R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kącik Kibica Piłki Kopanej
Autor Wiadomość
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2013-01-16, 15:18   

Marta, spoko . Gdybyście jechali tez daj znać to może zrehabilituje się za euro :wink:
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-01-16, 16:10   

Ja mogę "pożyczyć" komuś numer, bo się nie wybieram :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
uqasch 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 136
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-17, 12:13   

ceny biletów i terminy sprzedaży na mecze z Ukrainą i Sam Marino :)

http://www.stadionnarodow...an%20Marino.pdf
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2013-02-05, 15:05   

W piątek około 20 mieliśmy już potwierdzenie :D jadę !!
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2013-02-06, 14:51   

Maciej śmigasz na oba mecze?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
epa 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 44
Skąd: pabianice
Wysłany: 2013-02-06, 15:44   

Ceny mówiąc delikatnie - przegięte
_________________
http://www.kasart.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-06, 20:04   

Ja niestety nie jadę :( :( :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-02-06, 20:22   

Jak myślicie, będzie duża możliwość zakupu biletu w tych następnych fazach sprzedaży ? Czy nie ma co liczyć później na wolne wejściówki ? Są już jakieś prognozy ? Mam na myśli mecz z Ukrainą.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-06, 20:42   

hiszpan, zobacz sobie na kupbilet.pl ile miejsc zostało wolnych, wydaje się sporo, ale sprzedaż internetowa trwa do 7 marca. No i zostały bilety tylko w III (najdroższej) kategorii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
epa 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 44
Skąd: pabianice
Wysłany: 2013-02-07, 12:04   

A jak Wam podobał się wczorajszy mecz?
Moim zdaniem te nasz gwiazdeczki nie dają z siebie na reprezentacji nawet 50% tego co w klubach!
Starał się tylko młody Łukasik, a reszta? Szkoda gadać..
_________________
http://www.kasart.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-02-07, 17:39   

Marta napisał/a:
hiszpan, zobacz sobie na kupbilet.pl ile miejsc zostało wolnych, wydaje się sporo, ale sprzedaż internetowa trwa do 7 marca. No i zostały bilety tylko w III (najdroższej) kategorii.


Dziękuję za informację Marta ! Byłem kilka dni temu na stronie kupbilet.pl ale nie było jeszcze możliwości zakupu biletów.

epa napisał/a:
A jak Wam podobał się wczorajszy mecz?


Generalnie bardzo słaby. Pierwsza połowa dość dobra. Pozytywne wrażenie wywarł na mnie Boenisch, niezły mecz Krychowiaka. Starał się Kuba z Lewym. Łukasik też poprawnie, ale bez fajerwerków. Boruc i Wawrzyniak nieźle. Glik powinien wylecieć za brutalną grę. Pawłowski za słaby na reprezentację, choć widać potencjał, lecz w Lubinie się już chyba nie rozwinie. Perquis i Obraniak wprowadzają nieład. Perquis jest strasznie rozkojarzony, nie potrafi się odpowiednio ustawić. Obraniak porażka. Nie dość, że arogancki i zadufany, to NIC nie wnosi do gry ofensywnej. Gra "pod siebie" wczoraj nie zagrał żadnej dobrej prostopadłej piłki. Tylko kim go zastąpić ? Spróbowałbym Kubę w środku. Szczęsny super. Wasilewski tragedia. Grosicki i Mierzejewski nie mieli okazji się wykazać, podobnie jak Milik. No ten widoczny tylko przy próbie strzału.. zakończonej upadkiem na murawę.... Każdy pamięta. Trudno zapomnieć.

Generalnie Polska grała bardzo ładnie pierwsze 20/25 minut. Potem było już tylko gorzej. Mamy jakiś problem z utrzymaniem odpowiedniego poziomu przez 90 minut. Jeśli tego nie wyeliminujemy, zapowiada się nieciekawy rok. Z taką grą nie dla nas Brazylia.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-07, 18:25   

epa napisał/a:
A jak Wam podobał się wczorajszy mecz?


Pierwszą połowę dało się oglądać, druga połowa to jakiś żart. Niedokładność i zagrywanie byle gdzie a w drugiej połowie faule co 2 minuty popsuły widowisko. No i wydawało mi się, że murawa chyba była dość kiepska, bo czasami piłka zachowywała się dość dziwnie i przy długich podaniach po prostu w pewnym momencie stawała.

Co do zawodników, moim zdaniem na PLUS - przede wszystkim Boenisch, następnie Łukasik, Glik, Krychowiak.
Na MINUS - Wasilewski, Perquis - nic nie pokazali w tym meczu.
Co do Błaszczykowskiego - cały mecz NIC, dopiero pod koniec się obudził, ale trochę było już za późno.
Pozostali grali przeciętnie.

Uważam że Fornalik powinien zrobić niemałe przetasowania w tej 'elicie'. Fakt że meczu z Irlandią i z Rumunią nie ma co porównywać, bo to inna półka, ale jednak dało się zauważyć i wyczuć luz u tych młodziaków, którzy grali z Rumunią, a te gwiazdeczki ... Szkoda gadać.

Aha, nie rozumiem dlaczego trener nie zdejmuje z boiska takich graczy jak np. Lewandowski czy Błaszczykowski, którzy są takimi mega gwiazdami, ale wygląda na to, że tylko w Dortmundzie. Boi się, czy co? Dlaczego zdejmuje takiego Boenischa który chyba jako jedyny chciał coś ugrać i zostawiał siły i serce na boisku. No ale gwiazd się nie zastępuje rezerwami...

Ale bądźmy dobrej myśli, do marca zostało jeszcze trochę czasu! :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-07, 18:59   

Zgodzę się z Kiko i z Martą, nie ma nic do dodania, wszystko co chciałem napisać napisaliście, no może o bramkarzach za dużo się nie pojawiło, ale o nich nie ma się co martwić, bo mamy solidnych zawodników na tej pozycji. Jeśli pokażą to co w 2 połowie, to z Ukrainą pewna porażka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
epa 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 44
Skąd: pabianice
Wysłany: 2013-02-07, 20:19   

Ktoś wyżej napisał, że Błaszczykowski i Lewandowski się starali. A dla mnie totalna klapa-obaj. Kuba tak przykryty, że praktycznie nie widoczny a Lewandowski to samo, na dodatek w BVB takich sytuacji jak wczoraj nie marnuje. Co do Obraniaka to dla mnie może się skupić na grze w lidze francuskiej i już więcej do kadry nie wracać, to samo Wasilewski-widać że nie gra. Na środku obrony trzeba wreszcie sprawdzić tego Salomona..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2013-02-07, 21:08   

Lewy i Kuba sami nie są w stanie wygrywać. W BVB jest monolit, drużyna. Jest z kim grać, rozumieją się bez słów. Przykro było wczoraj patrzeć, jak przy wyniku 1:0 Lewy był sam na połowie rywala. To chore, to antyfutbol. Mamy potencjał, powinniśmy grać w piłkę, grać do przodu. Wykorzystać umiejętności i super formę naszych Dortmundczyków oraz Turków (Grosicki i Mierzejewski). Akcja meczu dla mnie, to nie bramka Irlandczyków, pierwsza, czy druga. To akcja Kuba do Lewego. Piękne podanie ze środka pola do naszego asa. To akcja meczu. Klasa światowa. Szkoda, że tylko jedyna i niewykorzystana. Czy to była setka ? Hm. Wydaje mi się, że niejeden Rooney czy Messi, nawet by tak, tej trudnej ale jakże inteligentnie zagranej piłki, jak Lewy, nie przyjął. Mało brakło, minęła bramkarza, już turlała się do siatki.. :grin: Irlandczycy nie pierwszy raz pokazali klasę w obronie. Ile dobrych, otwierających drogę do bramki podań, ma dostać od Kuby Lewy skoro w ofensywie grają tylko w dwójkę ? Nie wspomaga ich nikt. Obraniak to... ach, epa, chyba masz rację, co do niego. To nie brak zrozumienia, między tą trójką. Winą jest egoizm i głupota Obraniaka. On nawet nie potrafi bić dobrze wolnych. Niby mocno, niby dokładnie, a pożytku żadnego... Ku...wa. Strasznie mnie to irytuje. Jeszcze to jego zachowanie, obrażony na cały świat. Fornalik musi coś zmienić w organizacji gry. Musi znaleźć playmakera do środka. Ofensywnego. Defensywnych mamy nadmiar. Tylko bramek to oni nie nastrzelają.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW