R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
mcdonald's w wieluniu??
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2012-07-17, 22:32   

KFC jak ktoś wspomniał byłby super, ale Mc bleeeeeee
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-07-17, 22:45   

E tam gadacie :P Nie ma nic lepszego niż Burger King. Ale i tak najbardziej dochodowy byłby pewnie McDonald's ;p
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 08:24   

"Jesteś tym co zjesz"
Ja tam unikam takich lokalów. Bo co w takim donaldzie jest czego nie ma w lepszych lokalach/restauracjach? LANS.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-07-18, 08:45   

LANS w Macu? Chyba działa to na odwrót :P Lansować to się można w "nowobogackich" knajpach. Zaletą McDonald's jest to, że dostajesz na szybko ciepłe jedzenie, które jest najlepszym lekarstwem na kaca, zagryzką do alkoholu. W takim żarciu jest dużo substancji antywymiotnych, więc zestaw pomoże nawet na mdłości. Oczywiście stołowanie się w takim MCDonald's to już odrębna sprawa.

Nie zapominajmy, że każda inwestycja w Wieluniu, to kolejne miejsca pracy. Taki całodobowy MCDonald's musiałby zatrudniać ze 3 zmiany, na każdej zmianie minimum 6 osób. Robi się z tego stałe lub przejściowe zatrudnienie dla przynajmniej 15 osób. Moim zdaniem to bardzo istotne.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 09:25   

Tak ale czy klientów będzie na tyle dużo, którzy będą dawali utrzymanie tym zmianom ludzi :idea:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-07-18, 10:06   

uwierzcie mi ze chetnych na mcdonalds bedzie duzo... wielu z was mowi-nie, ze nie pojdzie, ze swinstwo... a prawda jest taka ze kazdy z was wpierdzielal cos z mcdonald'sa ze smakiem ;D wszedzie chemia... nawet w najlepszych restauracjach... taka prawda... nikt nikogo nie zmusza do kupna...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gagatek 
Przejeżdżał przez Wieluń
:) :) :) :)



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Londyn
Wysłany: 2012-07-18, 10:30   

Czy by miał powstać McDonald's czy KFC to chętni zawsze będą na ekspresowe przekąski. Czy to frytki czy bułka z kotletem i dodatkami czy nawet panierowane kawałki kurczaka zawsze będzie ktoś głodny i skorzysta z takiego miejsca. Głodny myśli o jedzeniu, a nie o tym czy akurat jest zdrowe.
_________________
Życie mamy tylko jedno...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monikzy 
Przyjeżdża na zakupy
monikzy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 272
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 11:13   

Jak powstanie na pewno będzie zbyt, dzieciaki uwielbiają to świństwo. Mi najbardziej smakują lody w polewie czekoladowej. Na pewno nie raz tam zajrzę właśnie na te lody, no i może kawę.
Jak dobrze zauważył hajen będzie to kolejne miejsce pracy. Także powinniśmy się cieszyć z każdej nowej inwestycji.
_________________
“The person, be it gentleman or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid.” - Jane Austen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gagatek 
Przejeżdżał przez Wieluń
:) :) :) :)



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Londyn
Wysłany: 2012-07-18, 12:23   

I Urząd Miasta będzie miał korzyści. Podatek trzeba płacić.
_________________
Życie mamy tylko jedno...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 12:53   

ja myślę że oprócz mcdonald powinno powstać lotnisko- tam dopiero byłoby mnóstwo miejsc pracy... i jakie podatki!!!
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2012-07-18, 19:45   

Przecież nowa ósemka ominie Wieluń więc nikt nie postawi restauracji sieciowej w mieście bez tranzytu. Jak już ktoś powyżej napisał McDonald's jest w Kępnie bo jest tam tranzyt i to on głównie napędza klientów. Wystarczy zobaczyć kto stołuje się w Macdonaldach przy A4. Bez dużej trasy przelotowej Wieluń ma nikłe szanse na takie "bajery".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 21:04   

hajen napisał/a:
Nie zapominajmy, że każda inwestycja w Wieluniu, to kolejne miejsca pracy. Taki całodobowy MCDonald's musiałby zatrudniać ze 3 zmiany, na każdej zmianie minimum 6 osób. Robi się z tego stałe lub przejściowe zatrudnienie dla przynajmniej 15 osób. Moim zdaniem to bardzo istotne.
Moim zdaniem nawet więcej niż 15. Tyle że każdy kij ma dwa końce - więcej ludzi w jednym lokalu oznacza z reguły mniej w innych, a co za tym idzie ich likwidację lub przynajmniej ograniczenie zatrudnienia.
To tak jak z nowym marketem - klienci się cieszą z większego wyboru i konkurencji a konkurencja się martwi spadkiem obrotów.
Gagatek napisał/a:
I Urząd Miasta będzie miał korzyści. Podatek trzeba płacić.
Jaki podatek? Od nieruchomości? To naprawdę nie sa dla miasta kokosy przy takiej inwestycji.

Zdanie moje jest takie - ekonomicznie nie widzę uzasadnienia dla Mc w Wieluniu (patrząc z bliska na lokalny rynek). Ominie nas przelotówka Wieluń-Warszawa, a przy lokalnej klienteli i rozdmuchanym zatrudnieniu Mc trudno będzie dopiąć budżet. Ale jak ktoś jest pewny że będzie inaczej, to zawsze może zaryzykować i otwierać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
eddiemj 
Dojeżdża PKSem
eddiemj


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 106
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 21:05   

Kolega był na mocno zakrapianej imprezie oraz oczywiście zadzwonił, aby ktoś po niego przyjechał. Po drodze kumpel, który po niego przyjechał wstąpił do donalda i kupił kilka burgerów, aby kolega odżył (tak jak hajen już wcześniej wspomniał widocznie działa doskonale na te problemy) :) Delikwent był tak napruty, że nie wiedział ile zjadł tych burgerów a kolega kierowca też nie zwracał uwagi jak sobie radzi z jedzeniem.

Pół roku później kolega kierowca w końcu zabrał się za gruntowne sprzątanie samochodu i myśli sobie, że znalazł opakowanie kolegi po burgerze za siedzeniem. Okazało się, że opakowanie miało w sobie burgera i zgadnijcie w jakim był stanie? Idealnym! Wystarczyło tylko podgrzać w mikrofali. Ten sam zapach i zachowana miękkość pieczywa oraz mięsa. Oczywiście nie było żadnego śladu pleśni...W sumie widziałem, gdzieś w tv eksperyment na podobnej zasadzie i w to nie uwierzyłem. Teraz już wierzę w magiczną moc chemii ;) Z tego co pamiętam w tym programie to chyba rok ten burger był „obserwowany” jak sobie radzi na wolności ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-18, 21:11   

Na marginesie - zakończony cztery lata temu podobny temat:
http://www.wielun.biz/vie...er=asc&start=60
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sandrahaha 
Przyjeżdża na zakupy
:)


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 468
Postawił 1 piw(a)
Skąd: wln
Wysłany: 2012-07-19, 09:29   

wiem ale zamkniety jest... a teraz znowu jakies plotki sa ze mcdonalds w wln powstanie... albo ktos ma na tyle kasy ze sie nie martwi ze wtopi, albo caly ten mcdonalds ma byc jako ,,przykrywka'' jesli wiecie co mam na mysli... tylko skoro ktos chce miec ,,przykrywke'' to po co od razu mcdonalds otwierac ??!! ;/ wiec dziwne mi sie to wydaje... szybciej bym uwierzyla w mcdonalds gdzies w okolicach zloczewa bo tam przeciez droge robia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW