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
danio100 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 37
Piwa: 2/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-02-29, 19:05   

Jeżeli chcesz uzyskać np. skierowanie na prześwietlenie kolana, z uwagi na bóle w którymś ze stawów, to za bardzo nie licz na nie u pani Aramowiczowej (ZDROWIE) U niej z jakimkolwiek skierowaniem jest problem. Pomimo licznych badań jakie robiłem bez skierowania, a jakie wskazywały na problemy z wątrobą, nie potrafiła nawet zasugerować, że jest z nią nie halo. Inny lekarz (nie pamiętam nazwiska) kiedy poszedłem do niego z powodu bólu pod żebrami, i wskazałem na ewentualność kamieni żółciowych, ten skrzywił się i powiedział, że jakbym miał kamienie to bym się zwijał z bólu. Okazało się, że nie miał racji, badanie USG wskazało kamienie żółciowe. Nie mam pewności, czy tamtejsi lekarze aby na pewno dobry zawód wybrali. Z MEDYKa się wypisałem parę dobrych już lat temu, na lekarzy tam jakoś nie narzekałem, ale irytowała mnie obsługa pań w rejestracji, oraz długie kolejki do lekarzy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DAIMONION78 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 9
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-03-01, 16:19   

Byłem w Medyku na badaniach w ramach medycyny pracy i zachowanie rejestratorek to naprawdę tragedia. Jeśli ktoś przez ich zachowanie nie zrobił tam jeszcze zadymy to jest naprawdę „cud nad Wartą". A lekarze specjaliści z Medyka póki co ok. O rodzinnych nie mogę nic powiedzieć bowiem nie jestem tamtejszym pacjentem.
A w „Zdrowiu" myślę iż najlepsi lekarze/rki to dwie panie pracujące tam od niedawna - dr. Markiewicz i dr. Wierzgacz. U pierwszej byli moi bliscy oraz znajomi i mają dobre zdanie. U drugiej byłem i wrażenie raczej pozytywne. Przede wszystkim kultura osobista życzliwość, można porozmawiać, podzielić się obawami, zapytać... Niby nic nadzwyczajnego, lecz dla wielu wieluńskich eskulapów, mających się za bogów, nawet takie zachowania pacjentów to największa obelga. Moim zdaniem obie Panie, specjalistki od medycyny rodzinnej raczej nie wyleczą z każdej choroby (szczególnie z cięższych przypadków), ale przynajmniej nie ma problemu z uzyskaniem skierowania na badania lub do specjalisty. A najlepiej niech każdy sam pierwszy raz idzie i oceni czy odpowiada mu dany lekarz czy chce innego? A tak w ogóle to życzę wszystkim ZDROWIA i aby przychodnie omijać szerokim łukiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
DAIMONION78 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 9
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-03-01, 16:42   

Nadmieniam iż pisząc wyraz Caps-lockiem miałem na myśli tylko i wyłącznie doskonałe samopoczucie. Tego wszystkim forumowiczom życzę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2016-03-14, 23:27   

Należałam do Zdrowia, wyniosłam się stamtąd w cholerę jak zaczęli zdzierać ze mnie pieniądze za wystawienie skierowań na badania, które potrzebowałam średnio co 2-3 miesiące.

Polecam Novmed na Żeromskiego.

https://www.facebook.com/novamedwielun/?fref=ts
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW