R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory władz samorządowych
Autor Wiadomość
ziutek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-08, 07:44   Odp.

Łukasz22 napisał/a:
ogolnie jesli chodzi o wybory to mam nadzieje ze nie zostanie to majcher!!bo to bedzie kolejne 4 lata emigracji ludzi mlodych z naszego miasta:((przez 4 lata nie bylo zadnych znaczycych inwestycji w naszym miescie.wielun jest ładnym mistem ale prowincja o ktorej malo slychac bo tutaj nic sie niedzieje znaczacego.tylko kostki w chodnikach wymieniaja i kamery montuj i nic wiecej:((taka prawda


W Kobierzycach pod Wrocławiem firma LG zbuduje zakład produkcji monitorów ciekłokrystalicznych i wciągu 6 lat chce zatrudnić tam ponad 10 tyś osób i co ja dzisiaj słysze w RMF FM, że nawet taka potężna inwestycja nie zatrzymała emigracji młodych ludzi i nie ma pewności czy zapotrzebowanie jakie złożyła fabryka bedzie zaspokojone. Przyczyną tego iż nadal młodzi emigrują na zachód są zarobik w fabryce, które są bardzo skromne. Proszę nie chrzań mi tu koleś że większe inwestycje powstrzymają emigrację młodych bo jak widać na przykładzie tak nie jest. Po drugie nikt nie blokuje w Wieluniu inwestycji bo jak wy tuta twierdzicie gmina nie ma przygotowanych gruntów pod inwestycje to przecież jak ktoś by chciał zainwestować w Wieluniu to wcale nie musi wykupywać gruntów pod inwestycję od Gminy mało to jest gruntów w prywatnych rękach. Uważam, że te ostatnie 4 lata były najlepszymi latami Wielunia od lat 90. Bo powiedzcie mi co zrobił dla gminy i jake działania poczynił Burmistrz Zygmunt A. w ciągu 12 lat i porównajcie ję to osiągnięć Pana Majchera których dokonał w ciągu 4 lat a się przekonacie, że to człowiek na właściwym miejscu.
 
   
Łukasz22 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 19
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-08, 12:43   

no dokonal bardzo duzo nowe chodzniki????nic nie dokonał!!!!!!niech on wroci do szkoly bo tam jest miejsce nauczycieli!!!podniosl podatki aby zmniejszyc zadluzenie a tu prosze zadluzenie gminy okolo 8mln a bylo 4 razy mmniejsze!!na caly wielunski sport przeznaczone bylo w 2006 roku 280tys a radni w ciagu roku biora 330tys!!wiec nie gadaj glupot bo ty jak zobaczysz nowy chodnik czy lampe na ulicy to uwazasz za osiagniecie burmistrza????respect dla Ciebie :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ziutek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-08, 13:02   Odp.

Łukasz22 napisał/a:
no dokonal bardzo duzo nowe chodzniki????nic nie dokonał!!!!!!niech on wroci do szkoly bo tam jest miejsce nauczycieli!!!podniosl podatki aby zmniejszyc zadluzenie a tu prosze zadluzenie gminy okolo 8mln a bylo 4 razy mmniejsze!!na caly wielunski sport przeznaczone bylo w 2006 roku 280tys a radni w ciagu roku biora 330tys!!wiec nie gadaj glupot bo ty jak zobaczysz nowy chodnik czy lampe na ulicy to uwazasz za osiagniecie burmistrza????respect dla Ciebie :razz:


To co Pan wymienił to podejmuje Rada a nie Burmistrz niech sobie Pan lepiej przeczyta ustawe o smorządach terytorialnych i zobaczy co jest w kompetencji Rady a co jest w kompetencji Burmistrza to po pierwsze. Po drugie to Rada Gminy ustala sobie i Burmistrzowi diety/pensje więc chyba powinieneś mieć pretensje do Rady a nie do Burmistrza. Zadłużenie gminy jest minimalne i wcałości zostało wykorzystane na inwestycje związane z ochroną środowiska. Może ty sie pochwalisz swoim kandydatem któż to jest co takiego dla wielunia zrobił, że zasługuje na stanowisko Burmistrza.
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2006-11-08, 17:23   

Łukasz22 napisał/a:
ogolnie jesli chodzi o wybory to mam nadzieje ze nie zostanie to majcher!!bo to bedzie kolejne 4 lata emigracji ludzi mlodych z naszego miasta:((przez 4 lata nie bylo zadnych znaczycych inwestycji w naszym miescie.wielun jest ładnym mistem ale prowincja o ktorej malo slychac bo tutaj nic sie niedzieje znaczacego.tylko kostki w chodnikach wymieniaja i kamery montuj i nic wiecej:((taka prawda


Hejka Wasyl :grin: Chciałem Cię tylko poprzeć z tymi chodnikami i kamerami :wink: Z mojego punktu widzenia, sprawa wygląda podobnie.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz22 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 19
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-08, 18:56   

rada tez jest do dupy!!!same stare dziadki juz im nawet brzuchy widac za tego okraglego stołu :P

[ Dodano: 2006-11-08, 18:58 ]
zadluzenie wzroslo 10krotnie z 800tys zl do 8mln:((( jak przyszedl przywodca majcher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-10, 13:15   

Łukasz22 napisał/a:
zadluzenie wzroslo 10krotnie z 800tys zl do 8mln:((( jak przyszedl przywodca majcher.



Skąd takie informacje :?:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-10, 18:10   

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-10, 18:29   

łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech zyje nam! :D
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-11-10, 19:11   

Ferbik - jak młodziutko wyglądasz na tym plakacie :)
pozdrawiam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2006-11-10, 21:04   

XYZ napisał/a:
Witam
Caly czas sie nie rozumiemy.
Nie wiem czy pamietacie co sie dzialo w Wieluniu kiedy rolnicy mieli kase,a szkoda!
to bzdura kiedy mowicie ze zeby ruszyc lokalna gospodarke trzeba odgornych decyzji .W tym momencie przeczycie Panu Okrasie.Bon dla wieluniaka ruszyl lokalna gospodarke na moment ale ruszyl zaczal sie obrot pieniadza!
Ja nie bede podawal swojego programu bo nie startuje .Jezeli ktos decyduje sie musi miec wszystko opracowane.
Powiem jedno przy takich programach z calym szacunkiem nigdy nic sie nie zmieni.
Szkoda widocznie musimy poczekac moze wreszcie ktos sie kiedys pojawi kto bedzie wiedzial jak zarabiac pieniadze ktore dadza wszystko inne.
Pozdrawiam
XYZ


od pewnego czasu czytam wszystkie posty dotyczace tego tematu i starałem sie nie wciągnac w dyskusje.Ale po przeczytaniu tego postu, postanowiłem cos napisac.
Skoro jestes XYZ taki Madry i Wszechwiedzacy, to dlaczego nie kandydujesz w tych wyborach?????
Jezeli znasz "złoty środek", który pozwoli całej gminie odnosic sukcesy w gospodarce itp dlaczego o tym nie napiszesz, dlaczego nie udzieisz nam szczególowych porad popartych jakimis dowodami????
Jezeli nie masz sobie nic do zarzucenia, jestes czysty jak "biała karta", dlaczego nie ujawnisz swojej tozsamości????
Mysląc o tobie i twoich postach, na usta cisnie mi sie to , co powiedział Leszek Miller do Zbigniewa Ziobro podczas przesłuchania w sprawie dot.Rywina "Panie XYZ, jest Pan ...."
Jezeli jestes facetem i masz wszystko na miejscu, to powinienes sie ujawnic i po tym, co piszesz na tym forum, kazdemu z nas spojrzec prosto w oczy i powiedziec "takie jest moje zdanie, i szkoda ze sie ze mna nie zgadzasz"
Ale ty sie tego boisz. Zakrywasz sie za jakimś tam XYZ i masz wszystko głeboko w d.... .
Lepiej zakryc sie jakims tam głupim nickiem i pisac co mi sie podoba!!!
Brak mi dla Ciebie szacunku.
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-12, 22:21   

No dobrze. Oczekujemy. Wieści z kraju - w dużych miastach raczej Platforma.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-14, 15:51   

Ferbik, piękne hasło :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW