R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory władz samorządowych
Autor Wiadomość
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-08-17, 16:05   

Gwiazdeczka jak już tak sypiesz nazwiskami, to miej odwagę i podaj swoje. Wtedy na pewno będzie uczciwiej.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
gwiazdeczka* 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 48
Dołączyła: 10 Mar 2006
Posty: 6
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2006-08-17, 16:37   

baltazar napisał/a:
Gwiazdeczka jak już tak sypiesz nazwiskami, to miej odwagę i podaj swoje. Wtedy na pewno będzie uczciwiej.

Jeśli kiedykolwiek zaszłaby taka potrzeba, to uwierz mi, że z miłą chęcią je podam!!! A z tego co zaobserwowałam, to Ty raczej nie opisujesz kandydatów "X" czy "Y"!!! Skoro rozmawiamy o ludziach, to wszelka logika wskazuje raczej na to, że każdy człowiek się chyba jakoś nazywa?! P.s A Ty podpuisujesz się imiennie pod każdym swoim tekstem?!
Jeszcze jedno... zapewniam Cię, że wszystko co piszę jest bardzo sumienną prawdą, więc jeśli chodzi o uczciwość nie mam sobie w tej kwestii nic do zarzucenia!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-08-17, 18:19   

[quote="gwiazdeczka*"]Jeśli kiedykolwiek zaszłaby taka potrzeba, to uwierz mi, że z miłą chęcią je podam!!! A z tego co zaobserwowałam, to Ty raczej nie opisujesz kandydatów "X" czy "Y"!!! Skoro rozmawiamy o ludziach, to wszelka logika wskazuje raczej na to, że każdy człowiek się chyba jakoś nazywa?! P.s A Ty podpuisujesz się imiennie pod każdym swoim tekstem?!

Spójrz w jaki sposób opisujesz ludzi, a w jaki robię to ja.


gwiazdeczka* napisał/a:
Jeszcze jedno... zapewniam Cię, że wszystko co piszę jest bardzo sumienną prawdą, więc jeśli chodzi o uczciwość nie mam sobie w tej kwestii nic do zarzucenia!!!


Tego nie wiem, i w to nie wnikam. Ale swoje prywatne interesy można chyba załatwiać z większą klasą.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Baloon 
Słyszał o Wieluniu
Baloon


Wiek: 44
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-17, 21:00   

Witam kolegę Baltazara! Muszę Ci powiedzieć, że bardzo bacznie obserwuję teksty Gwiazdeczki od samego początku i muszę przyznać, że bardzo dosadnie i ostro się w nich wypowiada. Muszę jednak stanąć trochę w jej obronie, bo tak dobrze jak ja, tej sytuacji od samej podszewki nie zna chyba nikt. Mówisz tu o załatwianiu prywatnych spraw w inny sposób a przede wszystkim z większą klasą. To powiedz mi w takim razie jaką klasę reprezentuje sobą tamten człowiek?!!! Nie wiem kto kryje się pod pseudo Gwiazdeczka, ale uwierz mi, że po tym co ten człowiek zrobił, nie zdziwi mnie żadna forma ratunku, jakiej będą się chwytać osoby przez niego skrzywdzone... Bądź pewien, że gdyby Ciebie i twoje dzieci spotkało to, co spotkało jego żonę i córkę (czego nigdy ani Tobie ani najgorszemu wrogowi bym nie życzył), inaczej byś się odniósł do tego tematu... No chyba, że również tak jak ja, znasz doskonale ten temat i po prostu jesteś stronniczy o co Cię raczej nie podejrzewam...
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2006-08-19, 15:26 ]
Oj ten pseudoneutralizm.........
Uderzając w stół, z regóły odzywają się nożyce... Ale udeżając w sedno, zawsze następuje milczenie!!! Ciekawe co się z tym kryje???

[ Dodano: 2006-08-19, 15:28 ]
Wygląda na to, że jednak ta stronniczość...................
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-24, 10:06   

Baloon napisał/a:
Muszę jednak stanąć trochę w jej obronie, bo tak dobrze jak ja, tej sytuacji od samej podszewki nie zna chyba nikt.


No zapomniałeś Krzysiu o mnie ?? Ja też znam tą sprawe od podszewki i myśle że jest jeszcze wiele osób które ją znają, tak więc nie dziwie się że osoba z poza rodziny pisze taki tekst z takim zbulwersowaniem bo nawet stoiąc z boku nie można przejść obojętnie ...

[ Dodano: 2006-08-24, 01:36 ]
Baloon napisał/a:
To powiedz mi w takim razie jaką klasę reprezentuje sobą tamten człowiek?!!!


Co do klasy pana Wolskiego to nie chce sie wypowiadać myśle że sami forumowicze oraz wyborcy ocenią jego osobe..
Wczoraj dostałem potwierdzone informacje z Sojuszu Lewicy Demokratycznej dotyczącej kandydatury pana Wolskiego i w związku z tym chciał bym zapytać samego pana "kandydata" gdyż wiem że czyta nasze forum :

Dlaczego i jakim prawem pan Wolski informuje wyborców że jest kandydatem Sojuszu Lewicy Demoratycznej ???

Dlaczego pan Wolski na łamach swojej gazety poraz kolejny kłamie ???

Z oficjalnych informacji Rady Wojewódzkiej SLD w Łodzi wynika iż wieluńskie struktury nie zgłosiły jeszcze swojego kandydata na burmistrza ,a nawet jeśli to zrobią to jeszcze daleka droga aby stać sie oficjalnym kandydatem Sojusz Lewicy Demokratycznej.
W połowie września odbędzie się posiedzenie rady wojewódzkiej na której zgłoszeni kandydaci zostaną omówieni z koalicjantami i poddani ostrej weryfikacji....
Tak więc biorąc pod uwage fakt że pan Wolski przed kilkoma laty został usnięty z SLD decyzją sądu koleżeńskiego(partyjnego) oraz wyżądził krzywdy swoim bliskim jak też toczą się przeciwko niemu postępowania o groźby karalne nie wydaje mi się że ma szanse na to by stać sie oficjalnym kandydatem Sojusz Lewicy Demokratycznej ...

baltazar wszystko co zostało napisane do tej pory na forum o tym panu potwierdzam że w 100% jest prawdą ,ja nie mam nic do ukrycia i oczywiście pod swoim tekstem się podpisze a jak Ty będziesz się udzielał następnym razem to zrób to samo !

Pozdrawiam

Przewodniczący stowarzyszenia Młodzi Liderzy ( ML )
Mariusz Wysocki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Baloon 
Słyszał o Wieluniu
Baloon


Wiek: 44
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-24, 15:06   

mario's napisał/a:
Wczoraj dostałem potwierdzone informacje z Sojuszu Lewicy Demokratycznej dotyczącej kandydatury pana Wolskiego



No witam kolegę Mariusza!!! Oczywiście, że nie zapomniałem o tym, że tak samo jak ja, Ty również znasz temat doskonale, zresztą... wszyscy, którzy mieli kiedyś bliżej do czynienia z tym panem czy to na drodze prywatnej, czy też służbowej mogą tylko potwierdzić to, co można przeczytać na jego temat...

W kwestii wyżej poruszonego tematu, muszę przyznać, że masz całkowitą rację co do tego, że nie ma jeszcze zatwierdzonej oficjalnej kandydatury na fotel Burmistrza. Wczoraj również otrzymałem pewną i potwierdzoną informację od Wojewódzkiej Rady SLD, że dopiero we wrześniu będą weryfikowani przez Radę Wojewódzką potencjalni kandydaci na listę na nasz teren.
Cóż tu więcej można dodać......... chyba tylko jedno:
NIECH ŻYJE FANTAZJA I NIE SPEŁNIONE AMBICJE!!!!!!!!!!!!! BO NIESTETY TYLKO NA TYM MOŻE SIĘ TO SKOŃCZYĆ, A W SZCEGÓLNOŚCI W TYM PRZYPADKU!!!!!!!

Ale cóż... każdy ma przecież prowo do marzeń i fantazji z tą jednak różnicą, że jeszcze trzeba je umieć konsekwentnie zrealizować...

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ona 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-15, 11:23   

Ja mam pytanie o innego kandydata na burmistrza, mianowicie o p. Okrasę.

Interesuje mnie kwestia wykształcenia tego pana.

Uważam to za istotną informację, która powinna się pojawić w informacjach "o mnie", a jednak została pominięta na stronie www tego pana (chyba, że coś przeoczyłam).

Mógłby ktoś udzielić tej informacji?

Wypowiadają się tutaj forumowicze związani z Forum Samorządowym, głównie do nich kieruje to pytanie, bowiem oni zdaje się są najlepiej poinformowani w kwesti kwalifikacji swojego kandydata na burmistrza.

Bede wdzieczna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-16, 09:04   

ona napisał/a:
Ja mam pytanie o innego kandydata na burmistrza, mianowicie o p. Okrasę.

Interesuje mnie kwestia wykształcenia tego pana.

Pytanie słuszne. Zatem odpowiadam:
Mam wykształcenie wyższe. Jestem absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu - studia dzienne i Podyplomowych Studiów FInansów I Bankowści na Wydziale Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Mam ukończonych kilka profesjonalnych szkoleń z zakresu analizy finansowej i podejmowania ryzyka kredytowego. Pracowałem m.in. w Banku PBG (obecnie PEKAO S.A.), PKO BP. Obecnie jestem współwłaścicielem i wiceprezesem spółki WIREX Leasing sp. z o.o. Aha posiadam jeszcze niewielkie gospodarstwo rolne w Kurowie. Jestem żonaty (żona Małgosia). Mam dwoje dzieci: syn - Hubert (10lat), córka - Kornelia (6lat).
Od dwóch kadencji jestem radnym Powiatu Wieluńskiego. Jestem pomysłodawcą i głównym realizatorem akcji "BON dla Wieluniaka". Akcji dzięki której do wielunskich sklepów trafiło w ciągu 6 edycji ponad 2,5mln zł.
Za kilka dni dodamy kategorię "rodzina" i umieścimy więcej szczegółów dotyczących mojej prywatności.

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-18, 00:02   

Ja, jako przedstawiciel ZGZW przedstawię nasz program i mój osobisty pod koniec tygodnia :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ona 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-20, 22:27   

Pablo napisał/a:
ona napisał/a:
Ja mam pytanie o innego kandydata na burmistrza, mianowicie o p. Okrasę.

Interesuje mnie kwestia wykształcenia tego pana.

Pytanie słuszne. Zatem odpowiadam:
Mam wykształcenie wyższe. Jestem absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu - studia dzienne i Podyplomowych Studiów FInansów I Bankowści na Wydziale Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Mam ukończonych kilka profesjonalnych szkoleń z zakresu analizy finansowej i podejmowania ryzyka kredytowego. Pracowałem m.in. w Banku PBG (obecnie PEKAO S.A.), PKO BP. Obecnie jestem współwłaścicielem i wiceprezesem spółki WIREX Leasing sp. z o.o. Aha posiadam jeszcze niewielkie gospodarstwo rolne w Kurowie. Jestem żonaty (żona Małgosia). Mam dwoje dzieci: syn - Hubert (10lat), córka - Kornelia (6lat).
Od dwóch kadencji jestem radnym Powiatu Wieluńskiego. Jestem pomysłodawcą i głównym realizatorem akcji "BON dla Wieluniaka". Akcji dzięki której do wielunskich sklepów trafiło w ciągu 6 edycji ponad 2,5mln zł.
Za kilka dni dodamy kategorię "rodzina" i umieścimy więcej szczegółów dotyczących mojej prywatności.

Pozdrawiam
Paweł Okrasa



Bezposrednie zainterewsowanie pytaniem anonimowego mieszkańca gminy swiadczy posrednio w moim odczuciu o tym, ze ów potencjalny kandydat bedzie rozumial potrzeby ludzi, w ramach możliwości je realizował, po prostu sprawował urząd dla pomyślności mieszkańców gminy. To daje juz jakas podstawe do obdarowania kredytem zaufania na kolejne 4 lata. - to taki plus ode mnie.

Ze swojej strony dziekuje za odpowiedz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-21, 11:11   

ona napisał/a:
Bezposrednie zainterewsowanie pytaniem anonimowego mieszkańca gminy swiadczy posrednio w moim odczuciu o tym, ze ów potencjalny kandydat bedzie rozumial potrzeby ludzi, w ramach możliwości je realizował, po prostu sprawował urząd dla pomyślności mieszkańców gminy. To daje juz jakas podstawe do obdarowania kredytem zaufania na kolejne 4 lata. - to taki plus ode mnie.

Właśnie BUrmistrz ma obowiązek rozwiązywać problemy tych - jak to Pani nazwała - anonimowych ludzi, a nie swoich znajomych. Ma tworzyć prawo równe dla każdego, bez względu na wykształcenie, wyznanie , majętność czy poglądy polityczne.
ona napisał/a:
Ze swojej strony dziekuje za odpowiedz.

Bardzo proszę .

Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-23, 16:19   

Program wyborczy KWW Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej

Nasi kandydaci do poszczególnych Rad Gmin oraz Rady Powiatu wywodzą się z różnych środowisk, lecz łączy ich wspólny pogląd na przyszły rozwój regionu wieluńskiego.
Problemów, z którymi boryka się nasz region jest wiele. Kilka z nich powinno być rozwiązanych "już wczoraj".

Szanując swoich wyborców nie będziemy składać pustych obietnic. Chcemy podjąć i rozwiązać trudne, ale naszym zdaniem najważniejsze problemy naszej lokalnej społeczności, takie jak:
- odbudowę znajdujących się w bardzo złym stanie dróg powiatowych oraz budowę nowych odcinków dróg, łączących poszczególne miejscowości,
- radykalną poprawę przejazdu przez Wieluń, poprzez budowę nowych dróg oraz modernizację skrzyżowań,
- poprawę bezpieczeństwa rowerzystów, budując gdzie tylko jest to możliwe ścieżki rowerowe,
- budowę infrastruktury komunalnej (kanalizacja),
- budowę mieszkań komunalnych i socjalnych,
- budowę nowych nowoczesnych obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Do realizacji powyższych celów chcemy wykorzystać środki:
- własne,
- z Unii Europejskiej, poprzez dobrze przygotowane wnioski na projekty inwestycyjne,
- z ograniczenia wydatków na administrację oraz zmniejszając diety radnych i wydatki na organizację propagandowych imprez,
- z sektora przedsiębiorców, poprzez realizację inwestycji w systemie publiczno-prywatnym.

Będziemy tworzyć klimat sprzyjający inwestorom, a w konsekwencji sprzyjającym tworzeniu nowych miejsc pracy poprzez:
- uproszczenie procedur administracyjnych,
- pomoc w poszukiwaniu terenów,
- kształcenie własnych kadr (dostosowanie profili kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych do potrzeb rynku).

Będziemy wspierać inicjatywy obywatelskie i pomagać organizacjom, które będą chciały współuczestniczyć w prowadzeniu działalności kulturalnej, sportowej i wychowawczej.

Nasze miasto i ziemia wieluńska to miejsce nie tylko pracy, ale i odpoczynku, miejsce zadbane i bezpieczne, miejsce w którym chce się żyć.

KWW Związku Gmin ZW
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-27, 18:34   

Forum Wieluńskiego Klubu sportowego też owadziło o poltykę, proponuję zajrzeć tu http://www.wkswielun.fora...er=asc&start=30
i w okolice, dużo ostrych uwag.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 17:48   dzisiejsze wiadomości z DŁ

Panie okrasa dzisiaj czytałem w dzienniku, iż tylko o 15 % obniży sobie pan pensje, przecież to są śmieszne pieniądze. A poza ty pisze Pan, iż jako pierwsza decyzje jaką pan podejmie gdy zostanie burmistrzem to będzie pan prosił Radę o obniżenie panu pensji. A pisał pan wiele razy że to sam pan sobie obniży, to po co ten akt notarialny? To znaczy, że raz będzie pan prosił Radę Miejską aby sobie radni obniżyli diety, a później żeby panu obniżyli wynagrodzenie ? – przecież to są kpiny jakie robi sobie pan z wszystkich ludzi. Dlaczego jako radny Powiatu nigdy nie zrzekł się Pan na cele charytatywne ani cząstki swojej wysokiej diety?


W dzienniku wyczytałem też, że z bonu dla wieluniaka sklepy zarobiły 2 i pół miliona zł, a niedawno mówił pan że te miliony zarobiły szkoły. Jak to możliwe, ktoś tu z kogoś robi wariata. Po drugie jak sklepy, które jak pan sądzi zarobiły na bonach, mogą wybudować boiska, to jest jakieś nieporozumienie. Czy Pan uważa, że wyborcy to głupie stado nie myślących ludzi. Pan nas obraża!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2006-11-03, 19:01   Re: dzisiejsze wiadomości z DŁ

Bartek170 napisał/a:
Panie okrasa dzisiaj czytałem w dzienniku, iż tylko o 15 % obniży sobie pan pensje, przecież to są śmieszne pieniądze. A poza ty pisze Pan, iż jako pierwsza decyzje jaką pan podejmie gdy zostanie burmistrzem to będzie pan prosił Radę o obniżenie panu pensji. A pisał pan wiele razy że to sam pan sobie obniży, to po co ten akt notarialny? To znaczy, że raz będzie pan prosił Radę Miejską aby sobie radni obniżyli diety, a później żeby panu obniżyli wynagrodzenie ? – przecież to są kpiny jakie robi sobie pan z wszystkich ludzi. Dlaczego jako radny Powiatu nigdy nie zrzekł się Pan na cele charytatywne ani cząstki swojej wysokiej diety?


W dzienniku wyczytałem też, że z bonu dla wieluniaka sklepy zarobiły 2 i pół miliona zł, a niedawno mówił pan że te miliony zarobiły szkoły. Jak to możliwe, ktoś tu z kogoś robi wariata. Po drugie jak sklepy, które jak pan sądzi zarobiły na bonach, mogą wybudować boiska, to jest jakieś nieporozumienie. Czy Pan uważa, że wyborcy to głupie stado nie myślących ludzi. Pan nas obraża!!!


:D :D :D :D :D Cała ta dyskusja jest śmieszna :D :D :D :D :D
Panie Okrasa niech Pan się nie poniża i nie odpisuje tym ułomkom, bo to do niczego nie prowadzi! Nie zyska Pan głosów i nie straci. Wszyscy już mają obranego kandydata. Ci którzy są zadowoleni z Majchra, będą głosować na niego, Ci którzy są z niego niezadowoleni będą głosować na Pana, a Ci którzy są znajomymi innych kandydatów, będą głosować na nich.

Nasuwa mi się więc jedno pytanie i jestem ciekaw odpowiedzi. Czy Pan Panie Okrasa uważa, że przez okres urzędowania Pana Majchra, zrobiłby więcej jako burmistrz Wielunia niż on? W których "punktach" Majcher działał źle, albo nie działał w ogóle?

Pozdrawiam

Hiszpan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW