R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumowe Rajdy Rowerowe 2007
Autor Wiadomość
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-27, 13:31   

Marek92 napisał/a:
" Nam pogoda nie straszna" A w niedziele jakiś wypadzik planujecie ? Ja niestety niepojade:(


Dobrze Wam. Tak się kończą rajdy jak się nie słucha starszych kolegów. Ten rajd należało przynajmniej skonsultować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-27, 22:21   

alef napisał/a:
Dobrze Wam. Tak się kończą rajdy jak się nie słucha starszych kolegów. Ten rajd należało przynajmniej skonsultować.

Pewnie że dobrze ;) Po co konsultować coś i mieć wszystko zaplanowane? Nienawidzę planować :) Chociaż we dwójkę to było super :)

A dziś ze względu na ogromną frekwencję pojechałem sam - samotny jeździec. Przejechałem równe 50 km, ze średnią 21km/h.
A więc: najpierw była myjnia w czterech kołach po wczorajszym chlapaniu, potem parę km po mieście, następnie stwierdziłem, że nie będę się dusił w wielkomiejskim smogu i trzeba się gdzieś przejechać. Padło na Kamion. Po drodze minąłem paru rowerzystów (to miłe :) ), minąłem Mierzyce i się zaczęło. Burza na całego szalała nad Kamionem. Twardy jestem więc pomknąłem w epicentrum :) Dojechałem już lekko schlapany ciepłym i intensywnym deszczem do Toporowa, minąłem kościół i bar, wjechałem na most i rozśmieszyła mnie troszkę panika ludzi uciekających przed deszczem (woda Twój wróg?) dodam, że deszcz był naprawdę relaksujący. Zatrzymałem się w barze w Toporowie (jakaś komunia na 12,5 osoby czy cóś :P ). Spijając piwko patrzyłem jak pioruny kończą swój żywot w rzece (piękny widok). Za chwilę się przejaśniło i ruszyłem dalej. Dojechałem do Kamionu i stwierdziłem, że udam się na Niżankowice (dawne Dziadaki - ciekawostka historyczna). Wczołgałem się na górę Cubatkę i dojechałem do Niżankowic goniąc kolejną burzę. Od strony Kamionu cały czas pod górkę, ledwo przestało padać, więc jechałem pod prąd strumyka, który to spływał asfaltem od samego początku wsi raz lewą raz prawą stroną. Urzekł mnie rezerwat "Dąbrowa w Niżankowicach". Zabiorę Was tam w najbliższym czasie. Z Niżankowic ruszyłem na Krzeczów goniąc burzę, przy wjeździe do Krzeczowa jadąc z górki ledwo trzymałem kierownicę. Mogliby w końcu coś zrobić z tym odcinkiem drogi od stacji benzynowej do działa, bo odkąd pamiętam to zawsze jadąc tamdędy czułem się jak marchewka na tarce do warzyw. Za mostem przykleił się do mnie jakiś inny amator pedałów :) I tak jechał za mną (non stop ponad 30km/h) aż do górki pod Kraszkowice. Tam mi trochę prędkość spadła (do 28km/h), ale został daleko w tyle. W Kraszkowicach spotkałem się z Ewką (z forum), pogadaliśmy chwilę i pojechałem na Wieluń uciekając z kolei przed burzą ;)
W sumie jeśli chodzi o burze, to jedna mnie dziś prawie dopadła, dwie goniłem, przed jedną uciekałem. Zdjęć nie ma, bo niefotogeniczny jestem :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tranza 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 118
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Krzyworzeka, Oslo
Wysłany: 2007-05-27, 22:30   

A ja mialem dzis grilka pozegnalnego :D zobaczymy sie i uslyszymy dokladnie niewiemkiedy :shock: bede tesknil narka wszystkim rowerzystom :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-28, 23:49   

W najbliższą niedzielę (3 czerwca) chciałbym zorganizować rajdzik trochę dłuższy niż zwykle.
Trasa: Wieluń - Ruda - Wierzchlas - Jodłowiec - Raducki Folwark - Józefina - Nowa Wieś - Osjaków - Dębina - Walków - Bębnów - Dymek - Szynkielów - Sobkowizna - Rychłocice - Piaski - Kolonia Kamyk - Konopnica - Kolonia Strobin - Lesisko Kurchany - Osjaków - Raduczyce - Drobnice - Kraszkowice - Wierzchlas - Ruda - Wieluń.
Łączna długość to około 70 km.

Czekam na poważne oferty.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-29, 06:49   

Ja składam poważną ofertę :D
Ale wolałabym niedzielę, w sobotę rano jadę do Częstochowy i nie wiem czy dam rade wrócić.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-29, 09:12   

Ferbik, zmieńmy trasę, pojedźmy na Kuźnicę Ostrowską, (do młyna na Pysznej) dalej to już przebieg rajdu ustalimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-29, 09:30   

alef napisał/a:
Ferbik, zmieńmy trasę, pojedźmy na Kuźnicę Ostrowską, (do młyna na Pysznej) dalej to już przebieg rajdu ustalimy.

To możemy zrobić w sobotę po godz. 14. Tamta wycieczka jest planowana na niedzielę :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mariusz_26 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-30, 10:35   

ja znów nie pojadę, niestety moja firma wymyśliła sobie szkolenie bhp w niedzielę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-06-02, 18:35   

Cytat:
W najbliższą niedzielę (3 czerwca) chciałbym zorganizować rajdzik trochę dłuższy niż zwykle.
Trasa: Wieluń - Ruda - Wierzchlas - Jodłowiec - Raducki Folwark - Józefina - Nowa Wieś - Osjaków - Dębina - Walków - Bębnów - Dymek - Szynkielów - Sobkowizna - Rychłocice - Piaski - Kolonia Kamyk - Konopnica - Kolonia Strobin - Lesisko Kurchany - Osjaków - Raduczyce - Drobnice - Kraszkowice - Wierzchlas - Ruda - Wieluń.
Łączna długość to około 70 km.

Czekam na poważne oferty.


Jest jutro rajd?? O ktorej wyjazd ? Mozliwe, ze pojade.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-03, 11:52   

Ok więc tak: od dziś zawieszam organizację rajdów, skoro takie zainteresowanie. Będziecie chcieli jechać - dajcie znać. :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-03, 11:55   

Ja chce! Ale musze rower kupic :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-03, 12:06   

Ferbik napisał/a:
Ok więc tak: od dziś zawieszam organizację rajdów, skoro takie zainteresowanie. Będziecie chcieli jechać - dajcie znać.


Ferbik dobrze wiesz ze jeśli o mnie chodzi to aj jestem chętna na rajdziki. A dziś miałeś dać znać czy jedziemy i nie tylko ja ale także Marek92 czekał na wiadomość
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anka pe 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-06-03, 23:45   

Ja bym pojechała. Kupie rower i odpocznę od samochodu, tylko na ile ja sie nadaje, na 10 km i to nawet w to wątpię.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-06-04, 13:30   

anka pe napisał/a:
tylko na ile ja sie nadaje, na 10 km


dasz rade i więcej :)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-06-04, 14:24   

Dobrze w sumie, że wczoraj nie jechaliśmy, bo pogoda w kratkę - co chwila kropiło i lało.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW