R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kibice na EURO 2012
Autor Wiadomość
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 21:31   

Bo do ciebie argumenty nie docierają. Po prostu wolisz wierzyć w to, ze na meczach w ruch idą pałki, noże, kałachy i rpg, i ze stadionu wychodzi 10 tys. rannych ludzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2012-06-18, 21:34   

komornik napisał/a:
Bo do ciebie argumenty nie docierają. Po prostu wolisz wierzyć w to, ze na meczach w ruch idą pałki, noże, kałachy i rpg, i ze stadionu wychodzi 10 tys. rannych ludzi.

Zmieniłeś mój światopogląd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 21:50   

A ty czego się w rozmowę wtrącasz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 21:50   

KONIEC!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 22:07   

Ferbik, dlaczego koniec? Niech panowie wytłumaczą dlaczego "patriota" w szaliku ŁKSu jest gorszym "patriotą" niż "patriota" w szaliku Widzewa...
Wiem że to nie jest o EURO.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 22:26   

Sport musi nieść ze sobą nienawiść. Inaczej piłka nożna byłaby tylko spektaklem w teatrze z udziałem 22 aktorów. Ciężko to wytłumaczyć, ale "to trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć". Także nadal zachęcam do pójścia na mecz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2012-06-18, 22:36   

komornik napisał/a:
Sport musi nieść ze sobą nienawiść. Inaczej piłka nożna byłaby tylko spektaklem w teatrze z udziałem 22 aktorów. Ciężko to wytłumaczyć, ale "to trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć". Także nadal zachęcam do pójścia na mecz.

Polecasz kastety czy butelki wystarczą?

Śmieszą mnie Twoje wypowiedzi. Red, nie rozumiem po co podejmujesz z nim dalszą rozmowę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 22:47   

A ja nie wiem czemu nadal podejmuję rozmowę z ludźmi, którzy nigdy na żadnym meczu nie byli, a swoje informacje czerpią z tak wiarygodnych źródeł jak "Gazeta Wyborcza". I chciałbym jeszcze łaskawie przypomnieć, że na święta narodowe i mecze reprezentacji "kosy'" klubowe odchodzą na bok i kibice działają razem. No cóż, chociaż wam lekturę pozostawię: http://www.facebook.com/p...40004257&type=1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-18, 23:49   

komornik napisał/a:
Sport musi nieść ze sobą nienawiść.
Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem.
Uprawiałeś kiedyś jakiś sport? Nienawidziłeś przeciwnika?
Rzeczywiście ta dyskusja chyba do niczego nie doprowadzi. Nie zrozumiemy swoich poglądów a tym bardziej nie dojdziemy do porozumienia.
Może Ferbik ma rację - lepiej wrócić do wątku o EURO.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 00:00   

komornik napisał/a:
Sport musi nieść ze sobą nienawiść. Inaczej piłka nożna byłaby tylko spektaklem w teatrze z udziałem 22 aktorów. Ciężko to wytłumaczyć, ale "to trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć". Także nadal zachęcam do pójścia na mecz.
ta a mnie na studiach z wychowania fizycznego uczyli o fair play... ale dla Ciebie to chyba obce słowa..
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bratbratubratem 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 15
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 00:18   

red napisał/a:
Ferbik, dlaczego koniec? Niech panowie wytłumaczą dlaczego "patriota" w szaliku ŁKSu jest gorszym "patriotą" niż "patriota" w szaliku Widzewa...
Wiem że to nie jest o EURO.


Kolego co robiłeś na przykład jak była 149 rocznica Powstania Styczniowego? pewnie zakładałeś chłopu solary na dachu. A wiesz co robili kibice Łks-u i Widzewa i jeszcze paru innych ekip z Polski? Przyjechali do twojego Wielunia po to by wspólnie razem ramię w ramię złożyć kwiaty, zapalić znicze, odśpiewać hymn i uczcić pamięć powstańców przy pomniku w parku za stadionem...
Tak! kibole oprócz tego że się leją na co dzień potrafią się szanować. Bo są ważniejsze rzeczy, na przykład ojczyzna, honor... Jeśli sytuacja tego wymaga potrafią się zjednoczyć dla Polski!
Kluby walczą między sobą bo gdzieś kiedyś ktoś komuś dowalił, gdzieś ktoś kogoś poniżył, obraził i wybuchła wojna taka sama jak każda inna. A dumny kibic nie da sobie w kasze pluć.
Rozumiem że ty nie masz wrogów? Albo Jak ktoś cię opluje to udajesz że deszcz pada. Albo jak dostaniesz w łeb to nadstawiasz drugi policzek jak ci ksiądz każe. Kibole tacy nie są. Dbają o swój ukochany klub i jego kibiców. Ryzykując zdrowiem i jeszcze innymi rzeczami, nie pozwolą by ktoś szargał jego dobre imię...
Kibole to nie zwierzęta! To zwykli ludzie którzy mają swoje idee i wartości według których się w życiu kierują...

A co w tym pięknego?
"Poświęcenie, które każdy z nas wkłada w to by jechać za swoją drużyną. Miłość nie za pieniądze, nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których się nigdy nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, kolegów którzy staną murem… Każdego dnia dziękuje Bogu, że jestem Kibicem, a nie typem dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile i to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego! Bo do grobu nic nie zabierzemy… a pamięć pozostanie na zawsze! "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 06:52   

komornik napisał/a:
Sport musi nieść ze sobą nienawiść. Inaczej piłka nożna byłaby tylko spektaklem w teatrze z udziałem 22 aktorów. Ciężko to wytłumaczyć, ale "to trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć".

http://wyborcza.pl/1,7596...a_kibolska.html
komornik napisał/a:
A ja nie wiem czemu nadal podejmuję rozmowę z ludźmi, którzy nigdy na żadnym meczu nie byli, a swoje informacje czerpią z tak wiarygodnych źródeł jak "Gazeta Wyborcza".

Sprowokowałeś mnie, więc zajrzałem do Wyborczej. Dziękuję za inspirację :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 09:21   

bratbratubratem napisał/a:
Kolego co robiłeś na przykład jak była 149 rocznica Powstania Styczniowego? pewnie zakładałeś chłopu solary na dachu. A wiesz co robili kibice Łks-u i Widzewa i jeszcze paru innych ekip z Polski? Przyjechali do twojego Wielunia po to by wspólnie razem ramię w ramię złożyć kwiaty, zapalić znicze, odśpiewać hymn i uczcić pamięć powstańców przy pomniku w parku za stadionem...
Na dachu raczej nie siedziałem. Ale nawet jeśli tak by było, to nie uważam się z tego powodu za kogoś gorszego. Tak jak pisałem - to są takie porównania, jakby za najlepszego katolika uważać tego, co najgłośniej w kościele śpiewa...
Dzisiaj pośpiewamy pod pomnikiem a jutro w drodze na mecz okradniemy sklep (to się chyba promocja nazywało), pobijemy jakiegoś kibica i zdemolujemy kilka ulic - to jest wasz pseudopatriotyzm. Naprawdę jak dorośniecie to możemy trochę porozmawiać. Kiedy chodziłem do liceum to kilku moich kolegów też było takimi "kibicami patriotami" - w święta kwiaty pod pomnikiem a po meczu bójka z innym kibicem. Prywatnie fajne chłopaki ale czasami im odwalał pseudopatriotyzm. Na szczęści dorośli, założyli rodziny i zmądrzeli. Czego i wam życzę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 10:03   

komornik napisał/a:
I chciałbym jeszcze łaskawie przypomnieć, że na święta narodowe i mecze reprezentacji "kosy'" klubowe odchodzą na bok i kibice działają razem.

No, tak razem działali, że 11 listopada poszli między sobą na noże pod pomnikiem Dmowskiego :lol:
komornik napisał/a:
Sport musi nieść ze sobą nienawiść. Inaczej piłka nożna byłaby tylko spektaklem w teatrze z udziałem 22 aktorów. Ciężko to wytłumaczyć, ale "to trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć".

Piękne, jak dla mnie post roku. Szkoda tylko, że do większości piłkarzy i innych sportowców to jeszcze nie dotarło i nawet jak są między nimi starcia na boiskach to poza nimi często się przyjaźnią.

W sumie to może jednak wydzielić temat bo coraz bardziej od Euro odchodzimy, nawet jeśli ciągle mówimy o jego części.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-19, 10:24   

yabos, Popieram. Można wydzielić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW