R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Projektant wnetrz
Autor Wiadomość
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-31, 23:19   Zdjęcia

To wiedziałem ale nie dopatrzyłem się, że pliki są powyżej 1 mega, muszę je jakoś przerobić:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-31, 23:21   

wyślij na wielun@wielun.biz obrobię i wrzucę :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-01, 11:33   

Barca, metraż salonu 34 m2
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-01, 22:06   

To nasza forumowiczka - :wink:

http://wielun.biz/viewtop...olina+kosm%EAda
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-01, 23:01   

https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts na fb ma też trochę zdjęć projektów
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-01, 23:31   

Przyglądałem się projektom wnętrz domów/mieszkań. Wizualizacje fajne, ale program przyjmie wszystko, tymczasem portfel ma swoje ograniczenia. Czasem nie wszystko da się także fizycznie wykonać. Dlatego wolę zdjęcia z realizacji. Wanna za 20-30 tys zł owszem fajna, tylko ile jest osób które stać by wyłożyć milion złotych na wykończenie domu...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 13:28   

Administrator wrzuć te moje zdjęcia, które wysłałem Ci na maila to opiszę ile co kosztowało aby pokazać jak się ma rzeczywistość do wizualizacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 14:50   

ja na myśli miałem wykończenie salonu w normalnych cenach tak jak powiedział :
Administrator napisał/a:
tymczasem portfel ma swoje ograniczenia.


Administrator napisał/a:
Wanna za 20-30 tys zł owszem fajna, tylko ile jest osób które stać by wyłożyć milion złotych na wykończenie domu...

Wanna jak wanna ma służyć do jednego, a przeciętny kowalski, który myśli o projekcie wnętrza na pewno ma nadzieję zrobić wszystko w granicach rozsądku, tylko żeby ładnie wszystko ze sobą się zgrywało.
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 14:56   

Roger mam nadzieję, że Administrator wrzuci moje zdjęcia. Wszystko zależy od tego co chcesz mieć. Ja zakładałem 10 max. 15 tys., skończyło się na 20 tys. Fakt, że oprócz salonu w tych pieniądzach był komplet firan do kuchni i sypialni oraz mała fototapeta do sypialni ale za to gipsowe karnisze czy malowania robiłem sam.

Jeśli jesteś na etapie projektowania salonu to większość domu masz za sobą i wiesz ile i co się planuje, a jak to w rzeczywistości wychodzi :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 16:59   

właśnie głównie na salon nie mam żadnej koncepcji, reszty pomieszczeń tez nie mam. Tylko tutaj chciałbym mieć od razu żeby wiedzieć np gdzie przyłącza zrobić elektryczno-antenowe
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 17:12   

zbigie napisał/a:
Administrator wrzuć te moje zdjęcia, które wysłałem Ci na maila to opiszę ile co kosztowało aby pokazać jak się ma rzeczywistość do wizualizacji.


Wedle życzenia:





Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 17:25   

Roger napisał/a:
właśnie głównie na salon nie mam żadnej koncepcji


Roger salon nie jest jakoś szczególnie trudny do urządzenia. Kup kilka gazet z wnętrzami, poszperaj na forum Muratora i może znajdziesz koncepcję którą zaadaptujesz u siebie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 17:40   

Administrator to nie jest takie proste jak się wydaje. Ja mieszkałem trzy lata bez zrobionego salonu, miałem wykończone i pomalowane, wydawało mi się, że gniazdka i TV mam w odpowiednich miejscach a później przekuwałem. Wszystko zależy jakie ma się wyobrażenie przestrzeni i poczucie smaku. Mnie wydawało się, że mam nienajgorsze, przewertowałem gazety i net, a to co wyszło po poradach Karoliny(zdjęcia niekoniecznie oddają tego do końca) zdecydowanie mnie zadowala i nigdy sam bym tak nie urządził, mimo, ze jak to stwierdził mój brat "szału nie ma". Dlam nie jest OK.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-03, 17:55   

My urządziliśmy sami, choć przyznam że wymagało to wielu godzin i kończyło się na częstych zmian koncepcji. Przy meblach kuchennych (salon połączony z kuchnią) bardzo mocno pomógł nam wykonawca, ze schodami podobnie (te pionowe belki to balustrada, lustra maskują betonowe słupy podpierające strop).

Na fotkach brakuje tylko 2 sof, stolika, szafki pod TV i jakiś mało znaczących ozdóbek. Na dzień dzisiejszy niczego bym nie zmienił. Inspiracją na kuchnię zaczerpnięta z forum muratora, kominek folder jednego z producentów. Sporo zajął wybór oświetlenia.

Ekipa która mi wykańczała (ściany sufity, podłoga) nie była szczególnie doświadczona, ale bez gadania poprawiali po kilka razy to co wskazałem. W pewnym momencie wchodziłem na budowę i sami pokazywali co będą poprawiać :mrgreen:

Wg mnie znacznie bardziej skomplikowana do zaprojektowania jest łazienka (mam na myśli projekt wykonawczy z rozpisanym położeniem każdej płytki.) I tego bym się nie podjął.











Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-04, 17:38   

Administrator, jestem pod wrażeniem. Może na początek poszukam tak jak proponujesz wizji na stronie muratora itp ;)))
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW