R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2012-10-09, 17:15
Czy są e-palacze w Wieluniu?
Autor Wiadomość
MałaJa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Wieluń - Wrocław
Wysłany: 2012-10-25, 21:56   

MBauer napisał/a:

Też tak chcę :oops: ale opinia jest taka że to nie działa a wydatek jest nie mały :cry:


Gwarantuję że działa, paliłam od podstawówki a teraz nie tylko że nie palę, to do tradycyjnych papierosów czuję wstręt i obrzydzenie. Tajemnica tkwi w tym że nie warto wydawać kasy na jakieś badziewie lecz trzeba zainwestować w porządnego markowego e-papierosa i markowe płyny. Miałam kilka różnych e-papierosów które się psuły, słabo dymiły a płyn dostawał się do ust - ochyda, ale byłam uparta i kupiłam we Wrocławiu pierwszego volisha ego-3 tanka, byłam i jestem zachwycona, dzisiaj w sklepie na Kaliskiej sprzedawca pokazał mi najnowsze cacko tzw, twista z płynną regulacją mocy i claromizerem, normalnie bajka :D :D :D Poszłam kupić płyn a wydałam ponad trzy stówy i sieszę się jak dziecko.
Co do kosztów Sama policz, ja wydawałam średnio 15zł dziennie na fajki bo jedna paczka moich slimów była mało, nie palę od 2 maja tj 177dni, na fajki wydałabym 2655zł a tak z dzisiejszym zakupem wydałam niecałego tysiaka ( na płyny wydaję 60zł miesięcznie):D :D :D używam najlepszych markowych płynów (a co!!!! skoro oszczędzam to mogę sobie podarować odrobinę luksusu), nie śmierdzę, poprawiła mi się kondycja, cera, włosy, jestem zachwycona :D :D
W dalszym ciągu słyszę różne opinie o e-papierosie, i jak to bywa najwięcej do powiedzenia i najgłośniej w tym temacie mają ci którzy nigdy go nie używali.
Kup i uwolnij się od tego śmierdzącego nałogu.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2012-10-25, 22:45   

MałaJa napisał/a:
Tehsil napisał/a:
Moja matka przechodziła fazę e-papierosów gdy rzucała palenie. Obecnie e-papieros lezy dzis w kartonie i porasta kurzem.


Gdzie w Wieluniu, o ile w ogóle można kupić płyn do E-PAPIEROSA??? rzuciłam palenie a za chwilę braknie mi płynu nikotynowegoo i będę musiała wrócić do normalnego palenia czego nie chcę!!!! Proszę o informacje


Na ul.Śląskiej u jubilera (takie trochę nietypowe miejsce:))
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
lukaszz_1 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 69
Skąd: z okolic
Wysłany: 2012-10-26, 07:44   

edzia i odziu napisał/a:
A ja polecam TABEX na receptę, skuteczność 100% :)


ja także mogę polecić tabex, o potem silną wole w wytrzymaniu bez palenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-10-26, 07:56   

lukaszz_1 napisał/a:
edzia i odziu napisał/a:
A ja polecam TABEX na receptę, skuteczność 100% :)


ja także mogę polecić tabex, o potem silną wole w wytrzymaniu bez palenia.


ale ja nie mam silnej woli :cry: zaryzykuję i kupię ten wynalazek, a co tam... raz kozie śmierć, zobaczę co to warte :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2012-10-26, 14:17   

Ja jestem na etapie kolejnego rzucania palenia. Pierwszy raz rzuciłem dzięki w/w Tabexom. Teraz też razem próbujemy wyjść z tego śmierdzącego nałogu :) Ps. mnie blaszki z Eskulapu w ogóle nie pomogły :P
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-10-26, 17:24   

MałaJa napisał/a:
MBauer napisał/a:

Też tak chcę :oops: ale opinia jest taka że to nie działa a wydatek jest nie mały :cry:


Gwarantuję że działa, paliłam od podstawówki a teraz nie tylko że nie palę, to do tradycyjnych papierosów czuję wstręt i obrzydzenie. Tajemnica tkwi w tym że nie warto wydawać kasy na jakieś badziewie lecz trzeba zainwestować w porządnego markowego e-papierosa i markowe płyny. Miałam kilka różnych e-papierosów które się psuły, słabo dymiły a płyn dostawał się do ust - ochyda, ale byłam uparta i kupiłam we Wrocławiu pierwszego volisha ego-3 tanka, byłam i jestem zachwycona, dzisiaj w sklepie na Kaliskiej sprzedawca pokazał mi najnowsze cacko tzw, twista z płynną regulacją mocy i claromizerem, normalnie bajka :D :D :D Poszłam kupić płyn a wydałam ponad trzy stówy i sieszę się jak dziecko.
Co do kosztów Sama policz, ja wydawałam średnio 15zł dziennie na fajki bo jedna paczka moich slimów była mało, nie palę od 2 maja tj 177dni, na fajki wydałabym 2655zł a tak z dzisiejszym zakupem wydałam niecałego tysiaka ( na płyny wydaję 60zł miesięcznie):D :D :D używam najlepszych markowych płynów (a co!!!! skoro oszczędzam to mogę sobie podarować odrobinę luksusu), nie śmierdzę, poprawiła mi się kondycja, cera, włosy, jestem zachwycona :D :D
W dalszym ciągu słyszę różne opinie o e-papierosie, i jak to bywa najwięcej do powiedzenia i najgłośniej w tym temacie mają ci którzy nigdy go nie używali.
Kup i uwolnij się od tego śmierdzącego nałogu.
Pozdrawiam


Poszłam na Kaliską kupić... zobaczyłam wybór i... zbaraniałam...wpierw chciałam kupić takiego za niecałą stówę, facet zaproponował mi takiego za dwieście coś, a gdy na koniec prawie się zdecydowałam na takiego ekskluzywnego slima za prawie cztery stówy to gość mi go na początek nie polecał bo mnie niby nie zaspokoi. Mała weź mi coś doradź, przeglądam teraz allegro i są podobne ale tańsze, jestem teraz zielona jak trawka w maju sama już nie wiem czy kupić w sklepie czy w internecie :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-26, 18:16   

MBauer napisał/a:
wpierw chciałam kupić takiego za niecałą stówę, facet zaproponował mi takiego za dwieście coś, a gdy na koniec prawie się zdecydowałam na takiego ekskluzywnego slima za prawie cztery stówy to gość mi go na początek nie polecał bo mnie niby nie zaspokoi.

To jest e-papieros a nie wibrator, on nie ma zaspokajać, tylko zastępować zwykłego papierosa. No chyba, że jest rozmiarów cygara, to już wtedy inna sprawa... ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-10-26, 19:12   

Ferbik napisał/a:
MBauer napisał/a:
wpierw chciałam kupić takiego za niecałą stówę, facet zaproponował mi takiego za dwieście coś, a gdy na koniec prawie się zdecydowałam na takiego ekskluzywnego slima za prawie cztery stówy to gość mi go na początek nie polecał bo mnie niby nie zaspokoi.

To jest e-papieros a nie wibrator, on nie ma zaspokajać, tylko zastępować zwykłego papierosa. No chyba, że jest rozmiarów cygara, to już wtedy inna sprawa... ;)


NIE ZASPOKOI ZAPOTRZEBOWANIA NA NIKOTYNĘ I BĘDĘ DALEJ PALIŁA TRADYCYJNE PAPIEROSY... (widzę że trzeba tutaj wszystko pisać DUŻYMI LITERAMI coby INTELIGENTNI INACZEJ rozumieli szerzej, z większej perspektywy, nie z klapkami ograniczającymi i kojarzącymi wszystko z seksem, ...lepiej wydać się głupim i milczeć niż zabrać głos i rozwiać wszelkie wątpliwości)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MałaJa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Wieluń - Wrocław
Wysłany: 2012-10-26, 19:40   

MBauer napisał/a:

Poszłam na Kaliską kupić... zobaczyłam wybór i... zbaraniałam...wpierw chciałam kupić takiego za niecałą stówę, facet zaproponował mi takiego za dwieście coś, a gdy na koniec prawie się zdecydowałam na takiego ekskluzywnego slima za prawie cztery stówy to gość mi go na początek nie polecał bo mnie niby nie zaspokoi. Mała weź mi coś doradź, przeglądam teraz allegro i są podobne ale tańsze, jestem teraz zielona jak trawka w maju sama już nie wiem czy kupić w sklepie czy w internecie :?:


Na zakupy e-papierosa i płynów w internecie dałam się nabrać dwa razy i więcej tego nie zrobię. Facet na Kaliskiej jest konkretny, wie co sprzedaje i potrafi doradzić, z tego co Napisałaś mógł Cie naciągnąć na najdroższy model ale zaproponował Ci inny tańszy który będzie najlepszy dla kogoś kto zaczyna przygodę z e-paleniem, po za tym jak nawali bateria czy ładowarka to Masz gwarancje i wymieni Ci od ręki, z gwarancją w internecie różnie bywa, trzeba wysłać, czekać w efekcie wrócić do tradycyjnych fajek, Zrobisz jak zechcesz. Znalazłam dzisiaj ciekawy artykuł na temat e-papierosów, zamieszczam link poniżej.

http://technowinki.onet.p...14,artykul.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-10-26, 19:45   

MBauer, wystarczy mieć tylko trochę poczucia humoru ;) I wiedzieć, co to są emotikony :> I nie ubliżaj mi od inteligentnych inaczej, bo trochę nie wypada.

Bob_mistrz: jak nie chcesz rzucić, to nawet nie kombinuj z wydawaniem kasy nawet na przeszczepy, bo to musi zadziałać też na Twoją psychikę, a nie na zasadzie eksperymentu :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2012-10-26, 21:05   

Ferbik, w zupełności się z Tobą zgadzam. Do rzucania palenia trzeba dojrzeć i samemu w głębi duszy chcieć rzucić. Te wszystkie tabletki, plastry, blaszki, hipnozy na nic się zdają, jeżeli nie będziemy chcieli się od fajek uwolnić.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-10-26, 21:05   

MałaJa napisał/a:


Na zakupy e-papierosa i płynów w internecie dałam się nabrać dwa razy i więcej tego nie zrobię. Facet na Kaliskiej jest konkretny, wie co sprzedaje i potrafi doradzić, z tego co Napisałaś mógł Cie naciągnąć na najdroższy model ale zaproponował Ci inny tańszy który będzie najlepszy dla kogoś kto zaczyna przygodę z e-paleniem, po za tym jak nawali bateria czy ładowarka to Masz gwarancje i wymieni Ci od ręki, z gwarancją w internecie różnie bywa, trzeba wysłać, czekać w efekcie wrócić do tradycyjnych fajek, Zrobisz jak zechcesz. Znalazłam dzisiaj ciekawy artykuł na temat e-papierosów, zamieszczam link poniżej.

http://technowinki.onet.p...14,artykul.html



Dziękuję MałaJa, po przeczytaniu artykułu jestem prawie przekonana do e-papierosa, jutro już kupie a pewno, jeżeli jest tak jak piszesz Ty i ci w komentarzach powinno być okey :) a wtedy zapraszam Cie na kawkę i duże ciacho. Jutro zdam relacje jak mi poszło i czy zadziałał :) i czy mnie ZASPOKAJA :P
_________________
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-10-27, 15:06   

Kupiłam :) smakuje jak papieros :grin: dymi jak papieros :D ale nie śmierdzi jak papieros :lol: jest zajefajny :D :D :D
_________________
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MałaJa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Wieluń - Wrocław
Wysłany: 2012-10-27, 19:54   

MBauer napisał/a:
Kupiłam :) smakuje jak papieros :grin: dymi jak papieros :D ale nie śmierdzi jak papieros :lol: jest zajefajny :D :D :D



Gratuluję i witam wśród ludzi wolnych od śmierdzącego i kosztownego nałogu :grin:
jak tam moja kawka i ciacho?? ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-10-28, 09:45   

Jestem e-palaczem od 9 miesięcy i w chwili obecnej używam tylko płynów o stężeniu nikotyny 6 mg i smakach owocowych i kawowych. Zaopatruję się głównie w sklepie internetowym BVS i E-dym. Bardzo dużo informacji jest na forum www.swiatpapierosow.pl. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Ja nie wyobrażam sobie powrotu do analogów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW