R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2012-10-09, 18:15
Czy są e-palacze w Wieluniu?
Autor Wiadomość
MałaJa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Wieluń - Wrocław
Wysłany: 2012-10-28, 11:51   

bary napisał/a:
Jestem e-palaczem od 9 miesięcy i w chwili obecnej używam tylko płynów o stężeniu nikotyny 6 mg i smakach owocowych i kawowych. Zaopatruję się głównie w sklepie internetowym BVS i E-dym. Bardzo dużo informacji jest na forum www.swiatpapierosow.pl. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Ja nie wyobrażam sobie powrotu do analogów.


Korzystałam z płynów BVS. E-dym, ciigger, dekang i innych dostępnych w necie, próbowałam nawet sama stworzyć swój za pomocą dostępnych baz i aromatów, o ile efekt smakowy był taki sobie, to wszystkie były odczuwalne dla otoczenia, krótko mówiąc śmierdziały osobą postronnym co w efekcie zmuszało mnie do opuszczania pomieszczenia w którym "paliłam" i wychodzenia na dwór. Teraz od kilku miesięcy używam tylko markowych płynów milda, sporadycznie liquna i mimo iż tanie nie są to warto, cały aromat i smak jest tylko dla mnie, nie przeszkadza to innym a ja mogę "palić" gdzie chcę i kiedy chcę, nikt nie będzie mnie już przeganiał :P
Jest jeszcze kwestia mojego zdrowia, markowe płyny milda maja stosowne certyfikaty odpowiednich służb które to kontrolują dopuszczając do obrotu, natomiast kupując w/w płyny nigdy takich certyfikatów nie otrzymałam, kto to wie jak i z czego są zrobione, nie będę ryzykować za kilka złotych swojego zdrowia. To jest oczywiście tylko moja opinia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-10-28, 15:06   

Większość liquidów na naszym rynku produkowana jest w Chinach, a tylko rozlewana w Polsce. Mild produkowany jest przez Dekang, a rozlewany w Ostrzeszowie. Nie twierdzę, że jest niesmaczny, ale płaci się w jego przypadku nie tylko za sam płyn, ale również za pudełko i ogromną ulotkę która jest w środku. Nie zgodzę się jednak z tym, że liquidy innych marek wydzielają woń która przeszkadza innym. Ja nie używam już tytoniówek, a aromat kawy który wydziela się z mojego e-petka nikomu nie przeszkadza. Ja nie mogę wapować cały czas liquidów Milda ponieważ są intensywnie aromatyzowane i podrażniają mi gardło, ale używam ich jako przerywnik. :) :) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MałaJa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Wieluń - Wrocław
Wysłany: 2012-10-28, 17:01   

W Wrocławiu mam znajomego u którego fascynacja e-paleniem przybrała już skrajną formę, palić jak najtaniej bez względu co, byle taniej, używał nawet technicznego glikolu aromatyzowanego aromatami do ciast, zamawiał dla mnie coraz to tańsze płyny i przekonywał jakie są dobre itd., ja po nich miałam niesmak w ustach i śmierdzący oddech a zapach który wydychałam jak już wcześniej wspomniałam przeszkadzał innym. Nie zgodzę się również iż w przypadku milda płaci się za ulotkę i pudełko, płaci się za jakość i wydajność, 10ml Milda wystarcza na dłużej niż 20ml a nawet 30ml tańszych podróbek, nie jest to komfortowa sytuacja gdy trzeba często uzupełniać płyn, pozostaje wtedy używanie bodajże liquinatorów (tak to się chyba nazywa choć mogę się mylić) które mają duże zbiorniczki na płyn, ale nie są systemami palenia najnowszej generacji i nie oddają pełni smaku jak te najnowsze, nikt też z osób postronnych nie odczuwa żadnego zapachu z markowego płynu. W Chinach w fabrykach które produkują dla Adidasa czy innych markowych zachodnich firm produkowane są również podróbki które dużo odstają od markowych oryginałów. Mild a podróbki mają się tak jak Coca-Cola a cola z Biedronki. Porównywałam koszty zakupu markowych płynów i płynów e-smoga, e-dyma i innych badziewnych podróbek, na markowe płyny wydaję 60zł miesięcznie, badziewne niby tańsze wychodziły drożej, szybciej się zużywały, trzeba je zamawiać w internecie, płacić za przesyłkę która nie zawsze dociera na czas. Teraz gdy wiem że mam profesjonalny sklep praktycznie pod nosem nikt mnie już nie przekona do eksperymentowania z zakupami w internecie, jestem starej daty lubię towar który kupuję dotknąć i powąchać.
Ostatnio zmieniony przez MałaJa 2012-10-28, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-10-28, 17:47   

MałaJa napisał/a:
Gratuluję i witam wśród ludzi wolnych od śmierdzącego i kosztownego nałogu :grin:
jak tam moja kawka i ciacho?? ;)


Zasłużyłaś :grin: cały dzień nie zapaliłam tradycyjnego papierosa i wcale mnie nie ciągnie, mało tego, mój facet choć wczoraj śmiał się ze mnie że jestem gupiutka, że to nie działa, że wyrzuciłam kasę, zabrał mi dzisiaj mojego e-papieroska i od rana też normalnego nie zapalił :D jest tak leniwy że dał mi kasę a ja mam sobie kupić drugiego, a ja zgodnie z sugestią gościa w sklepie kupiłam podwójnego ;) i jestem teraz dwie stówy do przodu :D :D :D kurde ale mi się podoba to e-palenie :D :D :D
_________________
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-11-04, 17:42   

Nie zgodzę się z tym, że liquid Milda jest 2 lub 3-krotnie wydajniejszy od innych liquidów Wszystko zależy od jego składu. Jeśli zawartość glikolu jest większa płyn zużywa się wolniej, jeśli jest więcej gliceryny zużywa się szybciej. Liquidy Hangsen / markowe/ mają różne proporcje glikolu i gliceryny. Kupując, każdy wybiera to co lubi. Jedni chcą więcej pary, a inni większego kopa. Zależy to właśnie od składu :) :) :) Trochę więcej obiektywizmu, forum powinno służyć wymianom doświadczeń, a nie nagonką na jedną markę :) :) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-04, 17:47   

Kiedyś kupiłem e-papierosa ale to jakaś lipa jest. Miałem to może ze dwa dni i dałem sobie z tym spokój. Mnie palenie miesięcznie wynosi 60-65 zł, a palę paczkę dziennie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-11-05, 21:01   

michal_saper napisał/a:
Kiedyś kupiłem e-papierosa ale to jakaś lipa jest. Miałem to może ze dwa dni i dałem sobie z tym spokój. Mnie palenie miesięcznie wynosi 60-65 zł, a palę paczkę dziennie.



A ja nie palę śmierdzących papierosów już 10 dzień :D :D :D i jestem bardzo zadowolona :D :D :D
Choć dopiero od dziesięciu dni nie palę 'tradycyjnych" papierosów to "tradycyjni" palacze już mnie... (wymoderowano :granat: :granat: :granat: ) :wink:
_________________
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-11-06, 14:06   

Brawo MBauer :) tak trzymaj :) będziesz się czuła znacznie lepiej. Trzymam kciuki :) Mnie niedługo stuknie roczek :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-11-06, 23:03   

bary napisał/a:
Brawo MBauer :) tak trzymaj :) będziesz się czuła znacznie lepiej. Trzymam kciuki :) Mnie niedługo stuknie roczek :D


Gratuluję :wink:
A ja namówiłam dzisiaj koleżankę i jutro pójdę z nią kupić e-petka co by się skubana nie rozmyśliła, prawdę mówiąc przeszkadza mi już jej zapach kiedy wraca z papierosa. Wiem, wiem, jeszcze jedenaście dni temu sama roztaczałam taką woń :D ale już nie roztaczam :razz: :D :D :D
_________________
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 14:24   

Witam :) Co słychać MBauer, dalej wapujesz? Koleżankę udało Ci się przekonać do rzucenia smierdziuchów :) :) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MBauer 
Słyszał o Wieluniu
Wielunianka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń Londyn
Wysłany: 2012-11-13, 20:28   

bary napisał/a:
Witam :) Co słychać MBauer, dalej wapujesz? Koleżankę udało Ci się przekonać do rzucenia smierdziuchów :) :) :)


No ba, dzisiaj rano druga koleżanka kupiła e-petka :grin: osobiście z nią byłam w sklepie na kaliskiej, stawiała co prawda jeszcze lekki opór ale przy gościu co je sprzedaje brakło jej argumentów przeciw :D po południu była już zachwycona jak ja :grin: :grin: :grin:
E-palenie jest GENIALNE!!!
Kurde jak ja się cieszę że już nie palę śmierdziuchów :D :D :D
_________________
Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2012-11-14, 13:41   

Kurde a Ja już 3 tydzień nie palę w ogóle :P Swego czasu korciło mnie, żeby sobie coś takiego sprawić, bo paliłem e-fajki parę razy i naprawdę jest to coś fajnego i godnego uwagi ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-11-14, 13:54   

Jeśli nie palisz od 3 tygodni, to nie pal nic :) Palenie elektronicznych papierosów jest tylko zamianą jednego uzależnienia na drugie. Ja nie mogłem nigdy rzucić palenia, nic mi nie pomagało, ani gumy, ani tabletki, ani czary mary w Eskulapie. Teraz nie palę śmierdziuchów, ale nie wiem czy dałbym radę bez e-p. Próbuje przejść na 0 zawartość nikotyny, ale jak narazie nie daję rady, więc wapuję 6mg. Jeśli jesteś w stanie nie palić przez 3 tygodnie, to pal już wcale. Jakby nie patrzeć to e-petki są uzależnieniem tylko dużo mniej szkodliwym niż tradycyjne papierosy :) :) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MałaJa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 46
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Wieluń - Wrocław
Wysłany: 2012-11-25, 01:11   

MBauer napisał/a:
bary napisał/a:
Witam :) Co słychać MBauer, dalej wapujesz? Koleżankę udało Ci się przekonać do rzucenia smierdziuchów :) :) :)


No ba, dzisiaj rano druga koleżanka kupiła e-petka :grin: osobiście z nią byłam w sklepie na kaliskiej, stawiała co prawda jeszcze lekki opór ale przy gościu co je sprzedaje brakło jej argumentów przeciw :D po południu była już zachwycona jak ja :grin: :grin: :grin:
E-palenie jest GENIALNE!!!
Kurde jak ja się cieszę że już nie palę śmierdziuchów :D :D :D



Gratuluję MBauer uwolnienia od śmierdzącego nałogu i czekam na PM kiedy wypijemy kawkę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bary 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 62
Piwa: 1/5
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-11-25, 12:29   

Czyżby mi się coś przyśniło :shock: ale ostatni post MałaJa rano był inny :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW