R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Straż Miejska w Wieluniu
Autor Wiadomość
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-18, 18:45   

miko 005- pisząc ,,,życie erotyczne osób nastoletnich ,,, miałem na myśli uprawianie seksu przez osoby nieletnie w miejscu publicznym a takim jest dworzec PKP . A co do przepowiedni i przysłów ludowych to w tym roku było ich mnóstwo i jakoś żadne nie zrobiło wrażenia na ludzkości . :evil:
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-18, 20:49   

to miejsce nie zasługuje na miano dworca...
szczerze mówiąc mi bardziej przeszkadza smród i bałagan tam panujący niż nocne zabawy nastolatków które nikomu krzywdy nie robią :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-19, 12:00   

Roj, teraz kwestia tego co komu więcej przeszkadza. Seks w miejscach i o takich porach gdzie masowo nie spotykamy mam z dziećmi, czy nawet przeciętnych obywateli. Kontra zakrapiane alkoholem i przeplatane najgorszymi wulgaryzmami, plus takie zwierzęce zachowania jak owo oddawanie moczu na oczach wszystkich, imprezy na osiedlowych placach zabaw.
Myślę, że ten drugi przypadek będzie bardziej przez społeczeństwo piętnowany, tak myślę :razz: Bo czasami sytuacja potrafi zaskakiwać :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-19, 13:08   

Cytat:
Kontra zakrapiane alkoholem i przeplatane najgorszymi wulgaryzmami, plus takie zwierzęce zachowania jak owo oddawanie moczu na oczach wszystkich, imprezy na osiedlowych placach zabaw.
.Ty trzeźwy jesteś?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-19, 14:21   

Pat44, konwersacja z Tobą, nie będę ukrywał to ... droga przez mękę :roll: Czego tym razem nie zrozumiałeś? A może to po prostu nie ta liga?
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 07:31   

Nie, nie! Wszystko w porządku. Ja też często bywam pijany. Jak to "patologia". Wtedy też tworzę takie dziwne konstrukcje gramatyczne...
Cytat:
A może to po prostu nie ta liga?
Nie przejmuj się. Jeszcze nauczysz się poprawnie pisać. Nie zadręczaj się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 10:10   

Pat44, ale w konkretnym temacie, na jaki w danej chwili rozmawiamy masz coś sensownego do powiedzenia?

PS. Jako że lubię sięgać do przysłów ludowych, jak ulał pasujesz mi do tego o krowie i mleku.
Należysz do tego stada, co tylko dużo ryczy, szkoda.

EOT, przynajmniej do momentu aż nie wrócimy na właściwe tory (czytaj temat)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 10:55   

Cytat:
Pat44, ale w konkretnym temacie, na jaki w danej chwili rozmawiamy masz coś sensownego do powiedzenia?
Tak! W tym konkretnym temacie, mam coś sensownego do powiedzenia. Przynajmniej mam taką nadzieję... Niektórzy wszystkiego chcieliby zabraniać, wszędzie stawiać policjanta, albo strażnika, karać za puszczenie bąka na ulicy, albo strzelać do faceta z puszka piwa na placu zabaw, jakby to była świątynia jakaś. Rodzice hipokryci udają oburzonych, że młodzież to, albo tamto... A gdzie kur... chłopak ma teraz pocałować dziewuchę? Wszędzie "miejsca publiczne", wszędzie "oburzeni", wszędzie zagląda policja... Dlaczego mam się nie napić piwa na świeżym powietrzu? Bo jakieś dziecko się zdemoralizuje? Rodzice walą gorzałe w chacie aż trzeszczy, a gdy zobaczą kogoś na ławeczce na skwerku z puszką piwa już łapią za telefon. Otóż hipokryzja, fałsz i dwulicowość. I tak kręci się bat za batem na naszą własną dupę. A wiecie, że Komorowski podpisał już ustawę o tym, że będą nas karać, jeśli złapią nas poza terenem zabudowanym bez elementów odblaskowych? Jeszcze nie sprecyzowano, co oznaczają elementy odblaskowe, czy kurtka ma być odblaskowa, czy wystarczy odblaskowy breloczek do kluczy, ale bat jest gotów! Niedługo zażądają od każdego "karty pieszego", albo uprawnień do kierowania wózkiem dziecięcym. Koszmar! Rozgonić te straże miejskie i wiejskie, przejrzeć nieludzkie, restrykcyjne przepisy i złagodzić, nie uchwalać więcej nonsensów. Dobrze chociaż, że wreszcie rowerzystów zaczną traktować trochę lepiej za jazdę "pod wpływem".
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
toiowo, hajen
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 11:51   

Pat44, da się pogadać baz zbędnych "wstawek", da się ;)
Zgadzam się z tym co piszesz o tej tzw. nadgorliwości stróżów prawa, jak i samych obywateli. Jest tylko małe ale. Ty, ja i pewnie jeszcze spore grono ludzi, wie jak się zachować w miejscu publicznym. Nawet jak pijemy piwko na ławeczce to robimy to w sposób kulturalny. Ale są też i tacy co zachować się nie umieją.
Niestety, polskie prawo nie przewidziało takiego zjawiska, że można kulturalnie i poszło po najmniejszej linii oporu, obdarowując nas całkowitym zakazem spożywania.

Zatem nie można też wieszać psów na strażnikach miejskich i policjantach za to, że to prawo egzekwują. Oczywiście pozostaje sprawa nadgorliwości co do tych działań :razz:

Pat44 napisał/a:
A gdzie kur... chłopak ma teraz pocałować dziewuchę? Wszędzie "miejsca publiczne", wszędzie "oburzeni", wszędzie zagląda policja...

Roj, jakoś bardzo dziwnie szastasz tymi "piwami". Najpierw jesteś oburzony że policja i straż miejska nie ściga erotycznych poczynań młodzieży, a zaraz potem dajesz piwo za powyższy wpis. Zdecyduj się za czym się opowiadasz :P
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-20, 11:56   

Pat44 napisał/a:
W tym konkretnym temacie, mam coś sensownego do powiedzenia

Miało być coś sensownego a chrzanisz jak potłuczony.
Pat44 napisał/a:
albo strzelać do faceta z puszka piwa na placu zabaw

Place zabaw są dla dzieci a nie dla podpitych chuliganów, przeklinających jak szewce, zostawiających po sobie syf, kiłe i mogiłe.
Pat44 napisał/a:
A gdzie kur... chłopak ma teraz pocałować dziewuchę?

Za pocałowanie dziewuchy nikt nikomu nic nie zrobi ale za bzykanie już tak... i bardzo słusznie. Niech się grzmocą w domu.
Pat44 napisał/a:
Dlaczego mam się nie napić piwa na świeżym powietrzu? Bo jakieś dziecko się zdemoralizuje?
Dokładnie TAK!!! Gdybyś to zrobił z kulturą to założę się że nikt by nie zadzwonił. Niestety jak będziesz przy tym darł mordę i co drugie słowo to "przecinek" to nie zdziw się że będę pierwszym który zadzwoni.
Pat44 napisał/a:
A wiecie, że Komorowski podpisał już ustawę o tym, że będą nas karać, jeśli złapią nas poza terenem zabudowanym bez elementów odblaskowych?
I bardzo dobrze. Masz być widoczny po ciemku tak dla swojego bezpieczeństwa jak i tych którzy jadą samochodem i mogą trafić na takiego nieoświetlonego rowerzystę. Sam jeżdżę na rowerze ale dbam o to żeby być widocznym na drodze. Pięć złotych kosztuje lampka do roweru a na wioskach nadal jeżdżą rowerzyści bez oświetlenia. Jak dostanie taki stówę mandatu to może podrapie się w ten pusty łeb i kupi sobie światełka.
Pat44 napisał/a:
Dobrze chociaż, że wreszcie rowerzystów zaczną traktować trochę lepiej za jazdę "pod wpływem".
Pewnie niech jeżdżą po pijaku całą drogą bo przecież nic im nikt nie zrobi. Gorzej tylko jeżeli omijając takiego pijaka zginie ktoś inny.
Jak masz pisać takie "sensowne" rzeczy to już lepiej nic nie pisz.

Miko mam również ławkę pod blokiem na której notorycznie wieczorami przesiadują znawcy markowego denaturatu i innych wytrawnych win. Zawsze podkreślam ZAWSZE zostaje po nich syf (naplute, tony słonecznika, pety itp.) a że mieszkam na parterze to i nasłucham się (słychać nawet przez zamknięte okno) łaciny, o tym że moje dziecko nie może spać to już nie wspomnę. Wiem co Cię trapi. Trzeba tępić to tałatajstwo wszelkimi możliwymi sposobami.
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 16:07   

Pat44 napisał/a:
Rozgonić te straże miejskie i wiejskie, przejrzeć nieludzkie, restrykcyjne przepisy i złagodzić, nie uchwalać więcej nonsensów. .


Wtrącę się bo nie mogę czytać tych głupot.
Wyobraź sobie ot taką sytuację: idziesz z kumplami napić się do parku piwa, wracasz do domu, nie zastajesz telewizora i pieniędzy. Gdzie dzwonisz?
Do kumpli czy Policję?
Więc nie bredź...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 17:56   

wiesz co Gregg Sparrow ??
najprościej by było napisac żebyś Ty sie grzmotnął i to w swój pusty łeb bo takie durnoty piszesz ze sie w pale nie mieści.

Daruj sobie cytowanie bo chłopak akurat pieknie opisał całą sytuacje.
Odpowiem tylko na ostatni cytat bo na reszte mi szkoda czasu, ale jak będzie potzeba to i do tej reszty Twoich idiotyzmów sie odniose.
Otóż koleżko chodzi tylko o to że jak jedziesz po piwie rowerem to nie tracisz kwitów na samochód i na reszte. Tego sie tyczy ta zmiana. Dla Cie pewnie głupia zmiana. Cóż.


czytając Cie dochodze do jednego wniosku. Ty chyba jestes jak ten pan z krakowa który powiedziął ze jak ciemno to sie w domu siedzi.

do Jack_Black. jak wrócisz wieczorkiem to sobie w rynne możesz popukac a nie do straży miejskie dodzwonić...
Toż temat sie tyczy tej konkretnej placówki. O policji tu nawet słowa nei ma...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW