R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumowy Rajd Szlakiem Orlich Gniazd
Autor Wiadomość
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2012-06-13, 23:02   

Ja mam cały czas nadzieję, że Ferbik weźmie ze sobą swoją przyczepkę i zabierze nasze wszystkie graty :-)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-13, 23:15   

Noclegi - jesteśmy w trakcie uzgadniania kwater. Namioty niestety mocno by ciążyły.
Trasa będzie krajoznawcza - a więc raczej szlak czerwony nadaje nam tylko "ogólny kierunek" w którym się poruszamy. Hardcorowych terenów raczej nie będzie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 08:20   

Łukasz'79, witaj. Trasa generalnie w ogromnej większości będzie przebiegać właśnie czerwonym szlakiem, na crossie może być ciężko, aczkolwiek będzie kilku z nas jechało na tego typu sprzęcie. Bardziej obawiałbym się o kondycję, jeśli nie jeździsz - tak jak wcześniej pisałem - przynajmniej 50km w tygodniu. Teraz tak naprawdę musielibyście przysiąść i podeptać sobie trochę mocniej, no chyba, że macie wyjeżdżone już kilometry w tym sezonie. W każdym razie zapraszam na sobotę lub/i niedzielę na rajd forumowy z nami tu po naszych terenach. Śledź ten temat: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=15720
Co do noclegów - gospodarstwa agroturystyczne, będę załatwiał po weekendzie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Saxon 
Przejeżdżał przez Wieluń
Łukasz'79



Wiek: 44
Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 55
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 09:27   

Ferbik, w każdy weekendzik a raczej bardziej w niedzielę jesli jest pogoda śmigamy spokojnie po 50/60 km, startujemy zazwyczaj z Przywoza bo tam jedziemy na weekend, ostatnio śmignęliśmy sobie EPJ 2 wraz z EPJ3 Działoszyńskim przełomem Warty trochę piachu było ale jakoś szło:-). Dodatkowo w tygodniu wieczorkiem zawsze około 19-ej jeździmy ok 20/25, także myślę, że nie powinno być źle. Teraz w weekendy troszkę stonujemy bo wesela lub imprezy rodzinne się szykują, ale od lipca znowu popedałujemy. Wiadomo na SOG jest dużo podjazdów i to jest najbardziej męczące, dodatkowo jeszcze bagaż, dlatego kondycje trzeba mieć. Jeżeli nie macie nic przeciwko to możesz nas Ferbik dopisać do rajdu.
W któryś weekend dołączymy do waszej grupy na przejażdżkę, ale raczej dopiero w lipcu.
Pozdrawiam cyklistów :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 10:04   

Łukasz'79, no to widzę, że z kondycją u Was w porządku :D
Zapraszamy zatem :) Jednak wcześniej trzeba się spotkać i ustalić już co i jak, myślę, że spotkanie będzie na przełomie czerwca/lipca. Dam jeszcze znać oczywiście.

Jak w tygodniu Wam pasuje, to również możemy się umówić na tych paredzieścia kilometrów :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-14, 10:16   

Wychodzi na to, że jednak nie będę mógł się wybrać na ten Rajd. Pokrywają mi się terminy i nie dam rady się przeteleportować :)
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Saxon 
Przejeżdżał przez Wieluń
Łukasz'79



Wiek: 44
Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 55
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 11:26   

Ferbik napisał/a:
Łukasz'79, no to widzę, że z kondycją u Was w porządku :D
Zapraszamy zatem :) Jednak wcześniej trzeba się spotkać i ustalić już co i jak, myślę, że spotkanie będzie na przełomie czerwca/lipca. Dam jeszcze znać oczywiście.

Jak w tygodniu Wam pasuje, to również możemy się umówić na tych paredzieścia kilometrów :)


Zazwyczaj jeździmy od pon-czwartku, oczywiście jak nie pada i jak nie ma ciekawego meczu :D , możemy nawet dzisiaj się umówić tak po 19-ej parę minut. Ja po 18-ej jestem w Wieluniu to sprawdzę na forum czy ktoś nie ma ochoty na przejażdżkę ok 20/25.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-14, 12:46   

Podajcie jakie przysługują Wam ulgi na pociąg i inne. Potrzebne do szacowania kosztów. Można na PW
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 13:46   

Czy ktoś z Was byłby chętny na zakup tych map:
http://compass.krakow.pl/...zyna-Wielunska/
http://compass.krakow.pl/...-Czestochowska/ ?
Ja sobie będę zamawiał, ale można wziąć więcej i będzie mniejszy koszt wysyłki. Do końca tygodnia czekam na deklarację :)



Dodano:
O dziwo mapę Jury Krakowsko-Częstochowskiej kupiłem w naszym Neptunie za (sic!) 10zł, gdzie w internetowym sklepie u producenta kosztuje 20,90zł + przesyłka. Czegoś tu nie rozumiem... w każdym razie zamówiłem jeszcze parę sztuk map Wyżyny Wieluńskiej, mają być na przyszły tydzień.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 20:06   

Ferbik napisał/a:
Jak w tygodniu Wam pasuje, to również możemy się umówić na tych paredzieścia kilometrów


deklaracje swoją do tygodniowych wypadów podtrzymuję - dziś co prawda już nie, ale od poniedziałku chętnie 8)

Mrówek napisał/a:
Podajcie jakie przysługują Wam ulgi na pociąg i inne. Potrzebne do szacowania kosztów. Można na PW


niestety żadne ...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fotoaparatka 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 146
Postawił 9 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 20:29   

Mrówek napisał/a:
Podajcie jakie przysługują Wam ulgi na pociąg i inne. Potrzebne do szacowania kosztów. Można na PW


Ja oczywiście na rajd się piszę , razem ze mną będzie jeszcze jedna osoba ..... Co do ulg ja jestem już za stara ;) Natomiast mój towarzysz to jeszcze student więc ulgi mu przysługują :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2012-06-14, 21:16   

A ja znam Krzyska Ibisza, więc jadę za darmo :D
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 21:27   

A ja mam paszport Polsatu;) 100% zniżek;)
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-06-14, 21:33   

Zgodnie z regulaminem paszporty Polsatu należy oddać dla administracji forum w ciągu roku od rejestracji!!
(moderatorzy też muszą mieć jakieś profity)

Mam rozumieć, że Dawid i Dusiu po pierwsze jedziecie a po drugie, że nie macie ulg ustawowych?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tranza 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 118
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Krzyworzeka, Oslo
Wysłany: 2012-06-14, 22:00   

mi niestety zadna ulga nie przysluguje :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW