R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Laryngolog
Autor Wiadomość
bulwaa7 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 9
Skąd: Prawie wieluń
  Wysłany: 2012-11-27, 10:51   

Też przyłączam się do pytania, w poszukiwaniu dobrego laryngologa dla dorosłych

Marta napisał/a:
Niestety dr Czyż nic nie pomógł, jakieś inne propozycje? Dodam że szukam laryngologa który ma więcej styczności z osobami starszymi, niż z dziećmi.


Też byłem u dr Czyża...

Kilka wizyt prywatnie (chyba ze 4 lub 5), mnóstwo lekarstw i dalej mam problemy z gardłem, praktycznie żadnej poprawy. Rano wstaję to słowa nie umiem powiedzieć, do tego uczucie duszenia od środka w gardle. Otrzymywałem diagnozy "lekkie zapalenie krtani". Tylko że gdyby to lekkie zapalenie krtani było to nie brałbym ponad 8 tyg. lekarstw bez większego efektu...

Bez orofaru max nie mogę normalnie funkcjonować... A na noc jak nie wygrzeję szyi AMOLem to już wogóle rano tragedia... Do tego problem z uszami:( I tak już grubo ponad 8 tyg.

Niech ktoś poradzi fachowego laryngologa dla dorosłych
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-27, 11:01   

bulwaa7 napisał/a:
Niech ktoś poradzi fachowego laryngologa dla dorosłych


Kolejny raz w tym temacie polecam dr Krupe, przyjmuje w Zdrowiu.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-27, 14:30   

bulwaa7 napisał/a:
Też przyłączam się do pytania, w poszukiwaniu dobrego laryngologa dla dorosłych

Marta napisał/a:
Niestety dr Czyż nic nie pomógł, jakieś inne propozycje? Dodam że szukam laryngologa który ma więcej styczności z osobami starszymi, niż z dziećmi.


Też byłem u dr Czyża...

Kilka wizyt prywatnie (chyba ze 4 lub 5), mnóstwo lekarstw i dalej mam problemy z gardłem, praktycznie żadnej poprawy. Rano wstaję to słowa nie umiem powiedzieć, do tego uczucie duszenia od środka w gardle. Otrzymywałem diagnozy "lekkie zapalenie krtani". Tylko że gdyby to lekkie zapalenie krtani było to nie brałbym ponad 8 tyg. lekarstw bez większego efektu...

Bez orofaru max nie mogę normalnie funkcjonować... A na noc jak nie wygrzeję szyi AMOLem to już wogóle rano tragedia... Do tego problem z uszami:( I tak już grubo ponad 8 tyg.

Niech ktoś poradzi fachowego laryngologa dla dorosłych


Hmm czyżby te same bakterie co u mnie? Mam dokładnie to samo, brałam już różne antybiotyki i jest lepiej, ale gardło jest "zajechane" krótko mówiąc. Byłam u dr Czyża, ale też myślę o wizycie u dr Krupy. Chyba ostatnia nadzieja jeśli chodzi o Wieluń...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bulwaa7 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 9
Skąd: Prawie wieluń
Wysłany: 2012-11-28, 09:13   

Cytat:
Hmm czyżby te same bakterie co u mnie? Mam dokładnie to samo, brałam już różne antybiotyki i jest lepiej, ale gardło jest "zajechane" krótko mówiąc. Byłam u dr Czyża, ale też myślę o wizycie u dr Krupy. Chyba ostatnia nadzieja jeśli chodzi o Wieluń...


Jakie koleżanka ma na myśli bakterie. Ja zacząłem się zastanawiać, skąd u mnie takie problemy ze sprawami laryngologicznymi. Nigdy nie było tak źle jak w tym roku...
Może to od zapachów. Pracuję w firmie produkującej świece, każdy wie o jaką firmę chodzi...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-28, 10:55   

bulwaa7 napisał/a:


Jakie koleżanka ma na myśli bakterie. Ja zacząłem się zastanawiać, skąd u mnie takie problemy ze sprawami laryngologicznymi. Nigdy nie było tak źle jak w tym roku...
Może to od zapachów. Pracuję w firmie produkującej świece, każdy wie o jaką firmę chodzi...


Nie wiem niestety jakie, ale chyba te same, bo objawy te same dokładnie i długi czas choroby. Niestety wymazu jeszcze nie miałam, ale warto w końcu zrobić, wtedy przynajmniej wiadomo na co się leczyć - smutne, że lekarze tak niechętnie zlecają wymaz z gardła. Pijesz len?Pij len, łagodzi stany zapalne i jest zdrowy. Nie wiem czy to od zapachów, ale od tego faktycznie można się nabawić różnych chorób. P.S. lepiej nie róbmy off topu w tym temacie. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
CiekawaŚwiata 
Słyszał o Wieluniu
CiekawaŚwiata


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 23
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-28, 13:43   

Pilnie potrzebuję kontaktu do naprawdę dobrego laryngologa w Wieluniu. Mój brat ma krwotok z nosa, nie ustępuje od kilku godzin, pogotowie odpada, miał miejsce już taki przypadek i zostaliśmy tam potraktowani bardzo nieprofesjonalnie, odesłani na oddział laryngologiczny do Sieradza i dalej szkoda gadać. Możecie kogoś polecić?
_________________
Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-28, 14:29   

Jeśli krwotok nie ustępuje wzywaj pogotowie!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-12-28, 19:01   

CiekawaŚwiata napisał/a:
Pilnie potrzebuję kontaktu do naprawdę dobrego laryngologa w Wieluniu. Mój brat ma krwotok z nosa, nie ustępuje od kilku godzin, pogotowie odpada, miał miejsce już taki przypadek i zostaliśmy tam potraktowani bardzo nieprofesjonalnie, odesłani na oddział laryngologiczny do Sieradza i dalej szkoda gadać. Możecie kogoś polecić?


Nie znam w Wieluniu kogoś, kto mógłby w razie W wykonać zabieg w znieczuleniu ogólnym (a takie może być konieczne - wypalanie). Radzę poszukać specjalistycznych dużych przychodni w Łodzi lub we Wrocławiu i niestety zapłacić za wizytę... - będzie szybciej. We Wrocławiu mogę polecić Medicusa - http://www.medicusdcl.pl/contact
Albo zrobić karczemną awanturę w szpitalu w Wieluniu - ale to na własne ryzyko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
CiekawaŚwiata 
Słyszał o Wieluniu
CiekawaŚwiata


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 23
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-29, 09:02   

Jaro napisał/a:
Jeśli krwotok nie ustępuje wzywaj pogotowie!

Naprawdę uważasz, że krwotok z nosa to dobry powód, żeby personel wieluńskiego SOR-u ruszył swoje zacne tyłki? Nie sądzę...
Ale dzięki za pomoc.
_________________
Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-29, 13:54   

Jeśli jest krwotok z nosa to mogą być różne przyczyny (np. bardzo wysokie ciśnienie krwi, które dzięki temu że znalazło ujście nosem nie doprowadziło do wylewu krwi do mózgu) Jak najbardziej wskazane wezwanie pogotowia. Ja bym się nie certolił.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-12-29, 14:00   

Pogotowie by nie przyjechało, kazaliby samemu się pofatygować. I w ich interesie byłoby wezwanie lekarza odpowiedniej kwalifikacji.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-29, 15:12   

edzia i odziu napisał/a:
Pogotowie by nie przyjechało, kazaliby samemu się pofatygować.

Głupoty piszesz. Pogotowie MUSI przyjechać, nie ma takiego prawa które nakazywałoby ci w takim przypadku "samemu się pofatygować". Co najwyżej będziesz się tłumaczyć z nieuzasadnionego wezwania pogotowia (chociaż o ukaraniu w takim przypadku jeszcze nie słyszałem)
Krwotok jest bezpośrednim zagrożeniem życia, nigdy nie wiesz jak bardzo jest obfity i ile pacjent stracił krwi, nigdy nie wiesz czy w trakcie transportu jego stan nie ulegnie gwałtownemu pogorszeniu. Wystarczy że będzie zmniejszona krzepliwość krwi i nie poradzisz sobie z takim krwotokiem. Krwawienie z nosa może być również symptomem udaru mózgu.
Jeszcze raz powtórzę... ja bym się nie certolił i wezwał pogotowie.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-12-30, 18:40   

FYC napisał/a:
Krwawienie z nosa może być również symptomem udaru mózgu.
Jeszcze raz powtórzę... ja bym się nie certolił i wezwał pogotowie.

Bądź łaskaw nie pisać dyrdymałów i nie siać paniki.
Co do reszty, jak jest silne krwawienie z nosa nie ustające po "domowych" sposobach, ( a wiesz jakie to ? ) to jedź na SOR i tam ci pomogą. Jak krwawienie nie ustanie, mogą przesłać na oddział laryngologii, ponieważ w Wieluniu od lat już takiego oddziału nie ma i na dyżurze nie ma dostępnego lekarza tej specjalizacji. Inną opcją jest udanie się do prywatnie przyjmujących w okolicy laryngologów. Zatrzymanie krwawienia z nosa to nie operacja na otwartym sercu, więc jest czas i możliwości, by sobie z nią w Wieluniu poradzić. Chyba, że trafisz na jakiegoś "wybitnego" speca na dyżurze, co ma dwie lewe ręce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW