R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ruch Poparcia Palikota w Sejmie - rozważania różne
Autor Wiadomość
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2011-10-25, 20:34   Ruch Poparcia Palikota w Sejmie - rozważania różne

Postanowiłem podzielić wątek, gdyż od pewnego czasu dyskusja obraca się raczej wokół całej partii niż wokół osoby posła-elekta Roberta Biedronia


Świstek napisał/a:

PS Haha uwiera obecnośc Palikota w parlamencie, oj uwiera. Ciekawe jak bedzie wygladał kolejny atak załosnych, małych typków z pianą na gębie (jest juz agent, chuligan, czekam z nievierliwoscia na reszte).

Czy będzie nowy atak złośliwych na Ruch Palikota, tego nie wiem, za to mają o czym dyskutować.
Niezwykły gest Palikota. "Pozbędę się 480 tys.
Ostatnio zmieniony przez ourson 2011-10-27, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-25, 23:49   

cogito napisał/a:
Świstek napisał/a:

PS Haha uwiera obecnośc Palikota w parlamencie, oj uwiera. Ciekawe jak bedzie wygladał kolejny atak załosnych, małych typków z pianą na gębie (jest juz agent, chuligan, czekam z nievierliwoscia na reszte).

Czy będzie nowy atak złośliwych na Ruch Palikota, tego nie wiem, za to mają o czym dyskutować.
Niezwykły gest Palikota. "Pozbędę się 480 tys.


Tak się podniecasz tym Palikotem.

To bardzo miło że pozbywa się poselskiego kasy, to nawet dobrze moim zdaniem że gość dorobił się sporych pieniędzy nie z "posłowania i życia na publiczny koszt" ale z własnego biznesu.

To co w nim mi się nie podoba to fakt że sponsorował Ozon - katolicki tygodnik, miał poglądy prawicowe i nagle zmienił poglądy (te społeczne). Sprzeczność.

Wszyscy nagle zapomnieli że pogardzał środowiskami gejowskimi.

Bo zobaczyli w nim bohatera. Jednak dla tych co zaczeli postrzegać w nim nowego proroka lewicy, porzucenie pensji poselskiej będzie dodatkowym utwierdzeniem w przekonaniu że dokonali słusznego wyboru.

Nic nie jest robione bez celu, Palikot płaci dużo ludziom od PR(manipulacji opinią publiczną) i dobrze wie że taki krok umocni jego wizerunek.

Dla mnie i tak jest niedojdą. Stworzył komisję przyjaznego państwa, obiecywał uproszczenie przepisów i g ó wno zrobił. Ludzie w Polsce to w większości tępa i ciemna masa z pamięcią rybki akwariowej, więc nie ma co oczekiwać że ktokolwiek pamięta to co było 2 lata temu? Nie zaszkodziło mu to.

Liczą się działania na pokaz, widoczne w mediach, których celem jest podbicie słupków popularności a nie namacalne efekty ciężkiej pracy przy pisaniu ustaw, ulepszaniu prawa.



Palikot jest też świetnym przykładem(po młodzieży która go poparła) że Kościół katolicki spie....ł sprawę w ciągu ostatnich 20 lat i cała ta katecheza-lekcja religii w szkołach okazała się "niewypałem"

Myślę że Kościołowi na rękę byłoby organizowanie lekcjii religii poza szkołą. Za PRL religia była organizowana prywatnie w wynajmowanych salkach i Kościół był silny, pomimo tego że władza go mocno represjonowała.

A jak przedstawiciele KK "pozują do zdjęć" z politykami PO czy PiS i angażują się w politykę to ludzie mają tego coraz bardziej dość. Dziwi mnie głupota wyższych dostojników kościelnych i ich lenistwo.



Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-10-27, 00:05, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-10-26, 10:23   

cogito napisał/a:
Czy będzie nowy atak złośliwych na Ruch Palikota, tego nie wiem, za to mają o czym dyskutować.
Niezwykły gest Palikota. "Pozbędę się 480 tys.

cogito, chciałbym zatem usłyszeć Twoje zdanie na ten temat ;)

Moje jest następujące;

Pomimo że kwota całkiem spora, dla mnie jest to tani chwyt reklamowy.
Tak sobie policzyłem, że ja przez te cztery lata jestem w stanie zarobić coś w okolicach 100 tys., jako najmniejszy, nieliczący się nic trybik w tym państewku. A Palikot jako solidny przedsiębiorca, który nie odmawia sobie przyjemności pochwalenia się;
Cytat:
Przyciąga uwagę, epatując bogactwem. Żongluje nazwami markowych ciuchów i win. Pokazuje się w prywatnym samolocie (cena 750 tys. zł w 2007 roku) oraz w kabriolecie. W pałacu, który stracił po rozwodzie, chwalił się nietypowym basenem i koncertami w prywatnym teatrze.

No cóż, stać go na następną obłudę i kupowanie sobie naiwniaków :razz:
Solidna płaca, za dobrze wykonywaną pracę, skoro Palikot pozbywa się zapłaty za pracę w Sejmie, to już wiem jakie będzie Jego zaangażowanie w sprawy państwowe i obywatelskie. Wiem też, jak można za sprawą immunitetu poselskiego załatwić sobie swoje sprawy. Sprawy, które są w stanie zrekompensować poniesione "straty" w wysokości 480 tys. zł.

Na mnie ten gest Palikota nie zrobił absolutnie żadnego pozytywnego wrażenia.
Nie sądziłem, że doczekam takich czasów, iż zgodzę się z tym co napisze Mateusz :razz: Ale z ostatnim postem zgadzam się prawie w 100% Dlatego nie będę się powtarzał ;)

Janusz Palikot. Pajac czy filozof? Kim jest Palikot?
to tytuł artykułu który wiele może powiedzieć o samym zainteresowanym PRZECZYTAJ
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-26, 13:35   

Sorki panowie ale pieprzycie bez sensu...
Twierdzicie że takiego Palikota stac na to żeby oddac te 400tys. i sobie odbierze w inny sposób. Ja się pytam jakie "gesty" poczynili Kaczyński, Tusk, czy chociażby tak przez coponiektórych wychwalany Mikke??? Ich nie stać???

Mateusz napisał/a:
To bardzo miło że pozbywa się poselskiego kasy, to nawet dobrze moim zdaniem że gość dorobił się sporych pieniędzy nie z "posłowania i życia na publiczny koszt" ale z własnego biznesu.
To co w nim mi się nie podoba to fakt że sponsorował Ozon - katolicki tygodnik, miał poglądy prawicowe i nagle zmienił poglądy (te społeczne). Sprzeczność.

W twoim poście jest totalna sprzeczność. Raz piszesz o jego biznesie a innym razem wytykasz mu sponsorowanie katolickiego tygodnika. MOŻE WŁAŚNIE TO BYŁ TEN INTERES??? Utożsamianie biznesu z poglądami??? Od kiedy???

Mam nadzieje że Palikotowi sie powiedzie i odstawi od państwowego cycka czarną jałówkę dojącą nasze państwo z kasy. W kraju w którym nie ma na służbę zdrowia księża żyją sobie jak pączki w maśle. Czy to dla was jest w porządku???
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2011-10-26, 14:01   

Gregg Sparrow napisał/a:
Raz piszesz o jego biznesie a innym razem wytykasz mu sponsorowanie katolickiego tygodnika. MOŻE WŁAŚNIE TO BYŁ TEN INTERES??? Utożsamianie biznesu z poglądami??? Od kiedy???

Mam nadzieje że Palikotowi sie powiedzie i odstawi od państwowego cycka czarną jałówkę dojącą nasze państwo z kasy. W kraju w którym nie ma na służbę zdrowia księża żyją sobie jak pączki w maśle. Czy to dla was jest w porządku???


Jakoś jak wkładał i tlukł okulary to mu kościół nie przeszkadzał.
Wtedy miał inny punkt zainterosowań.Kaczyńskiego.

Nie wszyscy księża ,żyją jak pączki w maśle.
Ksiądz na parafii która ma 500-600 dusz chodzi w pocerowanej sutannie.


To ,że nie ma na służbę zdrowia to nie wina "czarnych jałówek" a wina systemu który powstał po 89r.
Wtedy nieświadomi zagrożeń daliśmy się omamić Gazecie wyborczej.
Dziś już to na nas nie działa.
Umizgi Palikota również.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-26, 14:15   

ilin napisał/a:
Wtedy nieświadomi zagrożeń daliśmy się omamić Gazecie wyborczej.
Dziś już to na nas nie działa.

Dziś działa czar Gazety Polskiej Codziennej ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2011-10-26, 14:38   

Shymool napisał/a:
Dziś działa czar Gazety Polskiej Codziennej


Przynajmniej można przeczytać jedną i drugą i samemu wnioski wyciągnąć.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-26, 15:11   

ilin napisał/a:
Przynajmniej można przeczytać jedną i drugą i samemu wnioski wyciągnąć.

Mój post z 2 października tego roku:
"W każdym medium są fakty i komentarze. Faktów zmienić się nie da a komentarzy można nie oglądać/słuchać/czytać* :) No i oczywiście zawsze trzeba mieć włączone myślenie ;)
*niepotrzebne skreślić"

ilin napisał/a:
Wtedy nieświadomi zagrożeń daliśmy się omamić Gazecie wyborczej.


Dałeś się omamić mediom? Twój problem :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2011-10-26, 15:24   

Shymool napisał/a:
Dałeś się omamić mediom? Twój problem


Tak mój.I bardzo nad tym ubolewam.
Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko ,że GW była alternatywą dla Trybuny Ludu. :)

Gdyby można cofnąć czas glosowałbym zupełnie inaczej.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-26, 17:30   

onet napisał/a:
Policjant skazany za gwałt. Palikot triumfuje

Dziś przed południem Sąd okręgowy w Lublinie uznał, że policjant Grzegorz K. zgwałcił studentkę, która trafiła do policyjnego aresztu. Sprawa stała się głośna po konferencji Janusza Palikota, na której lubelski poseł trzymał w dłoni wibrator. "Warto było walczyć o nagłośnienie tej sprawy" - napisał poseł na Twitterze.

Orzeczenie Sądu Okręgowego jest prawomocne. Oskarżenie przeciwko Grzegorzowi K. oparto na zeznaniach dziewięciu kobiet, złożonych cztery lata temu. Każda miała z nim kontakt w izbie zatrzymań Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Sąd Rejonowy uwolnił Grzegorza K. od pięciu oskarżeń, ale skazał za cztery inne przestępstwa, w więzieniu miał odsiedzieć trzy lata. Dziś Sąd Okręgowy podtrzymał trzy z czterech zarzutów, za które były policjant został skazany w pierwszej instancji.


Sąd skazał byłego policjanta na łączną karę dwóch i pół roku więzienia.

Najpoważniejszym oskarżeniem był gwałt na 20-letniej kobiecie. Według śledczych, do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 lutego 2007 roku w komendzie przy ul. Północnej w Lublinie. Do izby zatrzymań przywieziono wtedy nietrzeźwą studentkę Akademii Medycznej.

Funkcjonariusz miał dwukrotnie odbyć z nią stosunek płciowy. Oskarżenia potwierdziły m.in. wyniki badań DNA nasienia, które znaleziono na pościeli, w której spała studentka.

Sąd Rejonowy uznał, że Grzegorz K. wobec trzech innych zatrzymanych kobiet nadużył stosunku zależności. Jedną z nich doprowadził kilkakrotnie do poddania się czynności seksualnej, drugą usiłował do tego doprowadzić. W trzecim przypadku usiłował zatrzymaną kobietę doprowadzić do obcowania płciowego.

Sąd Okręgowy uchylił wyrok dotyczący molestowania seksualnego jednej z kobiet (którą według prokuratury Grzegorz K. miał dotykać w miejsca intymne) i w zakresie tego czynu sprawa została skierowana do ponownego rozpoznania przez Sąd Rejonowy w Lublinie.

Wysokość kary nałożonej przez sąd rejonowy skrytykował w marcu Janusz Palikot, który uważał, że sędzia powinien być mniej wyrozumiały. Szef RPP oskarżał również lubelską policję o pobłażliwość dla funkcjonariusza.

Policjant był aresztowany w okresie od marca do grudnia 2007 r. W połowie września 2007 r. dyscyplinarnie zwolniono go z policji.



A coponiektórzy naśmiewali się z Palikota i jego gumowego wibratora... Teraz ja mam z nich polewkę :D
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2011-10-26, 18:08   

Onet napisał również.


http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

To co sądzę o Palikocie wyrazili już Mateusz i miko 005.
Nie będę powtarzał. :)
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-26, 18:41   

ilin napisał/a:
Onet napisał również.


http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html




No i co z tego??? U Palikota większość nie ma takiego doświadczenia jak w czterech pozostałych partiach... więc co z tego że się szkolą???
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2011-10-26, 18:46   

Szkolą się tego co robi Palikot.

Czyli jak manipulować elektoratem.
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-10-26, 18:48   

Kto to jest onet :?: :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-26, 19:20   

ilin napisał/a:
Szkolą się tego co robi Palikot.

Czyli jak manipulować elektoratem.


Kłania się czytanie ze zrozumieniem :D
Cytat:
Na szkoleniu zjawili się niemal wszyscy nowi posłowie Ruchu Palikota. W programie przewidziano z jednej strony lekcje nt. tego jak kontaktować się z mediami, występować przed kamerami. A z drugiej tematy bardziej rzeczowe jak wykład prof. Magdaleny Środy nt. praw reprodukcyjnych jak i inne szkolenia dot. miękkich narkotyków.

Jak mówi nam Kabaciński, szkolenie obejmuje także czysto techniczne zagadnienia związane z zachowaniem przed kamerą. - Szkolenia mają nas przygotować do tego, aby zmierzyć się z problemami, które Ruch Palikota poruszał w kampanii, a teraz w kadencji będziemy chcieli je rozwiązywać - stwierdza młody poseł-elekt z Lublina. Nie kryje on jednocześnie, że tylko część polityków Ruchu Palikota ma jakiekolwiek doświadczenie z mediami.


Hehe :) chyba czytaliśmy dwa różne artykuły. Widzę że wszystko interpretujesz jak ci pasuje... jeżeli szkolenie na temat jak występować przed kamerami interpretujesz jako manipulację to ja nie mam więcej pytań. Dla mnie takie szkolenie (byłem sam na takim) pokazuje jak się zachować żeby nie palnąć głupstwa przed kamerą i nie musieć się z tego tłumaczyć (co zresztą przydarzyło się ostatnio Biedroniowi... zapewne po tym szkoleniu uniknąłby tego ;D )
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW