R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Bank ING w Wieluniu
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-31, 12:08   

Przecież zawsze można zmienić bank na inny. Tańszy, lepszy itp. Nikogo siłą nie trzymają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-31, 19:36   

Można. Ale jest coś w tym banku co mi jest potrzebne.... Nie sprawdzałem czy inne posiadają tę możliwość. Poza tym zmiana banku wiąże się ze zmianą numeru konta w różnych instytucjach...
Z tą odrobiną "roboty" przy zmianie banku trzeba sie liczyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-01, 22:26   

yampress napisał/a:

Trzymają nasze pieniadze/ obracaja nimi zarabiają na nich jeszcze każą sobie płacić za to. A że my pozwalamy im na to :570:

No ale... nie będe się chwalił 7 gr na koncie ;) . Może kiedyś. :twisted:



No właśnie yampress w jednym poście zaprzeczyłeś na końcu temu o czym napisałeś na początku. Jak myślisz ile można zarobić na kliencie, który na koncie ma 7 gr, jeśli da mu się konto za darmo i wszystkie bankomaty oraz wpłatomaty za darmo (tak jest w ING), a ludzi, maszyny i systemy trzeba opłacić?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-01, 22:46   

Gregg Sparrow napisał/a:

Próbowałem ostatnio otworzyć sobie konto oszczędnościowe direct w ING. Warunkiem otwarcia tego rachunku oszczędnościowego jest posiadanie konta direct lub komfort. Wszystko ok mam takie konto - komfort. Loguje sie klikam w utwórz OKO Direct i co? ZONK. "Nie posiadasz uprawnień do otwarcia tego rachunku". :shock:
Dzwonię na infolinie i po około pół godzinnej rozmowie (w międzyczasie przełączanie od jednego do drugiego telemarketera) okazuje się, że nie mogę otworzyć OKO Direct bo mam współwłaściciela konta czyli moją żonę. :evil: NOSZ W MORDE JEŻA to dla kogo w końcu jest to OKO Direct dla samotnych??? Więc pytam jak mam to zrobić żebym mógł otworzyć takie konto i co się okazuje? Musze iść do oddziału banku z żoną (na co absolutnie nie mam czasu ze względu na małe dziecko) i wykreślić żonę jako współwłaściciela i dac jej tylko peł nomocnictwo. Wtedy ja będę włacicielem konta a ona tylko pełnomocnikiem i wtedy będę mógł założyć OKO Direct. TO JEST CHORE!!! :evil: :evil: :evil:
Nie dość że płacę 10pln za obsługę konta (konto komfort) to jestem traktowany jak klient gorszej kategori bo moje konto ma współwaściciela. Tym razem to miarka się przebrała.



Gregg, jak to mówi mój brat, problemy nie biorą się same tylko ludzie je sobie sami stwarzają, a obserwując Twoje wszystkie posty zauważyłem, że lubisz namiętnie sam się uciemiężać eskalując w sobie tematy na które nie masz wpływu. Poza tym obserwując ile czasu spędzasz na forum spacer do obojętnie jakiej placówki ING by Ci nie zaszkodził, a nie sądzę by pracownicy robili Ci problem, jak powiesz, że masz małe dziecko, aby dyspozycję zacząć realizować na Twoją prośbę, a małżonka uzupełni podpis np. za godzinę lub na następny dzień i wówczas ją dokończą. Też mi się to nie podoba, że z kontami Direct jest tak, że nie mogą być wspólne, ale okazuje się, że są jakieś prawne przeciwskazania w zawieraniu umów elektronicznych jeśli jest dwóch współwłaścicieli a jeden z nich chce zawrzeć umowę na swoim identyfikatorze i nic z tym nie zrobimy. Poza tym jako pracownik ING polecam Ci, ze warto zawsze sprawdzić konkurencję, by dowiedzieć się, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Najlepiej rozmawia mi się z klientami, którzy korzystają z kilku banków i mają porównanie, najgorzej z "wiernymi" posiadaczami konta tylko w ING, bo wydaje im się, że tu jest najgorzej a wszędzie tylko lepiej i już dawno by zmienili bank ale nie mają na nic czasu. A jak chcesz posłuchać kolegi reklamującego mBank czy MultiBank to poczytaj fora o ich kredytach hipotecznych i robieniu ludzi w bambuko - są w tym naprawdę mistrzami. Poza tym jeśli masz odpowiednią kwotę to lepiej jest założyć OKO Premium a nie Direct.
Ostatnio zmieniony przez zbigie 2012-04-01, 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-01, 22:52   

Mateusz napisał/a:

Teraz w mbanku wziąłem sobie kartę Master Card Debit Pay Pass.

Masz w tym kartę zniżkową 5-50%. Np. garnitury z Pawo 20% zniżki czy pizzerie Dominium ok 40% zniżki, witchen, sieci jubilerskie i inne ciekawe rzeczy/usługi.

Jutro we Wrocławiu będę w Pawo i może coś ciekawego znajdę.

Coś podobnego jak oferuje Lyoness.

Zamiast zbierania śmiesznych punktów na Orlen czy w żabce masz realną gotówkę u wybranych partnerów handlowych.

Masz dodatkowy powód żeby uciec od ING. :D


http://www.mbank.pl/karty...atkowe/mrabaty/



A ja w bankujesz-kupujesz za punkty z ING kupiłem ostatnio 600 zł taniej niż w najtańszym sklepie internetowym telewizor 40 cali a o 200 zł taniej niż w najtańszym sklepie komplet 104 sztućcy. Więc mam dodatkowe powody by zostać w ING, tym bardziej, że wolę garnitury Wistuli niż Pawo :grin:

http://www.bankujesz-kupujesz.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-02, 09:50   

zbigie, ale ja nie mam 7 gr, a może mam 8 albo 9 albo całą złotówke albo więcej . Nie chciałem pisać ile mam :) . To był tylko przykład z humorem. Przecież publiczine nie podam jaką mam rzeczywistą kwote!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-24, 11:05   

zbigie napisał/a:
Mateusz napisał/a:

Teraz w mbanku wziąłem sobie kartę Master Card Debit Pay Pass.

Masz w tym kartę zniżkową 5-50%. Np. garnitury z Pawo 20% zniżki czy pizzerie Dominium ok 40% zniżki, witchen, sieci jubilerskie i inne ciekawe rzeczy/usługi.

Jutro we Wrocławiu będę w Pawo i może coś ciekawego znajdę.

Coś podobnego jak oferuje Lyoness.

Zamiast zbierania śmiesznych punktów na Orlen czy w żabce masz realną gotówkę u wybranych partnerów handlowych.

Masz dodatkowy powód żeby uciec od ING. :D


http://www.mbank.pl/karty...atkowe/mrabaty/



A ja w bankujesz-kupujesz za punkty z ING kupiłem ostatnio 600 zł taniej niż w najtańszym sklepie internetowym telewizor 40 cali a o 200 zł taniej niż w najtańszym sklepie komplet 104 sztućcy. Więc mam dodatkowe powody by zostać w ING, tym bardziej, że wolę garnitury Wistuli niż Pawo :grin:

http://www.bankujesz-kupujesz.pl/


TAAAA... Pic na wodę fotomontaż!!!
Sprawdzałem cenę tych telewizorów i z waszą ceną z kosztami transportu wychodziło niewiele drożej (ale jednak) niż na alledrogo.

Może powiesz jaka jest różnica w tym obecnym programie "bankujesz-zyskujesz" od tego poprzedniego "bankujesz-kupujesz"??? Oczywiście poza tym, że klienci pozbyli się poprzednio uzbieranych punktów. Miałem ponad 11tys. a zostało mi raptem 2tys.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW