R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Usuwanie użytkowników
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-28, 09:58   Usuwanie użytkowników

Mam taki pomysł, aby usuwać konta użytkowników nieaktywnych, tzn. takich na przykład, którzy w ogóle nie napisali powiedzmy przez miesiąc od rejestracji żadnego posta.
Co admini na to ?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 10:33   

ferbik widzisz zmyles sie wtedy z poprzedniego forum i nei wiesz ze tak bylo ;)
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-07-28, 10:57   

Według mnie za wcześnie na takie czystki. Myślę, że za jakieś 2 miesiące, pod koniec każdego miesiąca można usuwać. Nie zniechęcajmy nowych! :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 11:56   

Jak sie nazbiera wiecej uzytkownikow to podejmiemy stosowne kroki :) (czyt. 2 m-ce minimum)
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2005-07-28, 13:35   

jestem NOWY w te klocki, wiec za bardzo nie powinienem zabierac glosu, ale wydaje mi sie, ze takie dwa miesiace to tez malo czasu... sami powtarzacie w innych postach, ze to forum sie odradza, ze jeszcze nie jest tak popularne jak podobno kiedys bylo, ze trzeba jakos rozkrecic itp... uwazacie ze w dwa miesiace bedzie juz tylu uzytkownikow, ze ciasno sie zrobi? wiem, ze jak ktos nie pisze, to bez sensu by byl wsrod uzytkownikow, ale jak zbyt wczesnie zrobi sie czystke, to Ci NOWI, ktorzy dopiero wowczas zechca uczestniczyc w dyskusjach moga stwierdzic, ze skoro jest tak malo uzytkownikow (po czystce moze zostac naprawde niewielu) to po co sie w ogole angazowac w rozmowy... nie sadzicie? ja bym poczekal dluzej - nawet 4 miesiace....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-07-28, 13:45   

hehe , nie martw się, Tobie to na razie nie grozi :wink: Te 2 miesiące to min. Zobaczymy jak będzie. Już widać ilu użytkowników udziela się na forum. Także na razie nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. :wink: Dziękujemy za podpowiedzi 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2005-07-28, 14:48   

ja sie nie martwie tym, ze znikne z powodu braku aktywnosci... chodzi mi tylko o tych, ktorzy na razie tylko zagladaja jako goscie... ilosc zarejestrowanych uzytkownikow moze wplynac na ich decyzje o rejestracji. kiedy bedzie ich malo moga stwierdzic, ze nie warto.... nie twierdze, ze nie nalezy usuwac niekatywnych (jestem za), ale z umiarem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 14:55   

Hm. Ciekawa sprawa z tym usówaniem, ale dopiero 46 userów :-P He he he..., nie ma z czego orzebierać, ani wybierać...
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 18:58   

to moze wywalmy wszystkich co maja ponizej 150 postow bo tylko miejsce zajmuja .. :P
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 20:03   

150 postów powiadasz, hm... no to mnie się nie tyczy, rotfl
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 21:14   

mnie tez ;)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-28, 22:43   

ale wy dupy za przeproszeniem jestescie... zastanowcie sie przez chwile. ktos zarejestrowal sie miesiac temu i nawet nie chcialo mu sie napisac w temacie "powitania/zyczenia" czegos o sobie ?? dla mnie to smieszne, ze przez jeden miesiac ani jednego posta. Z czego wy wyciagacie wnioski ??
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-28, 23:11   

Ferbik, masz rację, ale chyba Ci nie przeszkadzają ci userzy, którzy przez 1 m-c nic nie napisali - co :?:

Faktycznie, jeśli przez dłuższy czas nie będą wykazywać aktywności zostaną napewno usunięci.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-07-28, 23:35   

MAPET napisał/a:
to moze wywalmy wszystkich co maja ponizej 150 postow bo tylko miejsce zajmuja .. :P



no to papa :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-28, 23:48   

Chcialbym zwrocic uwage, ze na phpbb jest pewien skrypt ktory wysyla maila z zapytaniem/ostrzezeniem do usera forum, ze jesli nie bedzie nic pisal przez powiedzmy kolejny tydzien, to jego konto jest usuwane. A jak jest na tym forum ??
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW