R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobry Fryzjer i Kosmetyczka w Wieluniu
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-05-08, 20:00   Re: Dobry Fryzjer i Kosmetyczka w Wieluniu

gódka napisał/a:


Chciałabym się dowiedzieć czy znacie może jakiegoś DOBREGO fryzjera i makijażystkę z Wielunia lub bliskich okolic?

a w Wieluniu NIE MA DOBREGO FRYZJERA sama się przekonałam i duzo też można usłyszeć od ludzi m.in. jak leżałam w szpitalu - nikt tu nie chwalił ŻADNEGO!!!
szkoda bo miasteczko SUPER


SERIO dwa razy się tu czesałam i porażka - sztuczna fryzura!
po wyjściu z gabinetu obraz nędzy i rozpaczy!
reakcja bliskich w domu śmiech i gadanie typu "a nie mówiłam"



Sama sobie widzę odpowiedziałaś na zadane pytanie. Byłaś aż 2 razy i już skreśliłaś ponad 100 zakładów fryzjerskich , średnio, pewnie z 300 fryzjerów ;)

Każdy może tutaj napisać ze tam czy tam było fajnie i jest zadowolony, co nie znaczy że zadowolona byłabyś ty.

Ja mam jednego fryzjera, ulubionego, wchodzę i mówię rób tak żebym wyglądała jak człowiek i nigdy nie wyszłam zła, no może poza jedną pomyłką, kiedy udałam się skuszona na Palestrancką a wyszłam z koszmarem na głowie (kolor) i pustym portfelem.

Nie wiem cz istnieje jeszcze ale polecam Zamenhofa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-08, 22:16   

agatob napisał/a:
Szkoda, że forumowi Koledzy i Koleżanki jak zwykle muszą być złośliwi - widać bez tego żyć się nie da na tym forum - dziewczyna ma pytanie i liczy na pomoc a nie na głupie docinki - może trochę przystopujcie bo nie każdy jest wszechwiedzący takj jak większość z Was na tym forum.
To nie było pytanie a stwierdzenie, że po dwóch próbach nikt w Wieluniu nie okazał się na tyle dobry, aby go pochwalić.
Ja tam co do fryzjera nie jestem wybredny, więc moja opinia nie będzie pomocna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-08, 22:37   Re: Dobry Fryzjer i Kosmetyczka w Wieluniu

edzia i odziu napisał/a:



Nie wiem cz istnieje jeszcze ale polecam Zamenhofa


Jest nadal. Byłam tam parę razy i jest w porządku, pełna konsultacja z klientem i też nic złego mi się tam nie stało, a wręcz odwrotnie - byłam zadowolona. :wink: A piszę konkretnie o takiej pani z krótkimi włosami, niestety nie znam z imienia. :razz:

Ale mi również zdarzyła się okropna wpadka z kolorem i okropnie zniszczonymi włosami w efekcie zabiegów wykonanych przez fryzjerkę w innym salonie. To była masakra...ale o tym już pisałam na babskim. :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-05-08, 23:15   

Ja od kilku lat chodzę do jednego fryzjera - Małolepsza na Starych Sadach (w pobliżu kwiaciarni Kamili Świątek i bloku 17). Wbrew pozorom mam niełatwą fryzurę do zrobienia. Kiedyś szefowa powiedziała do praktykantki "Jeżeli jego obetniesz tak jak powinnaś to zdałaś egzamin". Przez te kilka lat tylko raz wyszedłem niezadowolony - obcinała mnie praktykantka.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-17, 19:53   

Również mogę polecić salon na Zamenhofa. :) korzystam z ich usług od dość dawna, zarówno jeśli chodzi o podcięcie, farbowanie, czy fryzurę wieczorową. I jestem bardzo zadowolona.
Po ostatnim remoncie salon wygląda dość efektownie. Poza obsługą i lokalem podoba mi się również zaopatrzenie w sprzęt, profesjonalne produkty fryzjerskie oraz możliwość skorzystania z solarium i usług kosmetyczki. Kiedyś miałam robiony tam makijaż okolicznościowy i nie mogę narzekać.
Poza tym salon w dni robocze jest czynny od 8 do 19, co dla mnie jest bardzo wygodne, ponieważ zwykle pracuję w godzinach 9-17. Polecam. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcia_212 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 15 Wrz 2012
Posty: 20
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-15, 20:36   

A ja polecam salon pani OLi Jakubowskiej na ulicy Mokrej :grin: od trzech lat jestem stałą i zadowoloną klientką:)fryzury zawsze są naturalne i bez afro itp :) również z cięcia jestem zadowolona fryzurka fajnie się układa :D a przy moich włosach nie takie to proste :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jus 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: okolice
Wysłany: 2012-10-20, 11:34   makijażystka z dojazdem do klienta pilnie poszukiwana!

Pilnie poszukuję profesjonalnej makijażystki z Wielunia lub okolic, która oferuje wykonanie makijażu w domu klienta. Będę wdzięczna za wszelkie infomacje / propozycje. :)
_________________
"Love is in the air.. " :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
truskawka84 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lis 2010
Posty: 53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-10-22, 17:06   

http://lodz.gumtree.pl/c-...QAdIdZ318422830
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
onaaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 16
Skąd: okolice Wln
Wysłany: 2013-07-30, 17:59   

A jak ceny u Pani Oli Jakubowskiej ?:) Ile za ścięcie i farbowanie długich włosów? Może ktoś się orientuje?:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-08-07, 18:20   

Odświeżam.

O ile ja sama jestem zadowolona, o tyle mojej córce zrobili koszmar na głowie. 3 fryzjerów nie dało rady, zrobili jej taką masakrę, że już dzieciaki mówią na nią " buszmen"

Ani dla niej, ani dla mnie nie jest to śmieszne, ręce opadają. Ostatnia fryzjerka powiedziała, że nic nie wymyśli, bo poprzedni za bardzo je wydegażował. Ma wielka szopę na głowie, strasznie grube i gęste włosy. Nie potrafią ani obciąć, ani wycieniować. Nigdy nie było wcześniej tych problemów, bo miała długie za tyłek i sobie rosły.

Możecie z czystym sumieniem polecić fryzjera, który obetnie dzieciaka i nie będzie chciał modelować jak starej babie na wesele ?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Grazia 
Dojeżdża PKSem
Grazia



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 04 Cze 2013
Posty: 183
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-07, 20:27   

Z czystym sumieniem mogłabym Ci polecić fryzjerkę, problem jest jednak taki, że mieszka i pracuje na śląsku :/
_________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-08-08, 10:04   

Toś jej poleciła... Odpowiedź typu: "Identyczny, tylko troche inny"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
verlov 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 20 Maj 2013
Posty: 18
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-31, 15:31   

Polecam Panią Olę Jakubowską - właścicielkę salonu Style mieszczącego się niedaleko restauracji Roma. Mam gęste włosy i tylko Pani Ola dała radę ... no i Pana Dawida na Św Barbary, który poprawiał rewolucję włosową powstałą podczas wizyty w pewnym salonie fryzjerskim w Wieluniu - nie będę robiła antyreklamy, bo obcinała mnie nowoprzyjęta osoba do owego salonu - nie właścicielka salonu.

Czy polecacie jeszcze jakiegoś fryzjera w Wieluniu?

"Swojego" fryzjera szukałam prawie dwa lata, bo od mniej więcej takiego czasu mieszkam na stałe w Wieluniu. Miałam swojego fryzjera w rodzinnym mieście i co jakiś czas Pani fryzjer musiała poprawiać po poprzednikach w Wieluniu :) No ale wszystko ma swój radosny finał - znalazłam odpowiedniego dla siebie fryzjera w Wieluniu :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-20, 14:39   

Studio "Trendy" Wieluń.

Cena ustalona przed "zabiegiem" - 130zł natomiast kwota do zapłaty 250zł.

Dziękuję.
M.
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-21, 10:59   

Ja kupiłem sobie maszynkę za 70 zł Philipsa i sam sobie chodzę "do siebie".
5-7 mm i jest ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW