R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kibice na EURO 2012
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-17, 21:39   

komornik napisał/a:
Wystrzelać ich tam wszystkich najlepiej.
Ale żeś błysnął intelektem... Nie chcę usuwać wpisu ale chyba nie jest zgodny z regulaminem.
A może ciebie powinno się wystrzelać?
yampress, a co ci przeszkadza prezes PZPN, prezydent, premier czy minister sportu na meczach Euro? Szkoda że nie pokazałeś polityków PiSu, którzy też byli na trybunach.
narodowiec napisał/a:
Ale nie płacz!
I vice versa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
WIDZEWSKI W(7)N 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 65
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: WIDZEWSKI WIELUŃ
Wysłany: 2012-06-17, 22:10   

red napisał/a:
komornik napisał/a:
Wystrzelać ich tam wszystkich najlepiej.
Ale żeś błysnął intelektem... Nie chcę usuwać wpisu ale chyba nie jest zgodny z regulaminem.
A może ciebie powinno się wystrzelać?
yampress, a co ci przeszkadza prezes PZPN, prezydent, premier czy minister sportu na meczach Euro? Szkoda że nie pokazałeś polityków PiSu, którzy też byli na trybunach.
narodowiec napisał/a:
Ale nie płacz!
I vice versa.


Red, czytam już któryś Twój post i wszędzie widzisz PiS lub jeżeli ludzie mają odmienny punkt widzenia lub światopogląd od Ciebie utożsamiasz ich z tą partią. Człowieku ochłoń trochę ... Wyjdź na spacer rozerwij się trochę itp.
Ps.Nie głosowałem na PiS i nie mam zamiaru na nich głosować (info dla Reda)
_________________
https://www.facebook.com/...8607&fref=photo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-17, 22:36   

PiS robi oprawę na meczu w Kielcach :D http://www.youtube.com/wa...player_embedded :D :D

ze strony PiSu:

Cytat:
Trochę nam głupio w takim momencie, no ale kto jeśli nie my. W mediach trwa bowiem zbiorowy orgazm – mamy sektorówkę, a specjalnie wynajęci koordynatorzy dopingu zapewnią nam nieziemską atmosferę na meczu z Czechami. Kolejne autorytety wypowiadają się przy tym, że polscy kibice klubowi, którzy słyną z przepięknych opraw winni się wstydzić – pracę wykonuje za nich Zimoch.

Tyle, że to nie do końca tak drodzy koledzy dziennikarze, kochane autorytety. Zacznijmy od sprawy najbardziej prozaicznej. Sektorówki. Na Euro okazało się, że Chorwaci, Grecy, a przede wszystkim Rosjanie mają w zwyczaju rozwijać bardzo duże płótna, na których wymalowane są różne ciekawe obrazki – Chorwacja miała własną flagę państwową i replikę koszulki, Rosja wojownika z napisem „This is Russia”. Celebryci (także część dziennikarzy) obejrzała i wpadła w entuzjazm. „Zróbmy sobie taką!” – zakrzyknęli radośnie.A to? Więc czemu najpierw nie zapytać – jak to się stało, że te flagi były, a teraz ich nie ma? Jak to się stało, że oprawy tworzyli sami kibice, a teraz mają to robić dziennikarze? Jak do tego doszło, że sektorówkę (przepłaconą i nieszczególnie imponującą kreatywnością) szyje… Tomasz Zimoch? Postanowiliśmy zapytać o zdanie Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibicowskich, który dziś rano wydał oświadczenie ujawniające parę ciekawych faktów z historii współpracy kibiców i PZPN-u (oraz kadry PZPN-u).

- Już dwa lata temu proponowaliśmy PZPN-owi, że wyślemy na mecze trochę osób i zrobimy normalny, prawdziwy doping i oprawy. No, ale nie byli zainteresowani – przyznaje szef Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibicowskich, Mariusz Jędrzejewski. - Oceniałem to na około osiemdziesiąt osób, które rozmieścilibyśmy na stadionie i to wystarczyłoby, żeby zrobić to jak należy. Nie chciałbym się wymądrzać, ale zrobić sektorówkę można sobie samemu. To znaczy, można zamówić tak jak teraz to zrobili. I dobrze, ale umieć ją odpowiednio wciągnąć, wiedzieć w którym momencie to trzeba zrobić, to już jest inna sprawa – komentuje w rozmowie z nami. - Poza tym, teraz jest pięknie komercyjnie to nakręcone, że Zimoch robi sektorówkę. A nie wszyscy mają świadomość, że jej użycie jest w Polsce niezgodne z prawem! – przekonuje, a na dowód przesyła nam skan. TUTAJ znajdziecie opinię policji w sprawie tych sektorówek, których brak bolał Zimocha i resztę autorytetów.

Swoją drogą, flaga kupiona przez Zimocha za 45 tysięcy złotych to chyba najbardziej przepłacona oprawa w historii polskiego ruchu ultras (i „ultra-journalists”). Ultrasi twierdzą, że dałoby się to zrobić taniej, jednocześnie zwiększając rozmiary i jakość, ale… najpierw trzeba było tych ultrasów mieć. Jak się domyślacie, Klub Kibica Reprezentacji Polski nieszczególnie odrobił lekcje przed mistrzostwami i nie przygotował żadnych opraw.

- Trzeba też wiedzieć, kiedy krzyknąć, bo np. w meczu z Grecją aż się prosiło, żeby w chwili gdy Tytoń obronił karnego, cały stadion wstał i zaśpiewał hymn. Może by ich to poniosło i jeszcze by wygrali – dodaje Mariusz Jędrzejewski z OZSK. Trudno nie przyznać mu racji w kwestii dopingu, co zresztą zauważa sam PZPN. Rano Internet obiegła informacja, że PZPN dzwoni do poszczególnych stowarzyszeń kibicowskich z prośbą o… wypożyczenie „gniazdowego”. Przypomnijmy, że do niedawna „koordynator dopingu” – jak nazwali to ludzie z PZPN-u – był pogardliwie określany „kibolskim zapiewajłą”, a Staruch, czy K. z Lecha stawali się „hersztami kibolskich watah”. Ponadto zwrócono się z prośbą do ultrasów ze Śląska Wrocław, by pomogli w rozwijaniu tej ufundowanej sektorówki. Tutaj również, świeżo upieczeni fani dopingu ze struktur związkowych, spotkali się z odmową. Doping na mistrzostwach i tak jest na dość wysokim poziomie, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecność bojkotujących kadrę kibiców wystarczyłaby nawet do przebicia genialnych Irlandczyków.

Pozostaje pytanie – kiedy PZPN zda sobie sprawę, że to nie kwestia pieniędzy, czy jednorazowego zaproszenia, zrywu w krytycznym momencie, ale ciężka praca na każdym jednym meczu towarzyskim zapewnia kadrze oddanych kibiców? Kiedy policja zakazująca sektorówek, ostra Komisja Ligi i reszta wiecznych krytyków „kibolstwa” zda sobie sprawę, że to oni są solą futbolu?

Jakże prorocze okazały się słowa z – co za ironia – oprawy Widzewa. „Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask, nadejdzie czas, gdy docenicie nas”. Czyżby to był właśnie ten moment?

TOMASZ KWAŚNIAK
JAKUB OLKIEWICZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-17, 22:54   

WIDZEWSKI W(7)N, na spacerze już dziś byłem.
Tylko czekałem aż ktoś napisze o polityce.
Ale czy to ja zacząłem gorzkie żale na temat Euro dla wybranych? Czy ja to pisałem:
WIDZEWSKI W(7)N napisał/a:
Bywalcy polskich stadionów ligowych nie tańczą tak, jak zagra im "władzuchna". Nie ugną się pod ciężarem kar i zakazów, nie pozwolą sobie zakneblować ust rządową cenzurą. Im nikt nie wmówi, że białe jest czarne i na odwrót. Nie wmówią im, że samolot może się robić o brzozę, że pensje rosną, a ceny maleją. Nie "ściemnią" im, że mamy dobrobyt, kiedy PB 95 dochodzi do 6zł za litr, a Pan Premier lata do domu rządowym samolotem za 5mln PLN za kurs.
Taka stadionowa społeczność, złożona z buntowników i ludzi trzeźwo myślących jest dla władzy bardzo niewygodna. Nie można jej kupić, zniszczyć, ogłupić i założyć jej kagańca. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że "głupim społeczeństwem łatwiej manipulować" i jest to prawda. Na stadionie głupich nie ma. Nie chodzą pod dyktando "Władcy marionetek", ujawnią każdy PR-owy kit, wcisną szpilę antypolskim dziennikarzom. Są bardzo groźni. Są - i trzeba to zmienić.

Czy to ja chciałem rozstrzelać polityków PO na stadionach?
Najpierw poczytajcie swoje wpisy a potem oceniajcie innych. Moje posty sa tylko reakcją na wasze bzdury.

narodowiec, czego mają dowieść te zdjęcia? Myślisz, że jak ktoś zrobi dużą flagę i da żołnierzyka na tle barw narodowych, to już jest wielkim patriotą? To tak jakby oceniać katolików wg tego jak głośno w kościele śpiewają...
A takie akcje to pewnie nie mają nic wspólnego ze środowiskiem kiboli?
Cytat:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/357897,krakow-maczetami-i-nozami-zabili-waznego-kibica-cracovii,id,t.html?cookie=1
Kibicowskiej wojny ciąg dalszy. W poniedziałek w Kurdwanowie maczetami i nożami został zabity 30-letni mężczyzna. Jak twierdzą jedni, szef szalikowców Cracovii. Inni mówią, że był ważny w kibicowskiej hierarchii "pasów", ale parę lat temu. Teraz miał być spokojnym, w miarę statecznym człowiekiem.
Jak podało radio RMF w nocy zatrzymano pierwszych pięciu podejrzanych o współudział w krwawej jatce na krakowskim osiedlu. Przyznają też, że zabójstwo Tomasza C. zostało zaplanowane i zrealizowane z chirurgiczną precyzją. Obecnie są oni przesłuchiwani przez krakowską policję. Z przesłuchań wyłoniła się jednak nowa wersja. Jak dowiedziała się PAP z wiarygodnego źródła zbliżonego do sprawy, nie jest wykluczone, że atak nie miał charakteru walki pseudokibiców, ale porachunków między grupami przestępczymi handlującymi narkotykami.
To tylko przykład jeden z wielu jak prawdziwi patrioci zabawiają sie na stadionach i poza nimi...

Zresztą proponują zakończyć bezsensowną dyskusję. Ja wiem swoje i nikt mnie nie przekona, że ta bandyterka na stadionach ma cokolwiek wspólnego za patriotyzmem. Jak dla mnie to możecie się nawet pozabijać w imię swoich klubików - byleby nie cierpieli na tym postronni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 11:28   

Cytat:
narodowiec, czego mają dowieść te zdjęcia? Myślisz, że jak ktoś zrobi dużą flagę i da żołnierzyka na tle barw narodowych, to już jest wielkim patriotą? To tak jakby oceniać katolików wg tego jak głośno w kościele śpiewają...

Tutaj nic nie trzeba udowadniać, bo każdy wie, że stadiony to ostatnio bastion Polskości....
"To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć" Ty niestety nie wiesz co to jest fanatyzm. Nie rozumiesz tego, jak przez 90 minut można drzeć ryja za swoją drużyna, przy stanie 0:3 w plecy.... Nie rozumiesz tego, jak można przelewać krew w imię swojej ukochanej drużyny...
Twoja opinia na temat kibiców opiera się na tym, czym nakarmią cię w telewizji... :granat: Ale wyjdź może poza ten wąski obręb, poczytaj też co piszą na innych portalach, na innych kanałach telewizyjnych i co na swój temat mówią sami kibice.


A takie akcje to pewnie nie mają nic wspólnego ze środowiskiem kiboli?
Cytat:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/357897,krakow-maczetami-i-nozami-zabili-waznego-kibica-cracovii,id,t.html?cookie=1
Kibicowskiej wojny ciąg dalszy. W poniedziałek w Kurdwanowie maczetami i nożami został zabity 30-letni mężczyzna. Jak twierdzą jedni, szef szalikowców Cracovii. Inni mówią, że był ważny w kibicowskiej hierarchii "pasów", ale parę lat temu. Teraz miał być spokojnym, w miarę statecznym człowiekiem.
Jak podało radio RMF w nocy zatrzymano pierwszych pięciu podejrzanych o współudział w krwawej jatce na krakowskim osiedlu. Przyznają też, że zabójstwo Tomasza C. zostało zaplanowane i zrealizowane z chirurgiczną precyzją. Obecnie są oni przesłuchiwani przez krakowską policję. Z przesłuchań wyłoniła się jednak nowa wersja. Jak dowiedziała się PAP z wiarygodnego źródła zbliżonego do sprawy, nie jest wykluczone, że atak nie miał charakteru walki pseudokibiców, ale porachunków między grupami przestępczymi handlującymi narkotykami.


Tu już chodziło o coś więcej niż tylko klub, ale wód Szechter tak napisał, więc MUSI to być prawda! MUSI!

Cytat:
Zresztą proponują zakończyć bezsensowną dyskusję. Ja wiem swoje i nikt mnie nie przekona, że ta bandyterka na stadionach ma cokolwiek wspólnego za patriotyzmem. Jak dla mnie to możecie się nawet pozabijać w imię swoich klubików - byleby nie cierpieli na tym postronni.

[*] http://www.youtube.com/watch?v=mL9R8HwTROY
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 12:15   

komornik napisał/a:
A co ci, mój drogi, falanga przeszkadza?

http://pl.wikipedia.org/w...dykalny_Falanga
Serio trzeba tłumaczyć?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 12:28   

yabos napisał/a:
komornik napisał/a:
A co ci, mój drogi, falanga przeszkadza?

http://pl.wikipedia.org/w...dykalny_Falanga
Serio trzeba tłumaczyć?


hehe jak nie wiesz, to ci powiem, że falanga jako SYMBOL jest używany przez wiele środowisk narodowych...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Falanga_%28symbol%29
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 12:36   

Wiem i też dlatego mi się nie podoba. ONR czy inny NOP to coś czego nie lubię, delikatnie mówiąc. Noście sobie te mieczyki i celtyki, ale nie na fladze Polski bo jak dla mnie to jej bezczeszczenie. Z mojej strony koniec tematu.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Morgoth 
Przyjeżdża na zakupy
Nadworny Hejter



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 483
Piwa: 3/1
Skąd: Parcice / Wrocław
Wysłany: 2012-06-18, 16:18   

[ot]
yabos, odczep się. Przecież to symbol mniejszości seksualnej: http://img259.imageshack....p1130391iw2.gif
[/ot]
_________________
Bij czerwonych, aż zbieleją, bij białych, póki nie poczerwienieją!
N. I. Machno
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 18:41   

narodowiec napisał/a:
Tutaj nic nie trzeba udowadniać, bo każdy wie, że stadiony to ostatnio bastion Polskości....
Jak dla mnie to ostatni bastion bandytyzmu. Nie wiem skąd wnosisz to "każdy wie". Ja nie wiem.
narodowiec napisał/a:
Nie rozumiesz tego, jak można przelewać krew w imię swojej ukochanej drużyny...
Nie rozumiem po co przelewać krew w imię druzyny. Jaki to ma sens? Możesz mi to wytłumaczyć jak potrafisz, byle z sensem.
narodowiec napisał/a:
Tu już chodziło o coś więcej niż tylko klub, ale wód Szechter tak napisał, więc MUSI to być prawda! MUSI!
Jak znasz prawdę to ją napisz. Ale pewnie jej nie znasz...
Dyskusja bez przyszłości - dla mnie na stadionach rządzi bandyterka a nie ostoja patriotyzmu. Darcie ryja i bijatyki ma tyle wspólnego z patriotyzmem co polska reprezentacja z niemiecką.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
xawer 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 155
Postawił 15 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 19:01   

Red, może najlepiej wszystkich kibiców co mają wykupione karnety pozamykać? Od razu w Polsce zrobi sie bezpieczniej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 19:37   

xawer napisał/a:
Red, może najlepiej wszystkich kibiców co mają wykupione karnety pozamykać? Od razu w Polsce zrobi sie bezpieczniej.
A w którym miejscu ja tak napisałem? Nie mieszajmy kibiców z kibolami i bandytami, bo to są zupełnie inne kategorie.
Niech ktoś z tych obrońców kiboli odpowie mi na pytania:
Co ma wspólnego stadionowa bandyterka z patriotyzmem? Chyba z lokalnym. Bo skoro mogę bić się z kibicami drużyny przeciwnej to mam pytanie - czy kibice przeciwnego klubu nie są już Polakami, skoro można ich pobić i obrażać?
I po co przelewać krew na stadionach? Przecież to bez sensu...
Czekam na wytłumaczenie.

I przepraszam kibiców za zaśmiecanie watku o EURO, ale krew mnie zalewa jak czytam takie bzdury.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-18, 19:40   

komornik napisał/a:
Wystrzelać ich tam wszystkich najlepiej.
Dlaczego chcesz ich zabić ? ? ? :shock:
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 20:03   

Cytat:
I po co przelewać krew na stadionach? Przecież to bez sensu.


Stary, weź ty się wybierz kiedyś na mecz, bo nie można już słuchać tych twoich bzdetów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 21:25   

komornik napisał/a:
Stary, weź ty się wybierz kiedyś na mecz, bo nie można już słuchać tych twoich bzdetów.
A po co mam tam iść? Żeby dostać w łeb od bandy baranów, których nazywasz patriotami? Tylko dlatego, że kibicuję innej drużynie niż oni? I to jest patriotyzm i ostatnia ostoja polskości?
Bzdety to wypisujesz ty i twoi kolesie. Jak dorośniecie to może kiedyś porozmawiamy, bo jak na razie to nie usłyszałem od was ani jednego logicznego argumentu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW