R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Naciąganie klienta
Autor Wiadomość
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-28, 09:25   

Mateusz napisał/a:
Wy jeszcze kupujecie towar w sklepach?


Mateusz napisał/a:
Przed poważniejszym zakupem pclab trzeba sprawdzić czy elektroda.pl



Nasuwa mi się pewna myśl, jak czytam to co Ty nieraz wypisujesz, ale z grzeczności tego głośno nie powtórzę...
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-28, 10:48   

Mateusz, jak ty "szczytujesz" w sklepie to nie dziwię się, że w nim nie kupujesz :D Pewnie po kilku szczytowaniach nie chcą cię do niego wpuścić :lol: :lol: :lol: Wtedy pozostaje tylko internet i zakupy w nim "na własną rękę"
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-28, 12:09   

hajen napisał/a:
Marta, normalnie znajduje Ci towary na allegro Nie zawsze trafia, ale sie zdarza ;]


A to sorry, sprawdzałam tą aplikację już dość znaczny czas temu i tak to wyglądało jak pisałam wcześniej. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-28, 16:16   

Trochę zeszliśmy z tematu. Jak coś to polecam http://notanio.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-15, 20:04   

saint


Wiem że dla ludzi w wieku 40 lat to dziwne, ale pokolenie młodych dziś w większości kupuje przez internet. Szkoda czasu na chodzenie po sklepach jeśli ktoś kupuje np. elektronikę


Chociaż niektórzy już kupują żywność przez internet. We Wrocławiu masz Tesco 24 i Alme... Sprzedaż idzie w internet. W tradycyjnej Anglii ponad 50% zakupów(i nadal rośnie) to sprzedaż internetowa, u nas będzie to samo.

Gregg Sparrow

Wszyscy tylko o jednym :D
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-17, 10:48   

Czyli co? Te wszystkie sklepy z elektroniką są dla 40+? Odważna teza. Wydaje mi się, że jest zupełnie inaczej.Nawet zainteresowani zakupami przez internet najpierw oglądają model, który chcą zamówić w sklepie.Zresztą większość zakupów dokonywana jest w systemie ratalnym, a to trudne przez internet. A te dane procentowe z Anglii skąd wytrzasnąłeś? Ja znalazłem tylko tyle: "Some 13.5% of all purchases were done over the internet in 2010, according to BCG, and this is projected to rise to 23% by 2016"(dane ze strony: http://www.bbc.co.uk/news/business-17405016). Skąd więc 50%? Skąd te tłumy ludzi w angielskich supermarketach? Skąd ta mnogość małych sklepików prowadzonych przez Arabów i nie tylko? Zachłysnąłeś się możliwościami jakie daje internet i usiłujesz wmówić że "młodzi' w większości kupują przez internet. A ile razy dałeś się nabić w butelkę internetowym superokazjom? Może nie dałeś, bo ileż tej elektroniki kupujesz w roku? Zdarzyło ci się coś kupić i już uogólniasz, że wszyscy młodzi kupują przez internet. Zresztą ludzie lubią wsiąść towar do ręki zanim wydadzą pieniądze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW