R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Który sklep dziecięcy?
Autor Wiadomość
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-21, 19:52   Który sklep dziecięcy?

Szanowne doświadczone Mamusie - który sklep z wyprawką dziecięcą (niemolęcą) wybrać? Wiadomo że ileś produktów kupujemy na allegro. A mi chodzi o miejscowy sklep gdzie mamy dobrą cenę za odpowiednią jakość. I zdecydowanie nie mówię tu o Terjanie. A innych sklepów nie znam bo dopiero wchodzę w te tematy. Zresztą coraz trudniej już mi się turlać;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spicy 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-06-21, 20:52   

Mariquita na Kaliskiej tam są kosze z promocjami i większość ubranek tam kupiłam. A wszystkie pozostałe rzeczy to głównie allegro...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-21, 21:04   

W Textil Market nad Rossmannem szukaj ubranek Happy Kids, Nicola, Bellvit, Picolo. Tańsze niż w firmowych sklepach. Możesz też zajrzeć do 5-10-15, był z drugiej strony niż wejście do Terjana-inny budynek. Happy Kids- Plac Legionów, przy Restauracji w Starym Rynku.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-21, 21:14   

Ubranka opracowane;-) Dziś byłam na otwarciu Pepcco. Też polecam. A co z działem kosmetycznym-pielegnującym? ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-21, 22:29   

Ja dla moich dzieciaczków kupuję od dłuższego czasu sprawdzone kosmetyki. Przetestowałam ostatnio próbki i gorąco polecam: https://www.johnsonsbaby....ucts,zamow.html
Świetny Krem do pielęgnacji, krem przeciwko odparzeniom cudnie pachnie, bardzo dobry balsam. Zamówiłam wszystkie cztery próbki i przetestowane. Nawet zakupiłam krem przeciwko odparzeniom i płyn do mycia 2w1.
Puder firmy Babydream, Pieluszki Dada z Biedronki-28.99zł/opak-jedyne z tanszych, na które moje dzieci nie mają uczulenia. Oliwka Bambino. Choć na sam poczatek wystarczy mydło dla dzieci, oliwka i puder, to polecane są natłuszczające płyny do kąpieli, np. Oilatum, Oilan, Emolium. Są drogie, ale jeżeli dziecko ma suchą lub wrażliwą skórę to warto kupić. Chusteczki nawilżane na początek-sprawdzone bambino, po Babydream syn po urodzeniu miał wysypkę. Płyn do prania ubranek Dzidziuś-12.90zł w Piotrze /butelka 1.5l. Krem na odparzenia Nivea baby, z dodatkiem tlenku cynku i pszenicy. Ogólnie wszystko kupuję w Rossmannie, prócz pieluszek.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-22, 07:55   

Hej dzięki za wnikliwą analizę. O to mi chodziło. Jedynie jak ktoś szuka emolium w dobrej cenie to w aptece koło PKS jest dobra promocja za 400ml 34,49zł. I muszę przyjrzeć się produktom BabyDream, bo już któryś raz słyszę tą nazwę. To jest chyba tylko w Rosmannie. Dzięki;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-22, 08:27   

To jest marka własna Rossmanna. Pieluszki też są dobre-cena przystępna. Od jakiegoś czasu-prawie 3lata- mają mleko i kaszki pod tą marką.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spicy 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-06-22, 09:37   

Ja oliwki nie kupowałam bo po co i pudru też bo też nie wiem po co ? ;)
Razem się tego nie stosuję bo robią się "kluchy" a płyn do mycia mam dość tłusty więc nie bardzo ten puder a oliwka drugi raz ...
Do kąpieli mam płyn Mustela do mycia ciałka i główki a po kąpieli z tej firmy balsam (ale będę tylko stosować jak będę widzieć że skóra tego potrzebuje a tak to to na później) a do pupy Linomag.
Zastanawiam się czy też nie dokupić jakiegoś kremu do buziuli może też z Mustela bo jednak na dworze/wietrze skóra może wymagać jakiejś ochrony.
Mustela ze względu na to, że widziałam je na oddziale noworodkowym w jednym ze szpitali. Kosmetyki Johnsons są bardzo uczulogenne i nie zaleca się noworodkom ale dla starszych dzieciaczków jak najbardziej i też mam te próbki na później.
Co do pieluch to na pierwsze użycie paczkę Pampers Premium Care Newborn a potem będziemy na Dada.
Chusteczki Huggies Pure a potem się zobaczy.
Do ubranek kupiłam proszek Biały Jeleń a do rzeczy, które nie będą bezpośrednio dotykać skóry dziecka Dzidziusia.
Butelki, smoczki, laktator kupiłam z serii Tomee Tipee.
A co się sprawdzi a co nie to i tak wyjdzie w praniu :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-22, 09:45   

Ja pudru używam tylko po kąpieli, to dziecku podczas snu się skóra nie poci.
A co do Chusteczek Huggies Pure-to więcej tej tandety nie kupię. Są tak delikatne, że w rękach się rozrywają.
Oliwka tylko do smarowania główki-żeby ciemieniuszki nie było.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spicy 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-06-22, 10:30   

Bethi nie wiem jakiego płynu do kąpieli używasz no ale po emolientach skóra jest na tyle tłusta, że ten puder to się musi nieźle kleić do tłustej skóry. Sama stosowałam emolienty jak miałam problemy ze skórą i nie wiem jak można puder na taką skórę nałożyć.

A co do ciemieniuszki to oczywiście miejmy nadzieje, że na nas nie trafi a jak trafi to się coś kupi teraz apteki jak sklepy więc nie wariuje.

Na początku jest tyle wydatków, że ja starałam się na zaś nic nie kupować no chyba, że babcie ale to wiadomo one zawsze szaleją. Ciuszki to już mi kupują na kilkulatkę ale ja nic się nie oddzywam niech kupują. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spicy 
Czytał o Wieluniu



Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 25
Skąd: okolice Wielunia
Wysłany: 2012-06-22, 10:32   

a co do ubranek to jeszcze dodam, że mam dużo z ciuchlandów z metkami i to markowych także niekoniecznie wszystko trzeba nowe w sklepie kupić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-22, 11:07   

Na szczęście moje szkraby nie wymagały intensywnego nawilżenia emolientami. I używałam tylko przez pierwszy miesiąc-ale miałam zaopatrzenie darmowych próbek :)
Co do Ciucholandów-to mam sprawdzonego dostawcę i mam ciuszki prosto z Anglii, nowe za £0.50.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-06-22, 14:22   

a ja odradzam produkty johnsonsbaby... po pierwsze bardzo zesto uczulaja-tym bardziej noworodka... wiec lepiej przetestuj najpierw niz wydasz kase w bloto... ja mam oliwke i jak posmarowalam synka to wygladal jakby wrzatek wylal na siebie.... taki czerwony... synek ma 2 latka i srednio toleruje te kosmetyki jak sama widzisz.... za to polecam bambino... stra marka jak swiat, sama pamietam jak uzywalam kiedy dzieckiem bylam... lagodne kosmetyki... na odparzenie sudocrem. jak chcesz to ci moge oliwke z jb dac i zobaczysz czy bedzie ok... bo ja nie uzywam i tylko lezy... to jest taka oliwka http://www.johnsonsbaby.c...s,pokaz,13.html



co do ubranek to ja dzisiaj na synka kupilam fajne ciuszki na slaskiej za tecza, delikatesami przed swiatlami. tam pisze nad drzwiami ,,wojcik'' i cos tam jeszcze... maja obnizke teraz wiec polecam... niestety z tymi ciuszkami dla dziecka to jakas masakra... ceny wyzsze niz ciuchy dla mnie (w porownaniu na wielkosc materialu)... za rurki syna dalam przeszlo 100zl ale to jakis czas temu jak przecen nie bylo... masakra... i dziecko pochodzi tylko troszke w takich ciuszkach... ja mam kilka uzywanych w fajnym stanie na noworodka wiec jesli bylabys zainteresowaana to daj znac... podesle foty ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-06-22, 14:28   

a na ciemieniuche polecam dentinox. jak masz kogos w uk to niech ci kupi... my uzywalismy i skora byla super... wyczesywac nic nie trzeba bylo... to jest szampon...

a i mam jeszcze wanienke http://www.very.co.uk/mam...ppxiqr&istBid=t


jeszcze fajne ciuszki sa w ,,szafie'' na wyszynskiego-kolo poczty tylko po drugiej stronie... ciuszki nowe i kiedys byly tez uzywane za grosze... a czyste i zadbane...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-22, 15:49   

Ok. Dziękuję. Wszytsko notuje;-) Im więcej opini tym lepiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW