R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Globi... parę słów na temat
Autor Wiadomość
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-03, 14:46   

miko 005 napisał/a:
Albo Marta choć z jej wieku widzę że chodzi jeszcze na zakupy z mamą nie mniej dzielnie pisze trzy po trzy.


Miko, to że mam 15/16 lat, nie znaczy, że chodzę z mamą na zakupy. Nie bądź dosadny..
A tak poza tym, pokaż mi w którym miejscu piszę trzy po trzy? Wyraziłam swoją własną opinię do której MAM PRAWO. Napisałam, że w globi są niedobre owoce i warzywa - ty się możesz z tym niezgadzać, ale ja tak uważam. Napisałam, że w globi jest niemiła obsługa bo tak jest, ale ty nie musisz się z tym zgadzać. Napisałam że niektóre kasjerki próbują kantować klientów (umyślnie bądź też nie) i tak jest. Nie mówię, że wszystkie!
I wreszcie - napisałam też, że trzeba uważać w sklepach, być czujnym. Ja zawsze jestem, chociaż kilkakrotnie próbowano mnie oszukać przy wydawaniu reszty. W takich sytuacjach zawsze się opominam.
Jest to MOJA opinia więc nie pisz więcej takich głupot, że piszę trzy po trzy. Bo jakoś nikt inny (oprócz Ciebie) mi tego nie zarzucił.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-07-03, 19:56   

miko 005 napisał/a:
A to dziwne, kogo by nie spytać to nikt nie powie że jest zadowolony z jakiegokolwiek marketu, ale w każdym z nich ludzi jest od groma. Pytam więc dlaczego?


Raczej masz rację.

[ Dodano: 2006-07-03, 19:58 ]
miko 005 napisał/a:
Pytam więc dlaczego? Ano chociaż by dlatego że wykorzystujemy jedyne obowiązujące w każdej placówce handlowej prawo,"Klient nasz pan", i robimy z Siebie większych niż w istocie jesteśmy. Możemy sobie bezkarnie wykrzyczeć to i owo (w większości bez sensu),bo za chwilę wrócimy do...domów bądż swoich zakładów pracy, a tam znów: szarzy,malutcy, przestraszeni i zestresowani.


Rozumiem, że jak ktoś (koncern) robi ludzi w bambuko, to nadal powinniśmy pozostać szarzy, malutcy...
Jak Tobie nie przeszkadza, że ktoś robi z Ciebie kretyna to Twój problem.

[ Dodano: 2006-07-03, 20:00 ]
miko 005 napisał/a:
Piszecie tu że Was kantują a to na kasie a że to kasjerek mało,itd i że te procedery się powtarzają ilekroć jesteście w tych molochach. Namawiacie innych żeby omijali owe sklepy z daleka a sami jesteście częstymi gośćmi, Ferbik czyż nie tak? Albo Marta choć z jej wieku widzę że chodzi jeszcze na zakupy z mamą nie mniej dzielnie pisze trzy po trzy.


Zarzuty ad personam zostaw może z boku. Na tej samej zasadzie można napisać że jesteś zestresowanym kierownikiem któregoś z marketu...

[ Dodano: 2006-07-03, 20:03 ]
miko 005 napisał/a:
Trochę samokrytycyzmu, czy ktoś pierwszy powiedział do tych biednych kobiet "dzień dobry", umiechną się powiedział coś miłego? W większości NIE, no ale Nam to przecież uchodzi się tak zachowywać.


A co ma piernik do wiatraka?
Czy ktoś ma pretensje do kasjerek?
Chodzi o mechanizmy, które są na porządku dziennym w każdej sieci. Począwszy od Żabek (pocztaj ostatnią Wyborczą), a na Biedronkach i Tesco skończywszy.

[ Dodano: 2006-07-03, 20:03 ]
miko 005 napisał/a:
Nie mam zamiaru bronić ani tego ani innych sklepów, chcę tylko żebyście Wy wszyscy postarali postawić się po tej drugiej stronie


Czyli po której?

[ Dodano: 2006-07-03, 20:07 ]
miko 005 napisał/a:
Zresztą nie róbmy z siebie świadomych DEBILI, tzn. narzekamy a i tak tam chodzimy.


Ja akurat robię zakupy w Globi, ale bez przesady - mam wszystko i wszystkich głaskać?
Jeżeli coś mi się nie podoba to chyba naturalnym jest, że będe krytykować. Uważam, że gorszą postawą jest bierność i obojetność. No ale każdy ma swoje zdanie. :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-03, 21:44   

miko 005, kultury uczyć mnie nie musisz, mam ją wrodzoną... czyżbyś był pracownikiem Globiego? Bo tak mi zajeżdża troszkę. Osobiście nie chodzę do sklepów, ale że mam mamę na rencie i jej pomagam to idę tam robić zakupy gdzie każe. Więc jeśli masz coś do powiedzenia nie znając tematu to lepiej zamilcz.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-04, 13:21   

ZABOLAŁO? To tak samo jak te panie, które obsługują nas w tym sklepie (i w innych też). Może od razu zbudujmy na rynku szafot i zlinczujmy Je. A przecież to nie wina tych kobiet, że jest jak jest. Właściciele wszystkich firm zrobią wszystko żeby ich interesy przynosiły zyski (my robimy to samo, prawda?) Uważam tylko że słowa krytyki czy reklamacji powinno się kierować bespośrednio do szefostwa owych firm. Wiem takie anonimowe pisanie (choćby prawdy) jest dla nas mniej stresujące. Szkoda tylko że cierpią na tym być może czyjeś: mamy,żony czy narzeczone, które mają nieszczęście pracować w sklepach. PRZEPRASZAM WSZYSTKICH, których uraziłem. Nie było to celowym działaniem, tylko skutkiem tak drastycznego tematu. A Wszystkim Paniom pracującym w gałęzi handlu życzę dużo wyrozumiałości ze strony klientów. W końcu jesteście tylko takimi samymi omylnymi ludżmi jak My wszyscy.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-04, 13:53   

miko 005, nie zabolało tylko nie rozumiesz o czym pisze. Chyba wyraźnie napisałem konkretne przykłady a nie uogólniam. Lekarzowi nie wolno się pomylić a kasjerce na 100 walnąć klienta wolno tak? To było pytanie retoryczne. Nie będę wdawał się dalej w tą jałową dyskusję. Czytaj ze zrozumieniem, albo posypią się ostrzeżenia.

PS. Najpierw ironicznie piszesz o forumowiczach, że nie mają prawa się wypowiadać na temat kasjerek (jakie to biedne stworzenia) a za chwilę nas przepraszasz. Człowieku masz rozdwojenie jaźni?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-07-04, 14:31   

miko 005 napisał/a:
ZABOLAŁO? To tak samo jak te panie, które obsługują nas w tym sklepie (i w innych też). Może od razu zbudujmy na rynku szafot i zlinczujmy Je


Nie popadaj w skrajności. Jak brakuje argumentów, to lepiej w ogóle się nie wypowiadać.


miko 005 napisał/a:
A przecież to nie wina tych kobiet, że jest jak jest. Właściciele wszystkich firm zrobią wszystko żeby ich interesy przynosiły zyski (my robimy to samo, prawda?) Uważam tylko że słowa krytyki czy reklamacji powinno się kierować bespośrednio do szefostwa owych firm


A kto mówi, że to wina tych kobiet???
Dojdź w Globi bezpośrednio do szefostwa z reklamacją. Toż to droga przez mękę...
I co rozumiesz przez pojęcie szefostwo - kierownictwo konkretnego sklepu czy może całej sieci...

Ja zawsze pytam się do kogo mam sie zgłosić. Zazwyczaj posyłają mnie na stoisko monopolowe. Widocznie osoba pracująca w tym miejscu jest odpowiedzialna za załatwianie tego typu procederu.


miko 005 napisał/a:
Wiem takie anonimowe pisanie (choćby prawdy) jest dla nas mniej stresujące


A gdzie jest tutaj mowa o anonimach??? Mają mnie jak na tacy, nawet w pysk mogą dać :D


miko 005 napisał/a:
Szkoda tylko że cierpią na tym być może czyjeś: mamy,żony czy narzeczone, które mają nieszczęście pracować w sklepach.


Jakie to wzruszające. Powołaj się jeszcze na bezdomnych i osiedlowe pieski. One też cierpią w wyniku chamstwa i obleśnego zachowania klientów.

A tak na marginesie. Wolę wyznawać zasadę klient nasz pan. Lepsze to niż klient nasz pies. Zawsze przyjdzie.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-04, 18:13   

PRZEPROSIĆ-to nie rozdwojenie jażni, to po prostu LUDZKIE takie...jest. Ferbik ja Cię jestem w stanie zrozumieć, to Twój temat, Twoja strona, Ty wódz. Nikt nie lubi jak się z nim nie zgadzają. A forum to dyskusje, a nie kadzenie wodzowi. I proszę Cię nie strasz, bo...to takie niedemokratyczne jest. Miłego dnia WODZU !!
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-04, 21:45   

miko 005, nie mam problemów z władzą, nie mam również manii wielkości, to nie moja strona, ale jestem tu od pilnowania porządku. I każdy ma mieć prawo swoje zdanie, ale wyrażać je powinien w odpowiedni i przyzwoity sposób. Wycieczki osobiste możesz sobie urządzać ale nie tutaj. Pierwsze ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-07-05, 06:09   

Moje zdanie jest takie....myślę że większość tych Pań pracujących w marketach i nie tylko , nie zdaje sobie sprawy jak trudno jest o pracę i nie szanują jej.Czasami niedobrze mi się robi jak widzę jakie one są ,,zmęczone'' z jaką łaską obsługują...Najfajniej jest tuż po otwarciu marketu , wtedy nawet jak nie chcesz to na siłę chcą pomagać , przykład BricoMarche -byłam tam wczoraj i gdzie się nie ruszyłam od razu ktoś z obsługi był przy mnie i pytał w czym pomóc.Nie rozumię dlaczego trzeba żałować tych biednych pań wiecznie odciąganych od kawki i ploteczek tylko dlatego że jakiś klient chciałby już zapłacić i iść do domu ?Jeśli obsługa tego sklepu nie chce być postrzegana właśnie w taki sposób to niech się w końcu weżmie za robotę i pokaże że my klienci nie mamy racji.Dam Wam przykład Plusa .Któregoś dnia poszliśmy z Odziem na zakupy , spodobał mu się zegarek z gablotki.Ponieważ była zamknięta zapytałam jedynej kasjerki czy otworzy bo chcemy go kupić.Ona na to że nie ma klucza i mamy poszukać kogoś z obsługi.Wierzcie mi około pół godziny szukaliśmy a obsługa jakby pod ziemię się zapadła...w końcu kasjerka mówi żeby zadzwonić do drzwi kierownictwa tam napewno ktoś jest.Z 10 razy dzwoniłam i cisza.Przepraszam miko005 ale ja tych pań w życiu nie będę nawet próbowała zrozumieć - na cały sklep PLUS jedyna osoba pracująca to kasjerka bo resztę wcięło .I nawet jeśli jest ktoś w markecie kto pracuje naprawdę to reszta załogi skutecznie pracuje na taką opinię jaką tu czytałeś....koniec bo nie chce mi się już na ten temat pisać nieroby i tyle !!!
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-07-05, 19:56   

chciałem coś napisać ale wyleciało mi.

[ Dodano: 2006-07-05, 10:58 ]
również się irytuję gdy w Plusie siedzi jedna kasjerka i muszę w kolejce stać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-07-05, 20:25   

Uwaga, uwaga!
Chyba pracownicy globi czytają to forum. Dzisiaj na stoisku monopolowym kasjerka mówi do mnie, że "ta muszynianka kosztuje 2,25, a w innym sklepie (podejrzenie pada na sedal) jest taniej. :D :D :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-05, 23:19   

baltazar, no to wydałeś miko 005...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-07-05, 23:23   

Ferbik napisał/a:
baltazar, no to wydałeś miko 005...


Ha ha. A ja głupiec myślałem, że miko to kobieta. Niezbadane są wyroki boskie... :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-06, 16:05   

I Ferbik i Baltazar, jesteście w błędzie. Nie jestem pracownikiem marketu Globi. Ale przyznaję miałem kiedyś epizod w innym tego typu slepie. I dlatego "połaskotały" mnie niektóre opinie. Bo tak naprawdę NIC dosłownie NIC nie zależy od kasjerek-(ów) Te wszystkie "poronione" niby udogodnienia to pomysły czy wymysły prezesów. A pracownicy muszą je egzekwować (jeśli chcą dalej zarabiać na życie). Nieszczęście ekspedientek polega na tym że stoją między MŁOTEM A KOWADŁEM i co by nie zrobiły i tak jedna ze stron będzie niezadowolona. Takie jest niestety życie. Ja wchodząc teraz do takiego sklepu jestem w stanie naprawdę wiele zrozumieć, bo znam pewne mechanizmy działania takich placówek. (Pomijam tu humory niektórych z pracujących, bo tak naprawdę to każdy z Nas jakieś tam ma raz dobre raz złe) I takiej samej odrobiny wyrozumiałości życzę Wszystkim robiącym zakupy. Dziękuję. Trzymajcie się Czesc PS. Baltazar tam pracuje sporo panien może wpadłeś którejś w oko kto wie.... :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-06, 21:26   

miko 005, o tym właśnie pisałem, że ile kasjerek jest w kasach nie zależy od nich samych, a czego miałbym się czepić to tego (o czym już wcześniej pisałem), że zdarzało się wydać źle resztę. Więc do kasjerek nic nie mam. A Twój post jest teraz solidny i rzeczowy, trzeba było tak od razu :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW