R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory władz samorządowych
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 19:18   

hiszpan napisał/a:
Panie Okrasa niech Pan się nie poniża i nie odpisuje tym ułomkom



hiszpan, opanuj emocje i pozwól decydować o tym Panu Okrasie...


Bartek170, Twój post nie wnosi nic nowego do sprawy, powinien się zatem znleźć w innym temacie np. w "Wybory władz samorządowych"

Przypominam, temat tego topicu - "Czy pójdziesz na Wybory samorządowe 2006".

Proszę dostosuj się do reguł i pisz na temat.
Powyższy wątek przenoszę do odpowiedniego działu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 21:08   

Szanowni Forumowicze !
W związku z tym , że ostatnio na tym Forum pojawiło się wielu anonimowych użytkowników, o których wiem , że niektórzy startują z list innych Komitetów Wyborczych, żadna moja odpowiedź nie jest w stanie ich zadowolić. Dlatego jeszcze raz ponawiam zaproszenie na spotkanie przedwyborcze w dniu 08 listopada 2006 o godzinie 19 w Restauracji ROMA. Jeżeli ktoś nie będzie obecny na spotkaniu, a chciałby uzyskać odpowiedż na interesujące go pytanie - podaje mój adres e-mailowy : pawel.okrasa@age.pl. Na wszystkie podpisane imieniem i nazwiskiem pytania udzielę odpowiedzi.
Miałem odpowiedzieć Panu Bartek170, bo Pan piszę głupoty o akcji "BON dla Wieluniaka", ale cóż poradzę, że ten Pan nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem. Dlatego poddaje się. Cóż, tego Pana nie przekonam. Zresztą zdaję się, że ten Pan startuje z konkurencyjnej listy. Tak więc nic i nikt go nie przekona. Wolny wybór !

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na spotkanie
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 21:21   Re: dzisiejsze wiadomości z DŁ

Bartek170 napisał/a:
Panie okrasa dzisiaj czytałem w dzienniku, iż tylko o 15 % obniży sobie pan pensje, przecież to są śmieszne pieniądze. Dlaczego jako radny Powiatu nigdy nie zrzekł się Pan na cele charytatywne ani cząstki swojej wysokiej diety?


Bartek odpowiedz szczerze - przekazywałeś kiedyś regularnie część swojej pensji na cele charytatywne? To nie wymagaj od innych tego, na co sam nigdy się nie zdobyłeś.

Przyznam jednak, że zapowiedzi zmniejszenia własnej pensji to wedle mojej oceny chwyt wyborczy. Niestety społeczeństwo mamy takie jakie mamy, zwykłą rzetelną kampanią niczego się w tym kraju nie wygra (patrz ostatnie wybory parlamentarne). Z ocenami Pana Okrasy wstrzymaj się do momentu aż zacznie realizować swój program (oczywiście jeśli wygra)

Bartek170 napisał/a:
W dzienniku wyczytałem też, że z bonu dla wieluniaka sklepy zarobiły 2 i pół miliona zł, a niedawno mówił pan że te miliony zarobiły szkoły. Jak to możliwe, ktoś tu z kogoś robi wariata. Po drugie jak sklepy, które jak pan sądzi zarobiły na bonach, mogą wybudować boiska, to jest jakieś nieporozumienie. Czy Pan uważa, że wyborcy to głupie stado nie myślących ludzi. Pan nas obraża!!!


Naprawdę masz problem ze zrozumieniem tekstu. Pokażę ci przykład jak przekręcasz fakty.

Cytat z wpisu Pablo - "Jestem pomysłodawcą i głównym realizatorem akcji "BON dla Wieluniaka". Akcji dzięki której do wielunskich sklepów trafiło w ciągu 6 edycji ponad 2,5mln zł. "

A teraz skoro dalej nie rozumiesz to sprawdz sobie na Wikipedia.pl jaka jest różnica między zyskiem("zarobiły") a przychodem("trafiło").

Poza tym najprościej jest nic nie robić i krytykować. Pochwal się tym czego Ty dokonałeś. Tylko osoby które nic nie robią nie popełniają błędów...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 02:34   

Witam
Rozumiem ze ta informacja zwrocil sie Pan Panie Pawle i do mnie.
Z przykroscia musze powiedziec ze fizycznie nie bede mogl byc w Romie w okreslonym terminie obowiazki mi na to nie pozwalaja.
Poniewaz tak jak pisalem nie chce sie ujawniac (prosze mnie zrozumiec)nie teraz jeszcze, co moge powiedziec by zaspokoic Wasza ciekawosc.Nie bylem i nie jestem czlonkiem zadnej partii politycznej,nie jestem i nie bylem radnym,nie jestem i nie bylem we wladzach ani Powiatu ani Miasta.Mysle ze Was wszystkich to zadowala.
Szkoda Panie Pawle ze zamknal mi Pan droge e-mail bo jak Pan wie moge sie tylko podpisac XYZ no ale to nic nie mowi.
Powiem na koniec tak
Bardzo bym chcial uslyszec od wszystkich kandydatow do samorzadow mam na mysli rowniez kandydatow na urzad Burmistrza co zrobia aby ruszyla gospodarka tzn
-co dla rolnikow
-co dla bezrobotnych
-co dla mlodziezy
-co z inwestorami
Nie chce juz sluchac o drogach dla rowerow ,oczyszczalniach,melioracii itd.
Ja mysle ze ktos kto pisze w programie ze np. chce pociagnac wezel kanalizacyjny albo zrobic chodnik gdzies tam a nie pisze jak ruszyc rynek i stworzyc miejsca pracy to jest poprostu smieszny i zalosny.Nie wiem czy Kowalskiego interesuje droga rowerowa czy bardziej kiedy,gdzie i za ile bedzie pracowal.My caly czas przejadamy a nie inwestujemy!Zarobmy najpierw pieniadze dajmy zarobic spoleczenstwu a pozniej mozemy sobie budowac nawet metro w Wieluniu
W 2006 roku pisac o takich aksjomatach jest poprostu politycznym sepuku.
Powtarzam pragne uslyszec program czlowieka z tej epoki zyjacego w 2006 roku ktory napisze jakie zadanie,jakie srodki, jaka metoda, jaki czas realizacji oczywiscie w oparciu o stan faktyczny.
To ma byc program a nie domowe wypociny
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-06, 08:19   

XYZ napisał/a:
Nie chce juz sluchac o drogach dla rowerow


ale są tacy co chcą nie tylko słuchać o drogach dla rowerów, ale właśnie żeby takie powstały - np. ja!
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 09:43   

XYZ napisał/a:

Bardzo bym chcial uslyszec od wszystkich kandydatow do samorzadow mam na mysli rowniez kandydatow na urzad Burmistrza co zrobia aby ruszyla gospodarka tzn
-co dla rolnikow
-co dla bezrobotnych
-co dla mlodziezy
-co z inwestorami
Nie chce juz sluchac o drogach dla rowerow ,oczyszczalniach,melioracii itd.
Ja mysle ze ktos kto pisze w programie ze np. chce pociagnac wezel kanalizacyjny albo zrobic chodnik gdzies tam a nie pisze jak ruszyc rynek i stworzyc miejsca pracy to jest poprostu smieszny i zalosny


Aby ruszyć gospodarkę potrzebne są odgórne decyzje. Nie wymagaj aby w programach wyborczych ludzi kandydujących na burmistrza miasta Wieluń były gotowe recepty na idealne państwo.

Skoro twierdzisz inaczej może sam zaproponujesz co mółby zrobić burmistrz dla:

- rolników ( nie płaca pod. dochodowego, KRUS dotowany w 90%, nie płaca vat,nie płacą składek na ubezpieczenie zdrowotne, mają zwracaną akcyzę na paliwo "rolnicze" ) Czy to nie wystarczy? Można jeszce podjąć lokalnie decyzję o zwolnieniu z podatku rolnego tylko czy to coś da? A może czas pomyśleć o tych którzy dopłacają do tego całego bałaganu..

- bezrobotni/inwestorzy - Otworzyć kolejny market? Czym przyciągnąć inwestorów akurat do Wielunia? Wiadomo że nie możemy konkurować np z Łodzią. Zbyt mały potencjał ludzki, żadnej infrastruktury... W Sieradzu istnieje podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej gdzie dla inwestorów oferuje się naprawde bardzo dobre warunki: zwrot maksymalnie 65% wydatków inwestycyjnych, realizowany w postaci całkowitego zwolnienia z podatku dochodowego, z którego korzysta się aż do momentu wyczerpania kwoty pomocy. Do tego infrastruktura techniczna: gazociąg, sieci energetyczne , sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej ,sieć kanalizacji deszczowe, linia kolejowa. Efekty? Szwalnia szyjąca bieliznę, i firma farmaceutyczna zatrudniająca jakieś 200 osób, z czego połowa to zapewne ludzie zatrudnieni w oddziałach handlowych w całej polsce. Dużo? Wg mnie to bardzo niewiele.

- mlodziez
Z tego co widziałem było kilka punktów w programie:
1.dbałość o rozwój i poprawę funkcjonowania placówek oświatowo-kulturalnych w szczególności placówek pracujących z młodzieżą
2.skierowanie strumienia środków na szkolenie dzieci i młodzieży
3.współpraca ze wszystkimi stowarzyszeniami sportowymi na terenie gminy w zakresie popularyzacji uprawiania sportu

XYZ napisał/a:

Nie wiem czy Kowalskiego interesuje droga rowerowa czy bardziej kiedy,gdzie i za ile bedzie pracowal.My caly czas przejadamy a nie inwestujemy!Zarobmy najpierw pieniadze dajmy zarobic spoleczenstwu a pozniej mozemy sobie budowac nawet metro w Wieluniu


A co z tymi pracującymi i pracodawcami? Im nic sie nie należy? Przecież to oni utrzymują całe miasto. Jeśli Kowalski płaci podatki to chciałby mieć przed domem chodnik, utwardzoną drogę, kanalizację. Może czas wreszcie pomyśleć o większości?

Nie twierdzę że na rynku pracy jest różowo ale statystyki pokazujące stopę bezrobocia nie mają z rzeczywistością wiele wspólnego. Zainteresowanym polecam artykuł Jak szukałam pracy w powiecie o największym bezrobociu w Polsce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 12:53   

Witam
Caly czas sie nie rozumiemy.
Nie wiem czy pamietacie co sie dzialo w Wieluniu kiedy rolnicy mieli kase,a szkoda!
to bzdura kiedy mowicie ze zeby ruszyc lokalna gospodarke trzeba odgornych decyzji .W tym momencie przeczycie Panu Okrasie.Bon dla wieluniaka ruszyl lokalna gospodarke na moment ale ruszyl zaczal sie obrot pieniadza!
Ja nie bede podawal swojego programu bo nie startuje .Jezeli ktos decyduje sie musi miec wszystko opracowane.
Powiem jedno przy takich programach z calym szacunkiem nigdy nic sie nie zmieni.
Szkoda widocznie musimy poczekac moze wreszcie ktos sie kiedys pojawi kto bedzie wiedzial jak zarabiac pieniadze ktore dadza wszystko inne.
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 15:23   

Każdy pamięta co innego, zależy z której strony się stało...

Jeśli masz na myśli czasy gospodarki centralnie planowanej to powiem ci, że choć nie musiałem jeszcze wtedy pracować to dotowanie jednych grup społecznych kosztem drugich zawsze uważałem i będę uważał za głupotę.

Samorząd czy burmistrz nie są od zarabiania pieniędzy, co najwyżej mogą pomóc w rozwoju lokalnym firmom. Niestety główną barierą są właśnie wysokie podatki, koszty pracy. Na to władze samorządowe nie mają wpływu.

Jeśli lokalne firmy same nie nakręcają koniunktury to nic się nie zmieni w regionie. Nie ma co liczyć na inwestora z workiem prezentów. Powodem inwestycji zachodnich w Polsce jest tania siła robocza a nie chęć dzielenia się zyskiem.

Nie rozumiem na kogo mamy czekać. Nikt nie przyjdzie i nie rozwiąże moich problemów. Pieniądze nie biorą się znikąd tylko z pracy. Ludzie sami sobie świetnie poradzą, byle tylko nikt u góry im nie utrudniał , a jeśli pomoże to już będzie naprawdę dobrze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 17:55   

Witam
Sluszne uwagi .Miasto nie zarabia ale moze pomagac .Najwyzsza ocena dla ciebie Administrator.Tu jest pies pogrzebany.
Co do dotowania rolnikow bo to miales na mysli rozumiem.
Zmien sposob myslenia i sprobuj tak
Dawanie im kasy to jest mechanizm ktory ich tylko rozleniwi i ograniczy.
Moga produkowac jedzonko i to najlepsze na swiecie tak czy nie ?
No wlasnie fakt ze unia ich zablokowala bo moga tyle wyprodukowac ile im kaza .a to co moga produkowac nie starcza na nic .Chcieli unijnych doplat okey maja i co jeszcze chwila i zaczna znikac ,sprzedawac gospodarstwa za dlugi.Wiwat Bruksela jak sie polaczki zwina uratujecie swoich rolnikow.
Pomysl co zrobic zeby ich produkty sprzedac tym bardziej ze dzisiaj chcac cos sprzedac bez marketingu nie da rady ,a na ich nauke jest za pozno.Nie sadzisz?
Teraz twoj cytat

,,Jeśli lokalne firmy same nie nakręcają koniunktury to nic się nie zmieni w regionie. Nie ma co liczyć na inwestora z workiem prezentów. Powodem inwestycji zachodnich w Polsce jest tania siła robocza a nie chęć dzielenia się zyskiem.'

Juz sie to konczy kolego jeszcze chwila i po nas .Polscy wlasciciele juz szukaja miejsca w Chinach kwestia czasu wierz mi

Co do inwestorow z workiem pieniedzy.
Wlasnie nas obserwuja od kilku lat i to nie tylko europejscy inwestorzy.Dziwia sie co sie u nas dzieje .Nikt tu nie zainwestuje jak zobaczy tak czeste zmiany we wladzach,awantury i utrudnianie wykonywania obowiazków obecnemu Burmistrzowi itd,itd
To tyle jestem mocno zajety wiec wybacz dalsze wywody,ale i tak cie lubie i szanuje bo jestes madry i obiektywny.Jeszcze troche doswiadczenia i beda z ciebie ludzie jak mowia
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-06, 19:24   

XYZ napisał/a:
Wlasnie nas obserwuja od kilku lat i to nie tylko europejscy inwestorzy.Dziwia sie co sie u nas dzieje .Nikt tu nie zainwestuje jak zobaczy tak czeste zmiany we wladzach,awantury i utrudnianie wykonywania obowiazków obecnemu Burmistrzowi itd,itd


Czytając Twoje wywody, mniej lub bardziej się z nimi nie zgadzałem. Nie zabierałem głosu, ot uznałem, że się wyszumisz i będzie ok. No ale po przeczytaniu czegoś takiego, wybacz ale krew człowieka zalewa.

Czy Ty masz nas wszystkich za idiotów, chowanych gdzieś na ziemi niczyjej???
Że niby kto nas obserwuje??? Może Ufo??? Podaj konkretne nazwy firm, branże w którch działają, kwoty które chcą zainwestować, ile miejsc pracy chcą utworzyć, etc. Tak bardzo chcą zainwestować, tylko siły tajemne przeszkadzają obecnej władzy i póki co nic z tego nie wychodzi... Żądasz konkretów, to sam je podaj.
Dziwią się co się u nas dzieje??? A co, rozmawiają z Tobą i przekazują swoje uwagi??? Kim Ty w ogóle jesteś i dlaczego nie chcesz w takim razie pomóc gminie i jej mieszkańcom? Wykaż się postawą obywatelską i zdradź nam te boskie tajemnice...

A co obecny burmistrz zrobił żeby przyciągnąć inwestorów?
Zejdź na ziemię i przestań żyć mitami. Właśnie dopóki będą takie rządy jak obecnie, to pies z kulawą nogą nie zainwestuje tutaj złotówki.
Wiele można zapisać obecnemu burmistrzowi na plus, ale na pewno nie to, że przygotował grunt dla przyciągania inwestorów (nie mówiąc już o ich przyciągnięciu).

Pozdrawiam i bez urazy.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-11-06, 20:15   

XYZ napisał/a:
No wlasnie fakt ze unia ich zablokowala bo moga tyle wyprodukowac ile im kaza .a to co moga produkowac nie starcza na nic .Chcieli unijnych doplat okey maja i co jeszcze chwila i zaczna znikac ,sprzedawac gospodarstwa za dlugi.Wiwat Bruksela jak sie polaczki zwina uratujecie swoich rolnikow.


po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że z realnym rolnictwem masz nie wiele wspólnego.
Limity produkcji są ale dla przeciętnego rolnika są zupełnie nieodczuwalne. Ofert sprzedaży kwot mlecznych nie brakuje więc jak ktoś chce rozwijac produkcją to naprawde nie ma problemu. Dzięki Bogu że są unijne dopłaty - gdyby nie te pieniądze to o jakimkolwiek rozwoju na wsi moglibysmy pomarzyć. Dla wielu rolników dopłaty są środkiem na przetrwanie.

Nie wiem zupełnie o jakich długach rolników piszesz? Gdzie rolnicy mają znikać? Człowieku jak masz pisać takie brednie to lepiej nic nie pisz bo obrażasz wszystkich ciężko pracujących rolników. Najlepiej popracuj na roli jeden sezon to może zmienisz swoje podejście.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-07, 05:56   

Witam
Nie bede z toba polemizowal bo widze ze masz wiedze ale niepelna.Radze jak znasz kogos z Brukseli mowie o parlamentarzystach unijnych to porozmawiaj .Oni powiedza ci jaka jest naprawde sytuacja.
Mozna uzdrowic nasze powiedzmy wielunskie rolnictwo ,ale jakos nikt nie wie widze jak im pomoc szkoda!
Zyjesz kolego w regionie rolniczym i powinienes pomyslec jak im pomoc ale widze ze uwazasz
ze ich kondycja jest dobra.Slabo umiesz sluchac swoich ziomali.
Pozdrawiam
XYZ
Ps Zycze ci z calego serca zebys zakosztowal tego ,,luksusu'' w rolnictwie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-07, 07:50   

XYZ napisał/a:
Nie bede z toba polemizowal bo widze ze masz wiedze ale niepelna.Radze jak znasz kogos z Brukseli mowie o parlamentarzystach unijnych to porozmawiaj .Oni powiedza ci jaka jest naprawde sytuacja.


Dalej się kompromitujesz. Wiesz, na tej zasadzie ja mogę powiedzieć, że w Wieluniu chce zainwestować Microsoft tworząc 10 tysięcy miejsc pracy, tylko cholerka obecne władze nie robią nic żeby stało się to faktem.
Zejdź na ziemię.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-11-07, 21:25   

XYZ napisał/a:
Witam
Nie bede z toba polemizowal bo widze ze masz wiedze ale niepelna.Radze jak znasz kogos z Brukseli mowie o parlamentarzystach unijnych to porozmawiaj .Oni powiedza ci jaka jest naprawde sytuacja.
Mozna uzdrowic nasze powiedzmy wielunskie rolnictwo ,ale jakos nikt nie wie widze jak im pomoc szkoda!
Zyjesz kolego w regionie rolniczym i powinienes pomyslec jak im pomoc ale widze ze uwazasz
ze ich kondycja jest dobra.Slabo umiesz sluchac swoich ziomali.
Pozdrawiam
XYZ
Ps Zycze ci z calego serca zebys zakosztowal tego ,,luksusu'' w rolnictwie


koniec dokarmiania!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Łukasz22 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 19
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-07, 21:58   

ogolnie jesli chodzi o wybory to mam nadzieje ze nie zostanie to majcher!!bo to bedzie kolejne 4 lata emigracji ludzi mlodych z naszego miasta:((przez 4 lata nie bylo zadnych znaczycych inwestycji w naszym miescie.wielun jest ładnym mistem ale prowincja o ktorej malo slychac bo tutaj nic sie niedzieje znaczacego.tylko kostki w chodnikach wymieniaja i kamery montuj i nic wiecej:((taka prawda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW